تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مسایل فنی و مشکلات گوشی جدید GLX به اسم ماد یا همون G6

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض مسایل فنی و مشکلات گوشی جدید GLX به اسم ماد یا همون G6

سلام
    ی تاپیک باز میکنم واسه گوشی ماد یا همون G6

- - - Updated - - -

کسی این گوشی روت کرده؟

2. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان این گوشی glx g6 مودم و گیرندگیش ضعیفه و gps مرخصه. دوستانی که دارن بیاین جمع شین ببینیم چی بهمون دادن

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

این گوشی gps نداره. دویست متری جایی که هستم رو نشون میده و اگه با سرعت حزکت کتم موازی من حرکت میکنه.یا جا میمونه. شبکش مشکل داره .یعنی رو نسل شبکه مدام در حال رفت و امده .ولی gps حتی گوشی های خیلی ارزونترم درست کار میکنه. به خدمات پس از فروش هم گفتم بعد چندروز میگه کارشناساااااااامون باید نظر بدن. انجمنشونم بستن .مطمنا حیلی ایراد داره که همه چیز رو سانسور میکنن.
    دوستانی که دارن تجربه هاشونو بگن

5. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

علت اختلال در gps و شبکه رو پیدا کردم.بامپر یا همون محافظشو دربیارین درست میشه. یعنی چه کارشناسایی داره این شرکت چی تولید میکنن که خودشونم نمیدونن
    کارشناسسس خدمات پس از فروش میگه حاااااالا مگه میخای چقدر از gps استفاده کنی مگه
    موندم این همه گوشی با محافظ های مستحکم چطور کار میکنن که این کارشناس به من اینطوری میگه. یعنی متناوبا بامپر رو دربیار دوباره بزار
    واقعا که

Last edited by amirdiba; 17-06-2016 at 19:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

تولید ملی یا دروغ ملی ؟؟؟؟ متن زیر رو بعنوان کسی که در تهران 4 سال نماینده خدمات پس از فروش GLX بوده بخوانید

سلام . همگی میدونیم که باید وقت گذاشت ثبت نام کرد و لینک فعالسازی دریافت کرد و بعد از اون باید با صرف زمان و حوصله بشینی اینجا کلی تایپ کنی برای چی ؟
    قطعا من که دارم نظر میدم قبلا این ها رو تجربه کردم اما میخوام دوستان جدید که قصد خرید گوشی
    GLX رو دارن واقعیت ها رو بدانند.
    قبل از هر چیز این شماره تلفن من هست 09128338836 هر کس فکر میکنه ذره ایی شبهه در حرف های بنده وجود داره تماس بگیره تا سند و مدرک بهش ارائه بدم.
    من وحید خدابخشی بمدت 4 سال نماینده
    GLX در تهران بودم و باید به دوستانی که رگ گردنشون برای GLX میزنه بیرون بنویسم که وقتی نماینده GLX در تهران بودم تعصب ام او اونها نسبت به این کالا بیشتر بود
    تقریبا برای اکثر بستگان درجه یک و دو در تهران محصولات
    GLX خریدم شرکتی که هنگام فروش کالا محصولاتش رو 12 تا 24 ماه گارانتی میکنه و خدمات پس از فروش و تامین قطعه 10 ساله رو تضمین میکنه.
    احتمالا دوستان عزیزی که از این برند راضی بودن یا تا بحال گوشی و تبلت اشون خراب نشده و یا جزیی بوده
    شرکت (ارتباط همراه گویا اروند ) یا همان
    GLX ممکنه سوکت شارژ گوشی و تبلت رو عوض کنه اما به این راحتی در قبال از بین رفتن برد اصلی یا ال سی دی پاسخگو نیست .
    چیزی بنام طرح تعویض دارند که دو دسته است
    طرح تعویض محصولاتی که هنوز گارانتی دارند که با دریافت اختلاف قیمت از محصول روز اشان کالای جدید را به شما میفروشند .
    حال اینکه شرکتی که ادعای تولید دارد قطعات محصول خود که هنوز دارای گارانتی میباشد را موجود ندارد خود جای بحث دارد . تولید کننده ایی که قطعات محصول تولید شده خود در چند ماه گذشته را ندارد !!!!
    طرح تعویض دوم مربوط به محصولات فاقد گارانتی است
    سه عدد تبلت جت 1 و یک گوشی
    G6 ماد و یک گوشی G5 رو برای تعمیر فرستادم
    هیچکدام تعمیر نشده و علی رغم مسئولیت شرکت در قبال تامین قطعات برای محصولات فروخته شده علنا اعلام میکنند که طرح تعویض کالاهای خارج از گارانتی فعلا وجود ندارد و در قبال عدم وجود قطعات و عدم تعمیر کالاها هم پاسخگو نیستند .
    نمایندگی های شرکت هم فقط تمایل به خرید اسقاطی هایی دارند که قطعات آنرا برای تعمیر کالای سایر مشتریان استفاده میکنند آنهم به قیمت مفت و برای بقیه کالاهایی که نیاز ندارند علنا اعلام میکنند که خرید نداریم
    واقعیت اینکه پاسخی برای همه کسانی که روزی به خرید این محصول به اصطلاح ایرانی ترغیب اشان کردم ندارم.
    این چراغی است برای کسانی که هنوز میخواهند این برند را بخرند و بنده همین نوشته ها رو با گوشی
    GLX پست کردم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

برای اینکه در مورد این مشکل گوشی تون همه چیز رو بدونید و بتونید تمام عیوب نرم افزاری و سخت افزاری گوشی تون رو حل کنید می تونید در دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه فن آموزان شرکت کنید. اطلاعات بیشتررو در صفحه زیر بخونید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •