تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 102

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ایتالیا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من پستاتونو میخوندم خیلی نا امید بودید, ولی تیمتون واقعا طوفانی شروع کرد. تبریک میگم.

2. این کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shiraz522's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شیــــــــــSHZـــــــــراز

پيش فرض

اولین بازی عالی بود به نظرم .
    یه بازی منطقی در برابر بلزیک ...

به نظرم دارمیان اصلا واسه چپ بدرد نمیخوره
    اددر هم خوب کار نکرد ب جز صحنه ای که خطا کرد و کارت گرفت

4. این کاربر از shiraz522 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

به نظر من تا به حال ایتالیا نسبت به بقیه تیمها بهتر و منسجم تر بازی کرده هم تو دفاع هم تو حمله

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

6. 3 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

یادش بخیر 2 سال پیش هم اولین بازی جام جهانی مقابل انگلستان صاحب سبک و پرستیژدار ظاهر شدیم و ایتالیامون دلبری کرد... دقیقا مثل همین الان ایتالیا تا حدودی فراتر از انتظار ما بود... اما متاسفانه برای رویای بزرگمان انتقام در خاک برزیل و گرفتن جام و مرحمی بر زخم هایی که از 20 سال پیش با باجو داشتیم ناکام ماندیم ...

این بار هم پس از دو سال در اروپا دوباره آتزوری ها غوغایی به پا کردند... تیمی که خیلی ها میگفتند آسمانش دیگه کم ستاره است و امیدی به این بازیکنا نیست انصافا نمایش دلچسب و چشم نواز و حساب شده ای داشت ... خط حمله مون خیلی پراقتدار ظاهر شد... فعلا که این دو بازیکن (پله، جاچرینی ) بسیار فراتر از امثال بالوتلی و ایموبیله بودند امیدوارم تا پایان همینطور زهردارتین مهاجامان جام باشند... تو این جام تا الان بازی ها و نتایج اصلا زیاد چنگی به دل نزده ... این بازی غنیمتی بود واقعا... من تشنه ی انتقام فینال 2012 از اسپانیا هم هستم امیدوارم بزودی در مراحل حذفی به توپ بسته بشند ... انتقام هلندوار (5.1) میخوام ...
    Last edited by banii; 14-06-2016 at 02:25.

8. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

کلی حال کردم دیشب با این بازی حساب شده و حرفه ای ه تیممون ، کونته واقعا حرفه ایه
    امیدوارم مثل جام های دیگه هرچی میریم جلو بهتر بشیم و البته عالی تموم کنیم جامو

10. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تیم واقعا خوب بود. منسجم و منظم. دفاع تیم عالی بود و کاملا بی اشتباه. تیم کاملا مطمئن، متمرکز و با اعتماد به نفس کامل بازی می کرد. من با این بازی امیدوار شدم ولی این فقط اولین بازی بود، باید همین روال در بازیهای بعدی هم ادامه پیدا کنه.

اما کاپتان تیم:

انگیزه و انرژی ای که بوفون در 38 سالگی نشون میده در بازیها رو هیچ بازیکنی نداره.

دقیقا ده سال قبل در جام جهانی 2006 :

12. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

عجب بازی بود. کونته همون سبکی که یوونتوس جلوی ریال و بایرن بازی میکرد رو انتخاب کرد. بلژیک تیم ضعیفی نیست. تیم دوم رنکینگ فیفا ( که 1 ساله به نظرم امتیاز دهیش شفاف و درست شده ) که معروفتر از بازیکنای ایتالیا هستند. ولی دیشب هیچکدوم دیده نشدن. هازارد که اصلا توپی بهش نرسید
    این کاندراوا فکر نمیکردم اینقدر باهوش باشه. قشنگ نگاه میکنه ببینه مهاجم کجاست که سانتر زمینی بفرسته یا هوایی
    خیلی امیدوار شدم. 2 تا توپ کوتوا گرفت و یکی هم با سر زدیم بیرون. بلژیک کلا 2 تا موقعیت داشت که یکی لوکاکو زد بیرون ( عصبانیت جی جی بوفون خیلی باحال بود توی این صحنه. 4 تا فحش آبدار به دارمیان داد.عشق کردم )
    دارمیان توی منچستر هم خوب بازی نمیکنه و همیشه نیمکت نشینه.نمیدونم چرا انتخابش کرد. ممد انصاری رو از پرسپولیس دعوت میکرد جناح چپ بیمه میشد
    تنها تیمی توی جام هستیم که با تمام جون سورد تیم ملیشون رو میخونن. بوفون که کلا چشماشم میبنده و میره تو حس. لباسامون هم که دیگه گفتن نداره. اون یقه هاش
    یه سوال : شما کنار ترزگه روی سکو ها دی متئو رو دیدین ؟ چرا این خیابانی بازنشسته نمیشه ؟

14. 3 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ایشالا امثال قهرمان میشیم.با وجود این دفاع و بوفون خیلی سخته قهرمان نشد
    پاس گل اول انقدر کلاس بالایی داشت که منو خیلی به تیم امیدوار کرد
    Last edited by mohsendevil; 14-06-2016 at 09:33.

16. 3 کاربر از mohsendevil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

12

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسطوره فرانسوی فوتبال می گوید عاشق نحوه بازی ایتالیا شده است.

طرفداری- در برنامه امشب یورو 2016 شبکه بی بی سی، تیری هانری در پاسخ به سوال لینه کر در مورد بازی امشب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که با برد دو بر صفر آتزوری به پایان رسید گفت:

ببینید، تیم ملی ایتالیا شایسته پیروزی بود و برای آنها خوشحالم. فقط نگاه کنید دروازه بان می آید چگونه با بازیکنان شادی می کند، حتی بینی سرمربی خونریزی می کند. این روشی است که ایتالیایی ها از فوتبال لذت می برند. آنها یک تیم هستند، برنامه دارند و باید بگویم که عاشق نحوه بازی ایتالیا در بازی امشب بودم.

18. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تبریک بابت پیروزی . ایتالیا عالی بازی کرد و تمام فضاها رو بخوبی بسته بود . به هیچ وجه انتظار همچین بازی حساب شده ای اونم تا این حد رو نداشتم . در دفاع عالی و در ضد حملات هم کاملن با برنامه پیش رفتیم .

حرکات ترکیبی و فرار بازیکنان در فضاهای خالی و بازی بدون توپ اونا فوق العاده بود . به نظرم کاندروا بهترین بازیکن ایتالیا در بازی دیشب بود . اون پاس آخر فوق العاده بود . کاندروا در بازی های فصل گذشته از فرم خوبش فاصله گرفته بود که باعث نگرانی بود ولی در این بازی دوباره همون کاندروای روی فرم و دوست داشتنی شد .

هم در دفاع و هم در حمله حضور به موقع داشت و با چشم باز , بازی میکرد که خیلی خوشم اومد . امیدوارم در ادامه با همین روند و انگیزه پیش بریم .

20. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •