تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 43 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

2. 2 کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

4. 3 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستان سرویس کاهش پینگ هست باسه وایرلس باشه ؟ این شرکت پتیاک که تهران هست چرا سرویس کاهش پینگ نمیده که ما هم از پینگ مرغوب اش استفاده کنیم ؟ ؟

- - - Updated - - -

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam09ft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

برای من فاصله از پاپ سایت موقع خرید میزنه 449.8639 این براساس متر هست ؟ چون مخابرات نزدیک به ما بعد هیچ ساختمون بلندی هم نیست
    با این وضعیت حدودی چقدر باید خرج کنم فقط برای یه کاربر برای تجهیزات و مودم و ... کلا ؟
    خسته شدم از اینترنت ایرانسل و همراه اول

- - - Updated - - -

برای من فاصله از پاپ سایت موقع خرید میزنه 449.8639 این براساس متر هست ؟ چون مخابرات نزدیک به ما بعد هیچ ساختمون بلندی هم نیست
    با این وضعیت حدودی چقدر باید خرج کنم فقط برای یه کاربر برای تجهیزات و مودم و ... کلا ؟
    خسته شدم از اینترنت ایرانسل و همراه اول

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

1.برنامه Winbox فقط برای رادیوهای میکروتیک هست برای کار با سیستم عامل مخصوص و منحصر به فرد این دستگاه ها.
    2.بخاطر تنظیمات پیچیده که نیاز به تخصص داره ، احتمال داره شرکت رمز رادیو رو به شما نداده باشه از بروز مشکل در تنظیمات جلوگیری بشه
    برای اینکه رادیو میکروتیک را در شبکه خودتون پیدا کنید که من نیز احتمال میدم آدرس اون 192.168.1.1 باشه
    کابل شبکه ای که از پشتبام به پایین آمده را از روتر جدا کنید و مستقیم به یک لبتاپ وصل کنید ، سپس برنامه Winbox را باز کنید و اگر دستگاهی قابل شناسایی باشه
    مک آدرس اون در تب Neighbors قابل مشاهده خواهد بود .
    اگر اینچنین نیست ممکنه جهت امنیت جلوی شناسایی دستگاه گرفته شده باشه (احتمال کمی داره) یا اینکه هیچ دستگاه میکروتیکی در پشت بام وجود ندارد.

اگر دستگاه را مشاهده کردید بجای ورود ip از مک آدرس آن که در لیست آمده استفاده کنید و به دستگاه وارد شوید (بایوز admin و بدون رمز)
    و یا اینکه بجای مک آدرس دستگاه ، ادرس ای پی 192.168.1.1 را وارد نمایید. ممکن است بتوانید وارد شوید.

3.بله شما میتوانید دستگاه رو بطور کامل ریست کنید .
    اما با اینکار تمامی تنظیمات انجام شده به روی رادیو از بین خواهد رفت و هرگز نخواهید توانست مجدد به اینترنت و شبکه متصل گردید .
    زیرا رمز ها ، فرکانس ها و تنظیماتی برای اتصال به شبکه وجود دارد که تنها در اختیار مهندسین شرکت isp شماست و به فرض که برای تنظیم رادیو سواد و تسلط بسیار زیادی داشته باشید ، بازهم بدون اون اطلاعات هرگز نخواهید توانست ، رادیو را برای اتصال به اینترنت کانفیگ کنید .
    اما امکان ریست رادیو به صورت سخت افزاری و نرم افزاری وجود داره .
    پیشنهاد میکنم رمز ورود به رادیو خودتون رو از مهندسین پشتیبانی شرکت دریافت کنید تا بتوانید به تنظیمات آن وارد شوید.

درضمن در شبکه شما یک روتر وجود داره که یک رنج ip مجزا برای اتصال به اینترنت به کاربران میدهد ، با خاموش کردن DHCP Server در این روتر و دادن یک ip به آن در رنج رادیو مثلا 192.168.1.2
    شما میتوانید کاری کنید که رادیو به تک تک کلاینت های شما ip بدهد و کنترل آنها را بدست بگیرد.
    و روتر دی لینک شما ، فقط حکم یک سویچ ساده در شبکه را داشته باشد و دخالتی در تخصیص ای پی نکند.
    سلام

آقا چندتا سوال دارم:

1- میشه کاری کنم که آنتن میکروتیک حکم مودم رو داشته باشه یعنی مثل مودم adsl خونه که همه مثلا با موبایل بهش وصل میشن،اینم هم این خاصیت رو داشته باشه؟فقط چون مغازه فامیل ما 2 تاسیستم داره که یکیش کارت شبه با سیم هست(یعنی فقط کابل لن میخوره)یکی هم لبتاب داره

میشه کاری کنم که لبتاب به صورت بی سیم به آنتن وصل بشه و خود کیس هم از طریق کابل لن به آنتن وصل بشه؟

2-اگر جواب سوال قبل "بله"باشه اونوقت روتر دی لینک چه فایده ای داره؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

آقا چندتا سوال دارم:

1- میشه کاری کنم که آنتن میکروتیک حکم مودم رو داشته باشه یعنی مثل مودم adsl خونه که همه مثلا با موبایل بهش وصل میشن،اینم هم این خاصیت رو داشته باشه؟فقط چون مغازه فامیل ما 2 تاسیستم داره که یکیش کارت شبه با سیم هست(یعنی فقط کابل لن میخوره)یکی هم لبتاب داره

میشه کاری کنم که لبتاب به صورت بی سیم به آنتن وصل بشه و خود کیس هم از طریق کابل لن به آنتن وصل بشه؟

2-اگر جواب سوال قبل "بله"باشه اونوقت روتر دی لینک چه فایده ای داره؟

رادیو میکروتیک دوتا اینترفیس فیزیکی بیشتر نداره .
    یکیش که کارت هوایی اون هست و به سرور اصلی وصله برای دریافت اینترنت استفاده میشه .
    دومی همون کابل لن هست که از پشتبام به پایین میاد ، حالا اون کابل رو میشه فقط به یک کامپیوتر یا لپتاپ وصل کرد که اینترنت دار بشه .
    میشه به یک روتر دی لینک یا یک روتر میکروتیک وصل کرد و این روتر با اتصال تعدادی کابل شبکه و با شبکه هوایی داخل محل به تمام کلاینت ها سرویس بده.

9. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان

1-فرض کنید بخوام آنتن میکروتیک رو برای اولین بار کانفیگ کنم.آیا از طریق quick set برنامه win box میتونم اینکارو کنم؟

2-من تونستم وارد تنظیمات آنتن بشم ولی اگر دفعه بعد بخوام از اول آنتن رو کانفیگ کنم چه اطلاعاتی رو باید از شرکت بگیرم؟غیر از نام کاربری و پسورد دیگه چه چیزهایی باید داشته باشم؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان

1-فرض کنید بخوام آنتن میکروتیک رو برای اولین بار کانفیگ کنم.آیا از طریق quick set برنامه win box میتونم اینکارو کنم؟

2-من تونستم وارد تنظیمات آنتن بشم ولی اگر دفعه بعد بخوام از اول آنتن رو کانفیگ کنم چه اطلاعاتی رو باید از شرکت بگیرم؟غیر از نام کاربری و پسورد دیگه چه چیزهایی باید داشته باشم؟

بهتر اینکه با یکی از روش های بک آپ گیری یک بکاپ کامل از تنظیمات رادیو خودتون بگیرید و در صورت مشکل مجدد اون رو روی رادیو بارگیری کنید .

اطلاعاتی که نیاز هست SSID رادیو سمت مقابل هست به همراه فرکانس ، پسورد شبکه هوایی و مشخصات سکیوریتی پروفایل شبکتون .

نوع کانکشنی که بعد از برقراری ارتباط هوایی زده شده ممکنه PPPoE باشه که یوزر و پسورد بخواد ، ممکنه نوع دیگه ای باشه و اطلاعات دیگه ای نیز نیاز داشته باشه که بستگی به نوع ارتباط ایجاد شده داره .

و درضمن ممکنه شما موفق به ارتباط با شبکه هوایی بشید اما تنظیمات دیگری در روتر اعمال شده باشه که اگه بخواین یک رادیو رو از اول برنامه ریزی کنید بدون انجام اونها نمیتونید به اینترنت دسترسی پیدا کنید ، این تنظیمات نیز با وجود اینکه جزور تنظیمات ارتباط با ISP نیستند در عین حال بسیار دارای اهمیت هستند.

جهت آشنایی با رادیو های میکروتیک چند قسمت رایگان از یک پکیج آموزشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره ، میتونید با مشاهده اونها مقداری در مورد تنظیمات رادیویی در سیستم عامل میکروتیک RouterOS بیاموزید

12. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

باسلام
    دوست عزیز این عکسی که گزاشتین برای چه شرکتی هست؟
    خیلیییی عالیه سرعت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان هزینه راه اندازی و دم دستگاه کلا چقدر میشه در بهترین حالت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •