تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 26 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 258

نام تاپيک: فاجعه بیکاری ۱ میلیون تحصیل‌‌کرده دانشگاهی بیکارند !!!

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

جدای از همه مسایل یک چیزی کاملا روشن هست اونم اینکه مهمترین نعمت زندگییت که همون سلامتی هست رو مدیون علم پزشکی هستی و تمام لوازمی که اسباب راحتی در زندگی رو برات فراهم کردن رو هم مدیون علوم مهندسی!

در ضمن یه سوال دارم:

شما به گفته خودت نصف بیشتر روز رو سر کاری!
    ماشالا تحصیل کرده هم که هستی.
    برای آزمون وکالت و ... هم برنامه ها داری.

حالا با این اوصاف صبح تا شب هر وقت من میام، شما در تمام تاپیک ها حضور فعال داری و از همه جالبتر اینکه ،هر تاپیکی که شما حضور مقید داری به بیراهه کشیده میشه؟چطوریاست؟
    پزشکی رو دیگه نمیخواستم شروع کنم خودتون خواستیدا!!! خخخخ
    مولتی تسک بودن یکی از ویژگی های منه به طور همزمان تو چندتا سایت انگلیسی و عربی و ترکی زبان هم عضوم الان تب هاشون تو مرورگر بازه! تازه اینکه چیزی نیست واتزاپ و تلگرام و اینستاگرام و ... هم در همین حال استفاده میکنم ، خدا به گوشیم صبر عطا کنه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض فاجعه بیکاری ۱ میلیون تحصیل‌‌کرده دانشگاهی بیکارند !!!

جدای از همه مسایل یک چیزی کاملا روشن هست اونم اینکه مهمترین نعمت زندگییت که همون سلامتی هست رو مدیون علم پزشکی هستی و تمام لوازمی که اسباب راحتی در زندگی رو برات فراهم کردن رو هم مدیون علوم مهندسی!

در ضمن یه سوال دارم:

شما به گفته خودت نصف بیشتر روز رو سر کاری!
    ماشالا تحصیل کرده هم که هستی.
    برای آزمون وکالت و ... هم برنامه ها داری.

حالا با این اوصاف صبح تا شب هر وقت من میام، شما در تمام تاپیک ها حضور فعال داری و از همه جالبتر اینکه ،هر تاپیکی که شما حضور مقید داری به بیراهه کشیده میشه؟چطوریاست؟
    من خودم دانشگاه علوم پزشكى هستم و اين خنده داره كه فك كنيم اولا اينجا چيزى به اسم علم پزشكى هست و ثانيا بدنبالش فك كنيم كه نعمت سلامتى مديون اون!
    كشور ما بزرگترين مركز درآمد كاذبانه و دلال منش پزشكى (دوا درمونى بيشتر بهش مياد بگيم) تو دنيا هست.
    اينجا در بهترين حالت بزرگترين مصرف كننده ى علم پزشكيه كه اونم حتى به لطف و بركت تحريمها خود محل سودجويى و دزديهاى لاينتناه عده اى ديگه
    البته آره ميبينيم دو صدا و سيماى "ملى" همواره از دستاوردهاى پزشكيشون ميگن، مثلا اختراع داروى ضد سرطان! با همين تيتر جوك اونم، بعد داستان چيه؟ نمونه كه موش آزمايشگاهى باشه رو در ابتدايى ترين و خفيف ترين فاز ابتلا شده به يك تومور سرطانى تحت درمان با داروشون قرار ميدن و ميگن بفرماييد اينم اثر درمان گرش!
    حالا اون فاز از پيشرفت تومور نه تو انسان قابل تشخيصه نه اصلا علائمى داره، احتمالا براى بيمارانى كاربرد داره كه هيچ جوره نميشه وجود تومور رو توشون تشخيص داد اما خب اگر اينو بخورن درمونن ديگه!
    بيخود نيست تمام خودستايى و جشن و پايكوبياى اين دستاورداشون فقط ميتونه خوراك همين صدا سيما باشه
    اينم از علم پزشكى كه نعمت سلامتيمونو مديونشيم اينجا
    Last edited by flashpoint1985; 21-04-2016 at 02:13.

3. 7 کاربر از flashpoint1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

خلاصه هر جی زمان میگذره شرایط سخت تر میشه
    Last edited by jjadm; 21-04-2016 at 09:10.

5. 3 کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ODADO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

من خودم دانشگاه علوم پزشكى هستم و اين خنده داره كه فك كنيم اولا اينجا چيزى به اسم علم پزشكى هست و ثانيا بدنبالش فك كنيم كه نعمت سلامتى مديون اون!
    كشور ما بزرگترين مركز درآمد كاذبانه و دلال منش پزشكى (دوا درمونى بيشتر بهش مياد بگيم) تو دنيا هست.
    اينجا در بهترين حالت بزرگترين مصرف كننده ى علم پزشكيه كه اونم حتى به لطف و بركت تحريمها خود محل سودجويى و دزديهاى لاينتناه عده اى ديگه
    البته آره ميبينيم دو صدا و سيماى "ملى" همواره از دستاوردهاى پزشكيشون ميگن، مثلا اختراع داروى ضد سرطان! با همين تيتر جوك اونم، بعد داستان چيه؟ نمونه كه موش آزمايشگاهى باشه رو در ابتدايى ترين و خفيف ترين فاز ابتلا شده به يك تومور سرطانى تحت درمان با داروشون قرار ميدن و ميگن بفرماييد اينم اثر درمان گرش!
    حالا اون فاز از پيشرفت تومور نه تو انسان قابل تشخيصه نه اصلا علائمى داره، احتمالا براى بيمارانى كاربرد داره كه هيچ جوره نميشه وجود تومور رو توشون تشخيص داد اما خب اگر اينو بخورن درمونن ديگه!
    بيخود نيست تمام خودستايى و جشن و پايكوبياى اين دستاورداشون فقط ميتونه خوراك همين صدا سيما باشه
    اينم از علم پزشكى كه نعمت سلامتيمونو مديونشيم اينجا

عزیز!
    اینجا کسی صحبت از کشور عزیزتر از جان ایران رو کرد؟؟؟!!!
    بحث ما بر سر علوم بود نه اشخاص صاحب اون علوم!
    اگر مبنای محاسبه ایران و افراد باشه ،که وضع قضات،وکلا و مهندسا هم دست کمی از پزشکا نداره!!
    بنده هم عرضم این بود که باید به همه علوم احترام گذاشت و همشون نقش مهمی در زندگی ما ایفا کردن و میکنن.

7. 2 کاربر از ODADO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

متاسفانه چند تا دلیل داره
    - آشنا و پارتی.افرادی هستن که به واسطه پدر با حقوق دیپلم در حال کار هستن و حتی برای سربازی هم امریه گرفتن با حقوق بالا.در حالی که میشناسم فردی با مدرک فوق از دانشگاه های مطرح تهران و ثبت چندین اختراع داره در سمتی زیردست همین دیپلم ها و با حقوق کمتر کار میکنه.
    - وضعیت نامناسب و عدم ثبات اقتصاد کشور : الان شما دفت کنی به همین علت بسیاری از تولیدی ها و شرکت های خصوصی به جای تولید فقط دنبال فروش هستند.آگهی های استخدام رو نگاه کنید.خیلی هاش فقط بازاریاب و ویزیتور با فن بیان بالا ! همین.
    - و البته همین عدم سواد تجربی اکثر افراد
    که اگر بخوایم بررسی کنیم کلا این قسمت مشکل داره.مثلا کاراموزی حین تحصیل کارشناسی.هر جایی میری برای کاراموزی که حداقل با دوتا نکته کارت برخورد کنی و یه چیزی در عمل ببینی.اکثر جاها با کاراموز ها برخورد نامناسب دارن.از عمد چیزی یاد نمیدن.که بعد بازار کار خودشون مشکلی براش پیش نیاد.
    شرکت های خصوصی که کلا سابقه کار میخوان و این امر طبیعیه که افراد باتجربه رو استخدام کنن.شما هم بری بگی من بدون حقوق و فقط برای کسب تجربه میخوام بیام قبول نمیکنن.
    حالا این سابقه از کجا باید ساخته بشه خدا داند.

9. 5 کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir deja vu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج

پيش فرض

به نظرم کسی که قرار هست بره دانشگاه و مدرک بگیره باید تکلیفش رو از قبل مشخص کنه. اگه هدفش صرف درس خوندن و ادامه تحصیله که خب مشکلی نیس .میتونه هر رشته ای که خواست و هر دانشگاهی و هر چندسالی که دوست داشت ادامه تحصیل بده! ولی اگر هدفش از دانشگاه رفتن داشتن شغل مناسب در آینده هست خب در این صورت باید قید خیلی از رشته ها و دانشگاه ها رو بزنه. مثلا کسی که 4 سال میره تاریخ میخونه ! باید به فکر بیکاریشم باشه! به دلیل در حال توسعه بودن کشور ما یکسری رشته ها اصلا قابلیت اشتغال زایی در ایران رو ندارند. فقط دانشجو دلش خوشه که مدرک گرفته! برای بعضی دانشگاه رفتن صرفا شده یه هدف.آخه به چه قیمتی؟ البته تقصیری هم ندارن ها یا باید سرمایه داشته باشن و کار کنن یا خودشون رو بچسبونن به درس دانشگاه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظرم کسی که قرار هست بره دانشگاه و مدرک بگیره باید تکلیفش رو از قبل مشخص کنه. اگه هدفش صرف درس خوندن و ادامه تحصیله که خب مشکلی نیس .میتونه هر رشته ای که خواست و هر دانشگاهی و هر چندسالی که دوست داشت ادامه تحصیل بده! ولی اگر هدفش از دانشگاه رفتن داشتن شغل مناسب در آینده هست خب در این صورت باید قید خیلی از رشته ها و دانشگاه ها رو بزنه. مثلا کسی که 4 سال میره تاریخ میخونه ! باید به فکر بیکاریشم باشه! به دلیل در حال توسعه بودن کشور ما یکسری رشته ها اصلا قابلیت اشتغال زایی در ایران رو ندارند. فقط دانشجو دلش خوشه که مدرک گرفته! برای بعضی دانشگاه رفتن صرفا شده یه هدف.آخه به چه قیمتی؟ البته تقصیری هم ندارن ها یا باید سرمایه داشته باشن و کار کنن یا خودشون رو بچسبونن به درس دانشگاه!
    نه برادر من چه حرفیه من خودم عمران خوندم و آمار رشته عمران و مکانیکو دارم . هم سن و سالای من موقع انتخاب رشته صرفا برای آینده کاری مناسب عمران و مکانیکو انتخاب کردن . نه برای مدرک گرفتن یا علاقه به تاریخ . ولی عدم ثبات مملکت باعث شده بالای 90 درصد فارقالتحصیلای این دو رشته تو سالهای اخیر بی کار باشند .
    لبته دلیل دیگه هم اینه که ورودی با بازار کار (نه نیاز )تطابق نداره . (چرا که یکی از مهمترین نیاز ها نیاز عمرانی و صنعتیه ) ولی بودجه که همیشه نیست . بودجه واسه تغذیه و بهداشت نیست چه برسه به ...

12. 3 کاربر از ابوالفضل.ا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

جدا از دلواپسان ایرانی و آمریکایی . بابک زنجانی ها همیشه هستند ولی تا بابک زنجانی ها بتونن توی کار خودشون آزاد و موفق باشن حال ما عوض نمیشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir deja vu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج

پيش فرض

نه برادر من چه حرفیه من خودم عمران خوندم و آمار رشته عمران و مکانیکو دارم . هم سن و سالای من موقع انتخاب رشته صرفا برای آینده کاری مناسب عمران و مکانیکو انتخاب کردن . نه برای مدرک گرفتن یا علاقه به تاریخ . ولی عدم ثبات مملکت باعث شده بالای 90 درصد فارقالتحصیلای این دو رشته تو سالهای اخیر بی کار باشند .
    لبته دلیل دیگه هم اینه که ورودی با بازار کار (نه نیاز )تطابق نداره . (چرا که یکی از مهمترین نیاز ها نیاز عمرانی و صنعتیه ) ولی بودجه که همیشه نیست . بودجه واسه تغذیه و بهداشت نیست چه برسه به ...
    مسلما چیزی که شما میگی هم میتونه یکی از دلایل باشه. نمیشه یه این مشکل و خیلی از مسایل حال حاضر جامعه تک بعدی نگاه کرد و عوامل مختلفی موثرن. که منم یه یه موردش اشاره کردم . که ما فارغ التحصیلانی داریم که در شرایط کنونی جامعه نیاز چندانی به مدرکشون نیست.مثل خیلی از فارغ التحصیلان علوم انسانی . دیگه رشته هایی مثل عمران هم آینده شغلی تضمین شده ای ندارند. چه برسه به یک سری رشته های غیر کاربردی

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

الان دکتری و ارشد هم کار نیست براشون؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •