تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 38 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 378

نام تاپيک: FIFA 17

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

محتوای مخفی: ... 
    تو بحث کنسولی همیشه سازنده ها برای رسیدن به کیفیت بهتر و بیشتر فریم ریت روی 30 تنظیم میکنن... برای بازی های اول شخص بخصوص شاید فریم ریت مهم باشه مثل سری COD که رو کنسول هم 1080 عه و هم 60 فریم. اما اینکه بالاتر گفتم خیلی ها توانایی رسیدن و خرید 4k رو نه دارند و در زمان حاضر میتونن بهش برسن... الانم تعداد خاصی از این مانیتور یا تلوزیون ها استفاده میکنن. قضیه رسیدن کنسول ها به خروجی 4k هم به این زودیا اتفاق نمیوفته حتی همون پروژه اسکورپیو ک میگه خروجی4k واقعی میده باید بیاد تا دید در عمل چیکار میکنه. خلاصه اینکه 30 فریم رو شما نمیتوتی بگی ایراد چون روی پی سی ما مشکلات بسیار جدی تری نسبت به فریم ریت ساده کنسولی داریم نظیر کرش کردن ها و باگ ها و پرفرمنس افتضاح گروهی از بازی ها ( قطعا همه نه ) خب من منظورم دقیقا همینه! فریم ریت در برابر معضلات گفته شده زیاد اهمیت نداره, داره؟
    و هدفم از این گفته همون جمله بالا بود که روی کنسول با هزینه کم بهترین کیفیت رو تجربه میکنیم ولی روی پی سی بعضی مواقع برعکس میشه و این مورد رو نمیشه انکار کرد.

تکنولوژی هایی مثل Hairwork رو الان چند نفر قادر به اجرای درست اون هستن؟ خود شما با فعال کردن این گزینه فریم ریتتون چقدره؟ یا قابلیت اسموک در بتمن؟ این کارا به نظر من اگر بهینه نباشه اهمیتی هم پیدا نمیکنه اگر جای اینه برن روی بهینه سازی خود بازی کار کنن بیشتر میتونن بازده بدن تا با این وضعیت... هدف گول زدن تبلیغاتی با تریلر های خوش رنگ و لعاب برای فروش بیشتر قطعات! خب همین وقت و سرمایه رو تو دراز مدت بزارن نتیجه مثبت تری میده...

بله این لیست رو خودم دیدم, اما رشد سالانه و رشد خالص ماه های قبل کجا و رشد نقطه به نقطه تا انتهای یک سال ناتمام کجا؟ مشکل اینجاست عکسی ک شما دادید رشد خالص نیست. یعنی این چارت شامل بسته های اظافه شونده بازی هایی مثل دیویژن و رین بو سیکس و ... و همچنین آی پی های دیگه ای ک میاد رو هم پیش بینی میکنه. الان توی این عکس دوتا درصد ثابت رو داره نشون میده توی دو بازه کاملا متفاوت... به نظرم بهتره شما تا انتهای دسامبر امسال صبر کنید بعد من با همین لیست آپدیت شده میام خدمتتون

و بنده چی گفتم؟

خب مرد حساب من چی گفتم ؟من دقیقا با همین کار دارم... رشد 27 درصدی در برابر رشد 23 درصدی و بعدش مقایسه اون با دو نمودار دیگه, که در ادامه هم اون لینک شما رو ارجاع دادم به دوتا لینکی که بالاتر نشون دادم... شاید من نتونستم منظورم رو برسونم, همونجور که اشاره کردم پی سی گیمینگ رشد کرده و درسته و نگفتم شما داری اشتباه میگی, اما در مقابل کنسول هم رشد داشته و ثبات عددی من تو عکس ها نمیبینم..

خب انتظار غیر از این دارید؟ یعنی PS3 باید تا ابد تاپ وان باشه؟ شما مقایستون یه جوریه یعنی مثلا میگید چون کنسول نسل جدید میاد جای نسل قبل رو میگیره پس بیزنسش ثابته... این یک واقعیت هست که کنسول جدید جای کنسول قدیمیو میگیره حالا من باز متوجه منظورتون نشدم؟
    و اما بحث شرکت.... همونجورکه بیلزارد کبیر برای پی سی سود آوره شرکت های کله گنده ای مثل اکتیویژن , ناتی داگ, EA Sport و هزاران شرکت دیگه برای کنسول سود آور هستند... تعداد شرکت های بازیسازی سود آور در زمینه گیمینگ روی کنسول بیشتر از پی سی هست. اگر بخوایید همه شرکت هی سخت افزاری نرم افزاری پی سی رو جمع ببندید و به لیست اظافه کنید که کاملا ناعادلانه میشه.
    +

نگاهی میندازیم به یکی از رسمی ترین سایت ها که نمودار های جالبی منتشر میکنه. سایت ndp
    تو قسمت فروش بازی (که بحث منم سر همینه) برترین فروش ها در کنارش اسم پلتفرم رو مشاهده میکنیم :
    Top ten software, NPD April 2016

1. Dark Souls 3 (PS4, Xbox One)
    2. Ratchet and Clank (PS4)
    3. MLB 16: The Show (PS4, PS3)
    4. Tom Clancy’s The Division (PS4, Xbox One, PC)
    5. Grand Theft Auto 5 (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC)
    6. Minecraft (Xbox One, 360, PS4, PS3)
    7. Quantum Break (Xbox One)
    8. Call of Duty: Black Ops 3 (Xbox One, PS4, 360, PS3, PC)
    9. NBA 2K16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
    10. Star Fox: Zero (Wii U)

تو لیست تازگی ها هم برای june بود که به لطف بیلزارد, اوورواچ اول شده بود... اما باز هم این رویه برای مدت خاصه... یعنی باز کنسول میاد بالا مثلا یک ماه دیگه فیفا روی کنسول صدرنشین میشه با ماه بعدش COD روی کنسول اول میشه این وسط PC چی؟

من توی صحبت هامم منکر قضیه رشد پی سی گیم نشدم و خودمم اشاره کردم بهش, اما مشکل من با اون ثبات هست که شما دارید میگید... هزاران هزار مثال میتونم بزنم که فروش فلان بازی 100 برابر بیشتر از پی سی هست نمونش خود فیفا یا PES و حتی COD و بازی های دیگه... نمیگم پی سی پیشرفت نداره...بلکه تو لینک های بالا هم اشاره کرده و خودمم حتی چند بار دیگه گفنتم بسیار بسیار سود آور بوده! اما کلی تر نگاه کنیم قضیه رو....

شما اگر رشد بالا مد نظرتون هست من میتونم لیست فروش بازی ها و درامد های نجومی اونا روی موبایل رو بهتون بگم که مولتی میلیون دلاری داره میره جلو پس باید بگیم کلا بقیه رشد نداشتن و موبایل داره میاد جای پی سی و کنسول رو بگیره؟ در حالی که خیلی ها که پای موبایل هم هستن خودشون رو گیمر میدونن و با این احتساب جماعت 3 میلیاردی گیمر شامل مرد زن و کودک و پیر در مقابل جماعت کمتر از عدد گفته شده که شامل گیمر هایی که روی پی سی و کنسول هستن باید مقایسه کنیم؟
    من خلاصه پاسخ میدم که بحث جمع بشه. تاپیک فیفا هست ناسلامتی.

1. من در پست قبلی هم گفتم کنسول برای افرادی که دنبال بازی بدون دردسر، در رزولوشن و فریم پایین هستند مناسب تر هست. در این مسئله جای بحثی نیست.

2. من بتمن رو با 90 فریم ثابت بازی کردم، با فعال کردن اسموک و ... .

3. اون اعداد 27 و 23 درصدی که شما میگید رشد نیستند. سهم هر پلتفرم از سود است که در مجموع به 100 می رسه. وقتی PS4 زمانی 41 درصد سود یوبی سافت رو شامل میشد و الان شده 31 درصد، یعنی افت داشته سهمش. وقتی PC زمانی 11 درصد سود رو شامل میشد و الان شده 26-27 درصد، یعنی سهمش افزایش داشته. اینها ربطی به رشد ندارند. برای محاسبه رشد باید مقدار قدیمی رو از مقدار فعلی کم کنید که برای PS4 منفی میشه. حرفتون هم صحیحه که بررسی نقطه به نقطه مناسب نیست و بهتره آمار سالانه رو اندازه بگیریم. اون نموداری که من از DFC Intelligence خدمتتون دادم هم کل سالیانه رو از 2008 تا 2015 محاسبه کرده که روند کلی مشخص است. وقتی اینها آمار 2016 رو عرضه کردن در آخر سال من هم میام خدمتتون

4. من انتظار ندارم PS3 ثابت بمونه! ولی وقتی سهمیه PS3 میره به PS4 و مجموع PS3 و PS4 ثابت می مونه، این نشانه رشد کنسول ها نیست. بلکه درجا زدن است. وقتی سایپا و ایران خودرو سهم هم در بازار خودرو جهان رو بگیرند طوری که سهم کلی ایران ثابت بمونه، این نشانه رشد صنعت خودروسازی ایران در سطح جهان نیست.

5. رنکینگی که گذاشتید برای یک ماه هست که خودتون هم گفتید در ماه جون وضعیت متفاوت بود. الان من رنکینگ می رو هم دیدم و متفاوت بود. در رنکینگ های ژانویه و ... هم متفاوت بود. اینکه در سه ماهه سوم سال های مالی (به خصوص آوریل / می) وضع PC افت می کنه به خاطر سخت افزار جدید هست، دقیقا بعدش می بینیم که میره به اوج. این ربطی به ثبات نداره. قبل از عرضه آیفون های جدید هم فروش محصولات قدیمی تر و کل اکوسیستم افت می کنه. معنیش عدم ثبات اپل نیست.

6. شکی نیست موبایل و Social gaming بیشترین رشد رو در 10 سال اخیر داشتند و الان یکی از مهمترین پلتفرم ها هستند. و بله اونها رو هم باید گیمر حساب کرد، نوع متفاوتی از گیمرهایی که ما هستیم. شکی نیست به مرور زمان به هم نزدیک میشیم. همین الان با Apple TV جدید میشه خیلی از بازیها رو انجام داد و قابلیت کنترلر و ... هم داره. درسته بازیها در سطح کنسول و PC نیستند ولی به مرور زمان که اینها قوی تر میشوند سهم بیشتری از گیمینگ در Living room رو می گیرند و این خطری برای کنسول هاست که تمرکزشون روی سادگی بوده، چون دستگاه هایی میان که از کنسول های فعلی هم ساده تر هستند.

فکر کنم بد نباشه بحث رو ببندیم چون تاپیک فیفاست و خبرها کم کم داره میاد. حرف آخر با شما باشه اگه مایل باشید به موقعش در آخر سال یک تاپیک بزنیم و یکم بیشتر بحث کنیم وقتی آمار کامل 2016 در دسترس بود.

سلام همسایه . نمیدونم درست اومدم یا نه چه خبره اینجا . بحث کلا شده یه چی دیگه .

اینو فقط میگم که دو بازی جنگی رو شروع کردن به نام لیسانس و همکاریهای انحصاری که به نظرم FIFA بیشتر از PES ضربه خواهد خورد چون PES بر خلاف FIFA که بخش زیاد فروشش به خاطر لیسانس ها هستش ! فروشش به خاطر لیسانس ها نیست . حتی تو فروم طرفداران FIFA هم صداشون در اومده بود و مخالف این انحصاری بازی بودند . چه کاریه خب مریضن .
    موافقم. امیدوار بودم روزی برسه که FIFA و PES بتونن این لایسنس ها رو هر دو بگیرند بدون دردسر ولی سال به سال می گذره و این اتفاق نمی افته. این جنگ لایسنس ها به ضرر گیمیر هاست و در نهایت بیشتر به ضرر فیفاست که مشتری ها عادت کردند همیشه لایسنس های کامل داشته باشه.

البته عزیزان PC این قابلیت رو دارند که پچ های لایسنس که توسط Modder ها عرضه میشه رو نصب کنن که همیشه چند هفته بعد از عرضه قابل دسترسی است و این حل میشه تا حد زیادی.

به نظرم بحث بیهوده ایه هست به خصوص که با موضوع تاپیک هم زیاد مرتبط نیست.
    یه جورایی مثه اینه که صاحب یه پورشه رو متقاعد کنی که استفاده از ماشین ارزون قیمت بهتر از پورشه سوار شدن هست.
    هم سهیل و هم آرمان و حتی خود من بر اساس تجربیات و داشته های خودمون سعی می کنیم که سنجش کنیم. شکی در این ندارم که آرمان عزیز مثل آب خوردن می تونه هر لحظه سیستم، های اند بگیره یا هر لحظه که اراده کنه قطعاتش رو ارتقا بده برای همینه که موضوع رو از بعدی که شاید اشخاصی مثل من و سهیل و خیلی های دیگه می بینیم در نظر نگیره.
    اینکه می گم از بعد های مختلف نگاه کنیم اینه که شرایط خودمون رو فقط در نظر نگیریم. صد نفر به طور تصادفی گیمر انتخاب کنید. فرض کنیم این گیمر ها اصلا ابزار بازی رو هنوز تهیه نکردند منظورم اینه که نه کامپیوتر دارن و نه کنسول. فقط پول در اختیار دارند بعضیا پول بیشتری ممکنه داشته باشن و بعضیا ممکنه اهل حساب کتاب باشن و... بعضیا هم ممکنه اصلا پول نداشته باشن و مجبور بشن برای تهیه ابزار گیم پول قرض کنند. و بطور کلی می خوام بگم که صد نفر انتخاب شده کاملا تصادفی هستند و از هر قشری می تونن باشن. حالا یه اطلاعات کامل از گیمینگ بر روی کنسول و کامپیوتر بدر اختیارشون قرار می دیم و از قیمت ها هم آگاهشون می کنیم. و اینها متوجه میشن که با چه قیمت هایی می تونن چه چیزایی رو بدست بیارن. من فقط یک سوال دارم به نظر شما از این صد نفر چند نفر انگشت می ذارن روی کنسول گیمینگ و چند نفر روی PC Gaming فکر می کنم از همین الان جواب مشخص باشه و ترازو مشخصه که به کدوم سمت سنگینی می کنه. جواب این آزمایش می تونه خیلی از معادلاتی که هر کس توی ذهن داره برهم بزنه.
    ببینید مشکل اینجاست. یک نفر از PC صحبت می کنه، شما سریعا میگید پورشه !! پورشه قیمتش چند برابر ماشین های ارزون هست؟ واضحه اصلا قابل قیاس با بحث ما نیست. یک PC گیمینگ خوب رو با 500 دلار میشه بست. اینطور نیست که PC های زیر 3000 دلار رو اصلا نشه باهاشون بازی کرد! همه که نیاز به گرافیک Titan XP که 1200 دلاره و پردازنده 22 هسته ای Xeon و ... ندارن. با همون RX480 یا GTX 1060 که 200-250 دلار هستن و یه پردازنده 80 دلاری میشه تجربه گیمینگ خیلی خوبی داشت.

این چیزهایی هم که درباره من میگید صحیح نیستند. من نه پورشه سوار میشم و نه هر لحظه مثل آب خوردن می تونم قطعات رو ارتقا بدم! من هیچ وقت نگفتم PC برای همه است و همه باید بگیرند. چیزهایی که من ادعا نمی کنم رو لطفا به من نسبت ندید. من تنها چیزی که گفتم آمارهای فروش و مالی بود که اینها ربطی به وضعیت مالی من یا نظر من درباره این چیزها نداره.

گرچه من پست های آرمان عزیز رو که خوندم همگی منطقی هستند ولی باید دقت کنیم که بحث از جایی شروع شد که بنده گفتم کنسول گیمینگ سریع ترین و بی دردسر ترین راه برای گیمینگ هست این حرف در کل برتری ذاتی برای کنسول به همراه نداره. و چیزی از ارزش های PC و PC Gaming رو کم نمی کنه. ولی الان بحث به جای کشیده شده که دقیقا برتری ذاتی با کدوم هست! من نتیجه این بحث رو تا حدودی نافرجام می بینم. همیشه چیزی که خوب هست همه گیر نیست. PC گیمینگ و استفاده از یه سیستم 15 میلیونی برای گیم بازی کردن چیز بدی نیست نتیجه بدی هم نداره ولی چقدر طرفدار داره؟ مگه بارسا و رئال تیمای بدی هستند؟ پس چرا کسان زیادی هستند که با هر کدوم از این تیم ها ممکنه مخالف باشن و منتقد باشن و از باختنشون خوشحال بشن؟ مگه میشه از گوشی اپل انتقاد کرد پس چرا خیل عظیمی از یوزرها که مثل آب خوردن می تونن گوشی گرون قیمت اپل تهیه کنن میرن سمت گوشی های اندرویدی؟ جواب اینها همگی مشابه هم هستند و از همه اونها میشه این نتیجه رو گرفت نمی شه انتظار داشت که همه طرفدار یک چیز ایده آل باشن چون چیزای ایده آل مستلزم صرف هزینه هایی هستند که در اغلب موارد مقرون به صرفه نیستند و یا شرایط به گونه ای هست که برای برخی غیر قابل استفاده هستند.
    من در عین اینکه معتقدم PC Gaming جالب تر هست ولی باز هم عقیده ام اینه که برای عموم مردم بخصوص ما ایرونیا استفاده از کنسول بهتر مقرون به صرفه تر و متناسب تر هست. همونطور که معتقدم مکینتاش و iOS و اپل عالی هستند ولی به درد کمتر کسی توی ایران می خوره. و اندروید رو به عموم بیشتر توصیه میکنم. صدها نفر رو دیدم که گوشی اپل دارن ولی حتی 1 درصد از قابلیت هاشو نه می دونن و نه بلدن استفاده کنن.
    من هیچ وقت چیزی به غیر از این نگفتم. کل صحبت من درباره روند بازار بود که به سمت PC داره پیش میره در 5-6 سال اخیر و آمار معتبر هم از صحبتم ارائه کردم. اگه کسی از صحبت من برداشت کرده که من میگم همه باید PC بخرند این برداشت اشتباه بوده. صحبت من توصیفی از وضعیت بازار بود، نه نسخه پیچی برای اینکه وضعیت بازار و خرید مردم چطور باید باشه.

2. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

به نظرم باید یه تاپیک جدید ایجاد بشه راجع به این مساله جالب
    سلام همسایه . نمیدونم درست اومدم یا نه چه خبره اینجا . بحث کلا شده یه چی دیگه .

اینو فقط میگم که دو بازی جنگی رو شروع کردن به نام لیسانس و همکاریهای انحصاری که به نظرم FIFA بیشتر از PES ضربه خواهد خورد چون PES بر خلاف FIFA که بخش زیاد فروشش به خاطر لیسانس ها هستش ! فروشش به خاطر لیسانس ها نیست . حتی تو فروم طرفداران FIFA هم صداشون در اومده بود و مخالف این انحصاری بازی بودند . چه کاریه خب مریضن .
    من یه PES باز قدیمیم ولی از وقتی کنسول خریدم فهمیدم افت وحشتناک و پیشرفت فوق العاده فیفا دیگه اجازه نداد بازیشو بخرم.
    این بازی رو نمیدونم کدوم طرف شروع کرده ولی میدونم با کیفیت ضعیفی که PES ارائه میده دو سر باخته براش
    مثلا مسی کاور فیفا بود ، اومده با بارسلونا قرارداد انحصاری بسته که مسی (با توجه به بند قرارداد مسی با بارسلونا که اسپانسرای شخصی نباید با باشگاه تداخل داشته باشن) رو از فیفا بگیرن
    اینطرفم فیفا رفت منچستریونایتد رو از PES قاپید.
    واقعا الان من دقیقا به این چیزا فکر نمیکنم. من به این فکر میکنم که چقدر بازی فیفا باحال تر شده
    عقلم کمه مثلا برم بازی بخرم اسم تیم مورد علاقه م باشه man red بعد برم با mersyside red بازی کنم ؟!
    فیفا لیگ 1 2 3 4 انگلیس رو لایسنس کرده که برم ازش لذت ببرم. کسایی که فوتبال بازی کردن میدونن چقدر گیم پلی فیفا واقعی تره
    این داستان قراردادهای انحصاری کل کله بین دو شرکت فقط بین خودشونه ! فکر نکنم زیاد نظر کسی رو برگردونه
    و اینکه PES یه تصمیم اشتباه دیگه گرفت سر بازیهای PC !!!
    فیفا مجموعه ای از تصمیمات درست و PES مجموعه ای از تصمیمات اشتباه
    ولی کلا با عکس پروفایلت حال میکنم داداش

4. این کاربر از irmpmn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

ویدئوهای جدید
    بزرگترین ایراد !!!! فیفا 17 شروع جدید رو تو بازیش قرار نداده که یه نفر هم میتونه از وسط زمین بازی رو شروع کنه

جدیدترین تیزر فیفا17
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مارکو رویس تو نمایشگاه گینزکام میاد و فیفا17 بازی میکنه

6. این کاربر از irmpmn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فیفا تنها دلیلی هست که منو نسبت به گیم بازی کردن حریص نگه می داره. از سال 2000 یعنی همون وقتی که اولین بار کامپیوتر خریدم فیفا بازی می کنم قبل ترش هم وینیگ الون فقط دم دست بود برا همین وینیگ الون بازی می کردم ولی از وقتی فیفا 2000 اومد ساعت های طولانی با فیفا 2000 بازی می کردم یادش بخیر هیچوقت فیفا 2000 و زمان های طولانی مدتی که بازی می کردم باهاش رو از یاد نمی برم بعد فیفا 2000 فقط فیفا 2001 و 2003 رو بازی کردم و تا تا اومدن فیفا 06 که کلا کامپیوترم داغون شده بود و اصلا گیم اینا نمی تونستم بازی کنم ولی فیفا 06 منو دیوانه می کرد خیلی براش زمان می ذاشتم و بازی می کردم حتی همون موقع PES 6 که خیلی عالی بود هم خریدم ولی حس عجیبی نسبت به فیفا 06 داشتم سر تا پای منو حس فوتبالی دربر می گرفت با بازی کردن فیفا 06 و بعد فیفا 07 و 08 که فیفا 08 برای من یه رکورد گیم بازی کردن محسوب میشد حتی می تونم بگم کمتر بازی بوده که اندازه فیفا 08 براش زمان گذاشته باشم وقتی فیفا 09 اومد من هنوز کنسول نداشتم و برام تکراری شده بود فیفای کارنت جنی که پیشرفت نداشت همینطور فیفا 10 و توی اون دو سال شدیدا PES 2009 و 2010 بازی کردم اما با اومدن فیفا 11 ایکس باکس خریدم و باز دوباره دوران فیفا خوری من آغاز شد فیفا 11 به صورت اورجینال خریدم و آنلاین توی ایکس باکس لایو تجربه کردم که هنوزم حسرت چند ثانیه از اون روزا روی دلمه! چه لذتی داشت!!! و از اون روز تا حالا همیشه بازی اول من فیفا هست. فیفا 15 هم که دمشون گرم برای PC کرکش اومد توی کف فیفای جدید نموندیم چون برای ایکس باکس 360 دیگه نسخه برتر ارائه نشداز فیفا 14 به بعد. شاید باورتون نشه ولی تا همین یکی دو ماه پیش هنوزم فیفا 16 رو روی 360 بازی می کردم و لذت می بردم با اینکه هیچ فرقی با فیفا 14 نداشت. یه جورایی وسوسه می شم برم برای فیفا 17 کنسول بگیرم.

گیم تنها دلخوشیه منه توی این دنیا. وگرنه واقعا پیر شدم. و خیلی چیزا ازم گذشته

8. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

فیفا تنها دلیلی هست که منو نسبت به گیم بازی کردن حریص نگه می داره. از سال 2000 یعنی همون وقتی که اولین بار کامپیوتر خریدم فیفا بازی می کنم قبل ترش هم وینیگ الون فقط دم دست بود برا همین وینیگ الون بازی می کردم ولی از وقتی فیفا 2000 اومد ساعت های طولانی با فیفا 2000 بازی می کردم یادش بخیر هیچوقت فیفا 2000 و زمان های طولانی مدتی که بازی می کردم باهاش رو از یاد نمی برم بعد فیفا 2000 فقط فیفا 2001 و 2003 رو بازی کردم و تا تا اومدن فیفا 06 که کلا کامپیوترم داغون شده بود و اصلا گیم اینا نمی تونستم بازی کنم ولی فیفا 06 منو دیوانه می کرد خیلی براش زمان می ذاشتم و بازی می کردم حتی همون موقع PES 6 که خیلی عالی بود هم خریدم ولی حس عجیبی نسبت به فیفا 06 داشتم سر تا پای منو حس فوتبالی دربر می گرفت با بازی کردن فیفا 06 و بعد فیفا 07 و 08 که فیفا 08 برای من یه رکورد گیم بازی کردن محسوب میشد حتی می تونم بگم کمتر بازی بوده که اندازه فیفا 08 براش زمان گذاشته باشم وقتی فیفا 09 اومد من هنوز کنسول نداشتم و برام تکراری شده بود فیفای کارنت جنی که پیشرفت نداشت همینطور فیفا 10 و توی اون دو سال شدیدا PES 2009 و 2010 بازی کردم اما با اومدن فیفا 11 ایکس باکس خریدم و باز دوباره دوران فیفا خوری من آغاز شد فیفا 11 به صورت اورجینال خریدم و آنلاین توی ایکس باکس لایو تجربه کردم که هنوزم حسرت چند ثانیه از اون روزا روی دلمه! چه لذتی داشت!!! و از اون روز تا حالا همیشه بازی اول من فیفا هست. فیفا 15 هم که دمشون گرم برای PC کرکش اومد توی کف فیفای جدید نموندیم چون برای ایکس باکس 360 دیگه نسخه برتر ارائه نشداز فیفا 14 به بعد. شاید باورتون نشه ولی تا همین یکی دو ماه پیش هنوزم فیفا 16 رو روی 360 بازی می کردم و لذت می بردم با اینکه هیچ فرقی با فیفا 14 نداشت. یه جورایی وسوسه می شم برم برای فیفا 17 کنسول بگیرم.

گیم تنها دلخوشیه منه توی این دنیا. وگرنه واقعا پیر شدم. و خیلی چیزا ازم گذشته
    هی روزگار !!! ما هم پیر شدیم ولی بزرگ نه ...
    نمیتونم اصلا بدونم که بازی نکست جن هست و من کارنت بازی کنم ... روز لانچ نسخه پلی استیشن4 رو میخرم و بازی میکنم

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

دمو میاد ؟
    کی میاد ؟
    واسه پی سی میاد ؟
    دی :

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

الان داشتم اینا رو در سایت رسمی بازی میخوندم در خصوص کریر هست ، اگه این ایده ها رو پیاده کنند عالی میشه!
    بسته به موقعیت هر تیمی یه سری اهداف کوتاه مدت و بلند مدت داره که در 5 دسته قرار می گیرند:
    موفقیت کشوری
    موفقیت قاره ای
    توسعه و ارتقا برند
    مالی
    پرورش استعدادهای جوان

تو نسل قبل فقط اول هر فصل یه پولی در اختیار مربی میدادن میگفتن مثلا قهرمان لیگ بشو حالا اگه یه تیم مدعی مثل رئال دستتون بود هر سال همین برنامه بود! ولی امسال باید بین اهداف تعادل برقرار کرد که این واسه کریر بازها عالیه باید با دید چند جانبه واسه چندین فصل برنامه ریزی درست و حسابی کرد. البته گفتند اطلاعات بیشتری منتشر خواهند کرد در این رابطه.
    استنباط شخصی من اینه : مثلا تو یه بازه زمانی باید چند تا بازیکن رو از آکادمی به تیم اصلی برسونیم یا با جذب یه ستاره کلاس جهانی برند باشگاه رو توسعه بدیم یا بین دخل و خرج یه توازن برقرار کنیم! البته باید منتظر جزئیات بیشتر بود.

12. 4 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Behnam_o2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Your Heart

پيش فرض

دمو فکرکنم 18 شهریور میاد و برای pc هم میاد.
    نسخه اصلی بازی هم 9 مهر عرضه میشه.

14. 3 کاربر از Behnam_o2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

الان داشتم اینا رو در سایت رسمی بازی میخوندم در خصوص کریر هست ، اگه این ایده ها رو پیاده کنند عالی میشه!
    بسته به موقعیت هر تیمی یه سری اهداف کوتاه مدت و بلند مدت داره که در 5 دسته قرار می گیرند:
    موفقیت کشوری
    موفقیت قاره ای
    توسعه و ارتقا برند
    مالی
    پرورش استعدادهای جوان

تو نسل قبل فقط اول هر فصل یه پولی در اختیار مربی میدادن میگفتن مثلا قهرمان لیگ بشو حالا اگه یه تیم مدعی مثل رئال دستتون بود هر سال همین برنامه بود! ولی امسال باید بین اهداف تعادل برقرار کرد که این واسه کریر بازها عالیه باید با دید چند جانبه واسه چندین فصل برنامه ریزی درست و حسابی کرد. البته گفتند اطلاعات بیشتری منتشر خواهند کرد در این رابطه.
    استنباط شخصی من اینه : مثلا تو یه بازه زمانی باید چند تا بازیکن رو از آکادمی به تیم اصلی برسونیم یا با جذب یه ستاره کلاس جهانی برند باشگاه رو توسعه بدیم یا بین دخل و خرج یه توازن برقرار کنیم! البته باید منتظر جزئیات بیشتر بود.

آقا سی دی کی اشتراکی چن درمیاد حدودا ؟
    از چه سایتی بخرم مطمئنه ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

آقا سی دی کی اشتراکی چن درمیاد حدودا ؟
    از چه سایتی بخرم مطمئنه ؟
    اطلاعی ندارم والا ، ولی سعی کنید سی دی کی اختصاصی بخرید واقعا ارزشش رو داره این بازی مخصوصا اینکه یکسال تمام آپدیت و پک های اولتیمیت تیم واسش ارائه میشه به اضافه انواع و اقسام مودهای آنلاین.

17. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •