تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: مشکلات نپذیرفتن اثر انگشت در کارت ملی هوشمند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض مشکلات نپذیرفتن اثر انگشت در کارت ملی هوشمند

سلام دوستان

امروز رفتیم برای کارت ملی هوشمند عکس و اثر انگشت بدیم ولی مادر من دستگاه نتونست بخونه اثر انگشتشو

بعد پست مرکزی شهرمون گفت برو ثبت احوال شهر،رفتیم اونجا،اونم دستگاش مثل دستگاه پست مرکزی بود فرقی نداشت

بعدش اصلا هم ندیدم چراغ اثر انگشت سبز بشه ،بعدش گفت تموم شد برو،بهش میگم خانم اینکه چراغاش سبز نشد،میگه کد میفرسته

اگر کسی تجربه داشته که دستگاه اثر انگشت ،نتونسته اثر انگشتشو بخونه بگه که چیکار کرده،

ممنون
    Last edited by محمد7966; 23-01-2018 at 01:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان

امروز رفتیم برای کارت ملی هوشمند عکس و اثر انگشت بدیم ولی مادر من دستگاه نتونست بخونه اثر انگشتشو

بعد پست مرکزی شهرمون گفت برو ثبت احوال شهر،رفتیم اونجا،اونم دستگاش مثل دستگاه پست مرکزی بود فرقی نداشت

بعدش اصلا هم ندیدم چراغ اثر انگشت سبز بشه ،بعدش گفت تموم شد برو،بهش میگم خانم اینکه چراغاش سبز نشد،میگه کد میفرسته

نمیدونم طرف منو چی فرض کرده،به هر حال امیدوارم دروغ نگفته باشه و سَنبل کاری نکرده باشند

و یه حرکت بدی که دیدم این بود که خودش و همکارش بعدش پوزخندی زدند،دوست داشتم اون موقع اداره ثبت احوال خراب کنم رو سرشون

دیگه پوزخندت برای چی بود مرتیکه و زنیکه(چون همکارش زن بود)،من برداشتم اینه که اون پوزخنده رو سر سنبل کاریشون زده باشند اگرچه اخلاقا نباید زود قضاوت کرد

اگر کسی تجربه داشته که دستگاه اثر انگشت ،نتونسته اثر انگشتشو بخونه بگه که چیکار کرده،

ممنون

اینا دستگاهاشون زاغارته . یه مقداری پوست دست ساییده باشه نمیتونه اسکن کنه ( مخصوصا خانمها که خیلی اوقات با دستشون ظرف میشورن ) . مادر من هم رفته بود همین کار رو انجام بده نمیتونستن اثر انگشتشو بگیرن. خلاصه بعد از 200 بار اسکن درست شد. دستگاه های جدید چند لایه پوست زیرین رو هم اسکن میکنن که ظاهرا اینا اون نوعش رو ندارن . یا اگر هم دارن تعدادش کمه.

تازه اگر هم کارشون رو درست انجام نداده باشن هیچ مشکلی پیش نمیاد

3. این کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

سلام
    برادر من هم رفته بود اسکن بگیره به علت اینکه قرص اعصاب و روان میخورد نمیتونست اسکن انگشت بگیره..
    گفتن برو یه ماه دیگه بیا..

نمیدونم طرف منو چی فرض کرده،به هر حال امیدوارم دروغ نگفته باشه و سَنبل کاری نکرده باشند

اصلا مهم نیست..بهتر که ثبت نشه....
    این اثر انگشت برای کارهای امنیتی هست که مثلا اگه فردی دزدی یا قتل یا...انجام داده باشه و اثر انگشتش اونجا باشه به راحتی آب خوردن میتونن پیداش کنن...دیگه لازم نیست حتما سوء سابقه داشته باشه و تو سیستم پلیس ثبت شده باشه..

5. 2 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مادر من امروز رفت که تحویل بگیره کارتشو که صادر شده بوده
    بعد از چندین بار که یارو خواست مطابقت بده و اسکنر قبول نکرد
    گفت کارتتون قفل شد (سوخت) و برین از اول توی دفاتر الکترونیک یه بار دیگه ثبت نام کنید و کل اون مراحل باید انجام بشه و سه ماه دیگه مجدد بیایین برای تایید هویت مجدد!!!
    یعنی پول و وقت مردم کشک

7. این کاربر از ferysery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من 7 ماه پیش ثبت نام کرده بودم و به گفته دفتری که ثبت نام کردم منتظر موندم که پیامک بیاد که نیومد
    خلاصه پاشدم رفتم ثبت احوال و توی شلوغ پلوغی بعده دو ساعت همهمه و ازدحام کارت رو گرفتم
    بعد رفتم بانک کاری انجام بدم گفت کارت ملی شما هنوز فعال نشده برو 10 روز دیگه بیا !!!
    حالا کارای دیگه ای هم دارم (محضری) که 10 روز لنک میماند...

9. این کاربر از ferysery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام من کارمند ثبت احوالم.اگه مادرتون رفته ثبت احوال و فقط یکبار دستشو رو دستگاه گذاشتن واسه این بوده اون متصدی مطمعن بشه که واقعا اثر انگشت نداره.وقتی مطمعن شده نداره براش کد شش رقمی ارسال میکنن.

11. 2 کاربر از sabajoon123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

برای من هم همین مشکل پیش اومد و همین امروز که رفتم برای تکمیل ثبت نام گفتن اثر انگشت ندارم اثر انگشتانم صاف شده و از بین رفته و اکثر خانم ها همه این مشکلو دارن ،راستش خیلی ناراحت شدم و خلاصه منو فرستادن ثبت احوال اونجا یک آقایی اسکن کردن گفتن درست شد بفرمایین براتون پیام میفرستیم تا تحویل بگیرین ،آخرش نفهمیدم که اثر انگشتانم گرفته شد پذیرفته شد یا خیر...آیا کسی اطلاع داره می شه پیگیری کنیم و بدونیم اثر انگشت پذیرفته شده یا نه؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

مادر من امروز رفت که تحویل بگیره کارتشو که صادر شده بوده
    بعد از چندین بار که یارو خواست مطابقت بده و اسکنر قبول نکرد
    گفت کارتتون قفل شد (سوخت) و برین از اول توی دفاتر الکترونیک یه بار دیگه ثبت نام کنید و کل اون مراحل باید انجام بشه و سه ماه دیگه مجدد بیایین برای تایید هویت مجدد!!!
    یعنی پول و وقت مردم کشک
    یعنی چی ؟؟؟؟؟ یعنی اگه بسوزه باید دوباره ثبت نام کرد و هزینه پرداخت کرد ؟

مسخره بازیا چیه !!
    واسه المثنی این همه باید دوباره سختی کشید ؟؟

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

بچه ها اگه نریم دنبال کارت ملی چی میشه؟مثلا بیوفته سال بعد

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بچه ها اگه نریم دنبال کارت ملی چی میشه؟مثلا بیوفته سال بعد
    اگه بخوان جدی اجرا کنن کارهای قانونی کارت ملی رو لازم داره نمیتونید انجام بدین
    مثل کارهای بانکی

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •