تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: ماه عسل 95

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض ماه عسل 95

«ماه عسل ٩٥» با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از امشب - دوشنبه - کار خود را آغاز می‌کند و حدود ساعت 19 به پیشواز ماه مبارک رمضان می‌رود.

به گزارش ایسنا، «ماه عسل» امشب میزبان برخی از بازیگرانی است که در سال گذشته به طرح محسنین پیوستند و سرپرستی معنوی کودکان بی‌سرپرست را برعهده گرفتند.

فریبا کوثری، حمید گودرزی، امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری، ماه‌چهره خلیلی و سیاوش خیرابی از جمله مهمانانی هستند که امشب روبه‌روی احسان علیخانی می‌نشینند.

طرح محسنین سال گذشته اولین بار در «ماه عسل» مطرح شد و تنها با گذشت پنج روز از عنوان این درخواست همیاری از سمت برنامه «ماه عسل»، ٢٧٠ هزار نفر، از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست اقصی نقاط کشور اعلام حمایت کردند و پدر و مادر معنوی این کودکان شدند.

«ماه عسل ٩٥» در حالی امشب روی آنتن می‌رود که وارد یازدهمین سال پخش خود در شبکه سه سیما می‌شود. این برنامه اولین بار و با عنوان «جزر و مد» در سال ٨٤ روی آنتن رفت و پس از آن به «ماه عسل» تغییر نام داد و در طول این 10 سال با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی به پخش خود ادامه داده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

مزخرف تر از برنامه ماه عسل من برنامه تو کهکشان راه شیری ندیدم. از مردم 100 -500 تومن گدایی میکنه میده فقرا-
    خوب اگر راست میگی یه برنامه بساز اون 3000 میلیارد رو برگردون به هرکدوم از اون فقرا 1 میلیارد بده 3000 فقیر رو میلیاردر کن.یه برنامه بساز جلوی دزدی رو بگیر.

دقیقا مثل این میمونه که.شیر آّب با فشار بازه. آقای علیخانی میگه مردم در مصرف آب صرف جویی کنید . خوب آون شیر آب پرفشار رو باید ببندی -جلوی دزدی ها رو باید بگیری.

از 4 تا بدبخت مثل من پول جمع میکنه میده به 4 تا بدبختر خوشحالم هست که کار خوبی انجام داده- برو اون بالا از ریشه مشکل رو حل کن .

تواناییش هم نداره لهش میکنن

3. 10 کاربر از سعید سیستم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

4 ساعت خودش زر میزنه 5 دقیقه وقت هم میده مهمونای برنامه

5. 2 کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یعنی واقعاً کسی پیدا میشه 100 میلیون پول کلش بده؟؟؟!!!!
    من یه بازی می خوام بخرم ده بیست تومن بعدش کلی پشیمون میشم خودمو نصیحت میکنم

7. 2 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

به نظرم دیگه داره جذابیتش رو از دست میده و موضوعاتش تکراری شده طوری که مخاطب جذب نمیشه

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

خیلی چرته
    فقط سال اول بود نگاه کردم از سالهای دیگه نگا کردم بی مزه بازی بود برنامش و برای عوام ساخته شده و هدفش فقط یه چیز هست که نمیگم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •