تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 123 از 123

نام تاپيک: طرفداران تیم ملی انگلیس | سه شیر ها

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالبه یه سری ها از قبل آماده بودن که از آب گل آلود ماهی بگیرن
    ادامه بدین حتما موفق میشید

سلام و درود
    انگلیس باز هم حذف شد ... البته باید گفت تیم مقابلش واقعا تیم فوق العاده ای هستش و بر خلاف گفته ی سایت گل به نظرم اون ها اصلا " معمولی " نبودند و تو مرحله ی گروهی هم این عزمشون واسه موفقیت رو نشون داده بودند. از خوب بودن تیمی مثل ایسلند که بگذریم باید بگم انگلیس در این سال ها که من به خاطر دارم خیلی از اوقات به خاطر ترکیب های مسخره و خنثی خودش رو از دور مسابقات حذف کرده ... از پافشاری بیخودی برای بازی دادن هم زمان بازیکنایی مثل لمپارد ، جرارد ، بکام و ... بگیرید تا همین یکی 2 تورنمنت پیش که در شرایطی که فردناند در اوج پختگی بود دعوت نشد و بازیکن های به مراتب سطح پایین تری به فردیناند بزرگ ترجیح داده شدند.

توی این تورنمنت هم که درسته مهاج های فوق العاده ای داشتند اما قرار گرفتن کیهیل و استاد بزرگ سوتی و اشتباه تاریخ شاهکار !!! اسمالینگ !!!!! این واسه کمتر کسی قابل حذم بودش و حالا زا اشتباه مشخص کادر فنی که بگذریم آقای اسمالینگ شما خودت چطور روت شد تو ترکیب تیم ملی انگلیس بازی کنی !!!!! تنها چیزی که از فوتبال بلده پاس رو به عقب و به خطر انداختن گلر هستش !!! من موندم این با این اعتماد به نفس ! چرا خداحافظی نمی کنه ! عامل اصلی ناکامی منچستر ... بازیکن از محلات و دسته 3 انگلیس بیارن از این استاد!!! بهتره . خیلی خیلی رو داره ! انگلیس با عمو سل کمپل ، فردیناند و گرام لوسو کارش به کجا رسیده و همین 2 تا مهره واسه سقوط یه تیم از عرش به فرش کافی هستند. استونز مگه نبودش؟ یه بچه 6 ساله متوجه می شه اسمالینگ کلا نباید دیگه فوتبال بازی کنه په برسه به دفاع ثابت تیم ملی !
    درسته حمید جان
    هر چه قدر دوره های قبلی مربی ها تصمیم اشتباه می گرفتن دیگه این دوره اوجش بود
    بازیکنای جوونی همراه تیم بودن ولی لزوما تیم میانگین سنیش پایین باشه باعث موفقیت نمیشه
    پست قبلی هم گفتن از 5 بازیکن تاتنهام فقط هری کین در حد ترکیب اصلی بود که اونم وقتی چند تا بازی خوبی نیست بهتره جای خودشو مثلا به واردی بده
    هر چند که به نظر من اگه چیدمان ترکیب درست بود هری کین هم بهتر از این بازی می کرد و موقعیت براش درست میشد

در مورد دفاع منم تعجب می کنم که چرا استونز بازی نکرد!
    همین طور کلاین که از بهترین دفاع راست های لیگ برتر بود فقط بازی با اسلواکی بازی کرد که توی اون بازی هم خیلی خوب بود
    هافبک هم جالبه دیر هافبک دفاعی بود رونی یکمی جلوتر و دله علی هم جلوتر از همه!
    می تونست حتی هندرسون و ویلشر رو بذاره بغل هم و رونی جلوی اونا بازی کنه و رونی دیگه هافبک وسط هم هست باید جلو بازی کنه

به جز این کلا بازیکن هم می تونست بهتر دعوت کنه
    کین ، واردی ، استوریج و راشفورد همگی 4 بازیکنی هستن که مهاجم نوکن و توی همه بازی ها حداقل یکی دو تا از اینا گوشه بازی کردن
    می تونست راحت به جا یکی از اینا هافبک یا وینگر گوشه دعوت کنه مثل والکات
    جالبه ولبک و چمبرلین مصدوم شدن بعد به جاشون هیچ بازیکن گوشه ای دعوت نکرده!
    بازیکنایی مثل میلنر و بارکلی هم انگار الکی دعوت شده بودن...

2. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

در اینکه هاجسون خیلی مقصره و کلا مربی نیست که اصلا شکی نیست ولی بازیکنای انگلیس هم همچین آش دهن سوزی نیستن!
    باخت به تیمی مثل ایسلند مقصرش حتما هاجسونه ولی برفرض این تیم رو هم میبردن بازم مدعی نبودن
    من واقعا نمیدونم چجوری کارشناسا این تیم رو جزو مدعی های قهرمانی میدونستن!!

من چون کلا بازی های تیم ملی انگلیس رو تو مقرماتی ها و دنبال نمیکنم وقتی فهمیدم به اون قدرت به یورو صعود کردن و با توجه به فکری که درباره لیگ جزیره و تیمای خفنش داشتم، تو ذهنم یه تیم با بازیکنای بزرگ و معروف تجسم میکرد
    ولی وقتی سر بازی با روسیه لاین آپ تیم رو دیدم هنگ کردم! اینا کی بودن دیگه؟! یه سریاشونو به خاطر اینکه تو تاتنهام بودن نمیشناختم. درسته تاتنهام تیم خیلی خوبی بود و این بازیکنا هم بازیکنای خوبی بودن ولی اصلا قابل مقایسه با تیم سال های پیش انگلیس نیستن

واقعا اسمالینگ و کیهیل با فردیناند و تری قابل مقایسه ان؟ یا دلا علی و لالانا و دایر با لمپارد و جرارد ؟
    با اون بازیکنا قهرمان نشدن و حتی نزدیکشم نبودن چه برسه با اینا

همه پست ها تو یه تیم مهمه ولی یه سری پست ها هست که نقش پررنگ تری دارن و یه تیم برای موفقیت باید تو یه سری از این قسمتا فوق العاده باشه
    دروازه بان، دفاع وسط، هافبک وسط ( برای تیمایی که مالکیت توپ میخوان ) ، مهاجم

حالا شما این پست ها رو با تیم های مدعی مقایسه کنید
    هارت دروازه بان خوبیه ولی اصلا قابل مقایسه با بوفون و نویر نیست! دخه آ هم به نظر من بهتره از هارت
    کیهیل و اسمالینگ که هیچی اصلا!! یعنی اگه اینا ایتالیایی بودن اصلا بعید میدونم به تیم ملی دعوت میشدن چه برسه به این که فیکس باشن!!
    تیمی که انقدر مشکل بازی سازی داشته باشه که رونی بیاد براش بازی سازی کنه که پس هافبکشم هیچی!
    مهاجمین خوبی داره که به اونا هم موقعیت خاصی نمیرسه که بخوان کاری کنن

درسته تیمی مثل ایتالیا هم از نظر بازیکنی خیلی خوب نیست ولی اولا کنته با تمام لجبازی هاش ولی فهم تاکتیکیش از هاجسون بیشتره و دوما عقب زمینش با حضور بوفون، بونوچی، بارزاگلی ، کیلینی و دروسی بتونیه که باعث شده کنته تمام تاکتیکش رو با تکیه بر اونا بسازه و تیم رو پیش ببره

خلاصه انگلیس اولا مشکل مربی داره که نمیتونه تیمی مثل ایسلند یا روسیه رو ببره. دوما بازیکناش خیلیاشون الکی باد شدن که باعث میشه حتی اگه بتونه اینجور تیما رو هم ببره بازم در سطح تیمای مدعی دیگه نباشن در حال حاضر

4. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ما الفرق بین منتخب انجلترا و کیس الشای؟
    - کیس الشای یبقی ب الکاس مده اطول.

فرق تیم ملی انگلیس و چای کیسه ای چیست؟
    -چای کیسه ای مدت بیشتری رو در جام (لیوان) باقی می مونه.

6. 3 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •