تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 38 اولاول ... 283435363738
نمايش نتايج 371 به 378 از 378

نام تاپيک: FIFA 17

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اگه میشه جواب بدین....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان. آقا ما از زمانی که یادمون میاد pes باز بودیم . بعد از pes 2013 دیگه بقیه کارای کونامی به درد عمشون می خورد . الان فیفا 17 رو بالاخره برا اولین بار نصب کردم ولی دسته ی بازی رو که وصل می کنم همه چی بهم ریخته . می خوام دکمه هاش مثل pes بشه . تو خود بازی هم تغییرش میدم ولی دوباره همون میشه . چی کنم؟
    Last edited by sosheeba; 28-08-2017 at 14:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان. آقا ما از زمانی که یادمون میاد pes باز بودیم . بعد از pes 2013 دیگه بقیه کارای کونامی به درد عمشون می خورد . الان فیفا 17 رو بالاخره برا اولین بار نصب کردم ولی دسته ی بازی رو که وصل می کنم همه چی بهم ریخته . می خوام دکمه هاش مثل pes بشه . تو خود بازی هم تغییرش میدم ولی دوباره همون میشه . چی کنم؟
    سلام. برا دسته برو توی سایت moddingway.ir قسمت فیفا 17. اموزش رفع این مشکل رو داره. فایل های نقل و انتقالات هم هست میتونی دانلود کنی. برا اینکه دکمه ها بشه مثل پی اس توی قسمت دسته بازی که میری(همونجا که عکس دسته هست) اون بالا بزارش روی الترنتیو بعد جای ال 1 و ال 2 رو عوض کن (فک کنم این طوری هست) درضمن چون پی اس بازی میکردی شاید سرعت بازیکنا یه خورده کم به نظر بیاد .موقع بازی برو توی settings سر برگ اخر و یکی مونده به اخر میتونی شتاب و سرعت بازیکنارو عوض کنی .(دقت پاس و چیزای دیگه هم هست) راسی توی قسمت دسته نمی دونم کجاش هست(فک کنم سربرگ اول) گزینه اخر دو نوع دفاع هست tactical و legendery .برا اینکه مثل پی ای بشه بزارش روی لجندری
    موفق باشی

4. این کاربر از mohammad reza_73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام. برا دسته برو توی سایت moddingway.ir قسمت فیفا 17. اموزش رفع این مشکل رو داره. فایل های نقل و انتقالات هم هست میتونی دانلود کنی. برا اینکه دکمه ها بشه مثل پی اس توی قسمت دسته بازی که میری(همونجا که عکس دسته هست) اون بالا بزارش روی الترنتیو بعد جای ال 1 و ال 2 رو عوض کن (فک کنم این طوری هست) درضمن چون پی اس بازی میکردی شاید سرعت بازیکنا یه خورده کم به نظر بیاد .موقع بازی برو توی settings سر برگ اخر و یکی مونده به اخر میتونی شتاب و سرعت بازیکنارو عوض کنی .(دقت پاس و چیزای دیگه هم هست) راسی توی قسمت دسته نمی دونم کجاش هست(فک کنم سربرگ اول) گزینه اخر دو نوع دفاع هست tactical و legendery .برا اینکه مثل پی ای بشه بزارش روی لجندری
    موفق باشی
    سلام ممنون از جوابت . درستش کردم ولی نه با این راه هایی که گفتی با چند تا برنامه اوکی شد. در مورد سرعت هم خیلی سرعتشون کنده بازیکنا ولی با این وجود نمیبرم بالا سرعتو چون استاندارد جهانیش فک کنم همین باشه و تو بازیای ایرانی هم همینه. فقط یه چیزی ذهنمو مشغول کرده . کلا تو فیفا دکمه ی مربع ( همون که باهاش شوت میزنن ) تکل هم میزنه؟ تو pes دایره هم سانتر می کرد هم تکل می زد ولی تو فیفا 17 که نصب کردم مربع هم شوت می زنه هم تکل میزنه :|
    Last edited by sosheeba; 28-08-2017 at 17:51.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من فیفا 17 کرک شده رو نصب کردم، با گیم پد بازی میکنم و عادت دارم با جهت(فلش) بازی کنم اما جهتش ایراد داره
    یعنی جهت سمت راست رو میگیرم مستقیم به سمت راست حرکت نمیکنه بازیکن، کج حرکت میکنه مثل اینکه جهت سمت راست و بالا رو باهم گرفته باشی
    این مشکل توی همه جهات هست، فلش هر جهتیو که میگیرم کج حرکت میکنه و مستقیم حرکت نمیکنه، ولی با آنالوگ چنین مشکلی نداره
    گیم پد هم مشکلی نداره
    از دوستان کسی میدونه چجوری حل میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من فیفا 17 کرک شده رو نصب کردم، با گیم پد بازی میکنم و عادت دارم با جهت(فلش) بازی کنم اما جهتش ایراد داره
    یعنی جهت سمت راست رو میگیرم مستقیم به سمت راست حرکت نمیکنه بازیکن، کج حرکت میکنه مثل اینکه جهت سمت راست و بالا رو باهم گرفته باشی
    این مشکل توی همه جهات هست، فلش هر جهتیو که میگیرم کج حرکت میکنه و مستقیم حرکت نمیکنه، ولی با آنالوگ چنین مشکلی نداره
    گیم پد هم مشکلی نداره

برو اینجا یه برنامه دانلود میکنه و دسته رو تنظیم میکنی باهاش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از mohammad reza_73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

برو اینجا یه برنامه دانلود میکنه و دسته رو تنظیم میکنی باهاش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون، ولی من گیم پد رو تنظیم کردم و مشکلی نداره، فقط واسه استفاده از فلش ...

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    گیم پد هم مشکلی نداره
    از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حل شد مشکلم
    دوستان من از قسمت تنظیمات visual گزینه HUD رو روی player name & indicator تنظیم کردم، نام بازیکن در پایین صفحه و بالای سر بازیکن نمایش داده میشه، ولی مقداری که پاس یا شوت رو به اصطلاح پر میکنیم بالاسر بازیکن نشون داده نمیشه و فقط قسمت پایین صفحه نمایش که player name هست نشون داده میشه
    در صورتی بالا سر بازیکن نشون داده میشه چقد پر شده(پاس،شوت...) که player name از پایین حذف شه
    راهی هست player name و indicator هردو روشن باشه ولی میزان پر شدن رو بالای سر بازیکن(indicator) هم نمایش داده بشه؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •