تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: درخواست نرم افزاری برای کپی اسم فایلها و ایجاد فایل خالی با همان نام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

14 درخواست نرم افزاری برای کپی اسم فایلها و ایجاد فایل خالی با همان نام

سلام دوستان عزیز. بنده یه نرم افزاری میخوام که باهاش بشه اسم فایلها رو کپی کرد و به تعداد اون فایلها، فایل خالی با همون نام فایل قبلی ساخت مثلا اگه داخل فولدری 100 تا آهنگ باشه فقط اسامی اهنگها ( همراه با پسوندش که در مثال ما mp3 هست) رو بشه کپی کرد و 100تا فایل خالی با همون اسم و همون پسوند ایجاد بشه. امیدوارم منظورمو گرفته باشین.

اگه مطلبو نگرفتین هدفمو بگم تا موضوع براتون روشن بشه:

چند وقتیه حافظه تبلتم در اثر فایلهای دانلودی تلگرام پر شده و مجبورم اونارو منتقل کنم به هارد. از انجایی که تلگرام فایلهای دانلود شده رو با علامت سنجاق نشون میده اگه حافظه تبلتو خالی کنم دیگه متوجه نمیشم چه فایلی رو دانلود کردم و کدومش رو نه. برای همین میخوام جای اونا فایل های خالی با همون نام بزارم که تلگرام اونارو دانلود شده نشون بده و مجبور نشم فایلهای تکراری دانلود کنم.

اگه نرم افزاری در این مورد هست (ویندوزی یا اندرویدی) که چه بهتر! اگه هم نیس لطفا یه دستور رجیستری، سورسی چیزی پیشنهاد بدین که باهاش بشه این کارو انجام داد ممنون میشم.

یا حق
    Last edited by nima94; 02-06-2016 at 23:52.

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام دوستان عزیز. بنده یه نرم افزاری میخوام که باهاش بشه اسم فایلها رو کپی کرد و به تعداد اون فایلها، فایل خالی با همون نام فایل قبلی ساخت مثلا اگه داخل فولدری 100 تا آهنگ باشه فقط اسامی اهنگها ( همراه با پسوندش که در مثال ما mp3 هست) رو بشه کپی کرد و 100تا فایل خالی با همون اسم و همون پسوند ایجاد بشه. امیدوارم منظورمو گرفته باشین.

چند وقتیه حافظه تبلتم در اثر فایلهای دانلودی تلگرام پر شده و مجبورم اونارو منتقل کنم به هارد. از انجایی که تلگرام فایلهای دانلود شده رو با علامت سنجاق نشون میده اگه حافظه تبلتو خالی کنم دیگه متوجه نمیشم چه فایلی رو دانلود کردم و کدومش رو نه. برای همین میخوام جای اونا فایل های خالی با همون نام بزارم که تلگرام اونارو دانلود شده نشون بده و مجبور نشم فایلهای تکراری دانلود کنم.

اگه نرم افزاری در این مورد هست (ویندوزی یا اندرویدی) که چه بهتر! اگه هم نیس لطفا یه دستور رجیستری، سورسی چیزی پیشنهاد بدین که باهاش بشه این کارو انجام داد ممنون میشم.

یا حق
    نرم افزاری به اینصورت من تا حالا ندیدن ولی ویندوزیش رو میشه ساخت کار سختی هم نیست با دات نت شاید سه چهار ساعت وقت ببره

3. این کاربر از akpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

یا حق
    به فولدری که فایل هاتون داخلش هست برید و CMD رو اجرا کنید.بعد با این دستور یه لیست از فایل های داخل فولدر بگیرید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه فایل text توی فولدر ساخته میشه که اسامی فایل های شما همراه با پسوند داخلش هست.
    حالا یه فولدر خالی بسازید.notepad رو باز کنید و این دستور رو داخلش کپی کنید و فایل رو با پسوند bat ذخیره کنید.
    کد:
    فایل bat رو همراه با فایلی که قبلا ساختیم داخل فولدر جدید کپی کنید.یعنی باید الان اینطوری باشه

حالا فایل bat رو اجرا کنید. (من اسم فایل bat رو گذاشتم create-file شما هر اسمی دوست داشتید بزارید)

برای راحت تر شدن کار این برنامه ی کم حجم رو دانلود و نصب کنید.این برنامه CMD رو به راست کلیک اضافه میکنه و شما راحت هرجایی میتونید CMD رو اجرا کنید

موفق باشید

5. 3 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

به فولدری که فایل هاتون داخلش هست برید و CMD رو اجرا کنید.بعد با این دستور یه لیست از فایل های داخل فولدر بگیرید.
    کد:

یه فایل text توی فولدر ساخته میشه که اسامی فایل های شما همراه با پسوند داخلش هست.
    حالا یه فولدر خالی بسازید.notepad رو باز کنید و این دستور رو داخلش کپی کنید و فایل رو با پسوند bat ذخیره کنید.
    کد:
    فایل bat رو همراه با فایلی که قبلا ساختیم داخل فولدر جدید کپی کنید.یعنی باید الان اینطوری باشه

حالا فایل bat رو اجرا کنید. (من اسم فایل bat رو گذاشتم create-file شما هر اسمی دوست داشتید بزارید)

برای راحت تر شدن کار این برنامه ی کم حجم رو دانلود و نصب کنید.این برنامه CMD رو به راست کلیک اضافه میکنه و شما راحت هرجایی میتونید CMD رو اجرا کنید

موفق باشید

ممنون دوست عزیز خیلی مفید بود ولی متاسفانه روی فایل های فارسی کار نکرد آیا راه حلی دارین که بشه از فایلهای فارسی هم کپی گرفت؟

با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیز خیلی مفید بود ولی متاسفانه روی فایل های فارسی کار نکرد آیا راه حلی دارین که بشه از فایلهای فارسی هم کپی گرفت؟

با تشکر
    اینم راه حل داره.برای لیست گرفتن یه فایل bat ایجاد کنید و این دستور رو داخلش کپی کنید
    کد:
    داخل فایل bat که برای ایجاد فایل بود هم این دستور رو اضافه کنید
    کد:
    یعنی اون فایل اینجوری میشه
    کد:
    هر دو فایل رو آپلود کردم از لینک زیر میتونید دریافت کنید.
    فونت محیط CMD رو هم تغییر بدید.

8. 3 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اینم راه حل داره.برای لیست گرفتن یه فایل bat ایجاد کنید و این دستور رو داخلش کپی کنید
    کد:
    داخل فایل bat که برای ایجاد فایل بود هم این دستور رو اضافه کنید
    کد:
    یعنی اون فایل اینجوری میشه
    کد:
    هر دو فایل رو آپلود کردم از لینک زیر میتونید دریافت کنید.

فونت محیط CMD رو هم تغییر بدید.

دوست عزیز خیلی ممنون بابت راهنمایی و حل مشکل.
    راستی یه سوال دیگه امکان این هست که دستورات و کدها رو در قالب یک فایل ( شبه نرم افزار) ذخیره کرد تا در مواقع نیاز بتونم با یک کلیک اجراش کنم یا خیر؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

میشه برنامه ای نوشت که همین دستورات رو اجرا کنه ولی شخصا حال و حوصله ی انجام چنین کاری رو ندارم.شرمنده
    توی بخش برنامه نویسی مطرح کنید شاید یکی پیدا بشه برنامشو بنویسه.کار سختی نیست.
    الان هم دو تا فایل bat دارید که با کلیک کردن کارشونو انجام میدن.یکی لیست میگیره یکی هم فایل ها رو طبق لیست میسازه.
    خیلی راحت و خوبه دیگه

11. این کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه scorpion2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

یا حق
    درود
    دوست عزیز از نرم افزار PSA File Organizer استفاده کنید
    فایل هارو توی برنامه اضافه کنید راست کلیک کنید و Make Empty File رو بزنید.
    کد:
    Last edited by scorpion2; 04-06-2016 at 16:25.

13. 2 کاربر از scorpion2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •