تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 43 اولاول ... 29353637383940414243 آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ممنون ، جایگزینی بهتر وجد نداره براش ؟
    خب اول باید ببینی جایی که هستی کدوم سرویس دهنده سرعت بهتری بهت میده ولی من وایرلس رو توصیه نمیکنم فقط td

2. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

لطف کردی، td به نظرت ایرانسل خوبه ؟ نظرت در خصوص سایر ارائه دهنده td چی هست ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

لطف کردی، td به نظرت ایرانسل خوبه ؟ نظرت در خصوص سایر ارائه دهنده td چی هست ؟
    خواهش میکنم
    تی دی رو فعلا فقط ایرانسل و مبین نت ارایه میدن و بقیه فقط رومینگ میکنن روی این دو تا اگه کیفیتشون بدتر نباشه بهتر هم نیست تعرفه هاشون هم اکثرا دو برابر هستن مثلا اسیاتک میاد روی سیم کارتهای ایرانسل لوگوی خودش رو چاپ میکنه و میفروشه .البته اینترنتش فرق داره و ای پی همون اسیاتک رو بهت میده اما از دکل ایرانسل استفاده میکنه و وقتی دکل ایرانسل ترافیک زیادی روش باشه تو از هر زیرمجموعه ای که سرویس بگیری چون روی همون دکل هست سرعتش یکیه تازه اکثرشون سرعت و کیفیت پایین تری دارن .ایرانسل فقط تو مناطق خلوت عالیه وگرنه در مناطق شلوغ از مبین نت خیلی داغون تره باید تست کنی

5. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوستان سلام
    من میخوام از آسیاتک سرویس بگیرم و ساکن تهران هستم . خواستم تجربه دوستانی را در خصوص آسیاتک بپرسم. برای من سرعت دانلود و آپلود مهم هست . ممنون میشم راهنمایی کنید .
    تهران و قزوین سرویس وایرلس اسیاتک داریم بصورت پوینت تو پوینت - هر 2 رادیو برای خودمون هست
    حداقل سرعتی که در طول شبانه روز داریم 45 مگ هست و حداکثر هم 57 مگ
    نوسان نداریم
    مشکلی هم مشاهده نشده
    تا الان هم تقریبا 2 سال میشه به پشتیبانی نیازی نبوده و تماسی نگرفتیم
    منطقه نویز داشته باشه فرکانس عوض میکنن و حل میشه
    استفاده از تجهیزات خوب خیلی مهمه

7. 2 کاربر از komail7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

جساراتا ، هزینه اشتراک که برای هر سرویس پرداخت میکنید ماهیانه چقدر هست ؟

9. این کاربر از peagle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه War_Machine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود دوتا سوال داشتم
    اول پوزش میطلبم از اونجایی که تقریبا اطلاعاتم صفر هست در مورد وایرلس و سالها adsl استفاده میکنم به بزرگی خودتون ببخشید.

سوالم این هست که اگه صرفا قصد گیمینگ باشه تا چه حد میشه روی سرویس دهنده هایی مثل پارس انلاین یا شاتل حساب باز کرد؟ اصلا میشه انتظار پینگ زیر 100 و پایداری سرویس رو داشت یا خیر؟ مشکل پکت لاس چطور؟ خسته شدم از بس با پینگ تایم بالا و 25 لاس گیم زدم اشتراکی و اختصاصی بودن سرویس چقدر تاثیر داره تو این مورد؟ سرعت عملا برام مهم نیست پایداری سرویس و پینگ اولویتم هست ممنون
    Last edited by War_Machine; 15-12-2021 at 16:00.

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

درود دوتا سوال داشتم
    اول پوزش میطلبم از اونجایی که تقریبا اطلاعاتم صفر هست در مورد وایرلس و سالها adsl استفاده میکنم به بزرگی خودتون ببخشید.

سوالم این هست که اگه صرفا قصد گیمینگ باشه تا چه حد میشه روی سرویس دهنده هایی مثل پارس انلاین یا شاتل حساب باز کرد؟ اصلا میشه انتظار پینگ زیر 100 و پایداری سرویس رو داشت یا خیر؟ مشکل پکت لاس چطور؟ خسته شدم از بس با پینگ تایم بالا و 25 لاس گیم زدم اشتراکی و اختصاصی بودن سرویس چقدر تاثیر داره تو این مورد؟ سرعت عملا برام مهم نیست پایداری سرویس و پینگ اولویتم هست ممنون
    توی ایران یا فیبر یا اینترنت وایرلس چون زیرساخت سیمی مال زمان ناصرالدین شاه قاجاره
    من وایرلس پیشگامان و شاتل داشتم و پینگ تا اروپا در موارد عادی 90 تا 100 بود پکت لاست هم نداشتم البته دستگاه های قوی داشتم
    اشتراکی و اختصاصی بودن سرویس هم از آسمان تا زیر زمین تفاوت داره هم تو سرعت هم تو پینگ و هم تو پایداری پینگ و سرعت به طور میانگین (سرویس اشتراکی فقط پینگ شما تا دستگاه isp بین 5 تا 12 حالت عادی نوسان داره و اگر خیلی شلوغ بشه روی اون دستگاه تا 40 هم میتونه بره بالا که این مورد روی دستگاه اختصاصی بین 0 تا 1 هست حالت عادی و دیگه اوج بد بودنش میشه 2 تا اون لنگ دستگاه)

12. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

جساراتا ، هزینه اشتراک که برای هر سرویس پرداخت میکنید ماهیانه چقدر هست ؟
    ببخشید من ندیده بودم پیامتون رو
    سرعت 50 مگ و 100 گیگ حجم بین الملل با یک ای پی اختصاصی ماهانه 179 هزار تومن ( آسیاتک )

14. این کاربر از komail7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تعرفه های PTMP شاتل برای سرویس های خانگی الان به این شکل هست
    10 گیگ حجم ماهیانه با سرعت باز هرچقدر پاپ سایت بتونه بهت بده (این عدد متغیره من حداکثر 40 مگابیت دیدم بده) ماهیانه مبلغ 35 هزار تومان
    60 گیگ حجم ماهیانه با سرعت باز مبلغ 105 هزار تومان
    -------------
    سرویس های نامحدود :
    Dedicated7 سرعت روی سرور های خارجی 8 مگابیت و سرعت روی سرور های داخلی باز هست اگر تو یک ماه از 200 گیگ بیشتر مصرف کنی اگر مصرفت زیاد باشه به صورت پلکانی سرعتت میاد پایین ماهیانه مبلغ 230 تومان
    Dedicated8 سرعت روی سرور های خارجی 16 مگابیت و سرعت روی سرور های داخلی باز هست این تعرفه کاااملا نامحدوده ماهیانه مبلغ 430 تومان
    من خودم
    Dedicated8 دارم و بعضی ماه ها تا 800 گیگ هم مصرف داشتم و سرعتم اوکی بوده به گفته ی شاتل این سرویس هیچ محدودیت حجمی نداره
    اگر فیلتر شکن ایران بزنیم و از سرور خارجی دانلود کنیم بازم سرعت روی 16 مگابیت بسته شده یا خیر؟؟؟

من برای استیم میخوام اگر با فیلتر شکن ایران از استیم دانلود کنیم سرعت باز هست یا نه
    Last edited by mehde_682; 13-01-2022 at 20:43.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

اگر فیلتر شکن ایران بزنیم و از سرور خارجی دانلود کنیم بازم سرعت روی 16 مگابیت بسته شده یا خیر؟؟؟

من برای استیم میخوام اگر با فیلتر شکن ایران از استیم دانلود کنیم سرعت باز هست یا نه
    اگر فیلترشکن ایران بزنید سرعتتون باز میشه

17. این کاربر از alihallajj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •