تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 38 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 378

نام تاپيک: FIFA 17

پروفشنال Behnam_o2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Your Heart

پيش فرض

آقا کلی کلیپ از بازی اومده.. استارتر عزیز قرار بده کلیپارو

Send from my Z2 D6503 using Taptalk

2. این کاربر از Behnam_o2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خب معلومه هیچوقت نسخه 360 شبیه ایکس باکس وان ساخته نمیشه.. 360 دیگه نسلش تموم شده. و کنار گذاشته شده،مثل ps3_ps2 .و قدرت سخت افزاریشم مال نسل قبله

نه منظورم رو متوجه نشدید. من می دونم که بین ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان یک نسل فاصله وجود داره
    من عرضم این نبود که نسخه هر دو یکسان باشه از لحاظ گرافیکی. من سوالم این بود که ایا ایکس باکس 360 ها باز هم همون فیفا 14 رو بازی خواهند کرد یا برای فیفا 17 یک نسخه جدید ارائه میشه برای کنسول ایکس باکس 360
    همونطور که می دونید فیفا 15 و فیفا 16 برای کنسول 360 فقط بروز رسانی بصری از فیفا 14 بود یعنی برای فیفا 14 انگار که مثلا پچ بسازی. می خواستم بدونم این روال باز هم ادامه داره یا این بار قراره یه نسخه جدید ببینیم روی 360 ؟

4. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

نه منظورم رو متوجه نشدید. من می دونم که بین ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان یک نسل فاصله وجود داره
    من عرضم این نبود که نسخه هر دو یکسان باشه از لحاظ گرافیکی. من سوالم این بود که ایا ایکس باکس 360 ها باز هم همون فیفا 14 رو بازی خواهند کرد یا برای فیفا 17 یک نسخه جدید ارائه میشه برای کنسول ایکس باکس 360
    همونطور که می دونید فیفا 15 و فیفا 16 برای کنسول 360 فقط بروز رسانی بصری از فیفا 14 بود یعنی برای فیفا 14 انگار که مثلا پچ بسازی. می خواستم بدونم این روال باز هم ادامه داره یا این بار قراره یه نسخه جدید ببینیم روی 360 ؟
    پیشرفت خاصی نخواهد داشت. همون بازی آپدیت میشه

6. این کاربر از irmpmn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

8. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

پس با این حساب فیفا 17 با موتور گرافیکی جدید مختص کنسولهای جدید هست. و فیفا 17 ایکس باکس 360 بازم پچ شده فیفا 14 هست؟ بیخیال بابا نسازن که سنگین ترن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

پس با این حساب فیفا 17 با موتور گرافیکی جدید مختص کنسولهای جدید هست. و فیفا 17 ایکس باکس 360 بازم پچ شده فیفا 14 هست؟ بیخیال بابا نسازن که سنگین ترن!
    کنسول نسل نهم که بیاد ، دیگه واسه نسل هفتم نمیسازن

پروفشنال Behnam_o2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Your Heart

پيش فرض

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC مشخص شد
    سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC مشخص شد

بر طبق رسم سال های اخیر، نسخه ی جدید از مجموعه بازی های شبیه ساز فوتبال اختصاصی شرکت EA یا همان سری FIFA ، امسال هم مثل هر سال در آستانه ی فرا رسیدن فصل پاییز در اختیار علاقه مندان به ورزش فوتبال در دنیای بازی های کامپیوتری قرار خواهد گرفت. حال با مشخص شدن مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC ، علاقه مندان به مجموعه بازی های فیفا بر روی پلتفرم کامپیوتر های خانگی می توانند خود را به شکل جدی تری برای ملاقات با بازی FIFA 17 آماده نمایند.

پس از مشخص شدن تصویر اصلی روی جلد بازی FIFA 17 ، که طی هفته های گذشته از طریق انجام یک رای گیری جهانی در این زمینه مشخص گردید و در نهایت بازیکن کلیدی تیم فوتبال دورتموند آلمان یعنی مارکو رویس توانست با پشت سر گذاشتن رقبایی نظیر ادن هازار (از تیم فوتبال چلسی انگلستان) ، جیمز رودریگز (از تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا) و آنتونی مارسیال (از تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلستان) بر روی جلد اصلی بازی FIFA 17 ظاهر شود، شاید تنها نکته ی کنجکاوی بر انگیز باقی مانده در رابطه با بازی FIFA 17 برای علاقه مندان به این بازی بر روی پلتفرم PC به مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC باز می گشت که این مورد خاص نیز اکنون به طور کامل مشخص گردیده است. بنا بر این به منظور آگاهی یافتن از این نکته که آیا بازی FIFA 17 قابلیت اجرا شدن بر روی سیستم کامپیوتری شما را خواهد داشت یا خیر تنها کافی است تا نگاهی به دنباله ی متن پیش رو بیاندازید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC :

سیستم عامل : Windows 7 / 8.1 / 10 – 64 - Bit
    پردازنده : Intel Core i3-2100 3.1G Hz or AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
    کارت گرافیک : NVIDIA GTX 460 or AMD Radeon R7 260
    حافظه ی رم : 8 گیگا بایت
    فضای مورد نیاز برای نصب : 50 گیگا بایت
    نسخه ی دایرکت اکس : Direct X 11

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC :

سیستم عامل : Windows 7 / 8.1 / 10 – 64 - Bit
    پردازنده : Intel i5-3550K - 3.40GHz or AMD FX 8150 - 3.6 GHz
    کارت گرافیک : NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon R9 270
    حافظه ی رم : 8 گیگا بایت
    فضای مورد نیاز برای نصب : 50 گیگا بایت
    نسخه ی دایرکت اکس : Direct X 11

fifa17

گفتنی است که بر اساس اعلام شرکت EA ، پردازنده های گرافیکی موجود در لیست بالا (در هر دو بخش حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی FIFA 17) حداقل مدل های مورد نیاز برای اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC به شمار می روند و بر این اساس علاقه مندان به اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC به موجب تجربه ی این بازی توسط پردازنده های گرافیکی قدرتمند تر از مدل های یاد شده در این لیست، کیفیت بهتری را در حین فرآیند اجرای این بازی شاهد خواهند بود. به هر حال شاید در مجموع بتوان از مشاهده ی مشخصات سخت افزاری اعلام شده برای اجرای بازی FIFA 17 بر روی پلتفرم PC به تاثیر احتمالی تغییر موتور گرافیکی نسخه ی جدید از مجموعه بازی های FIFA و تعویض آن از موتور قدیمی ایگنایت به تازه ترین نسخه از موتور گرافیکی فراست بایت در این بازی پی برد. تاثیری که به طور حتم بیش از هر چیز خود را در جهش قابل ملاحظه ی ساختار دیداری این بازی نسبت به نسخه های پیشین این مجموعه به نمایش خواهد گذاشت. البته تغییرات گرافیکی اعمال شده در بازی FIFA 17 تنها تغییرات موجود در نسخه ی جدید از مجموعه بازی های FIFA نسبت به نسخه های پیشین این مجموعه به شمار نمی روند و در این میان می توان تغییرات مهم دیگری را نیز در ساختار کلی این بازی مشاهده کرد که بسیاری از آن ها بخش گیم پلی نسخه ی جدید از سری FIFA را در بر می گیرند. سوای وجود بخش جدید داستانی در گیم پلی بازی FIFA 17 که با نام Journey شناخته می شود و در قالب مطالب پیشین خود به طور مفصل به آن اشاره کرده بودیم، جزییات جدیدی نیز به گیم پلی بازی FIFA 17 افزوده شده است که تمامی آن ها به منظور هر چه روان تر انجام شدن مسابقات این بازی طراحی شده اند. از میان این جزییات جدید می توان به دگرگون شدن سیستم حمل توپ و بازی فیزیکی اشاره کرد که به موجب آن اکنون بازیبازان از این قابلیت برخوردار هستند تا به هنگام حمل کردن توپ تحت شرایط گوناگون، با حایل ساختن بدن خود در برابر بازیکنان تیم حریف مانع از شکار توپ توسط آن ها گردند. علاوه بر آن تجربه کنندگان بازی FIFA 17 از امکانات بیشتری نسبت به نسخه های پیشین این مجموعه در زمینه ی شلیک ضربه های تمام کننده بر خوردار خواهند بود. به عنوان مثال در هنگام زدن ضربات سر اکنون می توان این ضربات را به شکل چکشی به سمت دروازه ی تیم حریف فرستاد. در کنار تمامی موارد یاد شده در سطور فوق باید به ارتقا یافتن هوش مصنوعی بازیکنان تیم حریف و تیم خودی و همچنین بهبود واکنش های آن ها نسبت به بازیکن حمل کننده ی توپ در میدان مسابقه نیز اشاره کرد. گفتنی است که بازی FIFA 17 در تاریخ 29 سپتامبر سال جاری میلادی برای سه پلتفرم کامپیوتر های خانگی ، کنسول اکس باکس وان و کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد گردید. ضمن این که تجربه کنندگان بازی FIFA 17 بر روی شبکه ی اختصاصی شرکت EA و سرویس Origin Access می توانند این بازی را یک هفته زود تر از تاریخ انتشار رسمی آن تجربه نمایند.

12. 2 کاربر از Behnam_o2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت تاپیک مرسی
    الان خبری در مورد این هست که آیا نسخه ای که برای ایکس باکس 360 میاد کار جدید هست یا نه؟ الا سه ساله که نسخه ایکس باکس 360 پیشرفت نمی کنه و هم فیفا 15 و هم 16 هر دو بروز رسانی بصری نسخه فیفا 14 بود. امیدوارم نسخه ایکس باکس 360 چیزی متفاوت با فیفا 16 باشه. یعنی من همین الانم باورم نمیشه که اینا بیان نسخه فیفا 17 پلتفورم ایکس باکس 360 رو با همین موتور Frostbite بسازند. بازیای پی سی که که کرک نمیشه ایکس باکس 360 هم که سه ساله داره در جا می زنه. رسما فوتبال گیمینگ یادم رفته!
    لطفا اگه خبر موثقی در این باره وجود داره بگید تا یواش یواش ایکس باکس رو از بایگانی درش بیاریم بلکه امسال فیفا 17 زدیم تو رگ یه دل سیر
    فقط نسخه Xbox One, PS4 و PC با Frostbite خواهند بود، نسخه های 360 و PS3 روی همون Ignite باقی می مونند. طبق تجربه وقتی این اتفاق می افته فقط انتظار داشته باشید تغییرات جزئی باشند. در حد آپدیت شدن تیم ها و ترکیب ها و شاید کمی بهینه سازی جزئی. تغییرات احتمالا حتی از 16 به 15 هم کمتر خواهند بود. همونطور که در مشخصات اومد بازی برای Frostbite نیاز به 8 گیگابایت رم، CPU و کارت گرافیک بسیار قوی تر و 50 گیگ حجم داره. طبیعتا نسخه 360 با 512 مگابایت رم و چیپ گرافیکی که 11 سال عمرش هست تواناییشو نداره و این تفاوت بیشتر از اینه که صرفا با کمی ضعیف کردن detail ها و بردن بازی به 30 فریم در ثانیه قابل حل باشه.

14. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنونم آرمان جان

بله درسته و کاملا حق با توئه...
    در مورد پیشرفت نسخه کنسول های نسل قبل باید گفت که کاملا متوقف هست و هیچ زمانی برای نسخه های نسل قبل نمی ذارن. البته من از اول هم گفتم که انتظار من یکسان بودن نسخه های دو نسل نیست چون همونطور که گفتی محاله. کل داستان سر اینه که پیشرفتی برای نسخه های کنسول های 360 و PS3 دیگه وجود نداره شما نسخه های فیفا 11 و فیفا 12 و فیفا 13 و فیفا 14 رو که بر روی 360 عرضه شده بودند رو در نظر بگیرید همگی نسبت به قبل تغییر نسخه ای داشتند و یکسان نبودند. ولی از فیفا 14 تا به الان دیگه روی نسخه 360 و PS3 کار نمیشه و تغییرات همون آپدیت های سالانه هستند که مربوط به عکسای پس زمینه و ترکیباس. به هر حال انتظار بیش از این نیست همین که برای کنسول های نسل هفتمی با عنوان نسخه جدید بازی می دن بیرون غنیمته.
    همیشه گفتم بازم می گم : واسه گیم بازی کردن همیشه باید کنسول جدید داشته باشی.
    البته دیگه پیر شدیم رفت

16. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ممنونم آرمان جان

بله درسته و کاملا حق با توئه...
    در مورد پیشرفت نسخه کنسول های نسل قبل باید گفت که کاملا متوقف هست و هیچ زمانی برای نسخه های نسل قبل نمی ذارن. البته من از اول هم گفتم که انتظار من یکسان بودن نسخه های دو نسل نیست چون همونطور که گفتی محاله. کل داستان سر اینه که پیشرفتی برای نسخه های کنسول های 360 و PS3 دیگه وجود نداره شما نسخه های فیفا 11 و فیفا 12 و فیفا 13 و فیفا 14 رو که بر روی 360 عرضه شده بودند رو در نظر بگیرید همگی نسبت به قبل تغییر نسخه ای داشتند و یکسان نبودند. ولی از فیفا 14 تا به الان دیگه روی نسخه 360 و PS3 کار نمیشه و تغییرات همون آپدیت های سالانه هستند که مربوط به عکسای پس زمینه و ترکیباس. به هر حال انتظار بیش از این نیست همین که برای کنسول های نسل هفتمی با عنوان نسخه جدید بازی می دن بیرون غنیمته.
    همیشه گفتم بازم می گم : واسه گیم بازی کردن همیشه باید کنسول جدید داشته باشی.
    البته دیگه پیر شدیم رفت
    برای همینه که PC بهتر است

18. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •