تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ApricityOS زیبا و ساده

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

12 ApricityOS زیبا و ساده

باسلام خدمت دوستان
    حقیقتش چند وقتی بود دنبال یک توزیع لینوکس برپایه archlinux میگشتم که راضیم کنه و از این بین دو توزیع نظرمو جلب کرد یکی manjaro یکی ApricityOS
    manjaroجامعه کاربری بسیار بزرگی داره و همراه با میزکار های مختلف از جمله kdeوxfceمیاد.ولی بازم راضیم نکرد آن هم به دلیل اینکه میزکارهاش شبیه به ویندوز بود یا ویندوز شبیه بهش بود چیزی که من دنبالش بودم میزکار گنوم بود ولی بازاون چیزی ک میخواستم نبود دنبال یک توزیع بودم ک میز کار گنوم رو تغییر داده باشه و نیاز به دستکاری من نباشه و اون ApricityOS بود.
    این توزیع بر پایه arch linux هستی یعنی شما همیشه جدیدترین نرم افزار هارورو سیستمتون دارید و از مخازن archlinux استفاده میکنید.(اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید آشنا نیستم با این واژه های پارسی)

از حالبی این توزیع نواری که در پایین صفحه قرار میگیره و نرم افزار های مورد پسند شما و برنامه هایی ک در حال اجرا هستند نشون میده.یه جورایی شبیه مک و البته این نوار زمانی ک مثلا شما یه نرم افزاری اجرا کردین موقتا مخفی میشه و وقتی موس میارید پایین صفحه دوباره ظاهر میشه.

بذارید از امکانات توزیع طبق گفته سایت اصلیش براتون بگم :
    ICE : به شما اجازه میده سایت های مورد علافتون بصورت آیکون برای دسترسی سریعتر در دسکتاپ قرار دهید.(من نتونستم این کار رو انجام بدم حالا ممکنه باگ باشه شما اگر یاد گرفتید به بقیه هم یاد دهید )
    PERFORMANCE :‌ با کم کردن اجزا غیر مهم میزکار گنوم اجازه میده ک سیستم شما زودتر لود بشه و مصرف رم کمتری تا ۵۰۰ مگابایت داشته باشید.(البته روی سیستم من نزدیک به 800 مگ رم پر میشه)
    BATTERY USAGE : این توزیغ با یک ابزار پیشرفته مدیریت مصرف باتری میاد که واقعا خوبه.
    PUSHBULLET :‌به شما اجازه میده بین دستگاه هاتون فایل های کوچیک لینک و غیره جا به جا کنید.
    UTILIZING WINDOWS PROGRAMS : یکی از نکات خوب این توزیع این است که نرم افزار PLAY ON LINUX بصورت پیشفرض برای اجرای نرم افزار های ویندوزی دارد.ولی استفاده ازش مکروه است.\
    SBACKUP : برای گرفتن نسخه پشتیبان برای اطلاعات مهمتون
    POWERLINE-SHELL : ترمینال قدرتمند و زیبا که براتون درپایان عکسشو میذارم.واقعا حال کردم
    SECURITY : نرم افزار FIREWALL بصورت پیشفرض نصب شده و کافیه فقط فعاش کنید.
    UPDATES : همونطور که گفتم همیشه جدیدترین هارو در اختیارتون قرار میده.

اینم تعدادی عکس از محیط این توززیع زیبای لینوکسی :

دسکتاپ =>
    نرم افزارها =>
    آپدیت ۱ گیگ توزیع!! =>

در حال کپی کردن فایل ها =>
    مصرف رم و سی پی یو =>

ترمینال =>
    Last edited by ArashMiniStar; 25-04-2016 at 11:41.

2. 3 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه msm43njn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

توزیع ElementaryOS رو هم امتحان کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یک چیزی تقریبا تو همین مایه‌هاست فقط بر پایه اوبونتو هست.

4. این کاربر از msm43njn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •