تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نحوه استفاده ازآنتی ویروس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض نحوه استفاده ازآنتی ویروس

سلام نمیدونستم کجامشکلمومطرح کنم درمورد آنتی ویروس اومدم این انجمن
    من آنتی ویروس اویرا 15.0.15.141 رودانلودونصب کردم(نسخهfree) آپدیتش کردم وسیستم رواسکن کردم امابعدتمام برنامه های سیستم ازکارافتادحتی مرورگرهام ناچارشدم انتی ویروس روحذف وسیستم روریکاوری کنم .میشه راهنماییم کنیدچیکارکنم که بتونم آنتی ویروسم داشته باشم واستفاده کنم .درضمن من اصلابه تنظیمات آنتی ویروس دست نزدم چون بلدنبودم.
    ممنونم ازسایت خوبتون

پروفشنال Tom Clancy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    از کار افتادن برنامه ها به علت نصب آنتی ویروس نیست! احتمالا سیستم عامل شما دچار مشکل هست و یا وجود ویروس این مشکل رو براتون ایجاد میکنه.
    اگر براتون مقدور هست ویندوز رو تعویض کنید و دوباره اسکن کنید در غیر این صورت پیشنهاد میشود از آنتی ویروسهایی که قبل از بوت شدن سیستم ، اسکن انجام میدهند استفاده کنید

در آغاز فعالیت sivanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    به نظر من شما باید ویندوزتون رو عوض کنید، اگر باز مشکل داشتید هاردتون فرمت کنید و بعد دوباره ویندوز نصب کنید.در نهایت آنتی ویروس نصب کنید که پیشنهاد من آنتی ویروس نود32 هست

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام نمیدونستم کجامشکلمومطرح کنم درمورد آنتی ویروس اومدم این انجمن
    من آنتی ویروس اویرا 15.0.15.141 رودانلودونصب کردم(نسخهfree) آپدیتش کردم وسیستم رواسکن کردم امابعدتمام برنامه های سیستم ازکارافتادحتی مرورگرهام ناچارشدم انتی ویروس روحذف وسیستم روریکاوری کنم .میشه راهنماییم کنیدچیکارکنم که بتونم آنتی ویروسم داشته باشم واستفاده کنم .درضمن من اصلابه تنظیمات آنتی ویروس دست نزدم چون بلدنبودم.
    ممنونم ازسایت خوبتون
    درود:
    سیستم شما کاملا آلوده به ویروس بوده.یعنی فایلهای سیستمی شما آلوده شده بودهو آنتی ویروس آویرا اونها رو نتونسته گندزدایی کنه و ناچارا اونها رو پاک کرده (یعنی قرنطینه کرده بطورذ پیش فرض).من پیشنهاد میکنم کل سیستمتون رو با یک دیسک نجات که دارای قابلیت گندزدایی قوی باشه مثل کسپر و بیت دیفندر(من کسپر رو بخاطر حجم کمتر و قدرت بالایی که ازش دیدم و سرعت اسکن و گندزدایی بالاتر پیشنهاد میکنم) اسکن و پاکسازی کنید و در صضورت نیاز ویندوز رو با خیال راحت عوض کنید.میتونید همین آنتی ویروس یا آنتی ویروس اوست رایگان نصب کنید...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •