تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 45

نام تاپيک: سوتی های گزارشگران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

6 سوتی های گزارشگران

عجیب بود که تابحال این تاپیک را راه نیانداخته بودید...

شبکه 3:

بازیهای امشب گزارشگر اتریش-مجارستان حسابی گند زد ... تقریبا هیچ اطلاعات خاصی پیرامون بازی و تیمهای رو در رو نداشت و بعضا در گفتن اسم بازیکنها هم ناتوان بود ... یا مثلا وسط بازی میدیدی بحثای بی ربط راه میندازه مثلا اینکه بوفون 38 سالش شده و هنوز هم قصد نداره کنار بکشه ... میزان ربط بوفون به بازی ایسلند مجارستان= میزان ارتباط گودرز با شقایق یا اینکه شبکه 3 امشب بازیهای پرتغال و ایسلند را هم پخش میکنه و امیدواریم از این زحمات شبکه 3 مورد رضایت شما قرار گرفته باشه و طاعاتتون هم مورد پذیرش پروردگار باشد و از این صحبتها ....

عوض اش الان بازی ایسلند-پرتغال مزدک خیلی عالی بود ... من کلا زیاد ازش خوشم نمیاد و همیشه متهم به یک جانبه گزارشگری (به ویژه بازی های اسپانیا) میکردمش... الان این بازی که از انصاف به دور نمیشم خیلی گزارش خوبی داشت ... اطلاعات بسیار خوب و مفیدی راجع به بازیکنهای ایسلند، تاریخچه تیمشون و همینطور کشورشون در حین گزارش رو میکرد ...

سرهنگ هم که حلالش واقعا یعنی مثل مرد داد میزنه ها! برنامه ریزی هاشونم که قربونشون برم همیشه بازی های نصفه شب را به استادبزرگ میدن.

عاغا تا یادم نشده یادی هم از سوتی نوستالوژیک و تاریخی یکی از اساتید هم بکنم ... امشب تا اسم Austria را گوشه تصویر میدیدم یاد یارویی که اتریش ُ با استرالیا اشتباه گرفته بود میافتادم.
    Last edited by banii; 15-06-2016 at 01:58.

2. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

4. 2 کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

قدیما یک ضرب المثلی بود میگفتند"عروس تعریفی گ.و.ز.و از آب در آمد!"

این مزدک هم تا ما ازش تعریف کردیم نیمه ی دوم شد و سوتی هاش رو شد ...
    صحنه آخر بازی ورداشت گفت "شیوه ی امتیازدهی به شکلی نیست که اگر تیمی باخت امتیازای تیم برنده رو بردارند بهش بدند و اونو ببرند بالای جدول" !!
    کلا هم اصرار داشت که بگه ایسلند تیم ضعیفیه و پرتغال یکی از تیم های دست اول اروپا! بابا ناسلامتی ایسلند توی گروهی که جمهوری چک و ترکیه و هلند هم بودند بالاتر از همه اینها بعنوان صدرنشین به مسابقات راه پیدا کرده ...

6. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

باید از این جوون با استعداد واسه این حرکت هوشمندانه تقدیر بشه
    Last edited by 000000000; 15-06-2016 at 01:39.

8. این کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

باید از این جوون با استعداد واسه این حرکت هوشمندانه تقدیر بشه
    یک حسی بهم میگه یحتمل کار پیمان یوسفی یا محمدحسین میثاقی بوده!!

اما سوالی هم که پیش میاد: اینکه حدس بزنی گزارشگرای این چنینی اطلاعاتشونو با ویکیپدیا فارسی آپدیت کنند دور از تصور نیست اما چطور طرف پیش بینی کرده که سرهنگ دقیقا برای پروژه ی بهره برداری استادیوم سرچ میکنه ... ؟!
    Last edited by banii; 15-06-2016 at 02:03.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یک حسی بهم میگه یحتمل کار پیمان یوسفی یا محمدحسین میثاقی بوده!!

اما سوالی هم که پیش میاد: اینکه حدس بزنی گزارشگرای این چنینی اطلاعاتشونو با ویکیپدیا فارسی آپدیت کنند دور از تصور نیست اما چطور طرف پیش بینی کرده که سرهنگ دقیقا برای پروژه ی بهره برداری استادیوم سرچ میکنه ... ؟!
    همینه که میگم باید از این جوون باغیرت تقدیر بشه دیگه

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یعنی فقط اون قسمتی که سیانکی تو بازی اتریش - مجارستان گفت از 234 تا مدالی که توی اسکی آلپاین گرفتن 78 تاش طلا بوده !! اتریشو می گفت ؟ هرمان مایر بنده خدا رو می گفت ؟ مجارستان بود ؟ جفتشون با هم ؟ تفاضلشون ؟ اصن ربطش به فوتبال ؟

12. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

اینم مصاحبه سرهنگ علیفر در مورد امیر دولاب با خبر انلاین

بعضی تجربه ها هزینه دارند
    واکنش سرهنگ علیفر به ماجرای امیر دولاب !

سرهنگ علیفر می گوید اصلا از این امیر دولاب برای شیطنتی که به خرج داده ناراحت نیست و او از ویکی پدیا به عنوان یک راه کسب اطلاعات استفاده می کرده .

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرآنلاین؛ سرهنگ علیرضا علیفر باری دیگر خبرساز شد. گزارشگر قدیمی فوتبال ایران که منتقد جدی دفاع 4 نفره خطی است و برای این انتقادهاش از دفاع خطی ، حسابی نامش مطرح شده ، این بار در گزارش بازی لهستان و ایرلند شمالی ، مثل روال همیشگی اش ، در اطلاعات ابتدایی بازی اش سعی کرد مشخصات استادیوم شهر نیس فرانسه را بگوید و چون همیشه اسم آرشیتکت این ورزشگاه را هم گفت. او گفت این استادیوم را «دولاب امیر» ساخته. ساعتی بعد اما این خبر مثل بمب در فضای مجازی پیچید. چتی از پسری به نام امیر دولاب در فضای مجازی دست به دست می شد که در آن به دوستش گفته بود چون می دانسته سرهنگ از ویکی پدیا اطلاعاتش را می گیرد ، وقتی متوجه شده بازی را گزارش می کند، به بخش ویرایش ویکی پدیا رفته و اسم سازنده ورزشگاه را تغییر داده و نام خودش را گذاشته. اینگونه اسم این پسر جوان در گزارش بازی آورده شد. همه از سوتی بزرگ سرهنگ علیفر گفتند و حالا او درباره این ماجرا برای خبرآنلاین توضیح می دهد:«من هم این ماجرا را شنیده ام و می دانم که حسابی در فضای مجازی درباره اش حرف می زنند و می گویند سوتی بزرگ یا اسم هایی مثل این. به نظرم اصلا اتفاق عجیب و غریبی نیست. فکر می کنم همه گزارشگر های دیگر دنیا هم برای اینکه بتوانند اطلاعات مربوط به مسابقه ای که قرار است گزارش کنند را از سایت های مرجع اطلاعاتی در دنیا می گیرند. یکی از این منابع سرشناس هم همین ویکی پدیا است. من هم مثل خیلی های دیگر از همین طریق اطلاعات را می گیرم. خب من عادت دارم که برای هر بازی ، اطلاعات مربوط به ورزشگاه را تا حتی مهندس سازنده اش بگویم. به هر حال زندگی پر است از تجربه کردن. گاهی یک سری از تجربه ها رایگان بدست می آیند ، گاهی هم این تجربیات هزینه ای دارند. »
    او این عبارت را می گوید و توضیح می دهد:«به هر حال من نمی دانستم که می شود این اطلاعات سایت مرجعی مثل ویکی پدیا را ویرایش کرد. برای همین وقتی پرینت اطلاعات مربوط به ورزشگاه را گرفتم و مطالعه کردم ، در گزارش هم از آنها استفاده کردم. حالا این وسط یک جوانی که خواسته شوخی کرده باشد یا دوست داشته که اسمش در گزارش زنده یک بازی مهم گفته شود ، کمی شیطنت کرده و کمی هم از ذکاوت و خوش ذوقی اش استفاده کرده ، رفته اطلاعات مربوط به نام سازنده ورزشگاه را تغییر داده و اسمش هم گفته شده. یک مقدار هم این مسئله در فضای مجازی برای مردم جذاب شده است. خب اینکه مردم از این اتفاق لبخندی بزنند ، خیلی اتفاق بدی هم نیست و من هم فکر نمی کنم اتفاق خیلی بدی افتاده باشد. از این آقای امیر دولاب هم اصلا دلخور نیستم و حتی اگر با هم روبرو شویم ، رویش را می بوسم و با هم عکس یادگاری هم می گیریم.»
    اما آیا برای علیفر این سئوال پیش نیامده بود که اسم امیر دولاب خیلی ایرانی است؟ خودش می گوید:«نه اصلا. فرانسه پر است از مهاجران عربی و آسیایی . اسم را که دیدم ، گفتم حتما یکی از همین پناهنده های عربی است که به این کشور رفته اند. باز هم می خواهم در این باره تاکید کنم هرآدمی در هر جای دنیا ، وقتی اطلاعاتی را می خواهد ، نمی تواند برود توی لندن یا واشنگتن و مثلا از مسئول فلان ورزشگاه ، اسم سازنده اش را بپرسد. الان منبع همه مردم ، اینترنت است که یکی از مهمترین منابع انترنتی هم می شود ویکی پدیا.حالا یک نفر خواسته اسمش را در تلویزیون بشنود ، یک ذوقی به خرج داده ،شده این اتفاق. همین آقای امیر دولاب را از دستش ناراحت نیستم. هیچ کس نمی تواند برود از سرپرست استادیوم ، اسم سازنده ورزشگاه را بگیرد و مطمئن باشد که آنچه می گوید قطعا درست است بگیرد.در آن بازی 90 دقیقه گزارش کردم ، یک اشتباه فنی نداشتم. تپق نزدم و کاملا مسلط صحبت کردم.این ها مهم هستند که لحاظ شوند.»

واقعا که!!!!

14. این کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اینم پاسخ جواد خیابانی به انتقادات از علیفر با عنوان

مقصر کسی است که ویکی پدیا را دستکاری می کند
    پاسخ جواد خیابانی به انتقادات از علیفر

جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال در پاسخ به انتقادات فزاینده شبکه های اجتماعی از علیرضا علیفر گزارشگر دیدار ایرلند ـ لهستان نکات جدیدی را مطرح می کند.

به گزارش "ورزش سه"، خیابانی که خود از قربانیان حملات دائمی در فضای مجازی به شمار می رود، در این باره می گوید: قبلا انتقاد از ما این بود که به اندازه کافی به اخبار فوتبال و آنچه که اطلاعات عمومی روز خوانده می شد مسلط نیستیم. اما به هرحال این روزها به اندازه کافی منابع در دسترس همه وجود دارد و خوشبختانه گزارشگران در فضای آنلاین خیلی راحت اطلاعاتشان را کنار دستشان دارند.
    خیابانی که از موضوع توجه عمومی به داستان معمار ورزشگاه نیس تعجب کرده در این باره ادامه می دهد: آقای علیفر قصد داشت در این دوره در گزارش ها درباره سازه ورزشگاه ها هم صحبت کند که به نظر من کار خوبی است چون باید حواس مسئولان ورزش ایران را به زیبایی ورزشگاه جلب کرد. اینکه یک نفر برود یک منبع اطلاعاتی را دستکاری کند، کار شایسته ای نیست. این را هم بگویم که به هرحال ویکی پدیا یک منبع اطلاعاتی در دسترس برای همه از جمله روزنامه نگارهاست و در مورد برخی اطلاعات خیلی ریز حتی اگر صحت آن تایید شده نباشد، شما چاره ای جز اعتماد ندارید. همین حالا در فصل نقل و انتقالات فوتبال باشگاه ها بیشتر اطلاعات خود را در مورد بازیکن ها از ویکی پدیا کسب می کنند یا من دیده ام خیلی از مقالاتی که نوشته می شود به این وب سایت ارجاع دارد. آن آقایی که قصد داشته علیفر را خراب کند، کار خوبی نکرده است. البته ما در معرض شوخی هستیم ولی این شوخی نیست، از بین بردن اعتماد است.
    او خطاب به روزنامه نگاران ادامه می دهد: من دیدم که در مطالب روزنامه ها خیلی به این موضوع پرداخته بودند و کار این دوست عزیز ما را در حد یک حرکت قهرمانانه بالا برده بودند. اما من از دوستان مطبوعاتی سوال می کنم: حالا و از این به بعد اگر قرار باشد، این کار شیوع پیدا کند، خوب است؟ لابد همه ما باید منابع خبری و اطلاعاتی مان را دبل چک کنیم. البته یک اشتباه در تلویزیون خیلی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و اشتباهات مطبوعاتی خیلی کمتر دیده می شود. اما حرف من این است چرا ما باید اعتماد خودمان را به یک منبع مثل ویکی پدیا خدشه دار کنیم؟
    خیابانی سپس به گزارش بازی خودش در بازی ایتالیا مقابل بلژیک می گوید: من تلاش کردم در آن مسابقه طوری گزارش کنم که همه از بازی خوب دو تیم لذت ببرند. اما باز هم دیدم عده ای آدم دنبال بزرگ کردن یک اشتباه از طرف من هستند و البته بی اخلاقی دیگری که دیدم این بود که اطلاعات درست من را بدون سند و مدرک دروغ جلوه دادند تا مثلا بیشتر وجهه من را خراب کنند. به نظر من این فرهنگ ایرادگیری باید از بین برود، بیاید از فوتبال لذت ببریم و اینقدر درگیر این مسائل نباشیم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دولاب ، امیرررر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •