تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 86

نام تاپيک: پایان دسترسی به تلگرام در ایران

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض پایان دسترسی به تلگرام در ایران

وبسایت مشیبل: پایان احتمالی دسترسی به تلگرام در ایران

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوون به نقل از وب سایت مشیبل، تلگرام یکی از برنامه های محبوب پیام رسان در ایران است. بنابر گزارش ها تلگرام به زودی مجبور خواهد شد اطلاعات کاربران را به مقامات ایرانی تحویل دهد.

در حکمی که از سوی شورای عالی فضای مجازی ایران تصویب شده است، تمامی برنامه های پیام رسان موظف هستند ظرف مدت یک سال از سرورهای واقع در داخل کشور استفاده کنند.

این اقدام، به ویژه درمورد تلگرام، بسیار قابل توجه است. تلگرام با توجه به تاکید سازندگان آن در خصوص امنیت بالای این پیام رسان، در ایران محبوبیت زیادی دارد.

یکی از خبرگزاری های دولتی ایران روز یکشنبه اعلام کرد: «شرکت های پیام رسان خارجی فعال در ایران برای تضمین ادامه فعالیت خود، ملزم به انتقال تمامی اطلاعات مرتبط با شهروندان ایرانی به کشور هستند.»

در ادامه این مطلب آمده است: تلگرام هنوز در این خصوص بیانیه ای منتشر نکرده است، اما با توجه به اظهارات پیشین پاول دورف، موسس و مدیرعامل این شرکت، کاربران تلگرام باید منتظر پایان فعالیت این پیام رسان خارجی در ایران باشند.

.تلگرام ادعا می‌کند ماهانه 100 میلیون کاربر فعال دارد و روزانه 15 میلیارد پیام را جا به جا میکند. حدود 20 میلیون از این کاربران نیز ایرانی هستند.

2. 4 کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tygod4everything's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

خوب خوش به حال من که تلگرام ندارم . کلا از این برنامه ها مسخره بازی ندارم. بابا پاشید دنبال یک فکری کاری چیزی
    این مخ زدن چت به خدا نون آب نمیشه براتون

من خودم اون قدیم که یاهو چت بود از قدیمی های چت هستم
    کلی وقتم رو حروم کردم
    تا ساعت 3 شب 4 شب الکی تو نت چت می کردیم. با دختره رفیق بودیم 1 سال می گفتیم عکس بده ناز می کرد نمیداد
    الان همه عکساشون رو میزارن

کلا وقتتون رو دارید حروم می کنید
    دنبال یادگیری یک برنامه کامپیوتری باشید یا زبان چیزی. اقلا شاید بعدا یک کاری تونستید دست پا کنید
    از من گفتن بود

4. 14 کاربر از tygod4everything بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اگه اینجوری باشه که همه مسنجر تا یه سال اینده باید پایان کارشون باشه ! چون محاله تلگرام - واتس اپ - لاین و ... سرورهاشون رو ایران بیارن ! ( واقعا همچین خواسته ای عجیبه ! )

6. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

خوب خوش به حال من که تلگرام ندارم . کلا از این برنامه ها مسخره بازی ندارم. بابا پاشید دنبال یک فکری کاری چیزی

کلی وقتم رو حروم کردم
    تا ساعت 3 شب 4 شب الکی تو نت چت می کردیم. با دختره رفیق بودیم 1 سال می گفتیم عکس بده ناز می کرد نمیداد

دنبال یادگیری یک برنامه کامپیوتری باشید یا زبان چیزی. اقلا شاید بعدا یک کاری تونستید دست پا کنید
    از من گفتن بود
    یعنی تمام افرادی که در تلگرام هستن همه شون بیکار و علاف هستن و از این برنامه برای ارضای نیاز های عاطفی-جــنسی استفاده میکنن؟
    یه جمله معروف هست میگه افراد دنیا و اطرافشون رو با اون عینکی که به چشم زدن میبینن!

-------------

شخصا تلگرام رو به خاطر آزادی که افراد میده خیلی میپسندم
    عجیب نیست تو جامعه هایی که کاملا در تنگنا قرار دارن و از هر طرف به مردم فشار میاد و تو همه چیزشون دخالت میشه این آزادی که تلگرام داده برای مردم جذاب هست، هر چند این ازادی مجازی باشه ولی بازم ازش استقبال میشه
    اگه از یه دید دیگه نگاه کنیم میبینیم خیلی بحث هایی که تو فروم ها نمیشه انجام داد رو میشه تو تلگرام انجام داد یا فردی با عضویت تو کانال مورد نظرش میتونه اطلاعات خوب و پیوسته در ضمینه ای که علاقه داره به دست بیاره
    از اینها گذشته آزادی تلگرام یه طرفه نیست و کسی رو محدود نکرده همون قدر که کانال های علمی موجود هست کانال های فکاهی و طنز موجود هست و همونقدر که کنال های دینی و هدایت به سوی کمال موجود هست کانال های روشنگری موجود هست

پیش بینی میشه مسئولان توانا و باکفایت و با ایمان ما 12 ماه صبر کنن و تلگرام رو به حال خود رها کنن، آنها خیلی زودتر این مدت معین شده جلوی این منبع فساد رو خواهند گرفت.

8. 11 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کلی وقتم رو حروم کردم

از من گفتن بود
    سلام.
    درست است که شاید x درصد مردم استفاده شان از این جور پیام رسان ها این باشد
    ولی همان x-100 درصدی هستند که کارشان را با این نرم افزار راه می اندازند و استفاده شان از این ابزارها واقعا مفید است.. (میزان x را واقعا نمیدانم چقدر بگذارم)

10. 3 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tygod4everything's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

والا من هر کی رو میبینم دور ورم
    کله اش رو 24 ساعت کرده تو این موبایل ها
    که خود همین کله ای که 24 ساعت رو به پایین هستش پس فردا آرترز گردن میاره و بیچاره می کنه ملت رو
    + چشم ها 24 ساعت ثابت هستش رو به صفحه موبایل و پلک نمیخوره. دوباره این هم خودش مشکل ایجاد می کنه

تازه من شنیدم دکتر سمیعی گفته اینهایی که از این موبایل ها اینقدر دارند استفاده می کنند تو 40 سالگی راه خونشون رو گم می کنند
    حالا نمیدونم چقدر راسته

منظورم این هستش گه 100% چیز خوبیه و هم بدی داره. .ولی ما ایرانی ها کلا اهل افراط و تفریط و سو استفاده هستیم
    خودم به شخصه ندارم این رو. ولی تو دوستام که میبینم اینطوریه.

اصلا به من چه
    برای من که سود نداره. فقط تجربه خودم رو گفتم که وقتتون رو دارید حروم میکند
    بعدا میگید ای بابا یکی اومد تو این فروم گفت. ما مخالفت کردیم

12. 6 کاربر از tygod4everything بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با توجه به مقاله ای که در خصوص زندگینامه پاول دورف ، موسس تلگرام خواندم، خصوصا اینکه بخاطر فشار دولت روسیه، ایشان حتی پیام رسانی که در ابتدا ساخته بود را رها کرد و کشورش را ترک کرد و تابعیت یک کشور دیگر را گرفته تا در قید و بند دولت روسیه نباشد، بنظرم خیلی بعید است که بخواهد به خواسته های ایرانی ها هم توجهی کند.

مگر اینکه نخواهد چندین میلیون کاربر ایرانی اش را از دست بدهد.

ولی فکر میکنم آخرش، تلگرام را به گوگل بفروشد و با چند میلیارد دلاری که از این فروش به دست می آورد، برود یک پیام رسان دیگر بسازد!

شما هم این مقاله را بخوانید، خیلی جالب است. لینکش به دیجیکالاست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 5 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بنظرم خیلی بعید است که بخواهد به خواسته های ایرانی ها هم توجهی کند.
    داداش مشخصه که بعیده !
    اخه خواسته اینا خیلی خواسته عجیبیه ! میگن هر چی مسنجر هست سرور هاشونو بیارن ایران اگه نه هیچی ! اخه کدوم کشور همچین چیزی میگه !؟

16. 3 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

داداش مشخصه که بعیده !
    اخه خواسته اینا خیلی خواسته عجیبیه ! میگن هر چی مسنجر هست سرور هاشونو بیارن ایران اگه نه هیچی ! اخه کدوم کشور همچین چیزی میگه !؟
    نکته اینجاست که من از قول یکی از مسئولین شنیدم که گفته بود بعد از پیام رسان های امریکایی و اسراییلی، حالا ایرانی ها سراغ یک پیام رسان از کشور دوستمان، روسیه، رفتند و این اتفاق خوبی است.
    چون روسیه با ما دوست است و در نتیجه حتما پیام رسانش هم خوب است.

معلوم شد که آن آقای مسئول، با زندگینامه این آقا آشنا نبوده و نمیدانسته که این آقا، خودش از مخالفین دولت روسیه بوده و دولت روسیه بخاطر برخی اقداماتش دنبالش است!

18. 4 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

ماکه استفاده ی مفید می کنیم تکلیفمون چیه؟؟؟؟؟گروه های علمی . پرباری داریم که خیلی ارزش زیادی داره....

20. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •