تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: سكته كردن پژو 206 در سربالايي ها و كم اوردن 206 در سر بالاييها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض سكته كردن پژو 206 در سربالايي ها و كم اوردن 206 در سر بالاييها

با سلام
    من ٢٠٦ مدل ٩٥ خريدم ولي از همون هفته ي اول وقتي ماشينم بيشتر از دو روز تو پاركينگ ميمونه و هيچ حركتي نداره بعد از اولين حركت تا زماني كه ماشين حركت ميكنه هيچ مشكلي نداره ولي بايد حتما جايي بعد دوساعت حركت خاموش كنم و پارك كنم و وقتي بعد از مثلا يك ساعت پارك كردن شروع به حركت ميكنم به اولين سربالايي كه ميرسم يهو دور موتور مياد پايين بطوري كه مجبور ميشم دنده كم كنم ولي وقتي دنده كم ميكنم موتور گاز ميخوره ولي دور موتور بالا نمياد كه ميام دو ولي باز دور موتور بالا نمياد ولي تا ميام يك يهو مثه برق دور موتور ميره بالا ولي ميرم دو باز دور موتور مياد پايين و باز ميرم يك و مجبور ميشم هرجا هستم بزنم بغل و خاموش كنم و تا خاموش ميكنم و بعد ده ثانيه استارت ميزنم و تو همون سر بالايي ادامه كه ميدم ديگه هيچ مشكلي پيش نمياد ،كسي ميدونه چرا اينجوري ميشه البته نمايندگي بردم دياگ زده گفته هيچ مشكلي نداري و برام يبار هم كامپيوترم رو اب ديت كردن و يبار هم انژكتورمو شستشو دادن ولي باز مشكلم حل نشد خواهشن يكي بگه كجا برم كه سر در بياره و اينكه بنظرتون از برق نيست؟فقط دقت كنيد به حرفام من فقط وقتي دو ساعت رانندگي كنم و بعد پارك كنم وبعد در رانندگيه دوم به اولين سربالايي برسم يهو دور موتورم مياد پايين و سرعتم وحشتناك افت ميكنه،تو رو خدا كمكم كنيد دوبار نزديك بوده تريلي بره روم و بميرم خداكمكم كرد خيلي اوضاش وحشتناكه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

البته تو سربالاييها هم با دنده چهار كه ميرم يهو دور موتورم مياد پايين
    Last edited by ابي ايراني; 23-05-2016 at 13:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

بله دقيقا هم اينطوري ميشه

4. این کاربر از ابي ايراني بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو سربالاييا هم شده ماشينت كم بياره؟ يا مثلا با دنده چهار داري ميري باهمون دنده به سربالايي كه ميرسي وحشتناك سرعتت بياد پايين بطوري كه تا نيايي دنده يك ماشين حركت نكنه؟
    والا شبیه این مشکل رو خودم روی ماشین قبلیم داشتم و هیچ جا نمیفهمیدن گیرش چیه...حتی نمایندگی و دستگاه دیاگ و...
    انژکتور شستشو دادم شمع هارو عوض کردم و...
    تا اینک یه جایی از یکی شنیدم استپر گازت خرابه عوض کن...منم دیدم قیمتی نداره و هرچ باداباد...این کارو کردم و کاملا درست شد!!!

البته این تجربه شخصیم بود و چون شبیه ب مورد شماس گفتم...و ممکنه مورد شما مشکل از چیز دیگه باشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

من كه ديگه خسته شدم واقعا نميدونم چكار كنم البته يكي گفت دريچه ي گاز وقتي داغ ميكنه اگه خوب دريچه ساخته نشده باشه به شكل بيضي ميشه و تو سربالايي يهو انگار جام ميكنه و سوخت رساني نميكنه اونم نشون دادم گفتن اين نيست اخرش مجبور ميشم بفروشمش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

ولي فكر كنم شما هم درست ميگين شايد واقعا دريچه مشكل داره ولي نميتونن تشخيص بدن ،نظرم اينه كه دريچه رو عوض كنم شايد واقعا مشكل حل بشه

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام
    من هم یه نظر میدم.....شاید به دردخورد...
    ماهم یه پراید داریم....قبلا این مشکل واسش پیش اومده بود....(خود ماشین روشن شده بود یه بار بردیم دیاگ درستش کرد )از اون به بعد تا کلاج می گرفتی که دنده عوض کنی دورموتور سریع میومد پایین و موتور وسط راه خاموش می شد....(یه بار هم نزدیک بود صادف کنیم که خدا رحم کرد)
    بردیمش یه جا داشتان رو واسش گفتم..استپر رو تمیزش کرد...خوب شد...الان هر سالی یه بار خدمون استپ موتور رو تمیزش می کنیم...
    اینم از داستان ماشین ایرانی....
    موفق باشید دوستان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

عزيزان سلام
    امروز رفتم دياگ زدم و وقتي ماشين در حالت سكون بود و گاز ميخورد تو دياگ تمام اعداد رو درست نشون ميداد و اصلا مشكلي نداشت ولي وقتي تو سربالايي دستگاه دياگ وصل بود و كولر هم گرفتيم ،اقا چشمتون روز بد نبينه اوضاي اعداد ريخت به هم ،آنچنان كه تعميركارم دادش رفت رو هوا گفت ياحسين و همون موقع شتاب چنان اومد پايين كه نزديك بود باز تصادف كنيم ،خلاصه گفت خاكتوسرشون اين ماشينه صفره؟ فعلا گفت هيچ كاري نميتونم بكنم و بايد فعلا چندروزي بخوابه تا يكي يكي بشينم تست كنم تا مشكلش پيدا بشه،منم فعلا ماشينو گذاشتم اونجا تاببينم چي ميشه
    هروقت خبري شد بهتون ميگم تا بعدا ببينم چي ميشه
    فعلا باي

- - - Updated - - -

عزيزان سلام
    امروز رفتم دياگ زدم و وقتي ماشين در حالت سكون بود و گاز ميخورد تو دياگ تمام اعداد رو درست نشون ميداد و اصلا مشكلي نداشت ولي وقتي تو سربالايي دستگاه دياگ وصل بود و كولر هم گرفتيم ،اقا چشمتون روز بد نبينه اوضاي اعداد ريخت به هم ،آنچنان كه تعميركارم دادش رفت رو هوا گفت ياحسين و همون موقع شتاب چنان اومد پايين كه نزديك بود باز تصادف كنيم ،خلاصه گفت خاكتوسرشون اين ماشينه صفره؟ فعلا گفت هيچ كاري نميتونم بكنم و بايد فعلا چندروزي بخوابه تا يكي يكي بشينم تست كنم تا مشكلش پيدا بشه،منم فعلا ماشينو گذاشتم اونجا تاببينم چي ميشه
    هروقت خبري شد بهتون ميگم تا بعدا ببينم چي ميشه
    فعلا باي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

در ضمن اين رو هم بگم كه موتورهاي جديد ٢٠٦ همه بدليل گذروندن يورو چهار مجبور شدن موتور tu3a روشون نصب كنن كه به دليل همين با كارهايي كه كردن مثل گذاشتن كاتاليزور و دريچه ي گاز برقي و ecu جديد براي كاهش مصرف سوخت باعث شده وحشتناك شتاب ماشين بياد پايين،ولي اينكه چرا دور موتور من انقدر مياد پايين اينو ديگه خدا عالمه ،اميدوارم مشكلم حل بشه

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اینجاست که باز بیشتر مشخص میشه نباید تحت هیچ شرایطی تیپ 2 خرید منم ثصد خرید دارم ولی تیپ 5.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •