تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 33 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 326

نام تاپيک: معرفی و بررسی مودم هایی با چیپست برودکام

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

پس دوستان با این تفاسیر برم ASUS بگیرم؟؟؟
    کاری به چیپ نداشته باشم؟
    راستش الانم یه مودم cndt دارم که چیپش برودکام نیست و خیلی دیر لینک می پرونه
    SNR حتی تا 9 هم می یاد
    الان دقیقا نمی دونم چیکار کنم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

کاری به چیپ نداشته باشم؟
    SNR حتی تا 9 هم می یاد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

3. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت آسیاتک
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کاری به چیپ نداشته باشم؟
    SNR حتی تا 9 هم می یاد
    سلام خدایی قصد تبلیغ ندارم واقعا چیزی که پیش اومده رو میگم
    اما برای من تی پی لینکی که خریدم بعد از 3 سال هنوز داره جواب میده و یه asus بری دوستم خریدم که بعد از دو سال مشکل پیدا کرد و مجبور شد عوض کنه
    از نظر من جدای برند همه اینها با چندتا چیپ مشابه هم کار میکنند و کاملا هم قطعات الکترونیکی بصورت رندوم و شانسی هست که یکی یکسال جواب میده یکی 5 سال و یا کمتر و یا بیشتر وگرنه خود دوست بنده تاکید کرد که حتما asus باشه که خیالش راحت باشه و کیفیت بالاتر اما خب بعد دو سال مودمشون از کار افتاد.

فقط چیپست نیست برند مودم و کیفیت قطعات بکار رفته هم مهمه من 2730u دارم روی انواع خطوط تست کردم روی خطوط پر از نویز تست کردم واقعا عالی جواب میده همون دی لینک 2750 با چیپست ریلتک هم تست کردم کلا دیرتر لینک میگیره چه خط تلفن نویز داشته باشه چه نویز نداشته باشه من خط تلفن خودم بخاطر حرکت اسانسور نویز ناجوری داره به طوری که وقتی اسانسور حرکت snr بهشدت افت میکنه هر مودمی تست کردم با حرکت اسانسور لینک پروند فقط n10 ایسوس و 2730u تونستن مقاومت کنن
    خب شما تجربتو بیان میکنی منم تجربمو بیان کردم دیگه حالا دوست خوبمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اگه واقعا مودم سراغ دارند میتونن حتی شده چند دقیقه تست کنند و یا مثل من سه تا مودم با چیپ مختلف بگیرند هم پشت دست داشته باشند و هم نتیجشو بگن.

شما خودت بگو 2730u رو توی بازار 60 میدن اما 2750u رو 99 میدن تقریبا 40 هزار تومن گرونتر حالا شما خودت بگو ایا شرکت مثل دی لینک با این همه تجربه و سالها ساخت انواع سوئیچ و مودم و.... میاد یه مدل بالاتر و با قیمت بیشتر رو با کیفیت بدتر ارائه بده!!
    مخصوصا اینکه هر دوی این مودم ها سا ل ساختشون مشابه هم هست . بعد جالبه توی گوگل سرچ کنید 2730u رو چیپ ریلتک نوشته و 2750u رو نوشته برودکام!!

ممنون از شما

5. این کاربر از amin885 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

این مودم از دانگل LTE هم پشتیبانی می کنه؟
    همه مودم های USB خور مثل 2790 دی لینک از دانگل فورجی پشتیبانی می کنن؟
    چون همه جا می بینم که زده دانگل 3G
    یعنی 3372 بزنیم فورحی نمی گیره؟؟

اما برای من تی پی لینکی که خریدم بعد از 3 سال هنوز داره جواب میده و یه asus بری دوستم خریدم که بعد از دو سال مشکل پیدا کرد و مجبور شد عوض کنه
    از نظر من جدای برند همه اینها با چندتا چیپ مشابه هم کار میکنند و کاملا هم قطعات الکترونیکی بصورت رندوم و شانسی هست که یکی یکسال جواب میده یکی 5 سال و یا کمتر و یا بیشتر وگرنه خود دوست بنده تاکید کرد که حتما asus باشه که خیالش راحت باشه و کیفیت بالاتر اما خب بعد دو سال مودمشون از کار افتاد.

خب شما تجربتو بیان میکنی منم تجربمو بیان کردم دیگه حالا دوست خوبمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اگه واقعا مودم سراغ دارند میتونن حتی شده چند دقیقه تست کنند و یا مثل من سه تا مودم با چیپ مختلف بگیرند هم پشت دست داشته باشند و هم نتیجشو بگن.

شما خودت بگو 2730u رو توی بازار 60 میدن اما 2750u رو 99 میدن تقریبا 40 هزار تومن گرونتر حالا شما خودت بگو ایا شرکت مثل دی لینک با این همه تجربه و سالها ساخت انواع سوئیچ و مودم و.... میاد یه مدل بالاتر و با قیمت بیشتر رو با کیفیت بدتر ارائه بده!!
    مخصوصا اینکه هر دوی این مودم ها سا ل ساختشون مشابه هم هست . بعد جالبه توی گوگل سرچ کنید 2730u رو چیپ ریلتک نوشته و 2750u رو نوشته برودکام!!

ممنون از شما
    ممنونم
    پیشنهاد چیه؟
    یعنی بی خیال چیپست بشم؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممنونم
    پیشنهاد چیه؟
    به احتمال زیاد دانگل فورجی رو میگیره و به مودم میده برای پخش نباید مهم باشه این مسله حالا باز دوستانی که تجربه دارن بگن

Sent from my NX403A using Tapatalk

8. این کاربر از hrkhl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ممنون از شما
    2730 مدل c1 میشه برودکام و مدل u1 میشه ریلتک 2750 هم به همین شکله ولی 2750 برودکام فقط 6سال پیش ازش چند سری زد و دیگه تولید نشد و از اون به بعد سفید(ریلتک)داره تولید میشه 2750 سفید هم هیچگونه مشکل سخت افزاری نداره فقط بخاطر اینکه چیپستش ریلتکه از 2730 چیپست برودکام کم میاره هم از نظر سرعت ثابت شدن لینک و هم از نظر پایداری 2730u با چیپست برودکام برتری خودش رو نشون میده وگرنه از نظر کیفیت سخت افزاری 2730 برودکام با 2730 ریلتک یا 2750 هیچگونه تفاوتی ندارن و بخاطر استفاده از قطعات با کیفیت تر خرابی خیلی خیلی کم تری نسبت به تی پی لینک دارن
    مثلا خیلی از مودم های تی پی لینک نو از جعبه درمیارید مشکل دارن یا اینکه بعد از چند روز قطع و وصلی و مشکل سخت افزاری پیدا میکنن بعضیاشون هم مشکلی پیدا نمیکنن و خوب از اب درمیان ولی شما توی دی لینک خیلی خیلی کم یا اصلا چنین مشکلی(شانسی بودن) رو پیدا نمیکنید
    Last edited by farshad0123; 29-07-2016 at 12:39.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

خيلي از مودم ها دانگل فورجي ساپورت نميكنن
    نمونش با توجه به قيمت حدود ٥٠٠
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولي اين ايسوس فوق العاده فورجي ساپورت لودبالانس قيمت حدود ١٤٠
    كيفيت خط

مودم متفرقه به روز تا ١٥ مياد

11. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنونم
    پیشنهاد چیه؟
    اول اینکه امکاناتی که احتیاج دارید مد نظر قرار بدید مودمی میخواید که دانگل خور باشه یا نه اصلا مودم ساده میخواید
    بعد توی مودم ها با توجه به اینکه توی این تاپیک بحث چیپ هم شده میشه مودم هایی رو خرید که همه جوره همه قبولش دارند مثل مودم
    TP-LINK TD-W8968 Wireless N300 ADSL2+ Modem Router

که هم چیپش برودکام هست و هم نارضایتی من ندیدم کسی از این مودم داشته باشه.

13. این کاربر از amin885 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اول اینکه امکاناتی که احتیاج دارید مد نظر قرار بدید مودمی میخواید که دانگل خور باشه یا نه اصلا مودم ساده میخواید
    بعد توی مودم ها با توجه به اینکه توی این تاپیک بحث چیپ هم شده میشه مودم هایی رو خرید که همه جوره همه قبولش دارند مثل مودم
    TP-LINK TD-W8968 Wireless N300 ADSL2+ Modem Router

که هم چیپش برودکام هست و هم نارضایتی من ندیدم کسی از این مودم داشته باشه.
    فكر كنم تري جي باشه فقط

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

فكر كنم تري جي باشه فقط

درسته این مودم فقط ساپورت 3g هست اما با این قیمتی که داره 98 تومن واقعا ارزش خرید رو داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •