تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 43 اولاول ... 2228293031323334353642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام من یه سرویس وایرلس گرفتم که به گفته شرکت سرعتش اصولا باید بالای 20 باشه و ظاهرا کابل اکسس پوینت رو به اجبار باید به روتر وصل کنم مستقیم به سیستم وصل نمیشه. از مودم ADSL استفاده میکنم دی لینک DSL-2730U. حالا مشکل اینجاس که سرعت نوسان شدید داره بعضی وقتا مشخصا سرعت محدود میشه ینی اسپید تست که میزنم بالای 8 مگابیت نمیره ولی دانلود منیجر دانلود که میکنم حدود 30 میرسه. پکت لاست هم گاها داره و کلا مشکل داره. پشتیبانی میگه مشکل از مودمته. سایت همین مودم رفتم نوشته بود این مودم سقف سرعت دانلودش 24 مگابیت هست. حالا از کجا بفهمم مودم مشکل داره یا اینترنت؟

البته بعضی وقتا شانسی سرعت درست میشه و دوباره لگ میزنه. ینی اگه مودم محدوده بازم بالای 24مگابیت میشه دانلود کرد. راهی نیست بشه مستقیم به سیستم وصل کرد؟
    شما موضوع رو درست بیان نکردی از لب تاپ با وایرلش استفاده میکنی
    از کامپیوتر استفاده میکنی
    از وای فای موبایل استفاده میکنی
    اینها مهمه ونقش داره در سرعت
    شما بالا پشت بام رادیو داری؟
    اگر رادیو داری اون اکسس پوینت منظ.رت چیه؟
    اگر pppoeداخل رادیو روی پشت بام تنظیم هست رابط وایرلس شما در منزل برای شبکه داخلی مودمی هست که استفاده میکنی که نباید مشکلی در شبکه داشته باشی چون سرعت پورت لن تا100هست

ضمنا میتونی مستقیم وصل کنی به لب تاپ یا pc بدون استفاده از مودم دلینک شرکت چرت گفته
    چونمودم شما نقش ی سویچ رو بازی میکنه
    مودم شما قابلیت پورت ون نداره وفقط لن داره

مشکل از سمت شرکت هست و نویز محیط که سرعت شما پایدار نیست
    ضمنا اسپید تست هم سرورهاش فرق میکنه وتک کانکشن رو برای شما میزنه

2. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

شما موضوع رو درست بیان نکردی از لب تاپ با وایرلش استفاده میکنی
    از کامپیوتر استفاده میکنی
    از وای فای موبایل استفاده میکنی
    اینها مهمه ونقش داره در سرعت
    شما بالا پشت بام رادیو داری؟
    اگر رادیو داری اون اکسس پوینت منظ.رت چیه؟
    اگر pppoeداخل رادیو روی پشت بام تنظیم هست رابط وایرلس شما در منزل برای شبکه داخلی مودمی هست که استفاده میکنی که نباید مشکلی در شبکه داشته باشی چون سرعت پورت لن تا100هست

ضمنا میتونی مستقیم وصل کنی به لب تاپ یا pc بدون استفاده از مودم دلینک شرکت چرت گفته
    چونمودم شما نقش ی سویچ رو بازی میکنه
    مودم شما قابلیت پورت ون نداره وفقط لن داره

مشکل از سمت شرکت هست و نویز محیط که سرعت شما پایدار نیست
    ضمنا اسپید تست هم سرورهاش فرق میکنه وتک کانکشن رو برای شما میزنه
    سلام، رادیو lhg mikrotik پشت بام وصله به پورت wan مودم adsl و سیستم هم با lan وصله به مودم. منظورم از اکسس پوینت همون رادیو بود اشتباه گفتم. pppoe هم ست نیس روی مودم ست میکنم یا مستقیم وصل میکنم .
    مودم من DSL-2730U دارای پورت wan هست.
    مستقیم هم وصل کردم سرعتش خیلی خوبه همینطور پینگش ولی استیبل نیست اصلا. پینگش یهو بالا پایین میشه هر چند دقیقه. نمیشه اصلا گیم بازی کرد. خلاصه اینکه 3 تومن اشتباه هزینه کردم اینترنت موبایل خیلی بهتره کیفیتش.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام، رادیو lhg mikrotik پشت بام وصله به پورت wan مودم adsl و سیستم هم با lan وصله به مودم. منظورم از اکسس پوینت همون رادیو بود اشتباه گفتم. pppoe هم ست نیس روی مودم ست میکنم یا مستقیم وصل میکنم .
    مودم من DSL-2730U دارای پورت wan هست.
    مستقیم هم وصل کردم سرعتش خیلی خوبه همینطور پینگش ولی استیبل نیست اصلا. پینگش یهو بالا پایین میشه هر چند دقیقه. نمیشه اصلا گیم بازی کرد. خلاصه اینکه 3 تومن اشتباه هزینه کردم اینترنت موبایل خیلی بهتره کیفیتش.
    خوب اگر وصل میکنی مستقیم و پینگ و سرعت مشکلی نداره پس میمونه مودم شما مشکل ارتباط داره
    دقیقا اشتباه کردی الان وایرلس کمتر کسی استفاده میکنه و الان نت tdبیشتر طرفدار داره
    شما اگر دسترسی به رادیو داری میتونی کانفینگ pppoeرو روی رادیو بزنی و مودم رو در نقش سویچ و وایرلس شبکه داخلی دربیاری
    اما اگر بسته باشه از سمت شرکت و نمیتونی به شرکت ارائه دهنده بگید انجام بده
    ضمنا میتونی ی اکسس پوینت از جای بگیری تست بزنی ببینی مشکلت حل میشه یانه

نگفتید از کدوم شرکت نت داری؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

خوب اگر وصل میکنی مستقیم و پینگ و سرعت مشکلی نداره پس میمونه مودم شما مشکل ارتباط داره
    دقیقا اشتباه کردی الان وایرلس کمتر کسی استفاده میکنه و الان نت tdبیشتر طرفدار داره
    شما اگر دسترسی به رادیو داری میتونی کانفینگ pppoeرو روی رادیو بزنی و مودم رو در نقش سویچ و وایرلس شبکه داخلی دربیاری
    اما اگر بسته باشه از سمت شرکت و نمیتونی به شرکت ارائه دهنده بگید انجام بده
    ضمنا میتونی ی اکسس پوینت از جای بگیری تست بزنی ببینی مشکلت حل میشه یانه

نگفتید از کدوم شرکت نت داری؟
    از پتیاک گرفتم.
    پینگ و سرعت خوبه ولی مشکل داره مشکل نوسان شدید هر پنج دقیقه یهو پینگ و سرعت میپره بالا پایین. نمیخوام دیگه خرج روتر بدم چون مستقیم هم همینه.
    من سرعت آپلود بالا میخواستم که نت TD نداشت نهایتا 4 5 مگابیت میدادن. اینجا گفتن اگه رادیوی قوی بگیرید قطعا کیفیت عالی میشه 3 تومن هزینه کردم که این شد.
    دسترسی به یوزر پسورد رادیو ندارم ینی اجازه ندادن داشته باشم. تغییر کانفیگ pppoe به سوییچ آیا فرقی خواهد کرد؟
    برای استریم میخواستم استفاده کنم. سرعت آپلود تست میکنم بین 8 تا 15 مگابیت هست ولی روی استریم بیت ریت 3000 حتی استیبل نیست.
    Last edited by moderntalking123; 03-06-2020 at 18:13.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از پتیاک گرفتم.
    پینگ و سرعت خوبه ولی مشکل داره مشکل نوسان شدید هر پنج دقیقه یهو پینگ و سرعت میپره بالا پایین. نمیخوام دیگه خرج روتر بدم چون مستقیم هم همینه.
    من سرعت آپلود بالا میخواستم که نت TD نداشت نهایتا 4 5 مگابیت میدادن. اینجا گفتن اگه رادیوی قوی بگیرید قطعا کیفیت عالی میشه 3 تومن هزینه کردم که این شد.
    دسترسی به یوزر پسورد رادیو ندارم ینی اجازه ندادن داشته باشم. تغییر کانفیگ pppoe به سوییچ آیا فرقی خواهد کرد؟
    برای استریم میخواستم استفاده کنم. سرعت آپلود تست میکنم بین 8 تا 15 مگابیت هست ولی روی استریم بیت ریت 3000 حتی استیبل نیست.
    خوب زنگ بزنید شرکت بگید pppoeرو بزن روی رادیو و اگر بهونه اوردن بگو من نمیخواهم اکسس پوینت استفاده کنم و سیم لن مستقیم توی کامپوترم میره
    و وقتی اینکارو کردن شما اول تست بگیر ببین مشکل نوسانت برطرف شده یا نه
    اگر شده بود که خوب dhcpمودم شبکه داخلی منزل رو خاموش کن و سیم لن رو بزن و استفاده کن
    اما اگر دیدی بازم مشکله دیگه مربوط به داخل منزل شما و اتصالات شما نیست بلکه نویز محیط بیرون و ارتباط شما با شرکته

حالا میتونه مسافت طولانی با شرکت داشته باشی
    دیده نشدن دکل شرکت و ارتباط پایدار
    ساختمانهای بلند ووووو
    بخاطر همینه گفتن رادیو گرونتر بخرید
    من خودم بشخصه از رادیو lhg خوشم نمیاد

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

خوب زنگ بزنید شرکت بگید pppoeرو بزن روی رادیو و اگر بهونه اوردن بگو من نمیخواهم اکسس پوینت استفاده کنم و سیم لن مستقیم توی کامپوترم میره
    و وقتی اینکارو کردن شما اول تست بگیر ببین مشکل نوسانت برطرف شده یا نه
    اگر شده بود که خوب dhcpمودم شبکه داخلی منزل رو خاموش کن و سیم لن رو بزن و استفاده کن
    اما اگر دیدی بازم مشکله دیگه مربوط به داخل منزل شما و اتصالات شما نیست بلکه نویز محیط بیرون و ارتباط شما با شرکته

حالا میتونه مسافت طولانی با شرکت داشته باشی
    دیده نشدن دکل شرکت و ارتباط پایدار
    ساختمانهای بلند ووووو
    بخاطر همینه گفتن رادیو گرونتر بخرید
    من خودم بشخصه از رادیو lhg خوشم نمیاد
    مگه فرقی میکنه اکسس پوینت باشه یا روی ویندوز خودم کانکشن اکسس پوینت بسازم؟ کابل رو مستقیم وصل کردم به سیستم و روی ویندوز کانکشن pppoe ساختم ولی بازم همونه اوضاع.
    پشتیبانی هم میگه ببین چقدر سرعت دانلود داری میگم دانلود بخوره توی سرم من 5 دقیقه پینگ 120 رو نمیتونم ثابت داشته باشم دانلود میخوام چیکار آخه. آخرشم گفت چون اشتراکیه اینطوره اینجوری میخوای باید اختصاصی بگیری و فلان میگم خب از اول میگفتی 3 میلیون هزینه کردم الان بگید؟ دوباره لابد باید 3 تومن یه رادیو دیگه بخرم بزنم اونجا گیگی 100 تومن ازم پول بگیرن. خلاصه اینکه آقا adsl صد تا شرف داره به هرچی وایرلسه اشتراکیه.

8. 2 کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مگه فرقی میکنه اکسس پوینت باشه یا روی ویندوز خودم کانکشن اکسس پوینت بسازم؟ کابل رو مستقیم وصل کردم به سیستم و روی ویندوز کانکشن pppoe ساختم ولی بازم همونه اوضاع.
    پشتیبانی هم میگه ببین چقدر سرعت دانلود داری میگم دانلود بخوره توی سرم من 5 دقیقه پینگ 120 رو نمیتونم ثابت داشته باشم دانلود میخوام چیکار آخه. آخرشم گفت چون اشتراکیه اینطوره اینجوری میخوای باید اختصاصی بگیری و فلان میگم خب از اول میگفتی 3 میلیون هزینه کردم الان بگید؟ دوباره لابد باید 3 تومن یه رادیو دیگه بخرم بزنم اونجا گیگی 100 تومن ازم پول بگیرن. خلاصه اینکه آقا adsl صد تا شرف داره به هرچی وایرلسه اشتراکیه.
    نه فرقی نداره اکسس پوینت یا ویندوز
    اما در جواب قبلی که بهت گفتم شرکت دروغگو هست
    وحتی اگر اختصاصی هم بزنی همین مشکلو داری شک نکن
    الکی هزینه نکن

10. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

14

اساتید محترم راهی هست که بتونم رادیوی روی پشت بوم رو پینگ کنم؟ کابلی که رسیده با pppoe باید کانکت بشم. آیپی و یوزر پسورد ورودی به رادیو رو هم ندارم. فقط آیپی رو پیدا کنم پینگش رو بگیرم ببینم از سیستم تا رادیو چقدره. (رادیو میکروتیک LHG)
    Last edited by moderntalking123; 08-06-2020 at 19:40.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اساتید محترم راهی هست که بتونم رادیوی روی پشت بوم رو پینگ کنم؟ کابلی که رسیده با pppoe باید کانکت بشم. آیپی و یوزر پسورد ورودی به رادیو رو هم ندارم. فقط آیپی رو پیدا کنم پینگش رو بگیرم ببینم از سیستم تا رادیو چقدره. (رادیو میکروتیک LHG)
    دستور tracert رو بزنید بهون میگه آی پیش چنده.

13. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

دستور tracert رو بزنید بهون میگه آی پیش چنده.
    نشون نمیداد این روش فقط نهایتش آی پی لوکال روتر رو نشون میده. از طریق اتصال مستقیم و winbox پیداش کردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •