تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 32 اولاول ... 222829303132
نمايش نتايج 311 به 311 از 311

نام تاپيک: آشیانه عقاب ها | تاپیک هواداران تیم ملی آلمان

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

چون جاهایی تفاوت فکری داریم پس بهتر هست بسط بیشتری ندیم .
    من نظراتم را نوشتم ، شما هم زحمت کشیدی نوشتی . پس دیگه حرفی باقی نمی مونه !
    ایران کشوری هست که یک کارگر یا کارمند باید 2 سال کار کنه و درآمدش را کامل جمع کنه ، نه بخوره نه بپوشه و نه ...
    تا بعد از دو سال بتونه یک پراید بخره ! کشورهای صنعتی طرف با دستمزد یکماه ماشین معمولی ( که صد البته به ماشین های وطنی شرف داره ) را میخره !
    ما کشوری هستیم که هنوز کاسه و بشقاب چینی خوب نمیتونیم بسازیم ! اینهمه محصولات وطنی باد کرده به خاطر همین عدم کیفیت هست ! مقایسه ی ما با آمریکایی که 50 سال قبل به کره ی ماه رفته خنده دار هست !
    به هر حال اخبار شبکه های داخلی روی قشری از جامعه تاثیرات خودش را میزاره ، همه جا نا امنی و نارضایتی هست و فقط ایران همه گل و بلبل زندگی می کنند .
    ما میتونیم خودمون را خیلی خوب با قطر و امارات مقایسه کنیم ! چون اونها که صنعت ندارند ، مثل خودمون گاز و نفت دارند!
    صد درصد هیچ نقطه ای از کره ی زمین حقانیت مطلق وجود نداره !
    ولی مقایسه ی دموکراسی در اروپا نه ! همون کره جنوبی ، با کشور خودمون مسخره هست .
    در مورد دزدی و بزهکاری و اینها ، دقیقا فرق مملکت ما باکشورهای پیشرفته همین هست !
    در کشور ما دستفروش ها و کارتن خواب ها را با کتک و تحقیر جمع می کنند که دیده نشوند ! خبرهای بزهکاری ، قتل ، تجاوز و همه از دم سانسور می شود که بگویند مملکت همه چیزش در سطح عالیست !
    فقیرهای آمریکایی را مهاجرینی چون مکزیکی ها و کوبایی ها تشکیل میدهند !
    در مملکت ما هر کسی که یک ساعت در روز کار کند را شاغل حساب میکنند که آمار 30 و چند درصدی بیکاری مخفی بماند!
    مقایسه ی آمار مرگ بر اثر تصادف در ایران و آمریکا را شوخی کردی ؟
    نمیدونی بیشترین آمار مرگ و میر جاده ای را ما داریم ؟!
    کم کم پراید را هم با ماشین های قرص و محکم آمریکایی مقایسه می کنید و پراید بهتر در می آید !
    چون شما میفرمائید ایران گل و بلبل هست و بنده بر خلافش ، بحث بیشتری با شما ندارم .
    فقط یک سوم ازدواج ها در ایران به طلاق می انجامد ، که علتش مشکلات اقتصادی ، فقر و بیکاریست !کم کم دلم برای آمریکایی ها میسوزد ، طفلکی ها باید چقدر کار کنند !
    در عوضش در ایران طرف با یکساعت کار در هفته خرج چند خانواده را تامین می کند
    در همه ی دنیا خوب و بد وجود داره ، یعنی خوبی ها و بدی های ما با آمریکا مساوی است !
    شما سال دیگر خود را جوهری کنید تا از این هم بهتر و بهتر شود !نمی دونید پول های ایران کجا میره ؟
    چند نفر دیگه ازین ایرانی ها داریم که اخبار گوش نمی کنند ؟
    الان باید بنویسم پول ها کجاها میره ؟

زیاد هم صدا و سیمای ایران را نگاه نکنید ، البته اگر کارت فعال ... ندارید !
    عزیزم شما برو شعار مرگ مرگ بده ، بالاخره ببینیم ازین مگ مگ کردن چه عاید ایران شود !
    میگن کسی که خوابیده را میشه بیدار کرد ، ولی کسی که خودش را به خواب زده نه
    اول که ثروت عرب ها را نداشتیم ! یکدفعه در دموکراسی و جامعه از آمریکا هم پیشی گرفتیم !

این اعتماد به نفس کذایی ایرانی جماعت را به الاغ چهار پا دهند ، صد درصد پرنده هم میشود !

----------------------------------------------
    بحث های فوتبالی و غیر فوتبالی از نظر من مختومه هست ، از شرکت عزیزان ممنونم .
    میتونید نقل قول بزنید ولی جوابی دریافت نخواهید کرد ، میتونید با یکدیگر هم ادامه دهید !
    اولین پست نوشتم برای این ملت نوشتن کاری بس عبث و بیهوده است ، این حرفا برای کبک سر در برف فرو برده نیست !
    بعضی چیزها اینقدر شفاف هست که نیازی به بازگو نداره ، اگر نور را عده ای نمی بینند مشکل از چشمانشون هست !
    جامعه ی ایرانی با این سطح بینش ، 50 سال دیگر هم همین خواهد بود !
    کوروش تو نخواب ، که ملتت در خواب است
    آرامگه ات غرقه به زیر آب است !
    دوست عزیز شما کلا انگار توهم داری !! من الان 6 سال هست در آمریکا زندگی می کنم (خواستی بگو Facetime کنم). لطفا وقتی جایی نیستی و نمی دونی و از دیگران خبر نداری تهمت نزن و روی هوا نظر نده.

مقایسه ی ما با آمریکایی که 50 سال قبل به کره ی ماه رفته خنده دار هست !
    بله در خیلی ضمینه ها خنده داره قبول دارم. ولی همچنین نظرات شما هم که در این کشور زندگی نکردی و فقظ شعار میدی خنده داره.

فقیرهای آمریکایی را مهاجرینی چون مکزیکی ها و کوبایی ها تشکیل میدهند !
    لطفا شما در هیچ موردی نظر ندین. چون اساس حرفتوتن همیشه اشتباه هست. چند سال آمریکا زندگی کردین نظر میدین؟ به منی که در آمریکا زندگی می کنم و با چشم خودم دیدم این حرف رو می زنین؟ به منی که به چشمم دیدم یک گدای آمریکایی چون بهش پولی من و دیگران ندادیم توی خیابان فحش خواهر و مادر داده دارین توضیح میدین ؟

مقایسه ی آمار مرگ بر اثر تصادف در ایران و آمریکا را شوخی کردی ؟
    لطفا اطلاعات ندارین جوک ننویسین. در آمریکا سالی حدود 30-40 هزار نفر در تصادفات رانندگی اون هم با بهترین ماشین ها کشته میشن. اگر خواستین بگین همین امروز dataset تصادفات آمریکا در 10 سال گذشته رو که منجر به مرگ شده در اختیارتون بزارم که تمام اطلاعات ماشین ها و علت تصادف و 1000 تا فیلد دیگه از هر تصادف را شامل میشه.

نمیدونی بیشترین آمار مرگ و میر جاده ای را ما داریم ؟!
    کم کم پراید را هم با ماشین های قرص و محکم آمریکایی مقایسه می کنید و پراید بهتر در می آید !
    این از آمار ایران :
    "بررسي‌هاي انجام شده نشان مي‌دهد كه در سال 1393، تعداد 16 هزار و 872 نفر در حوادث رانندگي كشته شدند."
    فقط سال 2014 در آمریکا 35,398 نفر در حوادث رانندگی کشته شدن !! شما از این به بعد از روی هوا فقط اظهار نظر نکنید!

چون شما میفرمائید ایران گل و بلبل هست و بنده بر خلافش ، بحث بیشتری با شما ندارم .
    انگلیسی می فهمی؟ فقط چند تا آمار پلیس از اتفاقات اطراف دانشگاه رو اینجا میزارم اونم در یک شهر دانشجویی جا های دیگه که آمار بیداد میکنه. فقط بنا به دلایلی متاسفانه نمیتوم کل ایمیل و جملات رو بزارم ولی خواستین video call می کنم حداقل 200 تا از اینا در ایمیلم نشونتون میدم ! (معنی کلی موارد 1 و 5 و 6) را می فهمین؟

1- On July 15, 2016, => the suspect standing exposing his genitals

2- On July 6, 2016 =>Off-Campus “Armed Robberies”:

3-
    “Armed Robbery” that occurred on Saturday June 18, 2016 ****”,

4- On May 31, 2016 => the suspect was armed with a handgun and cash was taken during the incident.

5- placing a cell phone under the divider and taking photographs of the occupant of the stall. May 2016

6- She got into her vehicle and the subject then removed his genitalia and began to masturbate while looking at her.

شما سال دیگر خود را جوهری کنید تا از این هم بهتر و بهتر شود !نمی دونید پول های ایران کجا میره ؟
    چند نفر دیگه ازین ایرانی ها داریم که اخبار گوش نمی کنند ؟
    الان باید بنویسم پول ها کجاها میره ؟
    آدم حسابی شما به زمین و زمان تهمت میزنین. من توی عمرم در ایران که بودم رای ندادم و نمیدم. همه پول ها هم میدونم کجا میره و دزدیده میشه ولی دوست ندارم اینجا حرفی بزنم!

من به اندازه ی خودم بیدار هستم و 88 یاد گرفتم انگشتم را دیگر جوهری نکنم
    چه جالب که شما بالاخره یک چیزی یاد گرفتی !! اینجاست که فکر می کنی از همه بهتری ! من یک بار هم انگشتم جوهری نشده و نمیشه !

زیاد هم صدا و سیمای ایران را نگاه نکنید ، البته اگر کارت فعال ... ندارید !
    من 10 سالی هست اخبار ایران رو گوش نمی کنم. واقعا شما تهمت زدنوتون حال آدم رو به هم میزنه. بدون اینکه کوچکترین اطلاعاتی راجع به دیگران یا حتی فوتبالیست ها داشته باشین فقط تراوشات مسخره ذهنی خود را مینویسین.
    اول بفهم با کی و در کجا حرف میزنی بعد تهمت بزن ! اوکی ؟

عزیزم شما برو شعار مرگ مرگ بده ، بالاخره ببینیم ازین مگ مگ کردن چه عاید ایران شود !میگن کسی که خوابیده را میشه بیدار کرد ، ولی کسی که خودش را به خواب زده نه
    شما بشین هرچی از دهنت در میاد بگو و توی همون ایران بمون. فقط دهن بین هستین. اینجاست که معلوم میشه چقدر تهمت میزنین و تعصب دارین. همین تهمت زدن هات باعث شده همین بمونی. وقتی میگم وقت خوندن چرت و پرت های شما رو ندارم برای این هست که در آمریکا زندگی می کنم. وقتی مثال آمریکا میزنم و مینویسم "اینجا" منظورم اینه که من در ایران نیستم !

این اعتماد به نفس کذایی ایرانی جماعت را به الاغ چهار پا دهند ، صد درصد پرنده هم میشود !
    منم اگه با یک حیوان 4 پا بحث می کردم حتما بهتر منظور من رو می فهمید ! شما تعصبات کورکورانه داری. در ایران زندگی می کنی و سنگ خارج به سینه میزنی حتی بیشتر از خود آمریکایی ها. لطفا و خواهشا یک کلمه دیگه راجع به آمریکا ننویسید مگر اینکه در اون جامعه زندگی کرده باشی. من هم اینجا زندگی کردم، هم تحصیل کردم و هم هر ترم کلی دانشجو آمریکایی زیر دست من تحصیل می کنند! شاید الان بفهمید چرا بقیه از شما کینه دارن چون طرز حرف زدن بلد نیستین و کور کورانه تهمت میزنین.

جامعه ی ایرانی با این سطح بینش ، 50 سال دیگر هم همین خواهد بود !
    با این طرز فکر کردن و تفکراتی که پشت این بحث ها که دیگه از روز هم روشن تره 50 سال که سهله تا 100 سال دیگه هم همین جایی خواهید بود که الان هستین و حسرت و عقده زندگی در یه کشور جهان اول رو دارید !

در خاتمه بگم که یک موجود چقدر می تونه یک دفعه کینه به وجود بیاره که منی که 6 ساله فعالیت نداشتم درگیر بشم اینجا و منی که جز 3-4 نفر در انجمن نمی دونستن الان در کدوم شهر یا کشور هستم مجبور بشم راجع به محل زندگیم بنویسم که بخوام شاید به بعضی ها بفهمونم سرشون رو از زیر برف بیرون بیارن، از خواب بیدار بشن و چشاشون رو باز کنن
    Last edited by R£ɀД; 16-07-2016 at 20:30.

2. 3 کاربر از R£ɀД بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •