تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: تجربیات تلخ خرید از دیجی کالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

ادم گیج میشه
    نه به اونایی که میگن خوب نیست و...
    نه به اونایی که میگن خوبه و...
    من فکر می کنم خوب باشه چون خیلیا توی نظر های خود دیجی کالا هم نوشتن راضی بودن اولین باره که میشنوم بد تعریف می کنید
    حالا باز نمی دونم...
    دوست عزیز منم عین شما فریب همین نظرات کاربران دیجی کالا رو خوردم ولی حالا که میرم همون نظرات رو خوب بررسی میکنم میبینم اکثرشون شبیه همدیگه هستن و فرمت خاصی دارن، دیگه برای شرکتی که این همه خرج تبلیغات میکنه کاری نداره چند نفر هم بزارن که صبح تا شب براشون نظرات کاربران پر کنن، من خودم تو نظرات کاربرانش فقط نوشتم که این تبلت صفحه نمایشش مشکل داره موقع تعویض هم به این نحوه نعویض میکنن ولی دیجی کالا هیجوقت تاییدش نکرد تا مردم بفهمن که اگه این کالا رو خریدن و به مشکل خورد با چه شرایطی باید تعویضش کنن تا با محاسبه این شرایط اقدام به خرید کنن.
    در ضمن شما کافیه تو گوگل سرچ کنید میبنید که چقدر مشتری عین من از خریدشون ناراضی هستن، تو سایت shekayatyar.com حتما یه سر بزنید میبینید که بیش از 95 درضد شکایت و نارضایتی از فروشگاههای اینترنتی از همین دیجی کالا هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اتفاقا من حداقل 20 تا گوشی برای دوست و همکار و فامیل از سایت دیجیکالا خریدم و از همه خریدهایم هم کاملا راضی هستم.

حداقلش این بود که با متقلب های بازار علاءالدین و جدیدا بازار موبایل ایران برخورد نداشتم.
    اتفاقا منم دقیقا به این دلیل که با این به قول شما متقلبین طرف حساب نشم ازین دیجی کالا خرید میکردم ولی تا به حال براشون چیزی مرجوع نکرده بودم ولی این سزی که دیگه تبلتشون واقعا غیرقابل استفاده بود براشون مرجوع کردم که دیدم صد رحمت به همون به قول شما متقلبهای بازار

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

کلا تو این مملکت اگر موسسه ای یا شرکتی دیدید که بگه اشتباه از ماست و ببخشید(عین مدیر شرکت های معروف ژاپن) به من خبر بدید

اینجا isp اگر مشکل از طرفش باشه میگه مشکل از ما نیست ،مخابرات میگه مشکل از ما نیست و...

جالبه من چتد روز پیش رفتم تو سایتی که برای ارشد اطلاعات میذاشت ،درباره دانشگامون اطلاعات نوشتم و خب منی که 6 سال تو اون دانشگاه بودم یه سری ایراداتی هم نوشتم ولی تایید نکردن برای نمایش،آخر سر هم حذفش کردن

اگر دیجیکالا هم نظراتی که خلافشه تایید نکنه،چیز عجیبی نیست
    Last edited by محمد7966; 09-06-2016 at 01:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

من یک بار از دیج کالا تبلت سامسونگ tab 4 t231 را خریدم در بسته ای که برای من ارسال کردند مشخص بود تبلت پشت ویترینی بود چون از سمت راست گوشه ان افتاده و ضرب دیده بود و وقتی نور صفحه نمایش را جلو نور می گرفتم قشنگ خرابی صفحه نمایش از روی ان مشخص بود

چون از باز کردن و و روشن کردن ان فیلم گرفتم با پشتیبانی تماس گرفتم و بسته را پس فرستادم بعد از 2 هفته علافی و عصاب خورد کنی روزانه و خرج 20 هزار تومان شارژ یک تبلت برای من ارسال ردند که این بار قسمت شارژ ان ایراد داشت و درست حسابی سوکت شارژ داخل ان نمی رفت و خراب بود و دوباره ارسال و 2 هفته عصاب ورد کنی این بار یکی دیگر برای من فرستادند که ظاهرا ایرادی نداشت

پسر عمویم هم یک بار خرید داشت ان هم مثل خود من غلط کردم را گفت بی خیال خرید اینترنتی شد وقتی جنسی از مغازه می خری و اعتباری به کیفیت ان نیست چه تضمینی به خرید اینترنتی که قانون و قانون گذار فکری به حال ان نکرده اند

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم تجربه ی چندین خرید از دیجی کالا داشتم ، لوازم خانگی ، ابزار ، دستگاه های الکترونیکی... واقعا هیچ موردی که کالا معیوب باشه یا مشکل داشته باشه وجود نداشت! فقط یک مورد بود که اونم مشکل از من بود و اونا تقصیری نداشتند ) من باید یک روتر میخریدم ولی مودم سفارش دادم و وقتی به دستم رسید اشتباه کردم سلفون پلمپ رو باز کردم که بعدش اونا ازم قبول نکردن کالا رو عوض کنند چون گفتند پلمپ باز شده! تنها خاطره بدی که دارم همینه که 60 تومن رفت در پاچه ی مبارکم اونم به اشتباه خودم نه اونا... مابقی اجناسی که تا به الان خریدم همگی سالم و دارای کارت گارانتی بودند...
    یک نکته هم در رابطه با پرداخت پول بهتون بگم ، تا جایی که امکان داره اصلا واریز کارت به کارت نداشته باشید ، با یه رمز دوم خیلی راحت و بی دردسر پرداخت انلاین انجام بدید که حداقل پرداختتون همون موقع تائید بشه تا بعدا اشکالاتی مثل اینکه پول به حساب نیمده ، دستگاه رسید نداد و ... نداشته باشید!

در رابطه با پست هم من تجربه ای ارسال با پست خیلی ندارم ولی فکر کنم بشه از مامور اداره پست که مرسوله رو بهش تحویل میدید درخواست کنید یک برگه یا فرم رسید بده که لیست مرسوله هارو توش قید کنه! البته میگم شاید! مطمئن نیستم

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با تشگر از دوستانی که در بحث شرکت کردند لطفا ادامه بحث در تاپیک دیجی کالا ادانه پیدا کند و از زدن تاپیک های موازی جدا خودداری کنید با تشکر.

7. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •