تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: درخواست معرفی برنامه برای نصب فایلهای apk به صورت اتوماتیک

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض درخواست معرفی برنامه برای نصب فایلهای apk به صورت اتوماتیک

سلام
    من تعداد زیادی فایل APK دارم که میخام هر بار بعد از فلش کردن یا ریست کردن گوشی نصب کنم. تک تک نمیتونم همه رو نصب کنم خیلی اعصاب خورد کنه!
    یه برنامه میخوام که همه اینا رو لیست کنه و من انتخاب کنم که نصب کنه. برای هر فایل هم نخواد که install بزنم. چند تا برنامه دانلود کردم اما برای همه فایلها خودم باید دوباره install رو بزنم تا تک تک نصب بشه.
    یه چیزی میخوام مثل گوگل استور یا بازار که برنامه ها رو خودشون نصب میکنن فقط به جای اینترنت از مموری فایلها رو بخونه.
    گوشی هم روت هست فعلن هم اندروید 5 دارم.
    ممنون از کمکتون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میتونین گوشیو وصل کنین ب کامپیوتر و با نرم افزار wondershare mobile go این کارو کنین...گوشی رو میشناسه و فایلای apk رو یه دفعه بش میدین همشو نصب میکنه رو گوشی رگباری...
    یا اینک نرم افزار اندروید easy installer روی گوشی بنصبین...فایلای apk رو مثلا توی sd ریختین...خود نرم افزار فایلارو میشناسه و همه رو نصب میکنه تند تند بدون next و اینا...

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

میتونین گوشیو وصل کنین ب کامپیوتر و با نرم افزار wondershare mobile go این کارو کنین...گوشی رو میشناسه و فایلای apk رو یه دفعه بش میدین همشو نصب میکنه رو گوشی رگباری...
    یا اینک نرم افزار اندروید easy installer روی گوشی بنصبین...فایلای apk رو مثلا توی sd ریختین...خود نرم افزار فایلارو میشناسه و همه رو نصب میکنه تند تند بدون next و اینا...
    ممنون از پاسختون.
    مشکل اینه که من easy installer و چند تا برنامه دیگه که این کار رو میکنن نصب کردم. اما اونها ه برای نصب apk ها دونه دونه باید next و install بزنم! تقاضای root هم نمیکنن این برنامه ها با اینکه برای نصب اتوماتیک باید به root دسترسی داشته باشند.
    شاید مشکل از رام باشه اما تا حالا همه چیز بدون مشکل توش اجرا میشده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •