تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 27 اولاول ... 12181920212223242526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 261

نام تاپيک: کلوپ گوشی ZTE Nubia Z5s mini NX403A Mobile Phone ; گوشی خوب ، قیمت خوبتر

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام . ببخشید من رام nubia-z5s-mini-kk را با ریکاوری TWRP فلش زدم و درست شد گوشیم دوربین فابریک برنامه نوبیا رو داره و فقط یه مشکلی دارم اینکه وقتی میخوام online از طریق گوشی بروزرسانی v1.24 v را دریافت کنم ٰ(این گوشی دو تا بروزرسانی v 1.24 و v1.25 انلاین واسه اندروید 4.4.2 داره که باید از تنظیمات و قسمت بروزرسانی انجام بشه ) بدون هیچ مشکلی فایل رو از قسمت اپدیت انلاین تنظیمات دانلود میکنم و میخاد که گوشی رو ریبوت کنم و ریبوت رو انتخاب میکنم ولی گوشی به محیط ریکاوری twrp وارد میشه دیگه هیچ اتفاق دیگه ای نمیافته و دوباره وقتی ریبوت میزنم( در محیط ریکاوری) با همان ورژن 1.23 گوشی بالا میاد و اپدیت نشده .واسه این مشکل چیکار کنم؟
    به نظرم منم همچین مشکلی رو داشتم (خیلی وقت پیش بود رام زدم!!)
    اما برای رفع مشکل شما باید رامی که بر پایه ورژن 1.25 یا 1.26 باشه رو دانلود کنین و فلش بزنین.که من از سایت ROMJZ گرفتم.البته اگه آپدیته لازم نبود که میگفتم بیخیالش بشین ولی آپدیته یه موردش که به نظرم خیلی واجبه، قسمت شبکه ش هست که 3g only رو میتونین داشته باشین.

داره خودمونی میشه سیدمیثم احمدی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام و خسته نباشید. از خیر اپدیت گذشتم. رام miui شیائومی را که در همین تاپیک ص 4 یا 5آموزش
    دانلود ونصب رام گذاشته بودند استفاده کردم و اون رام که بر اساس آندروید 4.4.2 می باشد رو نصب کردم
    که رام خیلی خوب و عجب امکاناتی داره. کیفیت مکالمه خیلی عالیست با این رام و اینکه در قسمت تنظیمات
    میتونید برنامه پیش فرض دوربین نوبیا.و یا شیائومی را داشته باشید و خیلس از برنامه های کاربردی نوبیا
    رو داره. البته خدمات گوگل پلی رو نداره. پیشنهاد میکنم دانلود و نصب کنید. باتشکر.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام و خسته نباشید. از خیر اپدیت گذشتم. رام miui شیائومی را که در همین تاپیک ص 4 یا 5آموزش
    دانلود ونصب رام گذاشته بودند استفاده کردم و اون رام که بر اساس آندروید 4.4.2 می باشد رو نصب کردم
    که رام خیلی خوب و عجب امکاناتی داره. کیفیت مکالمه خیلی عالیست با این رام و اینکه در قسمت تنظیمات
    میتونید برنامه پیش فرض دوربین نوبیا.و یا شیائومی را داشته باشید و خیلس از برنامه های کاربردی نوبیا
    رو داره. البته خدمات گوگل پلی رو نداره. پیشنهاد میکنم دانلود و نصب کنید. باتشکر.
    سلام. بله من خودم دو، سه ماهی میشه که از همین رام استفاده میکنم و راضی ام هر چند آپدیت 1.25هستش:

و از همون سایت چینی گرفتم، البته قبلش چند تا رام برپایه آپدیت 1.25و 1.26زدم که اونا هم خوب بودن و سریع تر از این miui بودن، اما این امکاناتش بیشتره...
    بعدش هم گوگل پلی رو روش زدم و الان اوکی هستش.

Sent from my NX403A using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام.دوستان کسانی که رام MIUI دارن مشکلی با شبکه 3g ندارن من که رو3G ONLY که میذارم سرعتش خیلی میاد پایین..

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام . نمیدونم من که امتحان نکردم .

7. این کاربر از سیدمیثم احمدی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام وخسته نباشید خدمت دوستان. من یه مشکلی برام پیش اومده که اگه میتوانید کمکم کنید. من از سایت رام miui شیائومی رام اولی رو به حجم 380 مگ دانلود کردم و خواستم رو گوشیم فلش کنم امتحانش کنم ببینم چطوریه .رام رو رو حافظه داخلی گوشیم قراردادم و از ریکاوری twrp گوشی رو wipe کردم و شروع به نصب رام کردم بعد اتمام نصب و زدن گزینه wipe و devlik wipe گوشی رستارت شد و بعد از روشن شدن و بالا امدن صفحه سفید با ارم نوبیا ، صفحه سیاه با ارم mi بالا اومد و بعد از این هر چه صبر کردم(1 ساعت) دیگه هیچ اتفاقی نیافتاد و اندروید بالا نیومد و گوشی داغ کرده بود . باز از قسمت ریکاوری دوباره رام رو نصب کردم و مثل دفعه قبلی رو صفحه سیام mi گیر میکنه. بعد رام قبلی شیائومی (621 مگ) رو داخل کارت حافظه (رم ) ریختم و از محیط ریکاوری خواستم رام موجود در کارت حافظه رو فلش کنم که در محیط ریکاوری کارت حافظه رو خالی نشون میده ودر حالی که رام داخل کارت حافظه هستش .من چجوری میتونم رام رو داخل حافظه خود گوشی انتقال بدم ،گوشی که بالا نمیاد تا بتونم از طریق کابل usb در حافظه داخلی قرار بدم !! لطفا راهنماییم بکنید.

یا سلام دوباره . advansed wip کردم درست شد با تشکر
    Last edited by سیدمیثم احمدی; 02-11-2016 at 17:35.

در آغاز فعالیت s.amirmasous.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.کسی رام های اندروید ۵ که تو این سایت هست رو تو صیه میکنه؟

m.romzj.com/list/nubia_z5smini44.htm

در آغاز فعالیت s.amirmasous.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

یه لینک سالم هم تونستید از ریکاوری cwm چینی برا نصب gapps بذارید ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

رام ۵.۱.۱ صفحه نوزده رو بزن عالیه تاحالا هیچ باگی ازش ندیدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •