تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: انتخاب پاور مناسب برای سیستمی با 2 کارت گرافیک قدرتمند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض انتخاب پاور مناسب برای سیستمی با 2 کارت گرافیک قدرتمند

سلام دوستان - برای سیستمی با 2 کارت گرافیک, که برای استفاده کارت به شکل تکی منبع تغذیه 600 وات به عنوان پیشنهاد عنوان شده - مثلا
    سیستمی با 2تا
    AMD R9 390 8GD5
    یا
    سیستمی با 2تا
    GeForce GTX 980 TI 6GD5

چه پاوری پیشنهاد میشه؟
    پردازنده 5820 core i7 و خنک کننده آبی و 32 گیگ رم ddr4 و مین msi x99 sli و 4 هارد 8 واتی
    با احتساب اینکه شاید روزی اورکلاک هم انجام شه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

به نظرتون اگر بجای یک پاور قدرتمند 2 پاور به این شکل ببندم بهتر نیست؟
    یک پاور 700 وات برای کل سیستم و برق یکی از کارتهای گرافیک
    یک پاور 500 وات برای برق کارت گرافیک دوم

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

بنظرم بهتره یه پاور ۸۵۰ یا ۱۰۰۰ وات تهیه کنین.
    برای محاسبه پاور مناسب میتونی از این سایت استفاده کنی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

850 جواب نمیده 1000 هم شک دارم - 1 دونه گرافیک AMD r9 390 به تنهائی 450 وات پیک واتش تو سایت های معتبر خارجی خورده که در حالت اورکلاک تا 485 خورده
    یعنی 2 تا گرافیکش فقط 960 وات پیک واتشون در حالت اورکلاک میخوره که کمتر از این ریسکه

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فکر نمیکنم به پاور قوی تر از این مدل نیاز باشه اصلا
    GREEN GP1200B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

یا اگر رو حالت air خیلی قوی اورکلاک بکنید از این پاور قوی تر نیاز باشه البته همون مدل بالا هم کافیه کم نمیاره البته فکر میکنم همون مدل بالا هم کافی باشه ولی خوب حساب کنیم کار از محکم کاری عیب نکنه
    GREEN GP1350B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

6. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

منم فکر میکنم پاور 1200 وات نیاز باشه البته اینم باید در نظر داشت که حتی پاور گرین که میگن ریل بسته به مدلش بین 80 تا 90 درصد بازده هست(1200 واتی 85 درصد حدود 1000 وات میشه)
    پاور cooler master حدود 92 درصد بازده هست که احتمالا گزینه 1200 واتیش رو این باید جواب بده که خیلی گرون میشه و به نظرم همون 2 تا پاور بگیرم یه دونه 700 وات و یه دونه 500 وات گزینه بهتری باشه - بازم دوستان دیگه هم نظری دارند بگند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منم فکر میکنم پاور 1200 وات نیاز باشه البته اینم باید در نظر داشت که حتی پاور گرین که میگن ریل بسته به مدلش بین 80 تا 90 درصد بازده هست(1200 واتی 85 درصد حدود 1000 وات میشه)
    پاور cooler master حدود 92 درصد بازده هست که احتمالا گزینه 1200 واتیش رو این باید جواب بده که خیلی گرون میشه و به نظرم همون 2 تا پاور بگیرم یه دونه 700 وات و یه دونه 500 وات گزینه بهتری باشه - بازم دوستان دیگه هم نظری دارند بگند
    بازده پاور های گیرین 90-95 درصد هست در مورد وات روی پاور هم توان خروجی رو میگن نه ورودی یه مقدار پاور رو بالا تر برمیداریم که طی سال هایی که قرار هست کار کنه یه مقدار افت توان که داره کم نیاره و رو لود کامل نباشه وگرنه با یه پاور 500 هم میشه راه بندازیش ولی فقط کافیه تو لود بیوفته سیستم بعد میسوزه احتمالا یا خاموش میکنه یا سیستم ارور میده و خاموش میکنه

نمیدونم چرا فکر میکنید گرین پاور های خوبی نداره باید بگم که گرین یه برند لوکال یا منطقه ای هست و بازارش تو ایرانه و یه برند ایرانی هست تو پاور هاش از بهترین قطعات استفاده میکنه برند خوبیه یه مزیت بزرگ هم که داره اینه که گارانتی معتبر تری داره نسبت به بقیه برند ها منم تاحالا کسی رو ندیدم که بگه که پاورم گرین بود خوب نبود یا مثلا سوخت و ... خودمم یه ۷۸۵ گرین دارم 4 ساله داره کار میکنه همه کاری هم با سیستمم کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

تو سایت دیجی کالا یه مدل پاور 700 واتی گرین و یه مدل پاور 600 واتی گرین هر دوشو زده 85 درصد بازده - نگفتم گرین بده پاور کولر مستر دقیق تر و با کیفیت تره حتی از لحاظ طول عمرش - رو اون خروجی 1200 وات هم اونو گفتم چون تقریبا رو شرایط این سیستم و چیزائی که گفتم لب مرزه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •