تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: یه نفر از صفر توضیح بده که iOS چه ملزوماتی میطلبه؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض یه نفر از صفر توضیح بده که iOS چه ملزوماتی میطلبه؟

سلام من تاپیک ها رو خوندم ولی دقیقا متوجه نشدم وقتی گوشی اپل (مثلا آیفون 6 ) گرفتیم چیا لازمه داشته باشیم از نظر نرم افزاری ؟
    فرض کنیم که گوشی ریفرش و ریفربیش نیست و فکتوری آنلاک هم هست همه چی هم اوریجینال و معتبر.

من پس از خرید آیفون6 یا 6اس دست اول باید چیکار کنم؟ اکتیو کردن چیه؟ اپل آیدی چیه و برای چی لازمه؟ جیلبرینگ چیه؟هرچی تاپیک ها رو خوندم نفهمیدم. هر مورد دیگه ای هم لازم دونستین که اطلاع داشته باشم لطفا دریغ نکنین.

لازم هم نیست قدم به قدم همه چیز رو توضیح بدین چون میدونم کسی حوصله چنین کاری رو نداره. فقط مختصر مفید بگین که مثلا اپل آیدی اینه و برای فلان لازمه و در فلان تاپیک میشه در موردش اطلاعات کسب کرد و ....

فکر کنم تاپیک برای خیلی ها مثل من که عمرشون رو با سیمبین آغاز کردن و با اندروید گذروندن لازم و مفید باشه.

ممنون.

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اول از همه شما یه اپل ایدی بساز (واسه اموزش ساخت رایگانش میتونی گوگل کنی) پیدا نکردی خبر بده راهنماییت کنم
    بعد قبل از اینکه گوشیتو روشن کنی برو داخل این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببین گوشیت اکتیو نشده (اگه چندتا تیک سبز با یه تاریخ توی اون صفحه دیدی خبر بده تا بیشتر راهنماییت کنم چون اون مورد همیشه به معنی اکتیو شدن نیست) اگه گوشیت اکتیو نشده بود که چه بهتر
    حالا فرض بر این میگیریم که دستگاه اکتیو نشده حالا شما اگه اطرافت وای فای نداری حتما یه سیمکارت بنداز روش چون واسه اکتیو کردن اولیه به نت نیازه
    باقی مراحل خیلی اسونه خودت میتونی انجام بدی

اپل ایدی واسه دانلود برنامه ها از اپ استور لازمه
    جیلبریک یعنی برداشتن محدودیتهای ایفون که چون شما تازه کار هستین پیشنهاد میکنم بعد از یکی دو ماه درصورت نیاز دنبال جیلبریک کردن دستگاهتون برین که من شدیدا توصیه اش میکنم چون ایفون بدون جیلبریک مثل زنبور بی عسل میمونه

3. 3 کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.
    گوشیم حتما اکتیو نشده چون از چی چی کالا یا گوشی شاپ خواهم خرید.

چه نرم افزارهایی حیاتی هست و حتما باید روی اپل نصب بشه ؟

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببینید دوست عزیز شما برای استفاده از آیفون فقط و فقط نیاز به اپل ایدی دارید ، با سرچ تو اینترنت می تونید آموزش ساخت اپل آیدی معتبر و verify شده رو بخونید و بدون هزینه اضافه خودتون بسازید. نتونستید هم پیغام بدید من براتون انجام میدم.
    بر فرض اینکه گوشی اصلی و اکتیو نشده باشه شما نیاز به اینترنت دارید که وقتی گوشی رو روشن کردید بهش وصل بشید مشخصات اپل ایدی وارد کنید و گوشی رو بیارید بالا...
    هیچ برنامه ضروری نیاز نداره اپل ، فقط ما چون در ایران ممکنه گاهی با مشکل تحریم IP ایران از طرف اپل و اپ استور مواجه بشیم بهتون توصیه میکنم در اولین قدم یک فی.لترشکن مناسب تهیه کنید و روی گوشی نصب کنید ، بجز این مورد دیگه چیزایی که مورد نیاز خودتونه می تونید از اپ استور با گوشی دانلود کنید مثل وایبر ، دیکشنری و ...

ما برای دسترسی به فایل های سیستمی و دستکاری و تغییرات در نرم افزار یا اضافه کردن یک سری قابلیت و ویژگی ها در گوشی های هوشمند در دو سیستم عامل محبوب اندروید و IOS نیاز داریم اون سد امنیتی رو که سازنده روی فایل های سیستمی قرار داده بشکنیم و به قول خودمون گوشی رو هک کنیم تا به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنیم و بتونیم توش تغییرات دلخواه ایجاد کنیم. در گوشی های اندرویدی این حرکت رو میگند " روت کردن " و در IOS میگن " جیلبریک کردن " . در هر دو مورد اینکه آیا روت یا جلیبریک بشه کرد کاملا بستگی به نوع ورژن سیستم عامل داره! یعنی اینطوری نیست که شما گوشی رو بخری بعد ورژن سیستم عامل اپلتون 9.3.1 باشه و بتونید جیلبریکش کنید! خیر! برای هر ورژن IOS یک جیلبریک ارائه میشه و ممکنه تا چندین ورژن اصلا جیل براش نیاد! ( جیل مخفف جیلبریک هستش ) و بهتره شما فعلا در ابتدای امر اصلا سمت جیلبریک و مسائل حاشیه ایش نرید.

امیدوارم توضیحات مختصر و مفید بوده باشه!

6. 2 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام.
    گوشیم حتما اکتیو نشده چون از چی چی کالا یا گوشی شاپ خواهم خرید.

چه نرم افزارهایی حیاتی هست و حتما باید روی اپل نصب بشه ؟
    خود آیفون به تنهایی با سیمکارت و بدون نیاز به کامپیوتر قابل راه اندازی و اکتیو شدن است . منتها قبل از راه اندازی یک Apple ID با کشور انتخابی امریکا بسازید. که بتوانید از اپ استور اپلیکیشن یا هر آیتمی که میخواهید دانلود و در iDevice خود دانلود و نصب نمایید . برای اتصال iDevice به سیستم و انتقال عکس ،فایل، موزیک اپلیکیشن و... نیاز به نرم افزار آیتونز دارید که بر اساس نوع سیستم عامل ویندوزی خود ( 32 بیتی یا 64 بیتی) یا MacOSX ، آنرا از سایت اپل دانلود و روی سیستم خود نصب نمایید.
    البته میتوانید از نرم افزارهای جانبی دیگر برای انتقال فایل استفاده کنید که زیاد توصیه نمیکنم( مخصوصا" نصب اپلیکیشن و انتقال موزیک) منتها نصب آیتونز روی سیستم الزامی است .

ساخت اپل آیدی هم ساده است برای بار اول با ip امریکا آیتونز را باز کنید قسمت app store ،عبارت free راجستجو کنید ، یک اپلیکیشن Free (بدون گزینه in-App Purchases ) را انتخاب کنید در این مرحله از شما ID میخواهد ... مراحل ثبت نام رو طی کنید ، گزینه کارت بانکی را روی none بگذارید یک آدرس فیک امریکا با کد منطقه پیدا کنید و در آخر ایمیل را verify کنید .

Last edited by MXRX; 06-05-2016 at 15:59.

8. 2 کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان عزیز از توضیحاتتون ممنونم.

فقط یه سوال، من میخوام روی گوشیم حتما منشی تلفنی نصب کنم. 5s و SE و 6s هم زیاد برام فرق نمیکنه به نظر شما بهتره گوشی اپل من چه ورژن iOS داشته باشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

ببین دوست عزیز شما نمیتونی هر نسخه ای ک میخوای رستور کنی ک
    هر نسخه ای ک باشه یا باید اونو بزاری یا ب نسخه بالاتر اپگریت کنی
    بنظر من اگ دوس دار جلبریک نیستی همیشه ب اخرین نسخه اپگرید کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •