تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 86

نام تاپيک: پایان دسترسی به تلگرام در ایران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    کاخ باکینگهام

پيش فرض

این درخواست اصلا هم عجیب نیست!

والا خیلی ملت ساده ای داریم. جوابی که الان میخوام بدم میدونم به مزاج آمریکا پرستان خوش نخواهد آمد ولی اگر عینک تعصب رو بذارید کنار, واقعیته.

من برنامه نویس آندروید هستم و تا حالا 2 بار برنامه شبه تلگرام نوشتم (تو پی تی عکسهاش رو گذاشته بودم نمیدونم الانم هست یا نه).

من دقیقا موقع نوشتن برنامه با خودم میگفتم چقدر راحت میشه از ملت جاسوسی کرد. چقدر راحت میشه اطلاعات ملت رو دسته بندی و آنالیز کرد.

دوستان یادتون باشه امروز, دنیا دنیای اطلاعاته. هر کی اطلاعات و آمار بیشتری داشته باشه برگه برنده رو داره. آمار هر کشور متعلق به همون کشوره و کسی حق نداره آمار اون کشور رو در بیاره. اسم این کار جاسوسی هست!

برای نمونه شما اگر جرئت دارید اپلیکیشن نظر سنجی جامع راه بندازین (سئوالات متفرقه). هنوز برنامه شما فراگیر نشده که اطلاعات شما رو احضار خواهند کرد به جرم جاسوسی.

حالا...! چه ربطی به تلگرام داره؟

جالبه یه فکر اشتباه در ذهن ملت نقش بسته (نه فقط ایران بلکه کشورهای دیگه هم همینطور) فکر میکنن جاسوسی یعنی گوشی همراهشون به طور مخفیانه ازشون عکس بگیره! یا مثلا تماس های تلفنی شون رو ضبط کنه و اینا رو به یه سرور خارجی ارسال کنه, یا فکر میکنن جاسوسی یعنی مثلا عکس ها و فیلمها و اطلاعات و رمز کارت بانکیشون رو یه نفر با یه نرم افزاری بدزده و...! دوستان این اطلاعات به درد مفت نمیخوره و هیچ وقت سازمانی این کار رو نمیکنه مگر اینکه مورد خاص باشه (مثلا یه نفر که بخواد اخاذی کنه).

جمله هایی که من خیلی میشنوم: مگه من چی دارم که از من جاسوسی کنن؟ من در تلگرام فقط جک مینویسم و جک میخونم. یا اینکه میگن: من فقط با دوستام چت میکنم و حرف خاصی نمیزنیم. یا میگن من در فیس بوک فقط لایک میکنم یا گاهی کامنت میذارم حتی پست هم نمیدم. یا میگن اینستاگرام فقط فالو میکنم و عکس شیر نمیکنم یا میگن من از دنیای اینترنت فقط جیمیل دارم و از گوگل برای سرچ استفاده میکنم.

باور عموم اینه که این کارها اشکالی نداره و اطلاعاتی دست کسی نمیده. اما اشتباه میکنید!

الان اطلاعاتی که گوگل و فیس بوک از من دارن, مادر من که من رو به دنیا آورده نداره. اون طور که تلگرام من رو میشناسه, خانوادم من رو نمیشناسه.

شما در گوگل سرچ میکنید, تمامی سرچهای شما در دیتاسنتر ها با نام کاربری شما به همراه ساعت و تاریخ و مکانی که سرچ رو انجام دادید, ذخیره خواهند شد.
    با همان اکانت در جیمیل ثبت نام میکنید و پستی رو لایک میکنید. در پرونده شما ثبت خواهد شد.
    با همان اکانت در اینستاگرام ثبت نام میکنید و فعالیت میکنید. تک تک کارهای شما در پرونده شما ثبت خواهد شد.

حتی اگر با اکانت دیگری هم ثبت نام کنید, به سادگی میشه فهمید که شما همان کاربر اکانت قبلی هستید.

و همینطور دهها جای دیگه هم فعالیت میکنید.

حتی اگر جک بفرستید یا جک بخونید یا تنها لطیفه ای رو لایک کنید, این ها هم اطلاعات به درد بخوری هستند که وضعیت روحی روانی شما رو نشان خواهند داد.

با یه برنامه نویسی دقیق میشه اطلاعات رو خیلی شیک دسته بندی کرد.

حالا فرض کنید یه نهاد قدرتمند مثل CIA بخواد در مورد شخصی در ایران تحقیق کنه. مثلا آقای ایکس نماینده مجلس شورای اسلامی ایران.

به سادگی آب خوردن اطلاعاتی که از این آقا در جاهای مختلف ثبت شده رو از شرکت ها میگیره. پرونده رو میارن بالا, طرف رو آنالیز میکنن و اهرم های فشار رو پیدا میکنن. میفهمن این تو سرچهاش به چی گرایش داشته, علایقش چیه (مثلا طرف مذهبیه یا نه, با پول میشه خریدش یا نه و...)

این مثالی که من زدم در مورد هر کسی میتونه اتفاق بیفته. کسانی که هنوز سمتی در اداره ندارن اما شاید در آینده داشته باشن.

فردا اگر جنگ بشه, آمریکا آمار ریز و درشت ایران رو داره.

گفتم عینک تعصب رو بذارید کنار. آیا با این تفاسیر دولت حق نداره یه همچین درخواستی داشته باشه؟

آره میدونم شما چی فکر میکنید. آخه شبکه های ماهواره ای از صبح تا شب دم گوشتون میخونن که اگر از سرویس های داخلی استفاده کنید,دولت و سپاه از شما جاسوسی میکنن!!! بیاین از سرویسهای خارجی استفاده کنید تا از شما جاسوسی نکنن!!!

از این نظام بدت میاد, بیاد, ولی وطن فروش هم نباش. با منطق و عقل به من بگو اطلاعاتت دست یه ایرانی بیفته بهتره یا دست یه یهودی صهیونیست که اگر پاش بیفته ایرانی جماعت رو قلع و قم میکنه اهمیتی هم نمیده تو معتقدی یا نیستی.

حرف آخرم اینه: من نمیگم از این سرویس ها استفاده نکنید! اتفاقا خیلی سرویسهای خوبی هم ارائه میدن. از داخلی ها خیلی بهتره. حرف من اینه: میگم وقتی دولت داره یه همچین درخواستی میکنه, بدونید چی پشتشه.

(پ.ن: هنوز خیلی حرف برای گفتن دارم ولی دیگه بسه اونی باید بفهمه فهمید
    پ.ن 2: موج مخالفین رو از الان میبینم که دارن هجوم میارن سمت من).
    کلیت حرف شمارو قبول دارم. من کلا از همه این سرویس ها بدم میاد، چه خارجی چه داخلی به خاطر همین که کوچیک ترین حرکتم توش تا ابد ثبت میشه. ولی متاسفانه نمیتونم استفادم رو به صفر برسونم، مثلا، نمیتونم توی گوگل سرچ نکنم یا یه اکانت گوگل نداشته باشم

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

2. این کاربر از Mr.Bug بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

اگه استفاده درست بکنید با فیلتر شدنش مخالفید...مشکل اینه که بلد نیستید استفاده کنید همیشه دنبال مخ زدن و شارژ گرفتن و دختر بازی هستید...من گفتم ما گروه های علمی و پر باری داریم که اگه از دست برن واقعا کار سخت میشه...
    یه خوبی داره اونم اینه که اگه فیلتر بشن همه میان سمت انجمن ها که این خیلی عالیه ولی اگه برعکس اتفاق بیفته اصلا خوب نیست

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

والا خیلی ملت ساده ای داریم. جوابی که الان میخوام بدم میدونم به مزاج آمریکا پرستان خوش نخواهد آمد ولی اگر عینک تعصب رو بذارید کنار, واقعیته.

من برنامه نویس آندروید هستم و تا حالا 2 بار برنامه شبه تلگرام نوشتم (تو پی تی عکسهاش رو گذاشته بودم نمیدونم الانم هست یا نه).

من دقیقا موقع نوشتن برنامه با خودم میگفتم چقدر راحت میشه از ملت جاسوسی کرد. چقدر راحت میشه اطلاعات ملت رو دسته بندی و آنالیز کرد.

دوستان یادتون باشه امروز, دنیا دنیای اطلاعاته. هر کی اطلاعات و آمار بیشتری داشته باشه برگه برنده رو داره. آمار هر کشور متعلق به همون کشوره و کسی حق نداره آمار اون کشور رو در بیاره. اسم این کار جاسوسی هست!

برای نمونه شما اگر جرئت دارید اپلیکیشن نظر سنجی جامع راه بندازین (سئوالات متفرقه). هنوز برنامه شما فراگیر نشده که اطلاعات شما رو احضار خواهند کرد به جرم جاسوسی.

حالا...! چه ربطی به تلگرام داره؟

جالبه یه فکر اشتباه در ذهن ملت نقش بسته (نه فقط ایران بلکه کشورهای دیگه هم همینطور) فکر میکنن جاسوسی یعنی گوشی همراهشون به طور مخفیانه ازشون عکس بگیره! یا مثلا تماس های تلفنی شون رو ضبط کنه و اینا رو به یه سرور خارجی ارسال کنه, یا فکر میکنن جاسوسی یعنی مثلا عکس ها و فیلمها و اطلاعات و رمز کارت بانکیشون رو یه نفر با یه نرم افزاری بدزده و...! دوستان این اطلاعات به درد مفت نمیخوره و هیچ وقت سازمانی این کار رو نمیکنه مگر اینکه مورد خاص باشه (مثلا یه نفر که بخواد اخاذی کنه).

جمله هایی که من خیلی میشنوم: مگه من چی دارم که از من جاسوسی کنن؟ من در تلگرام فقط جک مینویسم و جک میخونم. یا اینکه میگن: من فقط با دوستام چت میکنم و حرف خاصی نمیزنیم. یا میگن من در فیس بوک فقط لایک میکنم یا گاهی کامنت میذارم حتی پست هم نمیدم. یا میگن اینستاگرام فقط فالو میکنم و عکس شیر نمیکنم یا میگن من از دنیای اینترنت فقط جیمیل دارم و از گوگل برای سرچ استفاده میکنم.

باور عموم اینه که این کارها اشکالی نداره و اطلاعاتی دست کسی نمیده. اما اشتباه میکنید!

الان اطلاعاتی که گوگل و فیس بوک از من دارن, مادر من که من رو به دنیا آورده نداره. اون طور که تلگرام من رو میشناسه, خانوادم من رو نمیشناسه.

شما در گوگل سرچ میکنید, تمامی سرچهای شما در دیتاسنتر ها با نام کاربری شما به همراه ساعت و تاریخ و مکانی که سرچ رو انجام دادید, ذخیره خواهند شد.
    با همان اکانت در جیمیل ثبت نام میکنید و پستی رو لایک میکنید. در پرونده شما ثبت خواهد شد.
    با همان اکانت در اینستاگرام ثبت نام میکنید و فعالیت میکنید. تک تک کارهای شما در پرونده شما ثبت خواهد شد.

حتی اگر با اکانت دیگری هم ثبت نام کنید, به سادگی میشه فهمید که شما همان کاربر اکانت قبلی هستید.

و همینطور دهها جای دیگه هم فعالیت میکنید.

حتی اگر جک بفرستید یا جک بخونید یا تنها لطیفه ای رو لایک کنید, این ها هم اطلاعات به درد بخوری هستند که وضعیت روحی روانی شما رو نشان خواهند داد.

با یه برنامه نویسی دقیق میشه اطلاعات رو خیلی شیک دسته بندی کرد.

حالا فرض کنید یه نهاد قدرتمند مثل CIA بخواد در مورد شخصی در ایران تحقیق کنه. مثلا آقای ایکس نماینده مجلس شورای اسلامی ایران.

به سادگی آب خوردن اطلاعاتی که از این آقا در جاهای مختلف ثبت شده رو از شرکت ها میگیره. پرونده رو میارن بالا, طرف رو آنالیز میکنن و اهرم های فشار رو پیدا میکنن. میفهمن این تو سرچهاش به چی گرایش داشته, علایقش چیه (مثلا طرف مذهبیه یا نه, با پول میشه خریدش یا نه و...)

این مثالی که من زدم در مورد هر کسی میتونه اتفاق بیفته. کسانی که هنوز سمتی در اداره ندارن اما شاید در آینده داشته باشن.

فردا اگر جنگ بشه, آمریکا آمار ریز و درشت ایران رو داره.

گفتم عینک تعصب رو بذارید کنار. آیا با این تفاسیر دولت حق نداره یه همچین درخواستی داشته باشه؟

آره میدونم شما چی فکر میکنید. آخه شبکه های ماهواره ای از صبح تا شب دم گوشتون میخونن که اگر از سرویس های داخلی استفاده کنید,دولت و سپاه از شما جاسوسی میکنن!!! بیاین از سرویسهای خارجی استفاده کنید تا از شما جاسوسی نکنن!!!

از این نظام بدت میاد, بیاد, ولی وطن فروش هم نباش. با منطق و عقل به من بگو اطلاعاتت دست یه ایرانی بیفته بهتره یا دست یه یهودی صهیونیست که اگر پاش بیفته ایرانی جماعت رو قلع و قم میکنه اهمیتی هم نمیده تو معتقدی یا نیستی.

حرف آخرم اینه: من نمیگم از این سرویس ها استفاده نکنید! اتفاقا خیلی سرویسهای خوبی هم ارائه میدن. از داخلی ها خیلی بهتره. حرف من اینه: میگم وقتی دولت داره یه همچین درخواستی میکنه, بدونید چی پشتشه.

(پ.ن: هنوز خیلی حرف برای گفتن دارم ولی دیگه بسه اونی باید بفهمه فهمید
    پ.ن 2: موج مخالفین رو از الان میبینم که دارن هجوم میارن سمت من).
    خب، باید ببینی آن کسی که میخواهد از این اطلاعات استفاده کند، دقیقا چه هدفی دارد؟
    مثلا در یک کشور دنبال انتشار عکس خصوصی طرف هستند و در کشور دیگر...

اتفاقا تلگرام محیط خیلی امنی را با توجه به دو سویه بودن رمزنگاری پیام هایش ایجاد کرده. بطوریکه الان مثلا داعش از این ابزار برای رد و بدل پیام هایش استفاده میکند. که خب نشان از اطمینانی است که به امنیت این نرم افزار دارند.

یک نکته ای هم که احتمالا شنیدید، اینکه رییس جمهور امریکا در پاسخ به سوال یکی از دانش آموزان یکی از دبیرستان های ویرجینا، در خصوص اینکه چطور رییس جمهور امریکا شویم، این جمله را گفته که مراقب باشید که چه پستی در فیسبوک میگذارید! هرچیزی که پست کنید و هر کاری که کنید، یک روز آن ها رو خواهند شد!

I want everybody here to be careful about what you post on Facebook, because in the YouTube age whatever you do, it will be pulled up again later somewhere in your life. That’s number one

خب دیگه از این بالاتر که خود رییس جمهور امریکا بیاید و اینطوری این اخطار را بدهد و اهمیتش را هم شماره 1 میگذارد!
    اما فرقش اینه که اون نمیاد بگه که از این ابزار استفاده نکنید، بلکه میگوید درست استفاده کنید.
    اما در کشور ما، فقط میخواهند دسترسی را قطع کنند.

منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ین درخواست اصلا هم عجیب نیست!

همین تیکه از حرفت کافی بود که نه ادامه حرفاتو بخونم و نه حرفات برام ذره ای ارزش داشته باشن !
    ما چی میگیم دوستان چی میگن !

6. 4 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مشکل اینجاست که شما فکر میکنید کل سیا و kgb و mi6 و غیره نشستن فقط دارن واسه حمله به ایران برنامه ریزی میکنن !!
    در ثانی زوری که نیست ! هر کی وطن پرست هست میتونه با نامه و کبوتر و غیره پیام ارسال کنه و کشورشو به خطر نندازه
    تاریخ نشون داده که نمیشه مردم مجبور کرد که از تکنولوژی عقب بیفتن (همانطور که در طول تاریخ دیدیم که با نوار ویدیو و سی دی رایتر و ر س ی و ر ماهواره و فیس بوک و .... مبارزه کردن اخر سر هم نتونستن ) مگر اینکه که تبدیل بشیم به کشوری شبیه کره شمالی .
    و البته من شخصا ترجیح میدم اطلاعاتم دست اونها بیفته تا اینها .
    Last edited by AMIR-AIRGUNNER; 03-06-2016 at 19:08.

8. 7 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال naser.051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اقاجان عزیز من جان من فدات بشم دیگه چی بگم؟ الان کسی شمارو مجبور کرده برید تلگرام وقت تلف کنی علکی؟ من واسه کارم چون برنامه نویسم رباط میبرم تو گروها تا مانیتورینگ ربات نگاه میکنم میبینم تو گروها فقط دنبال مسخره بازی هستن استفاده مفید نیستن بابا بخدا تلگرام یعنی ارتباط دو طرفه سالم و امن مجبور نیستی دنبال مخ زدن کلاه برداری اسپم یا هزار چیز دیگه باشی؟ اگر قرار بر مخ زدن هست بیرون نت زیاده من بخاطر کارم روزانه بالای هزاران گروه میرفتم و دیدم خیلی چیزارو گیریم شبکه هارو بستن یکی مثل من که میخاد واسه کارش تبلیغات کنه یا به صورت انلاین دسترس باشه چیکار کنه؟ هیچ وقت محدود کردن راه چاره نیست باید فرهنگ سازی بشه ببنید من از زندگی نامه pavel dourf خبر دارم بعضیا میگن تلگرام جاسوسیه اصلا اینطور نیست این حرف کاملا اشتباهه ببینید تلگرام داره بر طبق اصول کار میکنه مثلا کانال های داعش بست جلو اسپم رو.گرفت کانال های پورن رو میبنده و.....

من دلیل اینکه میگن شبکه های اجتماعی باید داده هاشون بیارن ایران میدونم ولی به دلایل مربوطه نمیتونم اینجا بیان کنم

تمام!

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مشکل اینجاست که شما فکر میکنید کل سیا و kgb و mi6 و غیره نشستن فقط دارن واسه حمله به ایران برنامه ریزی میکنن !!
    در ثانی زوری که نیست ! هر کی وطن پرست هست میتونه با نامه و کبوتر و غیره پیام ارسال کنه و کشورشو به خطر نندازه
    تاریخ نشون داده که نمیشه مردم مجبور کرد که از تکنولوژی عقب بیفتن (همانطور که در طول تاریخ دیدیم که با نوار ویدیو و سی دی رایتر و ر س ی و ر ماهواره و فیس بوک و .... مبارزه کردن اخر سر هم نتونستن ) مگر اینکه که تبدیل بشیم به کشوری شبیه کره شمالی .
    و البته من شخصا ترجیح میدم اطالاعتم دست اونها بیفته تا اینها .
    هیلاری کلینتون، دیروز: همه گزینه ها حتی حمله نظامی علیه ایران روی میز است. اینا به کنار، 30 ساله هر روز تهدید میکنن که هفته بعد رژیم ساقطه. این هم به کنار، آیا شما شک داری آمریکا دشمن نظامه؟

ببین من نه بیسیجی، نه مذهبیم نه عناد دارم و نه....

شما حرف من رو متوجه نشدید. من دارم میگم چرا و به چه دلیل دولت میگه سرور تلگرام باید بیاد داخل. این وظیفه دولت هست که اطلاعات داخلی رو محافظت کنه.

اگر الان یه دولت غربی این درخواست رو میداشت، همه به به و چه چه میکردن که ببینید این دولتا چقدر سیکیوریتی رو رعایت میکنن. آفرین.

ببین همین که تو ماهواره مردم رو تشویق میکنن به استفاده از سرویس های خارجی، سرویس های داخلی رو مسخره میکنن و مردم رو میترسونن که سپاه میاد در خونتون، اینا خودش داره نشون میده یه کاسه ای زیر نیم کاسه است.

بعلاوه مثل اینکه موضوع رو متوجه نشدید، بحث ما فیلپر کردن سرویسهای اجتماعی نیست، بحث ما اینه که این درخواست دولت مشروعه یا نه؟

11. این کاربر از smahdis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

هیلاری کلینتون، دیروز: همه گزینه ها حتی حمله نظامی علیه ایران روی میز است. اینا به کنار، 30 ساله هر روز تهدید میکنن که هفته بعد رژیم ساقطه. این هم به کنار، آیا شما شک داری آمریکا دشمن نظامه؟

شما حرف من رو متوجه نشدید. من دارم میگم چرا و به چه دلیل دولت میگه سرور تلگرام باید بیاد داخل. این وظیفه دولت هست که اطلاعات داخلی رو محافظت کنه.

اگر الان یه دولت غربی این درخواست رو میداشت، همه به به و چه چه میکردن که ببینید این دولتا چقدر سیکیوریتی رو رعایت میکنن. آفرین.

ببین همین که تو ماهواره مردم رو تشویق میکنن به استفاده از سرویس های خارجی، سرویس های داخلی رو مسخره میکنن و مردم رو میترسونن که سپاه میاد در خونتون، اینا خودش داره نشون میده یه کاسه ای زیر نیم کاسه است.

بعلاوه مثل اینکه موضوع رو متوجه نشدید، بحث ما فیلپر کردن سرویسهای اجتماعی نیست، بحث ما اینه که این درخواست دولت مشروعه یا نه؟
    حالا اگه بجا ژاپن ،تو ایران بمب مینداخت دیگه چیکار میکردین!
    شما هم بسیجی هستی،هم مذهبی هستی،عناد هم داری
    البته من شک ندارم که ایالات متحده دشمن تروریست هست،برو ویدیو مدافعان ح... رو ببین

درضمن رودربایسی نداشته باشیم،من رو غرب زده خطاب کن عزیز جان

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اقاجان عزیز من جان من فدات بشم دیگه چی بگم؟ الان کسی شمارو مجبور کرده برید تلگرام وقت تلف کنی علکی؟ من واسه کارم چون برنامه نویسم رباط میبرم تو گروها تا مانیتورینگ ربات نگاه میکنم میبینم تو گروها فقط دنبال مسخره بازی هستن استفاده مفید نیستن بابا بخدا تلگرام یعنی ارتباط دو طرفه سالم و امن مجبور نیستی دنبال مخ زدن کلاه برداری اسپم یا هزار چیز دیگه باشی؟ اگر قرار بر مخ زدن هست بیرون نت زیاده من بخاطر کارم روزانه بالای هزاران گروه میرفتم و دیدم خیلی چیزارو گیریم شبکه هارو بستن یکی مثل من که میخاد واسه کارش تبلیغات کنه یا به صورت انلاین دسترس باشه چیکار کنه؟ هیچ وقت محدود کردن راه چاره نیست باید فرهنگ سازی بشه ببنید من از زندگی نامه pavel dourf خبر دارم بعضیا میگن تلگرام جاسوسیه اصلا اینطور نیست این حرف کاملا اشتباهه ببینید تلگرام داره بر طبق اصول کار میکنه مثلا کانال های داعش بست جلو اسپم رو.گرفت کانال های پورن رو میبنده و.....

من دلیل اینکه میگن شبکه های اجتماعی باید داده هاشون بیارن ایران میدونم ولی به دلایل مربوطه نمیتونم اینجا بیان کنم

تمام!
    دوست من بحث لجبازی نیست.

بحث محدود کردن و بستن شبکه های اجتماعی هم نیست. بحث اینه که دولت میگه آقا سروری که اطلاعات ایرانیها داخلشه، باید داخل خاک ایران باشه نه دست دشمن درجه 1. به نظر شما حرف بدیه؟ شما دوست داری کامپیوتر بخری و فقط مانیتور و ماوس تو خونه شما باشه ولی کیس کامپیوتر داخل خونه همسایه، که اتفاقا بدترین دشمنت هم هست، باشه؟ عایا دوست داری سروری که عکس خواهرت یا مادرت داخلشه دست همون همسایه باشه که دنبال همین چیزاست فقط؟

پس چطور دولت حق نداره همچین درخواستی داشته باشه؟

والا این ایران نیست که هر روز آمریکا رو تهدید میکنه، این آمریکاست که هر روز میگه گزینه نظامی فلان و بهمان. عایا با این توصیفات ایران نباید بترسه که اونا از این اطلاعات برای نفوذ استفاده کنن؟ شما میگی زندگی نامه فلانی رو خوندی، اونا اصلا به فلانی اهمیت نمیدن، وقتش که بشه، اطلاعت رو از سروش میکشن بیرون، مگه فلانی کاری میتونه بکنه؟

تلگرام و فیس بوک و.... جاسوسی نیستن. اما میتونن برای این کار استفاده بشن.
    باز هم تاکید میکنم جاسوسی نه یعنی اینکه عکس و فیلم لختی یا غیر لختی شما به بیرون درز کنه، این اطلاعات به درد نمیخوره (به دردشون میخوره ولی چون این اطلاعات raw هستن کاریشون نمیشه کرد در حالت کلی به درد نخور هستن).

پ.ن: والا بالله من خودم تلگرام دارم. جیمیل دارم، از گوگل استفاده میکنم. چون برای اینا جایگزینی ندارم. بعلاوه این سرویسها رایگان و پر قدرت هستن چرا نباید استفاده کنم.

14. این کاربر از smahdis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

در مورد دشمنی و اینها دیگه حرف نمیزنم چون نظرات 180 درجه متفاوته و نه دیدگاه شما نظر من رو عوض میکنه و نه نظر من دیدگاه شما رو ! فقط همین رو بگم که اگه همین امریکا و غرب نبود همین رژیم 30 ساله که میگی کلا وجود نداشت .اما اگه طبق نظر شما حق مشروع دولت رو بدونیم که سرور های تلگرام بیاد ایران بعدش مطمئنا تلگرام قبول نمیکنه و تلگرام هم بعد مدتی فیلتر میشه . پس این وسط حق مردم چی میشه ؟!در ضمن کدوم دولت غربی به غیر از روسیه تا الان همچین اقدامی کرده ؟
    Last edited by AMIR-AIRGUNNER; 03-06-2016 at 15:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •