تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: درخواست کمک ومشکل عجیب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض درخواست کمک ومشکل عجیب

سلام
    بنده یه لب تاب لنووو دارم که ازش راضی هستم یک سال ونیمی میشه که تهیه اش کردم...اولاش هاردش مغازه داره گفت 80 گیگه و کور 3 ولی بعدها داداشم 250 گیگ هارد دیگه توش پیداکرد...البته بعداز یه چند بازی که ویندوز نصب کرده بود به این موهبت برخورد...کاری نداریم..مدت زیادی هیچ مشکلی نداشت.،اما اخیرا کلیدهای کیبورد ریخته به هم یعنی تایپ میکنه ولی مثلا nyبجایnتایپ میکنه...و دیکه اینکه درایو e من کل برنامه هاش 60 گیگ هم نمیشه اگه جمع بزنی اما 160 گیگ حدودا پر نشوون میده...آنتی ویروس هم از مک کگیرافی...تا کسپرسکی...تا هرچی بکی نصب کردم چند تا تروجان میگیره ولی بازهم لامصب هستش...گاهی موقع بالاومدن ویندوز راحت و پرسرعته...اما گاهی باباز کردن برنامه سونار...یا نرم افزارهای دیگه یهو صفحه آبی میشه..ودرصد پر میکنه...باید وایسم تا 100 درصد بشه...چندباری که اینجور شد درس میشه....
    خواهشا راهنماییم کنین..درضمن ویندوز هم مدلهای مختلف 7 نصب کردم...تازگیا یکم بهتر شده ولی کماکان مشکلات بالا رو که ذکر کردم داره

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    بنده یه لب تاب لنووو دارم که ازش راضی هستم یک سال ونیمی میشه که تهیه اش کردم...اولاش هاردش مغازه داره گفت 80 گیگه و کور 3 ولی بعدها داداشم 250 گیگ هارد دیگه توش پیداکرد...البته بعداز یه چند بازی که ویندوز نصب کرده بود به این موهبت برخورد...کاری نداریم..مدت زیادی هیچ مشکلی نداشت.،اما اخیرا کلیدهای کیبورد ریخته به هم یعنی تایپ میکنه ولی مثلا nyبجایnتایپ میکنه...و دیکه اینکه درایو e من کل برنامه هاش 60 گیگ هم نمیشه اگه جمع بزنی اما 160 گیگ حدودا پر نشوون میده...آنتی ویروس هم از مک کگیرافی...تا کسپرسکی...تا هرچی بکی نصب کردم چند تا تروجان میگیره ولی بازهم لامصب هستش...گاهی موقع بالاومدن ویندوز راحت و پرسرعته...اما گاهی باباز کردن برنامه سونار...یا نرم افزارهای دیگه یهو صفحه آبی میشه..ودرصد پر میکنه...باید وایسم تا 100 درصد بشه...چندباری که اینجور شد درس میشه....
    خواهشا راهنماییم کنین..درضمن ویندوز هم مدلهای مختلف 7 نصب کردم...تازگیا یکم بهتر شده ولی کماکان مشکلات بالا رو که ذکر کردم داره

سلام

درباره کیبورد فقط همون مورد هست یا موارد دیگه ای هم هست مثلا تایپ می کنید u ولی مینویسه b

اگر اینطور باشه شاید اتصالی کرده باشه کیبوردتون؟!

آبی شربتی نریخته روی کیبورد؟

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    با cpu-z ی مشخصات بذار

در آغاز فعالیت BitsysNet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

بهترین و درست تریت راه برای دیدن حجم، تعداد و وضعیت هارد دیسک استفاده از Disk Management هست.

روی My compuetr راست کلیلک کنید و گزینه Manage را انتخاب کنید. در منوی درختی سمت چپ Disk Management رو کلیک کنید و در سمت راست تعداد دیسک ها و حجم اون ها رو ببینید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •