تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 16 اولاول ... 61213141516
نمايش نتايج 151 به 156 از 156

نام تاپيک: تیم ملی پرتغال | سلسائوی اروپا

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

واقعا دم گرم پرتقال .فرانسه میخواست با مصدوم کردن رونالدو در اول بازی یه پیروزی مفت بدست بیاره که نتونست و پوزش به خاک مالیده شد

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
    من فکر نمیکنم در هیچ مسابقه ای در اروپا چنین اتفاقی افتاده باشه. ورزشکاران اروپایی همشون هزار جور تست روانپزشکی و روانشناسی پشت سر میزارن کسی اگه زمینه های چنین رفتاری رو داشته باشه سریع شناسایی میشه و کنار گذاشته میشه چه برسه به اینکه یه تیم بخواد این کارو بکنه... تازه اونم اگه بخواد چنین کاری کنه یه بازیکن متوسط رو میفرسته که خطا کنه و ریسک اخراج شدن رو به جون بخره نه بهترین هافبکش رو.
    دلیل مصدومیت رونالدو بیشتر نیرویی بود که از طرف بدن خودش روی رباط خارجی زانوش وارد شد نه ضربه پایت. هرچند مقصر اصلی پایت بود.

2. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

در فوتبال فقط کریس رونالدو را تحسین می‌کنم

بعد از مصدومیت رونالدو در دیدار یورو 2016، کوارشما جای او را در زمین گرفت و کمک کرد تا پرتغال با پیروزی 1-0 مقابل فرانسه، قهرمان این رقابت ها شود.
    رونالدو که با چشمانی اشکبار از زمین خارج شده بود، در دقایق پایانی به روی نیمکت پرتغال برگشت و از کنار زمین هم تیمی هایش را هدایت کرد؛ اتفاقی که تحسین دوباره کوارشما را به همراه داشت.
    او به خبرنگاران گفت:" رونالدو علی رغم مصدومیت متوقف نشد. او همیشه از تیم حمایت می کند و به همین دلیل است که من نه تنها به عنوان یک دوست، که به عنوان یک فرد او را در فوتبال تحسین می کند. من قدرت او را ستایش می کنم.

ما یک کاپیتان فوق العاده داشتیم و بازی کردن در کنار او یک افتخار است. همه پرتغالی ها باید به داشتن او افتخار کنند.
    منتقدانش در حالی در مورد او صحبت می کنند که او را نمی شناسند. او آدم فوق العاده ای است؛ یک کاپیتان فوق العاده. او شایسته همه چیزهایی است که در فوتبال به آن رسیده است. او همیشه اعتماد به نفس دارد و مثبت فکر می کند و این چیزی است که به ما هم منتقل می کند."

4. 4 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

خوب تبریک میگیم به دوستانِ پرتغالی , سزاوارِ چیزی بودن که بهش رسیدن , کاری به 4 تا مساوی و این داستانا ندارم , هرچی بوده بضاعتِ پرتغال همینه !!

خیلی از دوستان به حالتِ تمسخر میان میگن چجوری یه تیم میاد با 4 تا مساوی قهرمان میشه و یورویِ مزخرفی بود و پرتغال لیاقت قهرمانی نداشتو ... اینا بیشتر دارن تیمِ موردِ علاقشونو کوچیک میکننعزیزم ببین تیمِ شما چی بوده که همین پرتغال با 4 تا مساوی اومده فینال و قهرمان شده و واسه شما فقط حسرتش مونده

البته کاری به فرانسه ندارما ... فرانسه راحت میتونست ببره پرتغالو , خودشون نخواستن و من از این سبکِ بازی متنفرم !! مغرور شدن چیزیه که همیشه ازش متنفر بودم ! فرانسه هم توانشو داشت هم مهره هاشو که کلِ 90 دقیقه بکوب حمله کنه ولی با غرور اینکارو انجام ندادن و شایسته ی باخت بودن !! دقیقا مثلِ بازیه اسپانیا و کرواسی که اسپانیا راحتتت میتونست برنده ی بازی باشه اما با یه بازیه مغرورانه و محتاط افتاد اینورِ جدول و به فنا رفت ! آخرم یه تیمِ بی ادعا که همه مسخرش میکرد قهرمان شد که مبارکش باشهالبته بعضی از دوستان هم میگن طرفدارِ حذب باد , ایراد نداره , شما اصالتا آلمانی تبار خوبه ؟من تیمِ موردِ علاقم اسپانیا و ایتالیاس , همیشه هم گفتم تیمایِ بزرگو دوست دارم ! فرانسه - پرتغال - انگلیس - برزیل - آرژانتین ... از دیدنِ فوتبالِ تیمایِ بزرگ لذت میبرم و حتی تیمایی که خوب بازی میکنن مثل ولز یا بلژیک ... ایرادش چیه ؟ بگید حذبِ باد

و این صحنه هایِ عذاب آور ... میگن فوتبالتو ببازی ایراد نداره اما اخلاقو نباز ! من به شخصه فوتبالِ رونالدو رو میپسندم اما شادیا گلاش و مصاحبه ها و اخلاقشو به هیچ وجه ... اما با دیدنِ اون اشکهایی که میریخت اشک تو چشمِ خودم جمع شده بوده ... مخصوصا اونجایی که دوباره به بازی برگشت و لنگ لنگان بازی میکرد یهو افتاد زمینو دیگه نایِ بازی نداشت ... واقعا ناراحت کنندس این صحنه ها ! حالا بیخیال که بعضی از دوستان تویِ تاپیکایِ دیگه مثلا از اشکهایِ بوفون خوشحال میشن بعضیا از اشکهایِ مسی بعضیا رونالدو ... شاید تیما و بازیکنایِ موردِ علاقمون با هم فرق کنه , ولی آخرش اینه که هممون آدمیم ! این صحنه ها چیزی نیست که بخوایم باهاش خوشحال شیم ... درود به غیرتِ این بازیکنا :

Last edited by Esteghlal_Paydar44; 12-07-2016 at 11:24.

6. 3 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

8. 4 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: رونالدو کمکی به قهرمانی پرتغال نکرد

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد معتقد است که رفتارهای کریستیانو رونالدو، ستاره 31 ساله تیم ملی پرتغال هیچ کمکی به پیروزی در دیدار فینال یورو 2016 نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، کریس رونالدو در دیدار فینال بعد از دقایقی کوتاه مصدوم شد و ادامه بازی را از روی نیمکت ذخیره ها دنبال کرد. انگار هنوز بعد از جدایی مورینیو از رئال مادرید، رابطه این دو بهبود پیدا نکرده است.

مورینیو گفت: "رونالدو در اندک دقایقی که در فینال حضور داشت، هیچ کمکی به قهرمانی پرتغال نکرد. 11 بازیکن در زمین حاضر بودند که وظیفه خود را به نحو احسن انجام دادند و یک مربی خوب نیز کنار زمین آن ها را هدایت کرد.

البته یک نفر هم کنار زمین بود که بسیار احساساتی بود و نتوانست کمک زیادی به پیروزی تیم بکند. او فقط می خواست به هدفش برسد و کمکی به تیم نکرد".

مورینیو گفت: "رونالدو کمی احساساتی شده بود و این ممکن بود به تیم ضربه بزند. تجربه به من ثابت کرده است در چنین لحظاتی مربیان هستند که باید تصمیمات حساسی بگیرند و بعضی از بازیکنان، در دنیای کوچک خود شکست خواهند خورد".

الیسو، بازیکن تیم ملی پرتغال نیز همچنین در مصاحبه ای اعلام کرد که بعد از قهرمانی پرتغال، رونالدو همانند کودکی در کنار رختکن گریه می کرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یه ماه گذشت اینا هنوز خاموش نشدن زنده باد رونالدوی بزرگ

11. 2 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •