تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 123

نام تاپيک: طرفداران تیم ملی انگلیس | سه شیر ها

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

اوه اوه نگو میترسم
    اولا که قانونی نبوده که اولین پست و آخرین پست و این چیزا رو مشخص کنه کی بیاد ارسال کنه.
    دوما اعتماد به نفس رو شما دارین که با یه برد علوچی! اونم تدارکاتی هوس قهرمان شدن خورده به سرتون.حالا ما با این سابقه و این تیم فعلی نخواییم هم امید اول کسب جام هستیم.
    سوما سخیف بودن یه تیم بهتر از شیرپاکتی بودن هستش
    میترسم سابقه مسابقات رسمی دوتیم رو یه دور مرور کنیم یه هوویی سکته چیزی بکنی.
    خیلی جالبه که شما که عضو فعال انجمن ورزشی هنوز اینو نمیدونی که از طرف تیم مقابل نمیرن توی تیم دیگه و شروع کنن به مسخره کردن .
    همین کارو اگه یه نفر بیاد توی تاپیک آلمان بکنه همه هر چی بخوان بهش میگن.
    البته طرفدار آلمانی دیگه کاریت نمیشه کرد،بحث کردن با شما فایده نداره،‌ کلا منطق تعطیله فقط مسخره کردن و مغلطه کردن رو یاد گرفتید. از قدیم گفتن نرود میخ آهنین در سنگ.
    برو در تاریخ آلمان خوش بگذرون ما هم نمی گیم لهستان و ایرلند و انگلیس این اواخر چیکارتون کردن و نمی گیم پایان دور رفت مقدماتی ترس کل آلمان رو برداشته بود که نکنه صعود نکنیم
    امضاهاتونم جوک قشنگیه،‌کلی شادمون کرد از بس خندیدیم. ایشالا از گروهتون صعود کنین

در ضمن :‌ تیمی که با سلام و صلوات صعود کرده نمیاد واسه تیمی که همه ی بازیهاشو برده و با امتیاز کامل صعود کرده کری بخونه . یاد بگیر با هم اندازه خودت کل کل کنی مثلا آلبانی.
    Last edited by Alireza.M67; 08-06-2016 at 10:52.

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

خیلی جالبه که شما که عضو فعال انجمن ورزشی هنوز اینو نمیدونی که از طرف تیم مقابل نمیرن توی تیم دیگه و شروع کنن به مسخره کردن .
    همین کارو اگه یه نفر بیاد توی تاپیک آلمان بکنه همه هر چی بخوان بهش میگن.
    البته طرفدار آلمانی دیگه کاریت نمیشه کرد،بحث کردن با شما فایده نداره،‌ کلا منطق تعطیله فقط مسخره کردن و مغلطه کردن رو یاد گرفتید. از قدیم گفتن نرود میخ آهنین در سنگ.
    برو در تاریخ آلمان خوش بگذرون ما هم نمی گیم لهستان و ایرلند و انگلیس این اواخر چیکارتون کردن و نمی گیم پایان دور رفت مقدماتی ترس کل آلمان رو برداشته بود که نکنه صعود نکنیم
    امضاهاتونم جوک قشنگیه،‌کلی شادمون کرد از بس خندیدیم. ایشالا از گروهتون صعود کنین

در ضمن :‌ تیمی که با سلام و صلوات صعود کرده نمیاد واسه تیمی که همه ی بازیهاشو برده و با امتیاز کامل صعود کرده کری بخونه . یاد بگیر با هم اندازه خودت کل کل کنی مثلا آلبانی.
    شما بری چشم پزشک بد نیستا
    تاپیک رو خودتون زدین خود بچه هاتون هم پست دادن.بحث شد ماهم جواب دادیم اونو محترمانه.
    کی گفته کسی بیاد تاپیک ما فلانش میکنیم؟
    برو نگاه کن و مطئن شو.
    تدارکاتی قبل جام جهانی(دوره قبل)ما نتایجمون ضعیف بودن ولی چیشد آخرش؟
    درثانی گلم اندازه تیم ما فعلا وجود خارجی نداره.
    هروقت تونستید یک سوم ما افتخار کسب کنید بعد بیا ببینم چی میگی..

3. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

شما بری چشم پزشک بد نیستا
    تاپیک رو خودتون زدین خود بچه هاتون هم پست دادن.بحث شد ماهم جواب دادیم اونو محترمانه.
    کی گفته کسی بیاد تاپیک ما فلانش میکنیم؟
    برو نگاه کن و مطئن شو.
    تدارکاتی قبل جام جهانی(دوره قبل)ما نتایجمون ضعیف بودن ولی چیشد آخرش؟
    درثانی گلم اندازه تیم ما فعلا وجود خارجی نداره.
    هروقت تونستید یک سوم ما افتخار کسب کنید بعد بیا ببینم چی میگی..
    والا اون چیزی که من میبینم،‌دو تا پست اول این تاپیک از دو تا آلمانیه که شروع کردن به متلک انداختن. شما مطمئنی که بحث شده بعد اومدید جواب دادید ؟؟؟؟ دیگه این که عین روز روشنه رو تحریف می کنید،‌خدا به داد چیزهای دیگه برسه.
    چیزی که اینجا مرسومه هم اینه که کسی که با تمسخر در مورد تیمی حرف میزنه رو بهش نمیگن محترمانه ! احتمالا محترمانه یشما اینجوریه
    اندازه تیمتون هم واقعا در حال حاضر گیر نمیاد،‌ از اسلواکی هم که 3 تا خوردید،‌ در کمترین اندازه ممکن قرار دارید. باید برم از مردم آلبانی برای اینکه اونا رو همسطح شما خوندم عذرخواهی کنم .

برام جالبه،‌ شما که چیزی درحال حاضر برای کری خوندن ندارید چرا میاید کری خونی !!!؟ همه رو که دارید می بازید،‌ میاید از تاریخ آلمان واسه ما میگید ؟؟؟‌مگه مجبورید !؟
    بذارید جام شروع شه شاید به امید خدا و طبق معمول با کمک داور یه برد اوردید،‌ بعد بیاید کری بخونید که انقدر مجبور نشید هی تاریخ تاریخ کنید
    Last edited by Alireza.M67; 08-06-2016 at 11:56.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

والا اون چیزی که من میبینم،‌دو تا پست اول این تاپیک از دو تا آلمانیه که شروع کردن به متلک انداختن. شما مطمئنی که بحث شده بعد اومدید جواب دادید ؟؟؟؟ دیگه این که عین روز روشنه رو تحریف می کنید،‌خدا به داد چیزهای دیگه برسه.
    چیزی که اینجا مرسومه هم اینه که کسی که با تمسخر در مورد تیمی حرف میزنه رو بهش نمیگن محترمانه ! احتمالا محترمانه یشما اینجوریه
    اندازه تیمتون هم واقعا در حال حاضر گیر نمیاد،‌ از اسلواکی هم که 3 تا خوردید،‌ در کمترین اندازه ممکن قرار دارید. باید برم از مردم آلبانی برای اینکه اونا رو همسطح شما خوندم عذرخواهی کنم .

برام جالبه،‌ شما که چیزی درحال حاضر برای کری خوندن ندارید چرا میاید کری خونی !!!؟ همه رو که دارید می بازید،‌ میاید از تاریخ آلمان واسه ما میگید ؟؟؟‌مگه مجبورید !؟
    بذارید جام شروع شه شاید به امید خدا و طبق معمول با کمک داور یه برد اوردید،‌ بعد بیاید کری بخونید که انقدر مجبور نشید هی تاریخ تاریخ کنید
    در بزرگی‌تیم ما همین بس که افتخاراتش همه رسمی با جام همراه بودن،نه اینکه مثل انگلیس شما چهارتا برد تدارکاتی بیاره فکر کنه مفتخرترین تیم حال حاضره!
    در حال حاضر هم اگه بخوای بازیهای دوستانه و محک ترکیب و بازیکنای جدید توسط مربیا رو ملاک قرار بدی و نتایج بعضا ضعیف اونها رو که طبیعی هم هستش،من چیزی نمیگم و میزارم تو همین فضا خوش باشین.
    وگرنه به حرف و استدلال شما باشه که ما باس بریم تاپیک تیم ایتالیا فرت فرت براشون چیز بکشیم!
    پ ن: تاریخ تاریخ گلم همین دوسال پیشه اگه یادت مونده باشه چطور حذف شدین و ما چطور قهرمان جهان شدیم.داداش قهرمان جهان.

6. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

در بزرگی‌تیم ما همین بس که افتخاراتش همه رسمی با جام همراه بودن،نه اینکه مثل انگلیس شما چهارتا برد تدارکاتی بیاره فکر کنه مفتخرترین تیم حال حاضره!
    در حال حاضر هم اگه بخوای بازیهای دوستانه و محک ترکیب و بازیکنای جدید توسط مربیا رو ملاک قرار بدی و نتایج بعضا ضعیف اونها رو که طبیعی هم هستش،من چیزی نمیگم و میزارم تو همین فضا خوش باشین.
    وگرنه به حرف و استدلال شما باشه که ما باس بریم تاپیک تیم ایتالیا فرت فرت براشون چیز بکشیم!
    پ ن: تاریخ تاریخ گلم همین دوسال پیشه اگه یادت مونده باشه چطور حذف شدین و ما چطور قهرمان جهان شدیم.داداش قهرمان جهان.
    بله بله، شما بازیکنهای جدیدتون رو جلوی انگلیس محک زدین، مثل نویر و کروس و ... و کلا همه جدید بودن
    تاریخ تاریخ همین چند ماه پیشه که شما با این همه ادعا و اون همه مهره و مربی ای اعتقاد دارید بهترینه از بازیکنهای کم ادعا و هاجسونی که هیچکی قبولش نداره توی آلمان باختین. میدونی یعنی چی؟ یعنی من فعلا تا اطلاع ثانوی آلمانی نبینم ...

و همچنان دلیل حضور پرشور آلمانیها رو در تاپیک طرفداران تیم انگلیس درک نمی کنم ! یعنی یه باخت توی یه بازی تدارکاتی در این حد سوزوندتون که منتظر بودید تاپیک زده بشه سریع بپرید وسط.
    شاد باشی قهرمان جهان
    Last edited by Alireza.M67; 08-06-2016 at 13:01.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

چقدر خوشحالی داداش از بردتون،باید خوشحال باشی اخه تو کلکسیون تیمتون هیچی نیست بخوای بهش افتخار کنی.
    راستی آخرین باری که رنگ توپ نیمه نهایی رو دیدین کی بود؟
    ۴سال،۱۰سال.....شاید هم ۲۰سال پیش
    اهان یادم نبود شما ما رو تو آلمان تو بازی دوستانه بردین،همین براتون بسه

9. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

چقدر خوشحالی داداش از بردتون،باید خوشحال باشی اخه تو کلکسیون تیمتون هیچی نیست بخوای بهش افتخار کنی.
    راستی آخرین باری که رنگ توپ نیمه نهایی رو دیدین کی بود؟
    ۴سال،۱۰سال.....شاید هم ۲۰سال پیش
    اهان یادم نبود شما ما رو تو آلمان تو بازی دوستانه بردین،همین براتون بسه
    به اندازه کافی امروز واسمون جوک گفتی پسرم، دیگه وقتشه تمومش کنی.
    توی تمام کامنتات رفتی یه سیری توی تاریخ کردی و چند تا جام رو گذروندی و اومدی آفرین. مجبورت نکردن وقتی چیزی واسه گفتن نداری بیای کل کل که هی بخوای جام های گذشته مرور کنی.
    برو با طرفدارای اسلواکی و لهستان کل کل کن به ما نمی خوری ...
    دیگه هم نمی خواد جواب بدی خودم جوابتو می دونم، یه چیزیو داری تکرار می کنی : "ما جام گرفتیم شما نتونستید" ... خودم پیش فرض اینو می ذارم واسه جوابت
    Last edited by Alireza.M67; 08-06-2016 at 18:41.

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

وقتی شیرها عصبانی می شوند

مثلا اومدیم مهمونی تو تاپیک سه شیرها . اندکی مهمان نوازی داشته باشید

بده اومدیم گرد خاک تاپیک تون رو گرفتیم ؟ دستی بر سر و روش کشیدیم؟ بده بین این همه تیم رقیب با شما دوست شدیم؟

هنوز جام شروع نشده اینقدر عصبانی هستین بعد از دست گل های هاجسون چه خواهید کرد؟: دی

+

اسلواکی و لهستان هم تاپیک ندارن وگرنه ما هم بدمون نمی اومد با اونا صحبت کنیم حداقل نسبت به انگلیس برای آلمان خطرناک تر بودند همیشه

12. 3 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

مثلا اومدیم مهمونی تو تاپیک سه شیرها . اندکی مهمان نوازی داشته باشید
    بله احتمالا اینم رسم جدیده که مهمون قبل از صاحب خونه وارد بشه و از همون اول شروع کنه مسخره کردن و تازه توقع مهمان نوازی هم داشته باشه
    خجالتم خوب چیزیه والا ... ماشالا سابقه هاتونم کم نیست که بگیم تازه واردن نمی دونن چی به چیه !

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

به اندازه کافی امروز واسمون جوک گفتی پسرم، دیگه وقتشه تمومش کنی.
    توی تمام کامنتات رفتی یه سیری توی تاریخ کردی و چند تا جام رو گذروندی و اومدی آفرین. مجبورت نکردن وقتی چیزی واسه گفتن نداری بیای کل کل که هی بخوای جام های گذشته مرور کنی.
    برو با طرفدارای اسلواکی و لهستان کل کل کن به ما نمی خوری ...
    دیگه هم نمی خواد جواب بدی خودم جوابتو می دونم، یه چیزیو داری تکرار می کنی : "ما جام گرفتیم شما نتونستید" ... خودم پیش فرض اینو می ذارم واسه جوابت
    خان دایی داغ کردی
    اولا که سابقه ای ندارین شما که کسی بخواد سرچش کنه!
    خودت تست کن اسم تیمتون رو سرچ کنی،گوگل از خنده خودش رو خراب میکنه
    مورچه چیه که .....
    در هر صورت حال مزاجیم از بارفنی پستهاتون جا اومد.مرسی گلم.
    یه برد اوردین خودتون رو نگه دارین بابا،جام هنوز شروع نشده،.....جزو چارتیم شدین بازم قبوله ،هرچی گفتی درست.

15. 2 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •