تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 105 اولاول ... 3539399100101102103104105 آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1050

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2017

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اونو نمیدونم ولی شما چجوری بازی میکنی؟ از پی اس ۲ به این سمت زاویه حرکت و مانور تو بازیهای ورزشی ۳۶۰ درجه هست که فقط میشه با آنالوگ (شوک) اجراش کرد در حالی که دی پد فقط ۴ جهت اصلی رو پوشش میده (ترکیبی هم که بزنید باز ۴ جهت جانبی) اینجوری که اصلا بیشتر حرکات و کنترل های بازی غیر قابل اجرا میشه! مخصوصا تو بحث دریبل و مسائل تکنیکی . همونجور که گفتید دی پد تو پنالتی همه جا رو پوشش نمیده تو بازی هم همینجوریه.
    مشکل من این بود که از توی فایل setting تنظیم می کردم از توی یوزر دیتا خود بازی تنظیم بشه با دی پد هم میشه همه جای دروازه رو انتخاب کرد... آنالوگ 360 درجه بودنش خوبه ولی من با دی پد راحتر هستم...در مورد دریبل هم راستش دریبل استفاده نمی کنم...معمولن هم ندیدم کسی زیاد دریبل خاصی بزنه توی بازی...البته من 2017 همه ش تیم پلی بازی می کنم... .

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

spirit palsy, [14.04.17 10:20]
    یه سوال داشتم...چرا 90% پلیرها توی فرندلی ماله سرور ZH هستن و 90% هم زبانشون ZH هست ولی توی 2016 اکثرا توی سرور EN بودن با زبان های مختلف...خیلی عجیبه این مسئله....
    ---------------------------------------------------------------------
    Javad, [14.04.17 13:22]
    [In reply to spirit palsy]
    اون سرور شرق اسیاست که اکثرا چینین
    ۲۰۱۶ که اکثرا en هستن به خاطر اینه که دورانش گذشته اکثر سرورا خالیه به خاطر همین میرن اونجا دنبال حریف
    وگرنه اون اوایل هم zh 2016 شلوغ بودJavad, [14.04.17 13:22]
    ۲۰۱۶ که اکثرا en هستن به خاطر اینه که دورانش گذشته اکثر سرورا خالیه به خاطر همین میرن اونجا دنبال حریف
    وگرنه اون اوایل هم zh 2016 شلوغ بود
    -----------------------------------------------------------------
    spirit palsy, [14.04.17 10:20]
    یه سوال داشتم...چرا 90% پلیرها توی فرندلی ماله سرور ZH هستن و 90% هم زبانشون ZH هست ولی توی 2016 اکثرا توی سرور EN بودن با زبان های مختلف...خیلی عجیبه این مسئله....

Javad, [14.04.17 13:22]
    وگرنه اون اوایل هم zh 2016 شلوغ بود

spirit palsy, [14.04.17 13:57]
    [In reply to Javad]
    2016 الان رو نمی گم همون قبل از اینکه 2017 بیاد 2016 رو بازی که می کردم 100 صد و خورده ای پلیر توی en بود یه مقدار هم توی آسیا any.... ولی 2017 یهو زیر رو شده این همه پلیر چینی اومدن خیلی عجیبه...توی 2016 تا اونجایی که من یادم همین en و آسیا any پلیر زیاد داشت اصلا zh پلیر نداشت...اگه داشته خیلی کم بوده...درسته که تعداد پلیرها به علت کرک نشدن توی 2017 کمتر شده...ولی اینکه یه دفعه اینهمه پلیر با زبون zh بیان توی 2017 و سرورهای en و آسیا any یه زره بیشتر پلیر نداشته باشه عجیبه.... !!!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگه نباشه جاش خالی می مونه samyar_red's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

جواب.بدین.لطفا

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اکانت هکی بازی واسه پلی استیشن ۴ گیر نمیاد اگر هم بیاد حیلی قیمت پرت میدن ، اونقدری هم خوب نیست که ارزش اوریجینال داشته باشه مخصوصا با افت قیمت بعد از نسخه بعدی عملا ارزش خرید بازی پایینه. دیگه از فیفا زده شده بودم میخواستم یزنم تو کار پس که قسمت نیست انگار.

5. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال....حین بازی گوشه پایین تصویر یه مستطیل کوچیک هست بغل اسم بازیکنا که وقتی اون مستطیل ابی شه تیم دفاعی میشه وقتی قرمز تیم هجومی...کسی میدونه اون با چه دکمه ای تغییر میکنه؟
    تو ساکرای قدیمی با گرفتن L2 و زدن R1 یا R2 عوض میشد
    منظورشما همون تغییر استراتژی تیم هستش؟!

ویرایش .

Last edited by ™...; 28-04-2017 at 17:35.

7. این کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه samyar_red's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

منظورشما همون تغییر استراتژی تیم هستش؟!

ویرایش .

نه داداش ببین..الان تو همین عکس...بغل اسم بازیکن سمت راست اون کارت زرده یه مستطیل کوچیک هست یه خط سبز وسطشه...سوالم اینه این خط سبزه چطوری بالا پایین میشه...بالا که بره قرمز میشه تیم حالت هجومی میگیره پایین بیاد آبی میشه تیم دفاعی میشه...
    Last edited by samyar_red; 03-05-2017 at 16:00.

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

نه داداش ببین..الان تو همین عکس...بغل اسم بازیکن سمت راست اون کارت زرده یه مستطیل کوچیک هست یه خط سبز وسطشه...سوالم اینه این خط سبزه چطوری بالا پایین میشه...بالا که بره قرمز میشه تیم حالت هجومی میگیره پایین بیاد آبی میشه تیم دفاعی میشه...
    براساس پست بازیکن و استراتژی تیم اونها تغییرمیکنن و به به صورت دستی نمیشه عوض کرد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

داداش اینکه صحنه توف انداختن سرخیو راموس هستش

داره خودمونی میشه Fonixion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دو بار جهت بالا یا پایین (D-Pad) رو بزنی سطح حمله که همون مستطیله هست تغییر می کنه

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

داداش اینکه صحنه توف انداختن سرخیو راموس هستش

ببخشیداشتباه ازمن بود. لینک اصلاح شد.

مدتی پیش PESGalaxy AIO 3.0 منتشر شد . اون رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود و نصب کنید .

13. این کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •