تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: مشاوره خرید تلویزون با بودجه 4.5 میلیون

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تو این قیمت 4kیخرین بدون گارانتی حیفه اگه با گارانتی میخواید بگین اینا همش بدون گارانتی هستش

4k
    PHILIPS SMART LED 3D TV 55PUS7100 یکم بالاتره حدودا 4800
    SAMSUNG LED 3D TV 4K 55JU7000یکم بالاتره حدودا 4800
    LG 55UF950یکم بالاتره حدودا 4900

1080
    SONY LED TV FULL HD 3D 55W800C

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست عزیز همون جور که گفتم چون در طول روز برنامه های صدا و سیما رو نگاه می کنم و از اونجایی که کیفیت پخش برنامه های صدا و سیما sd هست فکر نکنم تلویزیون ها 4k کیفیت مطلوبی برای پخش برنامه های داخلی داشته باشند
    باز ولی تو نظرات یکی از انی سایت ها خوندم که بعضی از مدل های 4k خیلی عالی رزولیشن sd رو به 4k تبدیل می کنند (که مطمئن نیستم)
    حالا نظر شما و دوستان عزیز چیه در این مورد
    سوال دوم
    تلویزیون سونی فول hd بهتر از w800 c هم تو بازار موجود هست یا همین مورد مناسبه

3. این کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز همون جور که گفتم چون در طول روز برنامه های صدا و سیما رو نگاه می کنم و از اونجایی که کیفیت پخش برنامه های صدا و سیما sd هست فکر نکنم تلویزیون ها 4k کیفیت مطلوبی برای پخش برنامه های داخلی داشته باشند
    باز ولی تو نظرات یکی از انی سایت ها خوندم که بعضی از مدل های 4k خیلی عالی رزولیشن sd رو به 4k تبدیل می کنند (که مطمئن نیستم)
    حالا نظر شما و دوستان عزیز چیه در این مورد
    سوال دوم
    تلویزیون سونی فول hd بهتر از w800 c هم تو بازار موجود هست یا همین مورد مناسبه
    با سلام
    دوست عزیز این به نظرم بیشتر یه حرفه شایدم درسته اما اصلا کیفیت اونجوری نیست که بد باشه
    من خودم عکس گذشاتم تاپیک ببینی متوجه میشی توی سایز55 حالا کیفیفت خوب بود عالیم میشه گفت بود بخاطر sdبودن
    بعدش اشتباه توی این قیمت 4kنگیرین مگر اینکه تمیخواین هزینه کنید یا فول اچ دی سایز بزرگتر از 55 بخواین یا oledکه نمیشه با این قیمت یه مدل جدید زده الجی نمیدونم چنده الان
    بهتر از w800هم هست چنتا قدیمیترن بعضی هاش اما رقرش 200 دارن
    ولی بازم من به شما میگاز اون مدل ها که گفتمو یه نگاه بندازین
    Last edited by Mehrdad092000; 28-04-2016 at 09:37.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

تو این قیمت 4kیخرین بدون گارانتی حیفه اگه با گارانتی میخواید بگین اینا همش بدون گارانتی هستش

4k
    PHILIPS SMART LED 3D TV 55PUS7100 یکم بالاتره حدودا 4800
    SAMSUNG LED 3D TV 4K 55JU7000یکم بالاتره حدودا 4800
    LG 55UF950یکم بالاتره حدودا 4900

1080
    SONY LED TV FULL HD 3D 55W800C
    مدل ال جی قیمتش حدود 7 میلیون تومانه
    مدل سامسونگ رو از نزدیک دیدم با فلش یکی از برنامه های تلوزیون رو بردم کیفتش افتضاح بود البته برنامه hd خوب بودن
    فیلیپس رو پیدا نکردم

6. این کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مدل ال جی قیمتش حدود 7 میلیون تومانه
    مدل سامسونگ رو از نزدیک دیدم با فلش یکی از برنامه های تلوزیون رو بردم کیفتش افتضاح بود البته برنامه hd خوب بودن
    فیلیپس رو پیدا نکردم
    بدون گارانتی میگم قیمت ال جی فکر کنم 5 باشه من خودم 5400گرفتم اما تابستون الان کمتره
    با گارانتی نزدیکا 8 تومنه
    سامسونگم ندیدم تصویرشو خودم

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

سلام.تجربه خودم و آشناهامون را با تلویزیون ال ای دی سامسونگ بگم.حدودا یکسال میشه از تلویزیون سامسونگ مدل 48h6430 دارم استفاده میکنم چند ماه پیش لکه های سیاهی سمت راست پنل ظاهر شدن و همینطور توسعه پیدا کرد با تحویل تی وی به نمایندگی بعد از چندماه بعلت نبود قطعه (دراصل به علت نفهم بودن نمایندگی و نفهمیدن مشکل) تی وی را درست کردن اول فکر میکردن پنل مشکل دراه که بعدا گفتن ال ای دی بار مشکل داشته که با تعویض آن مشکل حل شد/متاسفانه این مشکل انگار تو سامسونگ همه گیره چون از آشناهامون هم که سامسونگ دارن بعضیاشون گفتن تا حالا سه بار بعلت سوختن و سیاه شدن بالا یا سمت راست پنل تی وی هاشون به نمایندگی رفته و دوباره بعد از چند وقت این مشکل بعلت کیفیت پایین و چینی بودن قطعات به گفته نمایندگی دوباره ظاهر میشه!
    کتاسفانه این مشکل بعد از چندماه و آخرای گارانتی ظاهر میشه.
    دوستان هدف از نوشتن این مطلب این بود گول ظاهر یا امکانات تی وی را نخورید و حتما برند معتبر را انتخاب کنید سونی واقعا حرف نداره یکی از آشناهامون چهار سال میشه سونی داره تا حالا آخ نگفته!
    توصیه آخرم اینه به هیچ عنوان سمت سامسونگ نرید افتضاح شاید امکانات خوبی داشته باشه ولی اصل مهم کیفیته قطعاته که نداره!

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام.تجربه خودم و آشناهامون را با تلویزیون ال ای دی سامسونگ بگم.حدودا یکسال میشه از تلویزیون سامسونگ مدل 48h6430 دارم استفاده میکنم چند ماه پیش لکه های سیاهی سمت راست پنل ظاهر شدن و همینطور توسعه پیدا کرد با تحویل تی وی به نمایندگی بعد از چندماه بعلت نبود قطعه (دراصل به علت نفهم بودن نمایندگی و نفهمیدن مشکل) تی وی را درست کردن اول فکر میکردن پنل مشکل دراه که بعدا گفتن ال ای دی بار مشکل داشته که با تعویض آن مشکل حل شد/متاسفانه این مشکل انگار تو سامسونگ همه گیره چون از آشناهامون هم که سامسونگ دارن بعضیاشون گفتن تا حالا سه بار بعلت سوختن و سیاه شدن بالا یا سمت راست پنل تی وی هاشون به نمایندگی رفته و دوباره بعد از چند وقت این مشکل بعلت کیفیت پایین و چینی بودن قطعات به گفته نمایندگی دوباره ظاهر میشه!
    کتاسفانه این مشکل بعد از چندماه و آخرای گارانتی ظاهر میشه.
    دوستان هدف از نوشتن این مطلب این بود گول ظاهر یا امکانات تی وی را نخورید و حتما برند معتبر را انتخاب کنید سونی واقعا حرف نداره یکی از آشناهامون چهار سال میشه سونی داره تا حالا آخ نگفته!
    توصیه آخرم اینه به هیچ عنوان سمت سامسونگ نرید افتضاح شاید امکانات خوبی داشته باشه ولی اصل مهم کیفیته قطعاته که نداره!
    بسیاز متشکرم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •