تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: خرید گوشی هوشمند برای رنج 600 تا حداکثر 800 تومن با شرایط ذیل

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

بعد از اینکه صحبت های شما دوتا عزیز رو خوندم سوالات زیادی برام پیش اومد که مطرح میکنم لطفا دوستان با توضیحات بیشتری بدند.

1- نحوه تشخیص اینکه کدوم سی پی در گوشی ها خوبه چیه ؟ یعنی ملاکاش چی هستن ، ( در تشخیص کلیه گوشیها)
    2- منظور از مالی و ایگزنوس وسایر مارک ها چیست و کدوم بهتره ( مثلا در پی سی مارک اینتل بهترینه )
    3-ایا اگه صفحه نمایش رزولیش فول اچ دی داشته باشه بهتره و بازی ها خوب ساپورت میشه یا اچ دی ؟ باتوجه به این جوابیه( C4 سونی به خاطر فول اچ دی بودن صفحه توان پردازشی بیشتری رو از مجموعه سی پی یو و گرافیک میگیره و به اصطلاح کار بیشتری میکشه برای ارائه یک نتیجه برابر با گوشی اچ دی J7 . راحت تر بگم مثلا اجرای یک بازی روی گوشی مربوطه سونی گرافیک بخاطر رزولوشن فول اچ دی گرافیک بسیار بیشتری نیاز داره نسبت به همون بازی در گوشی J7 . )
    4- در مورد دوربین گوشیها چیزی نگفتین . کدومش دوربین های بهتری داره و عکس بهتر میگیره ؟؟
    5- ایا درسته ک با و جود فول اچ دی بودن c4 صفحه نمایش j7 در کنار هم ، باشن j7 بهتر بچشم میاد ؟؟
    6- ایا با نظر دوستمون در مورد خریدن LG G3 موافق هستین ، یعنی اگه من 250 تومن دیگه جور کنم و 850 داشته باشم
    بهترین گوشه این رنج LG G3 هست ؟؟؟ ، و این کار رو بکنم ؟ ، صلاحه ؟
    بازم تشکر میکنم از راهنمایی هاتون . دوستان محترم.
    درود
    اسنپدراگون و اگزینوس معمولا بهتر هستن ولی بهترین وجود نداره و رقابت هست
    فول ایچ دی به بالا هیچ فایده ای نداره
    بنچ مارک ها تعیین کننده سرعت اجرا برنامه ها روی گوشی ها هستن و بنچ مارک کیفیت دوربین هم در آزمایشگاه dx0 انجام میشه که با نمره های اینجا کیفیت دوربین ها رو میتونید مقایسه کنید

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بعد از اینکه صحبت های شما دوتا عزیز رو خوندم سوالات زیادی برام پیش اومد که مطرح میکنم لطفا دوستان با توضیحات بیشتری بدند.

1- نحوه تشخیص اینکه کدوم سی پی در گوشی ها خوبه چیه ؟ یعنی ملاکاش چی هستن ، ( در تشخیص کلیه گوشیها)
    2- منظور از مالی و ایگزنوس وسایر مارک ها چیست و کدوم بهتره ( مثلا در پی سی مارک اینتل بهترینه )
    3-ایا اگه صفحه نمایش رزولیش فول اچ دی داشته باشه بهتره و بازی ها خوب ساپورت میشه یا اچ دی ؟ باتوجه به این جوابیه( C4 سونی به خاطر فول اچ دی بودن صفحه توان پردازشی بیشتری رو از مجموعه سی پی یو و گرافیک میگیره و به اصطلاح کار بیشتری میکشه برای ارائه یک نتیجه برابر با گوشی اچ دی J7 . راحت تر بگم مثلا اجرای یک بازی روی گوشی مربوطه سونی گرافیک بخاطر رزولوشن فول اچ دی گرافیک بسیار بیشتری نیاز داره نسبت به همون بازی در گوشی J7 . )
    4- در مورد دوربین گوشیها چیزی نگفتین . کدومش دوربین های بهتری داره و عکس بهتر میگیره ؟؟
    5- ایا درسته ک با و جود فول اچ دی بودن c4 صفحه نمایش j7 در کنار هم ، باشن j7 بهتر بچشم میاد ؟؟
    6- ایا با نظر دوستمون در مورد خریدن LG G3 موافق هستین ، یعنی اگه من 250 تومن دیگه جور کنم و 850 داشته باشم
    بهترین گوشه این رنج LG G3 هست ؟؟؟ ، و این کار رو بکنم ؟ ، صلاحه ؟
    بازم تشکر میکنم از راهنمایی هاتون . دوستان محترم.
    1- برا اینکه بدونی کدوم عملکرد بهتری داره میتونی بنچمارکاشو ببینی که در بالا قرار دادم، یک عده اومدن تست کردن و تستا رو کنار هم گذاشتن، هر کدوم عددش بالاتره یعنی توی اجرای برنامه ها و بازی ها عملکرد بهتری داشته و با توحه به اون انتخابتو میکنی.

2- مثل محصولات کامپیوتریه خیلی فرقی نداره، مارکه، مثلا اسنپ دراگون تقریبا میشه گفت جز بهترینا هست ولی اگزینوس و مدیاتک هم خوب هستن اما خوب بستگی به مدل پردازندش داره که کدوم بهتره. مثلا نمیشه گفت چون اسنپ دراگون مارک بهتری هست دیگه همه مدلاش از مدیاتک بهتره ( دقیقا مثل اینتل و AMD)

3- دقیق سوالتو متوجه نشدم ولی آره دیگه وقتی رزولوشن فول اچ دی باشه توان پردازشی که نیاز داره برای سی پی یو و گرافیک بیشتره ولی مطمئنن کیفیتی که بهت ارائه میده خیلی بهتر از اچ دی 720 هست که خوب سازنده همونقدری که نیاز بوده واسش سخت افزار قرار داده و من که روی این گوشی تا اینجا مشکل خاصی نداشتم.

4- دوربینا رو هم چون هیچ عددی واسه مقایسه نداره ( غیر مگاپیکسل ) همچین نمیشه کنار هم گذاشت و نتیجه گیری کرد، همون لینکی که صفحه قبل بهت دادم بهترین راه مقایسه هست. عکسا رو کنار هم میزاری و خودت قضاوت میکنی.

5- در مورد این قضیه گفتم چون J7 صفحه AMOLED داره توی شرایط مختلف بهتر به چشم میاد یعنی تو آفتاب یا زوایای بسته که نگاهش کنی کاهش کیفیت کمتری داره اما میگم وقتی تو حالت عادی بهش نگاه کنی مطمئنا صفحه 1080 بهتر جلوه میکنه و کیفیت خیلی بهتری داره تا 720 و از این نظر نقد و بررسی ها رو هم که میخونم از صفحه نمایش C4 خیلی تقدیر شده بخاطر کیفیت عالیش. (

رزولوشن رابطه مستقیم با سایز صفحه داره، مثلا آیفون 6 اس که پرچم داره هست و باید بهترین کیفیت رو داشته باشه مدل عادی 4.7 اینچیش که دست همه میبینی حتی فول اچ دی هم نیست چون سازنده میدونه توی این سایز اصلا رزولوشن بالاتر به چشم نمیاد و ارزش نداره بزارن روش اما Iphone 6s plus که 5.5 اینچه رزولوشن 1080 فول اچ دی داره چون هر چی سایز صفحه بیشتر میشه رزولوشن اگه پایین باشه کیفیت هم میاد پایین، حالا اکثر گوشی های 5.5 اینچی رزولوشن 1080 به بالا دارن تا بهترین کیفیتو نمایش بدن.

6- والا همیشه روی پرچم دارا خیلی کار میشه، G3 پرچم دار ال جی بوده و طی گذر زمان قیمتش اومده پایین، از نظر سخت افزار شاید خیلی تفاوت چشم گیری نسبت به هم قیمتای دیگش نداشته باشه ولی کیفیتش تضمین شده هست، گرچه تو همین قیمت G8 هوآوی هم هست که باز فک میکنم عملکردش از نظر سخت افزار بهتر باشه، حسگر اثر انگشت هم داره و اونم انتخاب خوبی میتونه باشه
    Last edited by majidred2011; 21-05-2016 at 19:52.

3. این کاربر از majidred2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید.5تا از بهترین گوشی های میان رده جهان ک قیمتش بین 600 تا 800 هست :
    1.redmi note 3 pro
    2.galaxy j7 2016
    3.p9 lite
    4.moto g 4 plus
    5.zenfone 3
    اینا رو من بعنوان بهترین انتخاب نکردم بلکه بین تمام مردم جهان رای گیری شده.یکم سایت ها رو چک کنید متوجه میشید

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشید.5تا از بهترین گوشی های میان رده جهان ک قیمتش بین 600 تا 800 هست :
    1.redmi note 3 pro
    2.galaxy j7 2016
    3.p9 lite
    4.moto g 4 plus
    5.zenfone 3
    اینا رو من بعنوان بهترین انتخاب نکردم بلکه بین تمام مردم جهان رای گیری شده.یکم سایت ها رو چک کنید متوجه میشید

- - - Updated - - -

1.redmi note 3 pro
    2.galaxy j7 2016
    3.p9 lite
    4.moto g 4 plus
    5.zenfone 3

5. این کاربر از folmaz2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام در این بین ردمی نوت سه پرو یک سر و گردن از بقیه بالاتر هست .

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •