تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 52

نام تاپيک: هواداران تیم ملی فرانسه

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

میشه بفرمایید رو کدوم کارِ تیمی و تلاشی به گل رسیدید دوتا گل زدید که خودمون تقدیمتون کردیم.
    لطف کردید تقدیم کردید . اینکه بازیکناتون هنوز فرق والیبال و فوتبال نمیدونن مشکل بقیه نیست . همون اوایل بازی رو یه حرکت تیمی میتونستید بهترین گل بازی ها از روی حرکت تیمی رو بخورید که با خوش شانسی المان ، گریزمان ضربه اخرش خوب نزد و نویر دفع کرد . لزوما هم همیشه تیما رو حرکات تیمی نمیبرن . اینکه دستپاچه میشید و سوتی میدید و خودتون گل تقدیم میکنید نشون از ترس جلوی تیمی قوی تره

2. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

لطف کردید تقدیم کردید . اینکه بازیکناتون هنوز فرق والیبال و فوتبال نمیدونن مشکل بقیه نیست . همون اوایل بازی رو یه حرکت تیمی میتونستید بهترین گل بازی ها از روی حرکت تیمی رو بخورید که با خوش شانسی المان ، گریزمان ضربه اخرش خوب نزد و نویر دفع کرد . لزوما هم همیشه تیما رو حرکات تیمی نمیبرن . اینکه دستپاچه میشید و سوتی میدید و خودتون گل تقدیم میکنید نشون از ترس جلوی تیمی قوی تره
    لطفا این پست را نقل قول نکنید (تمایلی به ادامه بحث ندارم) :

خوش شانسی آوردید دو دفاع اصلی آلمان در این بازی از دست رفتند و با تیمی بازی کردید که یک لشکر مصدوم داشت.

در ضمن تا اونجایی که تو این 15 سال فوتبال دیدن فهمیدم اینه که تیم های قوی همیشه حمله می کنند و صاحب توپ هستند و این تیم های ضعیف هستند که میرن تو دفاع و چند لایه دفاع میکنند و چشم به راه ضد حملات و اشتباهات حریف می مونند.

خوشحالم تعریف جدید از تیم قوی تر ارائه کردید.

4. 2 کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

وقتی نمیدونستی فوتبال با چه ت مینوشتن من طرفدار فرانسه بودم . من اصلا این انجمن الان دیدم . چون دو سالی هست انجمن ورزش برای من بستش بعد الان دیدم همچین انجمنی برام اومده تو صفحه اول
    بعدشم کاری نداره پر کردن صفحات تاپیک هر چرت و پرت بگی مثه امثال شما تاپیک بره جلو . الانم یه نگاه سطحی انداختم کل پستاش دو نفر دادن رفته مقر طرفدارای فرانسه جاهای دیگس .
    فعلا برو محتویاتی که مربیتون از جاهای مختلف خارج میکنه رو جمع کن
    آره منم گریژمان پسر خالمه
    کنتر که نداره بنداز بره

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بازي قشنگي بود. فرانسه متسحق برد بود و گريزمان به احتمال زياد بهترين بازيكن تورنومنت خواهد شد (با شايستگي).

هر دو بازي نيمه نهايي قشنگ بودن. و هردو يك نتيجه داشتن: ٢-٠

آلمان ها هم خوب بازي كردن، يكم بدشانس بودن، چه در تمام كنندگي كه توپ رو به تير ميزدن و چه در فاز مصدوميت.

7. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

زنده باد فرانسه

9. 3 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

لطفا این پست را نقل قول نکنید (تمایلی به ادامه بحث ندارم) :

خوش شانسی آوردید دو دفاع اصلی آلمان در این بازی از دست رفتند و با تیمی بازی کردید که یک لشکر مصدوم داشت.

در ضمن تا اونجایی که تو این 15 سال فوتبال دیدن فهمیدم اینه که تیم های قوی همیشه حمله می کنند و صاحب توپ هستند و این تیم های ضعیف هستند که میرن تو دفاع و چند لایه دفاع میکنند و چشم به راه ضد حملات و اشتباهات حریف می مونند.

خوشحالم تعریف جدید از تیم قوی تر ارائه کردید.
    طرف میاد سنگ میزنه به شیشه خونه مردم بعد میگه کاری با من نداشته باشید !
    اولا که دو تا نبودن و یکی بود . بواتنگ که بعد گل مصدوم شد . الان اینی که مصدوم شدن مشکل فرانسه هست ؟ اینطوری بخوایم حساب کنیم واران هم مصدوم بود از اول و بنزما هم نبود و ...
    اینا همش بهانه الکیه
    در ضمن بحث مالکیت شد دیگه صحبت در این باره برای منی که طرفدار صد اتیشه بارسا هستم خنده داره . مالکیت همیشه دلیل بر قوی بودن تیم نیست . نمونش بازی بارسا - اتلتیکو ucl که اتلتیکو همش در حال دفاع بود ولی به مراتب بهتر از بارسا بود تو اون بازی ها . وقتی نتونی موقعیت خاصی ایجاد کنی و به گل برسی مالکیت به چه درد میخوره ؟

تمایلی به ادامه بحث نداشتی نقل قول نکن

آره منم گریژمان پسر خالمه
    کنتر که نداره بنداز بره
    تو هم دختر خالشی لابد

برای من اهمیت نداری که حالا بخوام به تو اثبات کنم از کی طرفدار فرانسه بودم و هستم سال 98 وقتی سنی نداشتم و ظهر تکرار فینال جام جهانی 98 میدیدم و فرانسه 3-0 برد و قهرمان شد از همون موقع طرفدار فرانسه شدم . البته اون موقع هنوز به دنیا نیومده بودی درک نمیکنی چی میگم

11. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

عالی عالی و باز هم عالی , فرانسه مستحقِ بی چون و چرایِ برد بود تو بازیه دیشب . البته دوستا آلمانیمو من باهاشون شخصا صحبت میکنم خصوصی

یه سریا که از بادِ هوا صحبت میکنن و شعر میگن رو ولشون کنید , آمارِ بازیو بچسبید , بذارید با چرت و پرت خودشونو تسکین بدن مهم اینه :

تویِ تعداد پاس و مالکیت توپ خوب یقینا آلمان بهتر بود , اما یه سوال از دوستان , مگه شما همینایی نبودید که همیشه از بازیه اسپانیا انتقاد داشتید که فقط مالکیت داره و پاس میده ؟ و آلمان رو تحسین میکردین که همه پاساش موقعیت گله ؟حالا چی شده از دیشب تا حالا با هر آلمانیه غیر منطقی صحبت میکنی میگه توپ دستِ ما بودخوب توپ دستتون بود مبارکتون باشه ! که چی ؟ این تعداد شوت و شوت هایِ درون چارچوب که مهمترین آمارِ هجومیه بازیه : ( مال ورزش3 یا شبکه 3 هم نیست که دوستان بگن الکیه برایِ خودِ کارگردانیه مسابقاتِ یوروئه که آخر بازی نشون داد منم سریع یادداشت کردم یادم نره)

آلمان : 17 شوت - 6 تا تویِ چارچوب !

فرانسه 15 شوت - 7 تا تویِ چارچوب !

پس آلمان تویِ فازِ تهاجمی هیچ برتری نسبت به فرانسه نداشته ! و حتی شوتِ تویِ چارچوبش هم خیلی کمتر بوده این آماری که میبینید به خاطر 10 دقیقه پایانیه که آلمان 2 گل عقب بود و 3 4 تا از موقعیتاش برایِ 10 دقیقه آخره فقط که تو شوک بودن ! نیمه ی اول کلا توپ دسته آلمان بود اما فقط و فقط 1 موقعیت ایجاد کردن ! اما فرانسه 2 تا ضد حمله زد که 100% گل بود اما گل نزدن !!

دقیقا مثل بازیه با ایتالیا , که 120 دقیقه و فقط 2 تا حمله داشت آلمان !!! توی این 2 بازی این تیم محک خورد و بازیکناش یاد گرفتن که واسه ایرلند و لهستان و اوکراین و اسلواکی به خودشون مغرور نشن !! تویِ هر 2 محکِ جدیش آلمان شکست خورد ! ایتالیا که 120 دقیقه و 2 موقعیت گل ! تیمی که ادعایِ بهترین بازی هجومی رو داره !!! آخرم پنالتی که همش شانسه !! و بازی با فرانسه و بازم ضعیف تر از تیمِ رقیب !

حالا بازیکناشون یاد میگیرن که به جایِ مصاحبه هایِ بچگانه و پر از غرور و تمسخر رویِ کیفیتِ بازیشون کار کنن !!!! هواداراشون یاد میگیرن با بردنِ اوکراین و 3 تا زدن به اسلواکی خودشونو قهرمانِ از پیش تعیین شده ندونن ! البته هیچ وقت تجربه نمیشه , چون 24 ساعت از حذفِ تیمشون نگذشته دارن میگن که 2 سال دیگه جامِ جهانی جام مال مائهکلا خیلی خوبنجوری صحبت میکنن انگار بقیه تیما لبنان هستن اینا منتخبِ ستارگانِ PES با قدرتِ 99از لحاظ تکنیک و فوتبال و کلاسِ کاری تیم شما زیر 6 7 تا تیم دیگس !! اونا لغزش داشتن شماها امیدوار باشید !!!

و در آخر اونایی که از داوری میگن , اینارو دیگه واقعا اذیت نکنید گناه دارنهند که 100% پنالتی بود !! بچه ی 4 ساله ای که مفهمومِ خطایِ هند رو میفهمه اون صحنه رو بهش نشون بدی با صدایِ بچه گانه میگه هندو خطایِ مهمِ دیگه هم جایی اتفاق نیفتاد ! شاید 50 50 هارو داور به نفع فرانسه میگرفت اونم نه موقعیت گل یا خطاهایِ پشت محوطه ... صحنه هایِ ریزِ وسطِ زمین واسه اینکه بازی متوقف نشه !!!! اینم شرایطِ میزبانیه , حالا تسکینِ دردشون و حذف شدنِشون رو میخوان بندازن گردن داور باشه ما هم دلداری میدیمولی عزیزان هر تورنومنت همینه ! 2006 هم همه 50 50 ها به نفع آلمان بود قهرمان شد آیا ؟ نه گلِ من ! تیمی قهرمان میشه که بتونه قهرمان شه !

تبریک میگم در کل و امیدوارم که فینال مثل این بازی که حق فرانسه بود و اومد بالا هر تیمی که حقشه قهرمان شهپرتغال - فرانسه , فینالی به دور از حاشیه , به دور از غرور , به دور از مصاحبه هایِ بچه گانه و تمسخرِ تیمِ حریف , به دور از ادعا , 2 تیمی که هرچی دارن تویِ زمین نشون میدن

13. 4 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

فرانسه بازی به بازی سیر تکاملی و رو به رشدی داشته و بهتر شده (درست مثل پرتغال)
    به نظرم هردو تیم لیاقت فینالیست شدن داشتند (البته پرتغال چون در آن سمت جدول بود و در قیاس با همان تیمها)

از هوادارای آلمان هم تعجب میکنم که چطور میگن دیشب نتیجه عادلانه ای نبوده!
    از طرفی شکایت از دفاع چندلایه هم میکنند اصولا برام هضم شدنی نیست که چرا دفاع و دروازه نباید جزو عملکرد تیمی حساب بشه؟ نکنه همه تیما باید برزیل باشند که 7 تا 7 تا بخورند؟ همونقدر که نیروی تهاجمی لازمه دفاع هم برای تیم لازمه خب؟ چرا از اشتباهات فاحش و هند های آماتوری خودشون گله نمیکنند و همه چیزو میگذارند به پای شانس و میزبانی و ... ؟! یک روز میان میگن مربیمون فلان و بهمان روز بعد باخت میگن این مرتیکه چقدر احمقه ! روزی میان نویر میگن بهترین دروازبانه روز دیگه میگن چرا ما دیگه الیورکان و ینس لمان نداریم!

بگذریم... به هرحال به هواداران فرانسه تبریک میگم و به احتمال زیاد قهرمانی هم مبارکتون باشه.
    مربی تون هم جنتلمن ترین و خوش تیپ ترین مربی جامه خیلی هم همچین نجیب و محترم و باوقار! (البته کونته هم عالی بود.)

15. 4 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام
    تبریک به هوادارای فرانسه
    عالی بود بازی دیشب

17. 3 کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من فکر میکردم همونجا که حاج کریم رو خط زدن حضور در فینال رو هم باید فراموش میکردن ولی زیبایی فوتبال همین غیرقابل پیش بینی بودن تورنومنت های بزرگ هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •