تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مهاجرت به ترکیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysam2578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض مهاجرت به ترکیه

سلام دوستان . من مجموعا چیزی حدود 15 میلیون تومن تونستم جمع کنم و یکی از دوستانم ترکیه داره زندگی میکنه و کار میکنه . میخوام برم ترکیه و اونجا کار کنم . مدرک تحصیلی اونچنانی هم ندارم اصل مدرکم فوق دیپلمه . ولی خب بعیده استفاده ای بشه ازش کرد . حرفه و تخصص خاصی هم ندارم . دوستم هم شرایطش مثل من بود و الان ترکیه داره زندگی میکنه . البته اون به صورت غیر قانونی خارج شد . من میتونم با این وضعیت مهاجرت کنم ؟؟؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

کشور خودت رو ول کنی بدون هیچ پشتوانه مالی و تخصصی بری کشور دیگه که چی بشه؟
    حداقل چیزی که شخص تو کشور خودش و خارج از اون داره حمایت های حقوقی دولت متبوعش هست ولی وقتی به عنوان مهاجر غیر قانونی در کشور دیگه ای باشی حمایت اون کشور رو که نداری یه بار اضافه ای رو کنسولگریش هست من کشورهای خارجی مخصوصا همسایه زیاد رفتم واقعا اگه حمایت یه دولت ازت نباشه خیلی کارت گیره خیلی خیلی.

3. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

اگه خواستی بری به صورت قانونی برو . به فکر مشکلات بعدش هم باش . ترکیه کشور زیبایی هست تا حالا چند بار رفتم اما قوانینش هم یه خورده سخته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

قاچاقی و غیر قانونی یا بصورت رسمی رفتن رو توضیح بدبن لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

اصلا غیر قانونی نرو خیلی خطر و ضرر داره. پول ترکیه زیاد با ارزش تر از پول ایران نیست نرخ بیکاریش هم خیلی بالاست. در کل زیاد فرقی با ایران نداره فقط یکم آزادی ها بیشتره. به نظرم درس بخون یا کاری یاد بگیر پولی جمع کن بعد مهاجرت کن
    سلام دوستان . من مجموعا چیزی حدود 15 میلیون تومن تونستم جمع کنم و یکی از دوستانم ترکیه داره زندگی میکنه و کار میکنه . میخوام برم ترکیه و اونجا کار کنم . مدرک تحصیلی اونچنانی هم ندارم اصل مدرکم فوق دیپلمه . ولی خب بعیده استفاده ای بشه ازش کرد . حرفه و تخصص خاصی هم ندارم . دوستم هم شرایطش مثل من بود و الان ترکیه داره زندگی میکنه . البته اون به صورت غیر قانونی خارج شد . من میتونم با این وضعیت مهاجرت کنم ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

کار هایی مثل بسته بندی و نجاری و برق کشی توی ترکیه راحت میشه پیدا کرد با جای خواب

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •