تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: تجرد قطعی / ترشیدگی پسران !؟

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تعجب میکنم که دوستان چطوری صحبت از علم میکنند و تو روز روشن میگن بارداری در سنین بالا برای زنان تبعاتی نداره !!!!!!

یکی از صدها نمونه:

ناني که از 35 سالگي به بالا بچه‌دار مي‌شوند، بايد تبعات احتمالي و گاه خطرناک آن را بپذيرند.

به گفته کارشناسان؛ مشکلات حاملگي پس از 35 سالگي افزايش مي‌يابد و از 40 سالگي به بالا اين خطرات تشديد مي‌شود.

باردار شدن در سنين بالاي 35 سال خطر سقط جنين، مشکلات جنيني و کروموزومي و بيماري‌هاي مربوط به حاملگي را افزايش مي‌دهد.امروزه حاملگي پس از 35سالگي را به عنوان حاملگي پرخطر در نظر مي‌گيرند. سني كه پس از آن، خطرات و عوارض بارداري، ناهنجاري‌ها و مرگ و مير مادر و جنين در آن افزايش پيدا مي‌كند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار جالب توجه بود !
    وقتی ما به شیوه روسپی گری و تاثیر منفی اون بر از بین رفتن اخلاق و هنر در یک جامعه اشاره میکنیم، میگین این جز آزادی فردی هست و به ما ربطی نداره که درباره اش نظر بدیم

اونوقت شما به خودت حق میدی که برای ازدواج تعریفی که میپسندی رو ارائه کنی و به شما کاملا ربط داره که تو این آزادی فردی دو نفر دخالت کنی و بگی ازدواج یعنی اینی که من میگم !!
    در اینصورت من هم باید به شما عرض کنم به شما ربطی نداره که ازدواج چطوری صورت میگیره، میتونین انجامش ندین و در موردش هم نظر ندین.

دوستان میتونن این لینک زیر رو مشاهده کنن:

آمارهای رسمی منتشر شده از جانب دولت‌های غربی عمق فاجعه رواج پدیده روسپی‌گری را در این کشورها نشان می‌دهد.

ــ یکی از کشورهایی که درآمد زیادی از صنعت فحشا دارد کشور اسپانیاست. این کشور در سال 2013 میلاد 26.5 میلیارد دلار از این صنعت درآمد کسب کرد و در جایگاه دوم دنیا قرار گرفت.

ــ در آلمان که صنعت فحشا یک صنعت کاملاً قانونی است و نظارت‌های دولتی بر آن وجود دارد، در سال 2012 میلادی 18 میلیارد دلار پول کثیف از صنعت فحشا درآمد ایجاد شد.

ــ ایالات متحده آمریکا که بزرگ‌ترین اقتصاد دنیاست در سال گذشته از این صنعت 14.6 میلیارد دلار درآمد به دست آورده است. در واقع معنای این ادعا این است که سود صنعت فحشا در آمریکا از مجموع سود خالص همه شرکت‌های تکنولوژی مشتمل بر گوگل، نت فلیکس، اپل، آمازون، ای‌بی، میکروسافت، ارث لینک و یاهو بیشتر است.

البته ناگقته نماند از وقتی مردم ایران هم شروع به گزینش سبک زندگی غربی کردن این فحشای جنسی و نگاه های کاملا جنسی در کشور ما هم اوج گرفت
    بله خبرگزاری معتبر تسنیم طبق معمول اخباری منتشر کرده که مو لای درز اون نمیره . شما کافیه درآمد کمپانی ها نام برده شده رو با چیزی که این خبر ادعا کرده , گوگل کنید تا به واقعیت و مزخرفات و تحریف های خبرگزاری های ایران پی ببرید .

مورد عجیب تر اینه که همیشه در خبرهای این چنینی ادعا میشه آمار رسمی منتشر شده ولی در خبر نه منبعی در این زمینه دیده میشه و نه سندی از این آمارهای به اصطلاح منتشر شده .

مورد بعدی اینکه به بقیه ربطی نداره که چه کسی میخواد ازدواج کنه و چه کسی نمیخواد ازدواج کنه یا اینکه آیا زوجین قصد بچه دار شدن دارن یا نه یا تعداد بچه های اونا هم به بقیه به هیچ وجه مرتبط نیست .

آیا کسانی که ازدواج میکنن مورد اعتراض من و امثال من قرار گرفتن که "ای فلان شده ها ازدواج نکنید ... زیر 30 سال بچه دار بشین ... حداقل 5 تا بچه بیارین ... زیر لحاف این کارها رو بکنین و فلان کارها رو نکنین " ... در کل هر جوری که ما میگیم و میخوایم باشه زندگی کنید !؟

نه ما کاری به کسی نداریم ... ولی شماها گیر دادین که در هر شرایطی مردم باید ازدواج کرده و بچه دار بشن ... آماده بودن از نظر فکری و مالی و داشتن شرایط مهم نیست ... همینکه ازدواج کنن و یاعلی بگن و برن توی رختخواب خودش همه چیز رو حل میکنه !

اگر هم خیلی نگران وضعیت روسپی گری هستین بهتره به صنعت صیغه یا همون روسپی گری اسلامی و قانونی که خیلی مد شده بپردازین و معضل یابی و بررسی و حل مشکل کنین .
    همون قانونی که نامحرم رو با چند تا کلمه محرم میکنه و جماعت علاقمند هم فکر میکنن که خیلی رفتار اخلاق مداری داشتن .

در مورد سن فحشا صحبت می کنین ولی نگاهی به مملکت خودتون نمی کنین که سن فحشا در اون چقدر پایین اومده و مردم بخاطر فقر و مشکل مالی تا کجاها که پیش نمیرن و حتا زن و بچه هم این وسط قربانی هوسبازی یک سری ها میشن .
    توی مشهد روسپی خانه میزنیم برای کشورهای عرب دوست و همسایه و دختران و زنان رو جذب می کنیم که به برادران عرب سرویس بدن . از طرف دیگه دحتران رو به دبی ارسال می کنیم با دختران زیر سن قانونی ازدواج می کنیم به زور با همسر س.کس می کنیم ولی اینا که مشکلی نیست .

اصل اینه که توی غرب و کشورهای استکبار خیز و جهان خوار و کفار چی میگذره . ما که خیلی خوب و باحالیم پس بذار ایراد اونا رو بگیریم . اونم با چند تا خبر تحریف شده از خبرگزاری های فوق العاده معتبر فارس و تسنیم و شیعه نیوز

شاعر میگه:
    خر باش که این جماعت از فرط خری
    هر کو نه خر است کافرش پندارند

2. 8 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

البته ناگقته نماند از وقتی مردم ایران هم شروع به گزینش سبک زندگی غربی کردن این فحشای جنسی و نگاه های کاملا جنسی در کشور ما هم اوج گرفت
    این حرف ها دیگه یخورده قدیمی شده . سال هاست که داریم این هجویات رو می شنویم .
    از فرمایشات شما تعجب می کنم . سبک زندگی غربی ؟ کدوم زندگی غربی ؟
    31 سالم شده ، تقریبا 24 سال از عمرمو درس خوندم و هنوزم دارم میخونم . ضمنا هر روز واسه یه لقمه نون باید مثل اسب یورتمه برم !!! روزی 11 ساعت کار میکنم و هنوز نتونستم ( خوب به اینجاش دقت کنید) با این سن و سال حتی از خونه پدریم مستقل بشم .
    کدوم زندگی غربی ؟ ما در پایین ترین سطح هرم مازلو هستیم . اونا توی نوکش هستن .
    فساد و فحشا ؟؟؟؟
    بچه 5 ساله میدونه ریشه فساد و فحشا توی این مملکت چیه .
    دوست عزیز ما فرسنگ ها با سبک زندگی غربی فاصله داریم . یه جورایی فقط باید خوابشو ببینیم !!!
    Last edited by PLAΨMID; 27-06-2016 at 00:06.

4. 8 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با نظرات دسوتمون @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیش از باقی دوستان موافق هستم چون ایشون شرایط جامعه ما رو هم لحاظ کردند. مثلا در صفحه قبلی یکی از دوستان که خانم هم هستند شرایط و استاندارهایی رو مطرح کردند که دوستان دیگری هم تاییدش کردند ولی یه نکته اصلی رو از قلم انداختند تا برآورده شدن اون شرایط و استانداردها حتی یک خانم هم به حدود 30 سالگی رسیده و پوزش من رو برای گفتن این حقیقت بپذیرید که تو عرف رایج جامعه ایران یه خانم ازدواج اولش که باشه داشتن بکارت از شرایط اصلی براش محسوب میشه. یعنی شما از یه خانم میخواهید خودش رو به یه شرایطی برسونه ولی تا رسیدن به اون شرایط از یکی نیازهای انسانی محرومش میکنید. تعارف رو کنار بگزاریم انسان های بالغی هستیم میدونیم نیاز به سکس یه نیاز واقعی و انسانی هست و محرومیت ازش سختگیرانه و صدمات شدیدی در پی داره. الان در غرب هم به مولتی کالچریسیم رسیده اند همونجوری که یه دختر ممکنه به کالج بره و درس بخونه ممکنه یه دختر در 18 سالگی ازدواج کنه (البته نباید مجبور به این کار و یا ترک تحصیل بشه) و نقش همسر و مادر رو عهده دار بشه .

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

با نظرات دسوتمون @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیش از باقی دوستان موافق هستم چون ایشون شرایط جامعه ما رو هم لحاظ کردند. مثلا در صفحه قبلی یکی از دوستان که خانم هم هستند شرایط و استاندارهایی رو مطرح کردند که دوستان دیگری هم تاییدش کردند ولی یه نکته اصلی رو از قلم انداختند تا برآورده شدن اون شرایط و استانداردها حتی یک خانم هم به حدود 30 سالگی رسیده و پوزش من رو برای گفتن این حقیقت بپذیرید که تو عرف رایج جامعه ایران یه خانم ازدواج اولش که باشه داشتن بکارت از شرایط اصلی براش محسوب میشه. یعنی شما از یه خانم میخواهید خودش رو به یه شرایطی برسونه ولی تا رسیدن به اون شرایط از یکی نیازهای انسانی محرومش میکنید. تعارف رو کنار بگزاریم انسان های بالغی هستیم میدونیم نیاز به سکس یه نیاز واقعی و انسانی هست و محرومیت ازش سختگیرانه و صدمات شدیدی در پی داره. الان در غرب هم به مولتی کالچریسیم رسیده اند همونجوری که یه دختر ممکنه به کالج بره و درس بخونه ممکنه یه دختر در 18 سالگی ازدواج کنه (البته نباید مجبور به این کار و یا ترک تحصیل بشه) و نقش همسر و مادر رو عهده دار بشه .

مشکل اینجاس شما یه نقطه ی ازدواج رو در نظر گرفتین که همه ی افراد باید بهش دیر یا زود برسن و ازدواج کنن ، شاید کسی نخواد تصمیم به ازدواج رسمی بگیره اونوقت چه مشکلی پیش میاد؟
    البته یجورایی طبق اون پست اگه مردی بخاطر بکارت بخواد زندگی رو بپاشونه یا اصلا ازدواج نکنه اصلا آمادگی ازدواج نداره! فردی که فکر میکنه داشتن بکارت یعنی پاکدامنی نداشتن اون یعنی فاسدی حالا چه طبق عرف یا نه اصلا آمادگی ازدواج نداره!
    ازدواج هایی هم که برای برطرف کردن نیاز های ذکر شده انجام شده نتیجه ش هم خیلی وقته مشخص شده ه بخوایم به بهانه بالا رفتن سن و اینچیزا ازدواج کنیم دیگه معلوم نیست به کجا بکشه اون ازدواج
    Last edited by A/|\IR; 27-06-2016 at 09:37.

7. 3 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

مشکل اینجاس شما یه نقطه ی ازدواج رو در نظر گرفتین که همه ی افراد باید بهش دیر یا زود برسن و ازدواج کنن ، شاید کسی نخواد تصمیم به ازدواج رسمی بگیره اونوقت چه مشکلی پیش میاد؟
    البته یجورایی طبق اون پست اگه مردی بخاطر بکارت بخواد زندگی رو بپاشونه یا اصلا ازدواج نکنه اصلا آمادگی ازدواج نداره! فردی که فکر میکنه داشتن بکارت یعنی پاکدامنی نداشتن اون یعنی فاسدی حالا چه طبق عرف یا نه اصلا آمادگی ازدواج نداره!
    ازدواج هایی هم که برای برطرف کردن نیاز های ذکر شده انجام شده نتیجه ش هم خیلی وقته مشخص شده ه بخوایم به بهانه بالا رفتن سن و اینچیزا ازدواج کنیم دیگه معلوم نیست به کجا بکشه اون ازدواج
    موشکلی در کار نیست! من هم چنین نقطه ای رو در نظر نگرفتم منتهی یه عرف بین المللی هست که هر جای دنیا بخواهید برید این هست که بالاخره دو انسان که به هم تعلق خاطر دارند در نهایت طی ازدواج یا زندگی مشترک میکنند. تو همه فرهنگ هایی که حداقل من دیدم ازدواج جایگاه اجتماعی خودش رو داره حالا سنش بالا و پایین هست ولی روال کلی همینه. (از عاقبت جرج کلونی و بردپیت عبرت بگیرید!)
    اون مساله بکارت و... هم بخوای قبول کنی یا نه عرف غالب همین جامعه هستش حتی در میان مدعیان روشنفکری هم دیده میشه چون ذات یه جامعه مرد سالار هستند. حتی عاشق شدن یک دختر قبل از ازدواج رو هم نمیپذیرند همون کسایی که یادشون رفته خودشون در دوران بلوغ به دیوار هم میزدند! چه برسه به اینکه به خواسته های جنسی یک دختر اهمیت بدهند . یک دختر هم تو جامعه ما معمولا مذهبی هم هست از یک طرف بین این عرف ها گیر کرده از یه طرف عواطف و غرایضش و از همه بدتر که به خاطر مذهبی بودن گناه عشق ، علاقه و... رو هم به دوش خودش میکشه.
    حالا شما به این دختری که هم عاشقه هم نیازهایی داره هم گناهکاره و اینهمه پارادوکس رو با خودش حمل میکنه میگید بیا یه چند سال خودسازی کن اول شخصیتت که قوی شد سنت که به 30 رسید حالا برو ازدواج کن ، من میگم این دختر همون به سبک سنتی زود به اصطلاح شوهر کنه به نفعش هست.
    Last edited by Captain_America; 27-06-2016 at 11:20.

9. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminhitman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

باسلام
    به نظرم عنوان تاپیک کلا اشتباهه و استفاده از اصطلاح ترشیدگی چه برای مرد و چه زن مناسب نیست این یه مورد

مورد بعدی اینکه زود یا دیر ازدواج کردن صد در صد تکرار میکنم صد در صد بسته به شرایط فرد داره شما فردی رو در نظر بگیرین که یه فوق لیسانس گرفته با هزار تلاش بعد یه جایی مشغول شده با ماهی 1 الی 2 تومن
    میاد خونه پیش خودش فکر میکنه میگه خب من الان با فرض اینکه فرد مناسبم رو دارم همه چی هم اوکی با این حقوقم چه طوری رفاهشو تامین کنم؟ میتونم براش خونه و ماشین بگیرم؟ معلومه که نه
    پس بیخیال تا یه روزی شرایطم جور شه

حتی برعکس این موضوع هم صادقه فردی که به قول معروف بچه پولداره باباش براش همه چی جور کرده همه نیاز هاش اعم از غریری و احساسی توسط دوست دختراش تامین میشه ..به خودش میگه مرد حسابی مگه مریضی بری ازدواج کنی خودتو درگیر زن و بچه کنی و متعهد بشی که فقط با یه نفر باشی زمانی که میتونی با 10 نفر باشی ؟؟ این افکار هستا فک نکید من از خودم میگم دیدم دوستان زیاد خودم که شرایط مرفه دارن تا حرف ازدواج میشه میگن برو بابا حوصله داری بیوفتی دنبال زن و زندگی ما که همه چی داریم !!

با همین افکار که من بین جوونام و دوست و رفیقام میدونم قریب به 90% همین افکار رو دارن ازدواج موکول میشه به سن های بالا که نهایتا طرف شرایطشم جور نمیشه مجبور میشه دیگه دلو بزنه به دریا بره جلو که در اخر هم شکست میخوره

برای مثال یکی از اقوام خود بنده در سن 46 سالگی ازدواج کرد و الان بچش فک میکنم 1 سالشه اونم به اجبار ازدواج کرد جوری که خانوادش به زور بردنش خواستگاری

در نهایت اینکه زمانی که فرد تکامل عقلی و استقلال اقتصادی رو در خودش حس کنه و نیاز به یک همدم رو در خودش داشته باشه میتونه بره به سمت ازدواج مهم نیست در چه سنی که خب طبیعتا این تکامل و استقلال در سنین بین 20 تا 30 یا 35 شکل میگیره

Sent from my SM-J700H using Tapatalk
    Last edited by aminhitman; 28-06-2016 at 12:26.

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

زن گرفتن در این دوره زمونه حداقل برای استارت زدن نیاز به پول داره یعنی شما باید پول داشته باشی که حتی فکر زن گرفتن به سرت بزنه وگرنه نباید حتی فکرش و بکنی تا برسد به مراحل بعدی ...!

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

زن گرفتن و زناشویی فلسفه داره.تشکیل خانواده و فرزند آوردن و ادامه نسل! وقتی انسان مسئولیت پذیر باشه تا فکر آینده فرزند و شرایط رشد بهترین نسل رو فراهم نبینه ازدواج و فرزند آوری خیانت به انسانیته.زندگی و برطرف کردن نیازهای عاطفی فقط به ازدواج نیست.پس مسولیت پذیر باشیم نسبت به انسانیت!

13. 4 کاربر از pooya777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی Motaharri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

این حرف ها دیگه یخورده قدیمی شده . سال هاست که داریم این هجویات رو می شنویم .
    از فرمایشات شما تعجب می کنم . سبک زندگی غربی ؟ کدوم زندگی غربی ؟
    31 سالم شده ، تقریبا 24 سال از عمرمو درس خوندم و هنوزم دارم میخونم . ضمنا هر روز واسه یه لقمه نون باید مثل اسب یورتمه برم !!! روزی 11 ساعت کار میکنم و هنوز نتونستم ( خوب به اینجاش دقت کنید) با این سن و سال حتی از خونه پدریم مستقل بشم .
    کدوم زندگی غربی ؟ ما در پایین ترین سطح هرم مازلو هستیم . اونا توی نوکش هستن .
    فساد و فحشا ؟؟؟؟
    بچه 5 ساله میدونه ریشه فساد و فحشا توی این مملکت چیه .
    دوست عزیز ما فرسنگ ها با سبک زندگی غربی فاصله داریم . یه جورایی فقط باید خوابشو ببینیم !!!
    مطمئنا سبک زندگی غربی منظورم سبک زندگی کاری و تلاش نیست.
    تقلید ظواهر غرب منظورم بود.
    وگرنه در اینکه اونها در دانشگاه و کار و ... تلاش وافر میکنند، کسی شکی در اون ندارد.

اما اونها ساعات زیادی کار مفید دارن، در ایران چند ساعت هست؟
    مالیات به موقع پرداخت میشه، وضعیت مالیات در ایران چطور هست؟
    و ...

فرهنگ ایرانی با فرهنگ غربی جور در نمیاد. پس باید الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت رو دنبال کرد.

شما سی و یک سالتون شده، تخصصتون واقعا در چه حوزه هایی هست؟
    فقط دولت موظفه برای شما اشتغال زایی کنه؟

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مطمئنا سبک زندگی غربی منظورم سبک زندگی کاری و تلاش نیست.
    تقلید ظواهر غرب منظورم بود.
    وگرنه در اینکه اونها در دانشگاه و کار و ... تلاش وافر میکنند، کسی شکی در اون ندارد.

اما اونها ساعات زیادی کار مفید دارن، در ایران چند ساعت هست؟
    مالیات به موقع پرداخت میشه، وضعیت مالیات در ایران چطور هست؟
    و ...

فرهنگ ایرانی با فرهنگ غربی جور در نمیاد. پس باید الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت رو دنبال کرد.

شما سی و یک سالتون شده، تخصصتون واقعا در چه حوزه هایی هست؟
    فقط دولت موظفه برای شما اشتغال زایی کنه؟
    شما چطور ظواهر رو از اصل مطلب تشخیص میدین ؟ به طور حتم دیدگاهی که شما به زندگی و اخلاقیات دارین با بقیه و خیلی های دیگه فرق میکنه .

شاید اون چیزی گه به نظر شما ظاهرسازی است در اصل همون چیزی است که طرف بهش پایبند هست ؟

از طرف دیگه بهتره توضیح بدین ظواهر غرب به کل چی هست که بخواد تقلید بشه ؟

با الگوی اسلامیزه شده پیشرفت که نکردیم هیچ داریم بیشتر درجا میزنیم و روند واپس گرایانه داریم . کی تفکرات مکتب اسلامی باعث پیشرفت بوده که اینبار بخوایم در برابر فرهنگ و نگرش غربی با توسل به اون سربلند بیرون بیایم .

فلاکت و بدبختی کل کشور و کل منطقه رو برداشته بعد هنوز یک سری ها توی تخیل و فانتزی های فکری سیر میکنن !

16. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •