تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: خريد بين asus n552vw و G551vw

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

13 خريد بين asus n552vw و G551vw

سلام به همه،،،دوستان من ميخواستم يه لپ تاپ بخرم،،بين ٢تا سيستم از شركت ايسوس گير كردم،،مدلهاي N552vw و G551vw
    ميخواستم تفاوت بين اينارو بگيد،،،كسايي كه تجربه كار كردن باهاشونو داشتن لطفا بگن...
    چندجا خوندم نوشته بودن سري N يه سري مشكلات گرافيكي و صفحه نمايش داره،آيا درسته؟؟
    و اينكه سوال آخر اينكه اين سيستم ها حداقل تا چند سال جوابگوي بازي ها هستند؟
    ممنون اگه تجربياتتون رو باهام در ميون بذاريد چون قصد خريد دارم ميخوام زودتر تصميم بگيرم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کانفیگشون ک یکیه تقریبا
    اما ب نظر من ASUS N552VW انتخاب بهتریه چون کمی سبک تره و ظاهر شیک تری داره...
    البته احتمالا ASUS G551VW ب خاطر گیمینگ بودن سیستم خنک کنندگی بهتری داره...
    سری n ایسوز همیشه کاملترین و بهترین انتخاب ها بودن...
    در مورد مشکلات گرافیکی و صفحه نمایش هم ب نظر خودم احتمالش خیییلی کمه اما خب تحقیقات دقیق تر کنین از نظرات خریداران تو سایتا...
    در مورد سوال آخرتون هم کلا اگر نیتتون فقط بازیه ک قطعا pc انتخاب بهتریه...گرونترین لپتاپای گیمینگ هم بازم نسبت ب pc هم قیمتشون بازده کمتری دارن معمولا...تازه مشکلاتی مث داغ کردن هم ک بماند...
    اما در مجموع میشه گفت ب نظرم حداقل تا 3 سال راحت جوابگوی بازیا هس...البته روی رزولوشن full hd...نه 4k
    مبارکه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان بنده هم بین این دو مدل و مدل g501vw و n501vw سردرگم شدم.از یک طرف همراه داشتن دی وی دی رام باعث افزایش ضخامت و وزن قابل توجه می شه و از طرفی نگرانی این رو دارم که در مدل های بدون دی وی دی رام به علت ضخامت کمتر سیستم خنک کننده هم ضعیف شده باشه. به نظر شما زخامت کمتر تاثیری در خنک کننده ی سیستم داره ؟

از طرفی n552vw طبق نظر تمام بررسی های انجام شده و همچنین اکثر کاربران ایرانی دارای باتری بسیار ضعیفی هست که واقعا من رو مردد کرده در حالی که به نظر من از g551vw زیباتر هست. ضعف دیگر این مدل پایین بودن سرعت hdd آن هست که 5400 دوره ولی هارد g551vw دور 7200 داره. باتری مدل g551vw به مقدار محسوسی قوی تر هست و همچنین قابلیت تعویض هم داره.

استفاده ای هم که من می خوام بکنم مجازی سازی و یکسیری کارهای پردازشیی و گهگاهی بازی هست اونهم به مقدار کم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز. اینکه گفتی بنظر اکثر کاربرها باتری بسیار ضعیفی است، بنظرم دیگه خیلی مبالغه آمیزه. باتری این لپ تاپ در کارهای عادی حدود 3.5 الی 4 ساعت دوام می آورد.

در مورد هارد هم الان خیلی لپ تاپ های دیگر هم هاردشان 5400 است، حالا تعداد محدودی آمدند و هارد 7200 گذاشتند.
    شما به آن SSD اش فکر کن که چقدر در سرعت اثر مثبت میگذارد. به فرض شما دیدی که سرعت هاردش پایین است و این در کارشما تاثیر منفی میگذارد (که خیلی هم بعید است)، خیلی راحت میتوانی هاردش را عوض کنی.

در کل با توجه به مردد بودن شما، توصیه میکنم یک نگاهی به G501vw هم بندازی. اگرچه گرانتر است.

اگر هم میتوانی کمی صبر کن تا مدلهای جدیدتر ایسوس به بازار عرضه شود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی های شما.

حقیقتش n552vw خیلی چشم رو گرفته و فقط بحث باتریش هست که دو دلم کرده و سرعت هارد 5400.

g501vw از چه رابطی برای اتصال ssd به مادربورد استفاده می کنه ؟! اینم مثل n552vw از PCIe x4 استفاده می کنه ؟!

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ظاهرا رابطش همان PCIe x4 است . در نمونه های داخلی را نمیدانم ولی در نمونه های سایر کشورها از این مدل هارد استفاده شده است که مشابه نمونه ایست که در N552vw های ایران هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود
    N552 بهتره
    بررسی جفتشون روببینی تو نوت بوک چک متوجه میشی
    N552 نمره ی بسیار بالاتری گرفته
    نوت بوک چک هم به شخص هر لپ تاپی رو که دیدم بررسی کرده واقعا دقیق و بی طرف بررسی کرده
    تمام نقاط قوت و ضعفی رو که میگه میشه تو لپ تاپ مورد نظر دید
    در کل کارش درسته ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

دوستان سلام
    منم دقیقا سر این موضوع مشکل دارم
    من بین این دو لبتاپ گیر کردم
    کلا از g551 بیشتر خوشم اومده اما تنها گیری که داره نسبت به n552همین 128 گیگ ssd که داره
    یعنی nداره ولی g نداره
    به نظر شما چه کنم انقدر ssd مهمه انتخابم رو از جی تغییر بدم

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان سلام
    منم دقیقا سر این موضوع مشکل دارم
    من بین این دو لبتاپ گیر کردم
    کلا از g551 بیشتر خوشم اومده اما تنها گیری که داره نسبت به n552همین 128 گیگ ssd که داره
    یعنی nداره ولی g نداره
    به نظر شما چه کنم انقدر ssd مهمه انتخابم رو از جی تغییر بدم
    اینطور که در خود سایت ایسوس آمده، ausu g551vw قابلیت نصب ssd را دارد.

بهرحال داشتن ssd مزیت زیادی دارد و فکر میکنم اگر مدلی را تهیه کنی که ssd دارد، در کل راضی تر خواهی بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

اره کاملا با حرفت موافقم
    الان تو دی جی کالا ی مدل دیدم که یک ترا به همراه 128 ssd هست و رم ب جا 16 ...12 گذاشته که قصد خرید دارم به گفته کسایی که خریده بودن همه بازی های سنگین رو میتونه اجرا کنه در ضمن رم رو هم میشه ارتقا داد ک نیازی نیست
    با تشکر از همه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •