تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: بهترین وسیله برای جابجایی دستگاه های سنگین مثل دستگاه کپی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض بهترین وسیله برای جابجایی دستگاه های سنگین مثل دستگاه کپی

با سلام.

طریقه حمل صحیح دستگاه کپی و...
    خیلی توی نت گشتم اما هیچ جا ندیدمدرباره این موضوع بحث بشه.
    هرچند از نظر بعضی ها این یک موضوع پیش پا افتاده است اما واقعا برای خیلی ها میتونه مهم باشه.

اصل مطلب اینه که بنده چند روز پیش یک دستگاه کونیکا c451 خریدم وزن این دستگاه همونطور که دوستان میدونن حدود 200 کیلوگرمه.

دوستانی که از تهران زحمت کشیده بودن آورده بودن شهرستان. هنگام بار زدن دستگاه یکی از درهای جای کاغذ رو شکسته بودن در اثر فشاری که بهش اومده بود.

بنده وقتی این موضوع رو فهمیدم رفتم سه تا کارگر گرفتم و با خودم و اون بنده خدا و داداشم شش نفر بودیم اما به علت عدم تقسیم نیرو واقعا نتونستیم کنترلش کنیم و دستگاه از یک طرف از فاصله یک متری از سطح زمین افتاد و از زیر آسیب دید ولی خوشبختانه داره کار میکنه!

از دوستان عزیزی که با اشیاء سنگین سر و کار دارن یا میتونن راهنمایی کنن بفرمایند بهترین وسیله برای جابجایی دستگاه های سنگین چیه؟
    با توجه به اینکه جرثقیل رو نمیشه آورد توی مغازه و یا کلا مکان های سربسته کوچک و لیفتراک هم نیست کلا با چه وسیله ای میشه این دستگاه ها رو جابجا کرد بدون آسیب.

تقریبا هر دستگاه کپی که من میبینم یه جاییش شکسته و فقط به علت حمل ناصحیح هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

با سلام.

طریقه حمل صحیح دستگاه کپی و...
    خیلی توی نت گشتم اما هیچ جا ندیدمدرباره این موضوع بحث بشه.
    هرچند از نظر بعضی ها این یک موضوع پیش پا افتاده است اما واقعا برای خیلی ها میتونه مهم باشه.

اصل مطلب اینه که بنده چند روز پیش یک دستگاه کونیکا c451 خریدم وزن این دستگاه همونطور که دوستان میدونن حدود 200 کیلوگرمه.

دوستانی که از تهران زحمت کشیده بودن آورده بودن شهرستان. هنگام بار زدن دستگاه یکی از درهای جای کاغذ رو شکسته بودن در اثر فشاری که بهش اومده بود.

بنده وقتی این موضوع رو فهمیدم رفتم سه تا کارگر گرفتم و با خودم و اون بنده خدا و داداشم شش نفر بودیم اما به علت عدم تقسیم نیرو واقعا نتونستیم کنترلش کنیم و دستگاه از یک طرف از فاصله یک متری از سطح زمین افتاد و از زیر آسیب دید ولی خوشبختانه داره کار میکنه!

از دوستان عزیزی که با اشیاء سنگین سر و کار دارن یا میتونن راهنمایی کنن بفرمایند بهترین وسیله برای جابجایی دستگاه های سنگین چیه؟
    با توجه به اینکه جرثقیل رو نمیشه آورد توی مغازه و یا کلا مکان های سربسته کوچک و لیفتراک هم نیست کلا با چه وسیله ای میشه این دستگاه ها رو جابجا کرد بدون آسیب.

تقریبا هر دستگاه کپی که من میبینم یه جاییش شکسته و فقط به علت حمل ناصحیح هست.
    دستگاه را 4 نفري با كمي زحمت جابجا مي كنند

3. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •