تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 38 اولاول ... 27333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 378

نام تاپيک: FIFA 17

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پست قبلی رو اصلاح می کنم و بخش داستانی بازی واقعا یه چیز الکی و سرکاریه
    کلا یه بخش استوری گذاشتن با چند تا کات سن که فقط یه چی باشه وگرنه یه بخشی خیلی کوتاه و ضعیفه
    من که مثل همیشه بیشتر همون بخش کریر رو میرم

سلام
    از کجا و چه قیمتی خریدین؟
    به نظرتون این سیستم من می کشه که بیخودی پول هدر ندیم؟
    core i5-ram 6g-nvidia 630m

ممنون.
    من از خود اریجین خریدم چون بازی توی تخفیف بودش
    کاری هم نداره فقط یه اکانت اریجین می خواد و بعدش یه گیفت کارت باید از سایت های ایرانی خرید که مثلا من خودم 20 دلاری خریدم و بعد که اکانت 20 دلار شارژ شد میشه بازیو خرید
    در مورد سیستم هم اجرا میشه ولی شاید زیاد خوب اجرا نشه چون کارت گرافیک یکمی پایینه

سلام،من بعدازمدتهاگرافیک خریدم و میخوام بازی کنم ،مییشه لطفا منو راهنمایی کنید که از کجا و چطور میشه بازی رو خرید یا CD-Key گرفت جوری که نامحدود و آنلاین هم بشه بازی کرد؟ اگر امکان انتشار توی تاپیک نیست ممنون میشم برام پخ کنید
    همون طور که بالا توضیح دادم از خود اریجین خریدم
    سایت های ایرانی هم خود بازی یا سی دی کی رو می فروشن ولی من توصیه می کنم کسی می خواد بخره با همین قیمت 20 دلاری بخره و توی سایت های ایرانی من کمتر از 140 هزار تومن ندیدم
    فعلا فک نکنم بازی توی تخفیف باشه ولی در ادامه حتما باز توی اریجین EA همچین تخفیفی می ذاره

یه جا خوندم شرکت EA میخواد فیفا 17 رو اردیبهشت ماه رایگان عرضه کنه
    این خبر درسته؟
    قراره به سرویس EA/Origin Access اضافه بشه که توی پی سی یا ایکس باکس وان میشه بازی رو رایگان رفت
    البته باید سرویس ماهانه یا سالانه اینو کسی خریده باشه تا بتونه بازی های مورد نظر موجود مثل همین فیفا رو رایگان بره

2. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

آی دی اوریجین بدید رو پی سی باهم بزنیم

داره خودمونی میشه Shadmehr1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    خوبین؟
    من دو تا سوال داشتم از خدمتتون
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- وقتی دو نفره بازی می کنی، با وجود اینکه بخش Help برای هر دو دسته Off هست، اما زمان پنالتی (چه در حین بازی و چه در پایان بازی) جهت ضربات پنالتی دسته دوم نشون داده میشه! اینو چطور میشه مخفیش کرد مثل دسته اول؟؟
    2- تاکتیک های مختلف مثل دفاع اتوبوسی و ... رو چطور میشه فعال کرد؟؟
    سپاسگذارم

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

سلام دوستان
    خوبین؟
    من دو تا سوال داشتم از خدمتتون
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- وقتی دو نفره بازی می کنی، با وجود اینکه بخش Help برای هر دو دسته Off هست، اما زمان پنالتی (چه در حین بازی و چه در پایان بازی) جهت ضربات پنالتی دسته دوم نشون داده میشه! اینو چطور میشه مخفیش کرد مثل دسته اول؟؟
    2- تاکتیک های مختلف مثل دفاع اتوبوسی و ... رو چطور میشه فعال کرد؟؟
    سپاسگذارم
    سلام . مرسی شوما خوبی ؟
    1- با فشار دادن RS ترینر خاموش روشن میشه .
    2- با D-Pad و زدن دکمه چپش یه درجه تیم دفاعی تر میشه ، میتونی بذاری رو Ultra Defending و واسه حمله هم میشه همچین کاری کرد ؛ با زدن دکمه راست D-Pad

6. 5 کاربر از | SoRoush 8K | بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه golden_acorn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    KSH City

پيش فرض

سلام دوستان.
    من PESباز هستم. از PES4 با این بازی بودم. ولی بخاطر ریدمان های اخیر کونامی دیگه ازش خسته شدم.
    یکی از ایراداش اینه که وقتی توپو زیر پای حریف میزنم اون سد میکنه و بازیکنم میخوره زمین ولی داور خطا نمیگیره. می خواستم بدونم فیفا هم همچین مشکلاتی داره؟ اگه آره که کوچ کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام.خواهشا بهم جواب بدین.با این سیستم میتونم تو کمترین گرافیک بازی رو اجرا کنم

ram 6

gpu geforce gt 635m

cpu intel core i5 3210m 2.50ghz

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام. این قسمت داستانی و الکس هانتر فقط واسه یک فصله ؟ این همه هیجان داشتم واسه فصل نقل و انتقالات تابستانیش که یهو گفت از بین منوی اصلی و تیم التایمت یا همچین چیزی یکی رو انتخاب کن. منو اصلی که هیچی. اون یکی رو انتخاب میکنم میگه باید به نت وصل شیم. بازی رو به صورت هکی ریختم روی PS4 و نمیخوام به اینترنت وصل شم. راه دیگه ای نداره ؟

آخر فروم باز *عیسی*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    صومعه سرا

پيش فرض

خب به سلامتی اینم کرک شد

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام. این قسمت داستانی و الکس هانتر فقط واسه یک فصله ؟ این همه هیجان داشتم واسه فصل نقل و انتقالات تابستانیش که یهو گفت از بین منوی اصلی و تیم التایمت یا همچین چیزی یکی رو انتخاب کن. منو اصلی که هیچی. اون یکی رو انتخاب میکنم میگه باید به نت وصل شیم. بازی رو به صورت هکی ریختم روی PS4 و نمیخوام به اینترنت وصل شم. راه دیگه ای نداره ؟
    همین بود دیگه تموم شد کلا یک فصله که آخرش فینال اف ای کاپ هستش البته ۲۰۱۸ برمیگرده ، اولتیمیت تیم هم کارت الکس هانتر بهتون جایزه میده که شما چون انلاین نمیشی کلا به دردتون نمیخوره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان من بازی رو نصب کردم البته کرک شدش رو چند تا سوال دارم
    1.یکی از سایتا اپدیت (فک کنم ) شماره 9 بازی رو گذاشته بود و من طبق اموزش های اون سایت نصب کردم و بازی هم بالا اومد حالا از کجا بفهمم اپدیت شده؟
    2.میشه نحوه زدن کرنر ها رو عوض کرد مثل 16 بشه؟ گفتن اپدیت داده درست شده.اگه اره از کجا درستش کنم؟
    3.بعضی موقع مثلا دو تا بازیکن پشت سر هم واستادن و من پاس میدم به پشتی یه دفعه میخوره به بازیکن جلویی و تغییر مسیر میده. هوش مصنوعی شون رو نمیشه زیاد کرد که این طور نشه؟
    4.تظیمات دسته دوم ذخیره نمیشه هر بار که بازی رو باز میکنم باید دسته دوم رو هم تنظیم کنم راهی نداره درسش کنم؟(این مشکل رو توی دموی بازی هم داشتم)
    5.سانتر از گوشه خیلی قوس بر میداره چه جوری سانتر تیز کنم؟
    Last edited by mohammad reza_73; 06-08-2017 at 16:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •