تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: سكته كردن پژو 206 در سربالايي ها و كم اوردن 206 در سر بالاييها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    عزيزان ديروز ماشينو تحويل گرفتم ولي گفت اين مشكل بخاطر مشكل برقيه كه از كامپيوتره و كاري نميشه كرد چون اگه بخوان مشكل رو حل كنن بايد كل ماشين رو برگردونن به اون مدلهاي قبلتر چون اين موتورهاي جديد خيلي وسايل جانبيش عوض شده و مجبورن تمام قطعات رو برگردونن به قبل كه مدام چراغ چك روشن نشه بخاطر همين گفت فقط برو نمايندگي مركزي كه اونجا برات نرم افزارتو ابديت كنن و فقط نمايندگي مركزي با لپ تاپ اين كارو ميكنه و كمبود برق رو تو هر قسمتي باشه نشون ميده و ecu رو طوري تنظيم ميكنه كه برق رساني درست تقسيم بشه ،خلاصه امروز رفتم اين كارو كردم و رفتيم با كارشناس تو يادگار امام با كولر روشن تست كرديم كه شتابش كمي بهتر شد،ولي گفت شتابش بازم قابل قبول نيست و منم راضي نبودم ولي چاره اي جز تحويل گرفتن خودرو نبود و گفتن اگه باز مشكل داشتي ميتوني تا ٣٠٠٠ كيلومتر ديگه بياري اينجا ،البته گفت ٢٠٦ تمام تيپهاش ديگه مثل قبل نيستن و همشون مشكل برق رساني و صفحه كلاج و ديسك صفحه دارن،عزيزاني كه ميخوان ٢٠٦ بخرن مطمئن باشن يكي از اين مشكلات نصيبشون ميشه چون دوستمم تيپ پنج خريد بعد شش ماه صفحشو عوض كرد ،اگه نظر منو ميخواييد فعلا واقعا خريدن خودرو اشتباهه چون يا بايد ال نود پارس خودرويي بخريد كه خيالتون راحت باشه كه خيليا با قيافه اش مشكل دارن و يا ماشيناي چيني بخرن كه اكثرا موقع فروش دچار مشكل ميشن و مصرف ماشيناي چيني هم بعد چندماه ميره بالا ولي الان خيليا از بريليانس راضي هستن اگه دوس داريد اونو بخريد در غير اين صورت صبر كنيد تا ماشيناي كره اي بياد تو بازار ،عزيزان از من گفتن بود و از شماهم نشنيدن ولي مطمئن باشيد هر كي ماشين ايراني بخره پشيمون ميشه بخدا نمايندگيا كه افتضاحن و كسي پاسخگو نيست ،من فردا ماشينمو ميخوام بزارم واسه فروش و ديگه فعلا ماشين نميخرم تا ماشيناي جديد بيان حالا هروقت هم اومدن باز صبر ميكنم ،هر كي ميخواد راه منو بره كه اخرش مجبور بشه بفروش بسم الله،پولمو ميزارم تو بانك سودشو ميبرمو با آژانس ميرم اينور و اونور
    در ضمن هركي ميخواد ماشين بخره ساعت هفت صبح بره جلو نمايندگي مركزي ايران خودرو ببينه چه افتضاحيه تا چشم كار ميكنه دنا و ٤٠٥ ٢٠٦ و پرشياست و فقط بيينيد چه دادو هواري اونجاست كه هيچكس به داد كسي نميرسه حالا باز خود دانيد تيپ دو و پنج هم نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    عزيزان ديروز ماشينو تحويل گرفتم ولي گفت اين مشكل بخاطر مشكل برقيه كه از كامپيوتره و كاري نميشه كرد چون اگه بخوان مشكل رو حل كنن بايد كل ماشين رو برگردونن به اون مدلهاي قبلتر چون اين موتورهاي جديد خيلي وسايل جانبيش عوض شده و مجبورن تمام قطعات رو برگردونن به قبل كه مدام چراغ چك روشن نشه بخاطر همين گفت فقط برو نمايندگي مركزي كه اونجا برات نرم افزارتو ابديت كنن و فقط نمايندگي مركزي با لپ تاپ اين كارو ميكنه و كمبود برق رو تو هر قسمتي باشه نشون ميده و ecu رو طوري تنظيم ميكنه كه برق رساني درست تقسيم بشه ،خلاصه امروز رفتم اين كارو كردم و رفتيم با كارشناس تو يادگار امام با كولر روشن تست كرديم كه شتابش كمي بهتر شد،ولي گفت شتابش بازم قابل قبول نيست و منم راضي نبودم ولي چاره اي جز تحويل گرفتن خودرو نبود و گفتن اگه باز مشكل داشتي ميتوني تا ٣٠٠٠ كيلومتر ديگه بياري اينجا ،البته گفت ٢٠٦ تمام تيپهاش ديگه مثل قبل نيستن و همشون مشكل برق رساني و صفحه كلاج و ديسك صفحه دارن،عزيزاني كه ميخوان ٢٠٦ بخرن مطمئن باشن يكي از اين مشكلات نصيبشون ميشه چون دوستمم تيپ پنج خريد بعد شش ماه صفحشو عوض كرد ،اگه نظر منو ميخواييد فعلا واقعا خريدن خودرو اشتباهه چون يا بايد ال نود پارس خودرويي بخريد كه خيالتون راحت باشه كه خيليا با قيافه اش مشكل دارن و يا ماشيناي چيني بخرن كه اكثرا موقع فروش دچار مشكل ميشن و مصرف ماشيناي چيني هم بعد چندماه ميره بالا ولي الان خيليا از بريليانس راضي هستن اگه دوس داريد اونو بخريد در غير اين صورت صبر كنيد تا ماشيناي كره اي بياد تو بازار ،عزيزان از من گفتن بود و از شماهم نشنيدن ولي مطمئن باشيد هر كي ماشين ايراني بخره پشيمون ميشه بخدا نمايندگيا كه افتضاحن و كسي پاسخگو نيست ،من فردا ماشينمو ميخوام بزارم واسه فروش و ديگه فعلا ماشين نميخرم تا ماشيناي جديد بيان حالا هروقت هم اومدن باز صبر ميكنم ،هر كي ميخواد راه منو بره كه اخرش مجبور بشه بفروش بسم الله،پولمو ميزارم تو بانك سودشو ميبرمو با آژانس ميرم اينور و اونور
    در ضمن هركي ميخواد ماشين بخره ساعت هفت صبح بره جلو نمايندگي مركزي ايران خودرو ببينه چه افتضاحيه تا چشم كار ميكنه دنا و ٤٠٥ ٢٠٦ و پرشياست و فقط بيينيد چه دادو هواري اونجاست كه هيچكس به داد كسي نميرسه حالا باز خود دانيد تيپ دو و پنج هم نداره

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام ابی جان .
    داداش من شمارمو برات میفرستم ازت کمک بگیرم در مورد 206 + چند تا سواال البته اگر تلگرام رو نصب داری رو گوشیت .
    عجب گیری کردیم تو این مملکت نکبتی عقب مونده پولم داری باید استرس داشته باشی چقدر اخه پست و کثیف بودن 33 یا 37 تومن پول ماشین بدی بعد اخرشم اینجوری .
    منم ماشین لازمم 206 خیر سرش بهترین ماشین تو این رنج بود که اونم خرابش کردن نمی دونم چیکار کنم پولمم نمیرسه بخوام ماشین خارجی بردارم ...
    شمارمو همین جا میزارم لطفا یه تکست بده با هم کمی صحبت کنیم اگر وقتشو داری .. 09376106709
    مرسی .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

عزيزان من به همتون پيشنهاد ميكنم از ايران خودرو چيزي نخريد چون تمام قطعاتشون از نوع بي كيفيت چيني و ايرانيه و با خريدنشون جاتون همش تو نمايندگياست و نمايندگياهم نميتونن كاري براتون بكنن چون مشكل از ريشه خرابه ،كارشناس خود نمايندگي مركزي يادگار امام به من گفت فرانسه هيچ قراردادي واسه ماشناي قبليش با ايران خودرو براي تامين قطعات نداره و نخواهد بست بخاطر همين هر ماشيني بخريد جاتون تو نمايندگيه ميل باخودتون و من هم حقمه كه اين همه عذاب بكشم چون خيليا به من گفتن نرو بخر نرو بخر از ايران خودرو و سايپا ولي گوش ندادم و حالا بايد همش دنبال مشكلاتش باشم يا مراقب باشم يبار بخاطر اين مشكلاتش نميرم حالا هر كي دوس داره بره بخره تا به درد من گرفتار بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دوست عزيز اگه ٣٧ ميليون پول داري يا بده ال نود پارس خودروييه ٣٧ ميليوني بخر نه اون ٣٩ ميليونيا چون دوميليون فقط پول اضافه ميگيرن و فقط كمي شكلشو عوض كردن يا بده برليانس ٣٨ ميليوني بخر وسلام در غير اين صورت هرچي تو اين رنج بخري جات تو نمايندگياست

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

دوست عزيز اگه ٣٧ ميليون پول داري يا بده ال نود پارس خودروييه ٣٧ ميليوني بخر نه اون ٣٩ ميليونيا چون دوميليون فقط پول اضافه ميگيرن و فقط كمي شكلشو عوض كردن يا بده برليانس ٣٨ ميليوني بخر وسلام در غير اين صورت هرچي تو اين رنج بخري جات تو نمايندگياست
    سلام
    بله ایران همینه هست وخواهد بود......معلوم نیس تاکی.....
    ماشین های جدیدی که می زنن به معنای واقعی کلمه اشغال هستن هرچند قبلا هم خوب نبود ولی به این بدی هم نبود...همش هم دلیلش اینه که کره جنس های اصلی پژو رو به ایران نمیده وتمام قطعات پژو ایرانیه....(سیستم برقش رو میگم)
    ایران فایده نداره کارش بهتره به فکر قطعات و وسایل خارجی باشیم هرکی میگه تولید ملی و نمی دونم از این چرتا دروغ میگه اگه قصد خودکشی رو دارید پیشنهاد ما خرید خودرو های ایرانیه
    موفق باشید در پناه حق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دقيقا همينه ،با اينكه تازه ماشينو از نمايندگي باز تحويل گرفتم فقط شتابش بهتر شده يعني قبلا پرايد رو نميتونستم بگيرم ولي الان ديگه ميتوتم،خنده داره نه؟ ولي اون مشكلات قبليش هنوز رفع نشده يعني وقتي ماشينم يك ساعت رانندگي ميكنم و داغ ميشه از زير ماشين زير جعبه دنده يا شايدم اگزوزشه كه صداي قاره ميده و مثل پيكانهاي قديم صداش مياد تو اتاق ديگه نميدونم چكار كنم نمايندگي هم ميگه همشون اينطوريه كسي نميدونه علتش چيه؟يكي از دوستان ميگه ديسك و صفحه رو عوض كن ولي مشورت كردم ميگن اين صدا مال ديسك و صفحه نيست احتمال داره يا كوئلشه يا كاتاليزورشه ،چون ميگن اگه ديسك باشه هميشه اينطوري ميشه نه فقط وقتي ماشين داغ ميشه،خلاصه هر كي نظر كارشناسانه و منطقي داره خواهشن كمكم كنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

خلاصه ي مطلب اينكه 206 تيپ دو حتما بايد پرايد رو تو شرايط مساوي بگيره و واسه تست همين روش بهترين روشه و اگه نتونيد بگيريد و ماشين هم صفر باشه مطمئنا مشكلات زير رو داره كه بايد تمام اينا رو تست كنيد و اولين چيز زدن دياگه كه اگه چيزي نشون نداد ميتونه از مشكلات زير باشه كه تو دياگ نشون نميده و اين شايد مشكل كوچيكي باشه ولي اگه بار اضافه از ماشين بگيريد يجا بدجور كار ميده دستتون،مشكلات شامل: تست بار پمپ بنزين كه بايد فشارشو تست كنيد ٢.----- بنزين كه شايد كثيف باشه ٣. مشكل برق رساني كه ميتونه از سه چيز باشه يكي ecu مشكل داشته باشه يا كوئل مشكل داشته باشه يا شمع براي خودروتون مناسب نباشه يا كثيف باشه ٤. مشكل سيم كلاج چون سيم كلاجهاي جديد ٢٠٦ كوتاه هستن بايد بريد بانوع بهينه شده و بلندترش عوض كنيد ٥.ديسك و صفحه كه چون ديسك و صفحه هاي ٢٠٦ همه ايراني هستن بعد كمي داغ شدن دچار مشكل ميشن و هم شتابتون رو ميگيره و حتي احتمال قفل شدن حركت هم بشه كه باتعويض نوع فرانسويش ميتونه مشكلتونو حل كنه كه مراقب قلابي بودنش هم باشيد و در اخر مشكل ecu در تنظيم سوخت رساني كه اگه اين مقدار بصورت پيش فرض سوخت كم تنظيم شده باشه و كامپيوتر ماشين دستور سوخت بيشتر از اين به ماشينتون نده در شرايطي مثل سربالايي و زماني كه كولر و بار اضافه ميگيريد مطمئنا جايي بدجور كم مياريد كه حتي ميتونه باعث تصادفهاي خطرناك بشه چون در اين حالتها ماشين جام ميكنه و بسيار خطرناكه

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز میتونه کلا به خاطر کلاچتون باشه.
    چون کلاچم وقتی گرم میشه ضریب اصطکاکش میاد پایین و باعث میشه دور موتور الکی بره بالا...
    شما اگر بتونید برید یه مکانیکی مطمئن بگید دیسک و صفحه رو چک کنن و بلبرینگ کلاچ رو .
    فکر کنم ایراخودرو فراخوان هم داده برای دیسک و صفحه مدل های جدید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان.

ما یه 206 مدل 80 داریم واقعا عالیه،درسته مدلش قدیمیه ولی مطمئنی همه قطعاش فرانسویه.

تا الان که بهش رسیدیم هیچ مشکلی نداشته و مثل اینکه تازه خریدی هیچ خرج اضافه هم نداشته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •