تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 86

نام تاپيک: پایان دسترسی به تلگرام در ایران

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

اینا رو وللش : دی

حالا باید ببینیم گوگل با پیام رسان جدیدش ( Allow ) چه کولاکی میکنه ...

باتشکر

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام

اینا رو وللش : دی

حالا باید ببینیم گوگل با پیام رسان جدیدش ( Allow ) چه کولاکی میکنه ...

باتشکر
    اگه به حرف خودشون باشه میخوان همه مسنجر های خارجی رو تا یه سال دیگه کله پا کنن !

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

داداش مشخصه که بعیده !
    اخه خواسته اینا خیلی خواسته عجیبیه ! میگن هر چی مسنجر هست سرور هاشونو بیارن ایران اگه نه هیچی ! اخه کدوم کشور همچین چیزی میگه !؟
    چین. همه ی شرکت ها هم قبول کردن به جز گوگل

4. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

چین. همه ی شرکت ها هم قبول کردن به جز گوگل
    چه کشوریم گفتی
    ولی یعنی تو چین الان همه مسنجر ها ( تلگرام - واتس اپ - لاین و ... سرورشون رو بردن اونجا !!؟ )

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

چه کشوریم گفتی
    ولی یعنی تو چین الان همه مسنجر ها ( تلگرام - واتس اپ - لاین و ... سرورشون رو بردن اونجا !!؟ )
    لزوما نه. اینجور شبکه های ارتباطی قبل از اینکه پاشون به خونه های مردم باز بشه تو نطفه خفه و سانسور میشن. شرکت های بزرگی که میخوان توی بازار چین حضور داشته باشن معمولا با یک شرکت داخلی همکاری میکنن تا یک شبکه ی داخلی بی ارتباط با شبکه بین المللی که خود شرکت اصلی داره تشکیل بدن.
    البته ممکنه خود شرکت هم مستقیما با دولت همکاری کنه و هر اطلاعاتی که دولت بخواد در اختیارشون بزاره. من خیلی اخبار چینو دنبال نمیکنم نمیتونم مثال بزنم. ولی فقط یک نمونشو بگم که توی چین کسی از فیس بوکو اینا نمیتونه استفاده کنه و پرطرفدارترین شبکه اجتماعیشون qq هست

7. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    کاخ باکینگهام

پيش فرض

خوب خوش به حال من که تلگرام ندارم . کلا از این برنامه ها مسخره بازی ندارم. بابا پاشید دنبال یک فکری کاری چیزی
    این مخ زدن چت به خدا نون آب نمیشه براتون

من خودم اون قدیم که یاهو چت بود از قدیمی های چت هستم
    کلی وقتم رو حروم کردم
    تا ساعت 3 شب 4 شب الکی تو نت چت می کردیم. با دختره رفیق بودیم 1 سال می گفتیم عکس بده ناز می کرد نمیداد
    الان همه عکساشون رو میزارن

کلا وقتتون رو دارید حروم می کنید
    دنبال یادگیری یک برنامه کامپیوتری باشید یا زبان چیزی. اقلا شاید بعدا یک کاری تونستید دست پا کنید
    از من گفتن بود
    کاملا با شما موافقم، من تلگلرم یا هیچ پیام رسان دیگه ای ندارم، کلا با چت هم مخالفم. گذشته از همه اینا تلگرام و تمام شبکه های اجتماعی بسیار نا امن هستن هم از نظر سایبری و هم از نظر روانی، یعنی این شبکه ها آدم رو از روابط واقعی دور میکنن. اگه این اپلیکیشن از دسترس خارج بشه خوشحال میشم، شاید یه فرستی باشه که مردم وار رابطه ها حقیقی بشن، نه مجازی

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

9. 2 کاربر از Mr.Bug بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

کاملا با شما موافقم، من تلگلرم یا هیچ پیام رسان دیگه ای ندارم، کلا با چت هم مخالفم. گذشته از همه اینا تلگرام و تمام شبکه های اجتماعی بسیار نا امن هستن هم از نظر سایبری و هم از نظر روانی، یعنی این شبکه ها آدم رو از روابط واقعی دور میکنن. اگه این اپلیکیشن از دسترس خارج بشه خوشحال میشم، شاید یه فرستی باشه که مردم وار رابطه ها حقیقی بشن، نه مجازی

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk
    موافقم ولی کو گوش شنوا ؟؟؟
    ما ایرانیا تو همه چیز شورشو در میاریم : دی
    اولا که لاین و واتس آپ مد بود حالا شده تلگرام ...
    .
    .
    .
    .
    .
    بر چینید این بساط فتنه را : دی

11. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

................................
    Last edited by محمد7966; 03-06-2016 at 12:50.

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستانی که با این برنامه ها و شبکه های اجتماعی مشکل دارند میتونند به راحتی استفاده نکنند وگرنه فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه که چه کسی از چه برنامه های استفاده میکنه یا نمیکنه..... اگر این اپلیکیشن ها از دسترس خارج بشن مشخصن شما و همفکرانتون خوشحال خواهید شد ولی قطعن هیچ کس و هیچ قدرتی نمیتونه جلوی جریان ازاد رسانه ای رو بگیره...
    .
    .

14. 6 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اخه خواسته اینا خیلی خواسته عجیبیه ! میگن هر چی مسنجر هست سرور هاشونو بیارن ایران اگه نه هیچی ! اخه کدوم کشور همچین چیزی میگه !؟
    این درخواست اصلا هم عجیب نیست!

والا خیلی ملت ساده ای داریم. جوابی که الان میخوام بدم میدونم به مزاج آمریکا پرستان خوش نخواهد آمد ولی اگر عینک تعصب رو بذارید کنار, واقعیته.

من برنامه نویس آندروید هستم و تا حالا 2 بار برنامه شبه تلگرام نوشتم (تو پی تی عکسهاش رو گذاشته بودم نمیدونم الانم هست یا نه).

من دقیقا موقع نوشتن برنامه با خودم میگفتم چقدر راحت میشه از ملت جاسوسی کرد. چقدر راحت میشه اطلاعات ملت رو دسته بندی و آنالیز کرد.

دوستان یادتون باشه امروز, دنیا دنیای اطلاعاته. هر کی اطلاعات و آمار بیشتری داشته باشه برگه برنده رو داره. آمار هر کشور متعلق به همون کشوره و کسی حق نداره آمار اون کشور رو در بیاره. اسم این کار جاسوسی هست!

برای نمونه شما اگر جرئت دارید اپلیکیشن نظر سنجی جامع راه بندازین (سئوالات متفرقه). هنوز برنامه شما فراگیر نشده که اطلاعات شما رو احضار خواهند کرد به جرم جاسوسی.

حالا...! چه ربطی به تلگرام داره؟

جالبه یه فکر اشتباه در ذهن ملت نقش بسته (نه فقط ایران بلکه کشورهای دیگه هم همینطور) فکر میکنن جاسوسی یعنی گوشی همراهشون به طور مخفیانه ازشون عکس بگیره! یا مثلا تماس های تلفنی شون رو ضبط کنه و اینا رو به یه سرور خارجی ارسال کنه, یا فکر میکنن جاسوسی یعنی مثلا عکس ها و فیلمها و اطلاعات و رمز کارت بانکیشون رو یه نفر با یه نرم افزاری بدزده و...! دوستان این اطلاعات به درد مفت نمیخوره و هیچ وقت سازمانی این کار رو نمیکنه مگر اینکه مورد خاص باشه (مثلا یه نفر که بخواد اخاذی کنه).

جمله هایی که من خیلی میشنوم: مگه من چی دارم که از من جاسوسی کنن؟ من در تلگرام فقط جک مینویسم و جک میخونم. یا اینکه میگن: من فقط با دوستام چت میکنم و حرف خاصی نمیزنیم. یا میگن من در فیس بوک فقط لایک میکنم یا گاهی کامنت میذارم حتی پست هم نمیدم. یا میگن اینستاگرام فقط فالو میکنم و عکس شیر نمیکنم یا میگن من از دنیای اینترنت فقط جیمیل دارم و از گوگل برای سرچ استفاده میکنم.

باور عموم اینه که این کارها اشکالی نداره و اطلاعاتی دست کسی نمیده. اما اشتباه میکنید!

الان اطلاعاتی که گوگل و فیس بوک از من دارن, مادر من که من رو به دنیا آورده نداره. اون طور که تلگرام من رو میشناسه, خانوادم من رو نمیشناسه.

شما در گوگل سرچ میکنید, تمامی سرچهای شما در دیتاسنتر ها با نام کاربری شما به همراه ساعت و تاریخ و مکانی که سرچ رو انجام دادید, ذخیره خواهند شد.
    با همان اکانت در جیمیل ثبت نام میکنید و پستی رو لایک میکنید. در پرونده شما ثبت خواهد شد.
    با همان اکانت در اینستاگرام ثبت نام میکنید و فعالیت میکنید. تک تک کارهای شما در پرونده شما ثبت خواهد شد.

حتی اگر با اکانت دیگری هم ثبت نام کنید, به سادگی میشه فهمید که شما همان کاربر اکانت قبلی هستید.

و همینطور دهها جای دیگه هم فعالیت میکنید.

حتی اگر جک بفرستید یا جک بخونید یا تنها لطیفه ای رو لایک کنید, این ها هم اطلاعات به درد بخوری هستند که وضعیت روحی روانی شما رو نشان خواهند داد.

با یه برنامه نویسی دقیق میشه اطلاعات رو خیلی شیک دسته بندی کرد.

حالا فرض کنید یه نهاد قدرتمند مثل CIA بخواد در مورد شخصی در ایران تحقیق کنه. مثلا آقای ایکس نماینده مجلس شورای اسلامی ایران.

به سادگی آب خوردن اطلاعاتی که از این آقا در جاهای مختلف ثبت شده رو از شرکت ها میگیره. پرونده رو میارن بالا, طرف رو آنالیز میکنن و اهرم های فشار رو پیدا میکنن. میفهمن این تو سرچهاش به چی گرایش داشته, علایقش چیه (مثلا طرف مذهبیه یا نه, با پول میشه خریدش یا نه و...)

این مثالی که من زدم در مورد هر کسی میتونه اتفاق بیفته. کسانی که هنوز سمتی در اداره ندارن اما شاید در آینده داشته باشن.

فردا اگر جنگ بشه, آمریکا آمار ریز و درشت ایران رو داره.

گفتم عینک تعصب رو بذارید کنار. آیا با این تفاسیر دولت حق نداره یه همچین درخواستی داشته باشه؟

آره میدونم شما چی فکر میکنید. آخه شبکه های ماهواره ای از صبح تا شب دم گوشتون میخونن که اگر از سرویس های داخلی استفاده کنید,دولت و سپاه از شما جاسوسی میکنن!!! بیاین از سرویسهای خارجی استفاده کنید تا از شما جاسوسی نکنن!!!

از این نظام بدت میاد, بیاد, ولی وطن فروش هم نباش. با منطق و عقل به من بگو اطلاعاتت دست یه ایرانی بیفته بهتره یا دست یه یهودی صهیونیست که اگر پاش بیفته ایرانی جماعت رو قلع و قم میکنه اهمیتی هم نمیده تو معتقدی یا نیستی.

حرف آخرم اینه: من نمیگم از این سرویس ها استفاده نکنید! اتفاقا خیلی سرویسهای خوبی هم ارائه میدن. از داخلی ها خیلی بهتره. حرف من اینه: میگم وقتی دولت داره یه همچین درخواستی میکنه, بدونید چی پشتشه.

(پ.ن: هنوز خیلی حرف برای گفتن دارم ولی دیگه بسه اونی باید بفهمه فهمید
    پ.ن 2: موج مخالفین رو از الان میبینم که دارن هجوم میارن سمت من).

16. 3 کاربر از smahdis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •