تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 38 اولاول ... 2632333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 378

نام تاپيک: FIFA 17

داره خودمونی میشه moozmar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوستان.
    الان با ایکس باکس وان و یه اکانت گولد، میشه راحت فیفا رو آنلاین بازی کرد؟؟ برای کشور ایران، محدودیتی نیست؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان من نسخه دمو رو نصب کردم روی لپ تاپ موقع اجرا پیغام استاپ ورکینگ میاد. کسی میدونه مشکل کجاست ؟

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان آپدیتهای فیفا 17 به صورت آفلاین چرا کار نمیکنه ؟؟ من تمام مراحل رو چندین بار دقیق رفتم آخرین آپدیت رو هم ریختم با اورجین عملیات repair رو انجام دادم و مطمئنم از دقت و درستی کار خودم مگر آموزشهایی که گذاشته میشه درست نباشه

حتما
    باید به نت وصل باشم تا تغییرات اعمال بشه.تغییراتی مثل حضور خسوس در منچستر سیتی یا نمره بازیکنا ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان آپدیتهای فیفا 17 به صورت آفلاین چرا کار نمیکنه ؟؟ من تمام مراحل رو چندین بار دقیق رفتم آخرین آپدیت رو هم ریختم با اورجین عملیات repair رو انجام دادم و مطمئنم از دقت و درستی کار خودم مگر آموزشهایی که گذاشته میشه درست نباشه

حتما
    باید به نت وصل باشم تا تغییرات اعمال بشه.تغییراتی مثل حضور خسوس در منچستر سیتی یا نمره بازیکنا ...
    سلام. این چیز طبیعی ای هستش تو فیفا. همیشه بخش آنلاین زود به زود تغییرات رو نشون میده و بخش آفلاین خیلی دیرتر.

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان عزیز من چند وقتیه بازی نکردم، آخرین ورژنی که بازی کردم فیفا14 بود
    میشه راهنمایی کنید چطوری باید فیفا17 رو نصب کنم؟ کرک داره؟ اگه لینکی چیزی هست واسم بفرستید ببینم چطوری باید بازی کنم

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

حتما
    برای من که تمام آپدیتها اعمال شده با آخرین تغیرات تیم ها - پی اس 4 بازی هم اوریجینال

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازی چند روز پیش تخفیف خیلی زیادی خورده و قیمتش یک سوم شده بود دیگه خریدم
    فعلا که بازی خوب بوده. بخش داستانی اونم جالبه یعنی مثلا شبیه بازی های نقش آفرینی دراوردن
    موتور Frostbite 3 هم که اولین برا فیفا استفاده شده واقعا خوبه و گرافیک بهتر شده
    حداقل توی پی سی امسال برای فوتبال بهترین و تنها گزینه همین فیفا ست چون واقعا pes امسال رو پی سی عجیب بود یعنی در حد چند دقیقه رفتم ازش منصرف شدم چون خیلی بد پورت کردن...

حتما
    میلاد جان توی منوی اصلی بازی یه گزینه آپدیت داره در حد یه دقیقه همه ترنسفرها و ترکیب ها آپدیت میشه
    باید آنلاین هم باشی ولی حتی با نت سرعت پایین هم کلا خیلی زمان کمی می خواد

دوستان عزیز من چند وقتیه بازی نکردم، آخرین ورژنی که بازی کردم فیفا14 بود
    میشه راهنمایی کنید چطوری باید فیفا17 رو نصب کنم؟ کرک داره؟ اگه لینکی چیزی هست واسم بفرستید ببینم چطوری باید بازی کنم
    بازی کرکی نداره و فک نکنم هم کرک بشه
    فقط سی دی کی اشتراکی بعضی جاها می فروشن که با اون ظاهرا میشه و بعضی ها میرن ولی من خودم امتحان نکردم و می تونید از جاهایی که می فروشن تحقیق کنید

8. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

فعلا که بازی خوب بوده. بخش داستانی اونم جالبه یعنی مثلا شبیه بازی های نقش آفرینی دراوردن
    حداقل توی پی سی امسال برای فوتبال بهترین و تنها گزینه همین فیفا ست چون واقعا pes امسال رو پی سی عجیب بود یعنی در حد چند دقیقه رفتم ازش منصرف شدم چون خیلی بد پورت کردن...

میلاد جان توی منوی اصلی بازی یه گزینه آپدیت داره در حد یه دقیقه همه ترنسفرها و ترکیب ها آپدیت میشه

فقط سی دی کی اشتراکی بعضی جاها می فروشن که با اون ظاهرا میشه و بعضی ها میرن ولی من خودم امتحان نکردم و می تونید از جاهایی که می فروشن تحقیق کنید

سلام
    از کجا و چه قیمتی خریدین؟
    به نظرتون این سیستم من می کشه که بیخودی پول هدر ندیم؟
    core i5-ram 6g-nvidia 630m

ممنون.

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

سلام،من بعدازمدتهاگرافیک خریدم و میخوام بازی کنم ،مییشه لطفا منو راهنمایی کنید که از کجا و چطور میشه بازی رو خرید یا CD-Key گرفت جوری که نامحدود و آنلاین هم بشه بازی کرد؟ اگر امکان انتشار توی تاپیک نیست ممنون میشم برام پخ کنید
    Last edited by Lamanta; 09-04-2017 at 04:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یه جا خوندم شرکت EA میخواد فیفا 17 رو اردیبهشت ماه رایگان عرضه کنه
    این خبر درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •