تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 27 اولاول ... 11171819202122232425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 261

نام تاپيک: کلوپ گوشی ZTE Nubia Z5s mini NX403A Mobile Phone ; گوشی خوب ، قیمت خوبتر

داره خودمونی میشه سیدمیثم احمدی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام. پس آیا اگر من با استفاده از ریکاوری کاستوم twrp ریست فکتوری کنم باز بر میگرده به تنظیمات کارخانه ای که خدمات گوگل پلی نداره؟ بعد اون gapps رو نصب کنم

Sent from my NX403A using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.نه با اون فایل ها نمیتونین برگردین به حالت اول سیستم.با فکتوری ریست اما میشه.از داخل همون twrp میشه ریست فکتوری کرد.شما برین تو قسمتAdvance Wipe بعد گزینه data و System رو تیک بزنین و Wipe رو انجام بدین.(البته تمام برنامه ها و کانتکت ها و مسیج ها هم میپره).قبلش بک آپ تهیه کنید.
    نه شما فایل Gapps رو که حجمش زیاده و فایل Gapps-config.txt رو کنار هم داخل مموری داخلی کپی کنین.

سلام. پس آیا اگر من با استفاده از ریکاوری کاستوم twrp ریست فکتوری کنم باز بر میگرده به تنظیمات کارخانه ای که خدمات گوگل پلی نداره؟ بعد اون gapps رو نصب کنم

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام. ببخشید اشتباه شد! Data و cachوdavlik cache و بزنید. System رو نکنید که رام میپره.

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام. ببخشید اشتباه شد! Data و cachوdavlik cache و بزنید. System رو نکنید که رام میپره.

سلام. شب بخیر باشه حواسم هست خوب شد زود گفتین. تشکر

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام .من وایپ رو از قسمت advanced wipe و تیک زدن گزینه های گفته شده انجام دادم اما باز سیستم اندروید با برنامه ای گوگل و بدون دوربین نوبیا بالا اومد .

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام .من وایپ رو از قسمت advanced wipe و تیک زدن گزینه های گفته شده انجام دادم اما باز سیستم اندروید با برنامه ای گوگل و بدون دوربین نوبیا بالا اومد .
    یعنی wipe data رو هم زدید؟
    اگه dataرو هم زدین و نشد!!یه کار میشه کرد و اینکه رام دانلود کنین و فلش بزنین با همین twrp.
    اگه خواستین بگین آدرس رام بدم.

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام .از راهنماییت ممنون .اره من وایپ کردم و تیک سه گزینه گفته شده رو هم زدم .وقتی وایپ تمام شد و صفحه نمایش گوشی بالا اومد همه برنامه های گوگل سر جاش بود و برنامه دوربین نوبیا هم نبود و جاش تو منو خالی بود .لطفا ادرس رام را ارسال کنید .با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام .از راهنماییت ممنون .اره من وایپ کردم و تیک سه گزینه گفته شده رو هم زدم .وقتی وایپ تمام شد و صفحه نمایش گوشی بالا اومد همه برنامه های گوگل سر جاش بود و برنامه دوربین نوبیا هم نبود و جاش تو منو خالی بود .لطفا ادرس رام را ارسال کنید .با تشکر

من خودم از سایت romjz دریافت میکنم رام ها رو.اما باید اکانت داشته باشین.
    ولی شما میتونید از needrom هم بگیرین(اکانت میخواد اما راحته ساختنش) آدرس لینکش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

من خودم از سایت romjz دریافت میکنم رام ها رو.اما باید اکانت داشته باشین.
    ولی شما میتونید از needrom هم بگیرین(اکانت میخواد اما راحته ساختنش) آدرس لینکش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام .اکانت needronدارم و این رام رو هم دانلود کردم .با همیم ریکاوری twrp فلش بزنم ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام . ببخشید من رام nubia-z5s-mini-kk را با ریکاوری TWRP فلش زدم و درست شد گوشیم دوربین فابریک برنامه نوبیا رو داره و فقط یه مشکلی دارم اینکه وقتی میخوام online از طریق گوشی بروزرسانی v1.24 v را دریافت کنم ٰ(این گوشی دو تا بروزرسانی v 1.24 و v1.25 انلاین واسه اندروید 4.4.2 داره که باید از تنظیمات و قسمت بروزرسانی انجام بشه ) بدون هیچ مشکلی فایل رو از قسمت اپدیت انلاین تنظیمات دانلود میکنم و میخاد که گوشی رو ریبوت کنم و ریبوت رو انتخاب میکنم ولی گوشی به محیط ریکاوری twrp وارد میشه دیگه هیچ اتفاق دیگه ای نمیافته و دوباره وقتی ریبوت میزنم( در محیط ریکاوری) با همان ورژن 1.23 گوشی بالا میاد و اپدیت نشده .واسه این مشکل چیکار کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •