تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 43 اولاول ... 28343536373839404142 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام. دوستان کسی از سرویس های اشتراکی یا اختصاصی پیشگامان استفاده میکنه یه مشاوره ای در مورد کیفیت سرویس دهی به من بده ؟
    ممنون ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز به جهت افزایش پهنای باندمون و تغییر رادیو وایرلس یک عدد رادیو LHG5 کاملا سالم و کم کارکرد ( حدود 17 روز کارکرد ) بفروش میرسد
    کسی لازم داشت اطلاع بده

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی PSYCHO_MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان اینجا کسی از سرویس PTMP شاتل استفاده کرده؟
    کیفیت و سرعتش چجوریاس؟ آپلود و دانلود متقارن میده؟
    دوستان که راه اندازی کردن هزینه راه اندازی سرویس خودشون رو هم ذکر بفرمایند
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

سپاس
    هر شرکتی متفاوته سرعتش و کیفیتش ولی چیزی که قطعیه اینه که به درد گیم اصلا نمیخوره، به شدت نوسان پینگ و سرعت خواهی داشت در طول روز. سرعت هم همینطور بازم بستگی به سرعتی که شرکت میده داره. همچنین کیفیت خط بستگی به فاصله با پاپ سایت شرکت داره.
    معمولا هزینش فقط خرید یه رادیو برا خودت هست که الان حداقل 3 میلیون هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سپاس
    پیشنهاد میکنم سمت سرویس های شاتل به هیچ نرو.
    من سال ۹۷ برای یکی از دوستام سرویس پوینت تو پوینت (نه مولتی) تهیه کردم و یک ماه اول سرویس قابل قبولی بود ولی بعدش به شدت افتضاح شد و هیچ کس هم پاسخگو نبود. به حدی که نتونست نصف ترافیک سرویسش رو استفاده کنه و بعضا حتی سرعت ۱۲۸ کیلوبیت رو هم نداشت. رادیو هر دو طرف رو هم امانی محاسبه کرده بودند که عملا همون رو اگر از شرکت های دیگه سرویس میگیرفتیم با هزینه تقریبا برابر، رادیو مال خودمون میشد! کلی دردسر و دعوا داشت و از آخر رادیو رو بهشون نداد. خیلی پیله بودن که رادیو رو بگیرن گفت اگر دوست دارید ازتون شکایت می کنم، رادیو اون طرف رو هم باید بهم بدید با این سرویس بی کیفیت تون.
    خودم هم همون سال ۹۷ از شاتل TD-LTE گرفتم که مجموعا توی حدود ۶ ماه، یک ماه قطعی داشتیم! از آخر هم جمعش کردن و درحالیکه قیمت مودم چندین برابر شده بود، مودم رو پس گرفتن و پول همون روز ثبت نام رو دادند!
    به شخصه به هیچ وجه سمت شاتل اونم با این قیمت هاش نمی رم.
    از اون موقع به بعد چندجای دیگه هم سرویس وایرلس گرفتیم که هر کدوم بنا به دسترسی و دکل اون اطراف، شرکت ها متفاوت بودند ولی تا الان تجربه آسیاتک، صبانت و پیشگامان اوکی بوده.
    آسیاتک و پیشگامان سرعت بالاتری میدن ولی قیمت شون هم بالاتره. صبانت سرعتش خیلی محدود تره ولی قیمتش کمتره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

پیشنهاد میکنم سمت سرویس های شاتل به هیچ نرو.
    من سال ۹۷ برای یکی از دوستام سرویس پوینت تو پوینت (نه مولتی) تهیه کردم و یک ماه اول سرویس قابل قبولی بود ولی بعدش به شدت افتضاح شد و هیچ کس هم پاسخگو نبود. به حدی که نتونست نصف ترافیک سرویسش رو استفاده کنه و بعضا حتی سرعت ۱۲۸ کیلوبیت رو هم نداشت. رادیو هر دو طرف رو هم امانی محاسبه کرده بودند که عملا همون رو اگر از شرکت های دیگه سرویس میگیرفتیم با هزینه تقریبا برابر، رادیو مال خودمون میشد! کلی دردسر و دعوا داشت و از آخر رادیو رو بهشون نداد. خیلی پیله بودن که رادیو رو بگیرن گفت اگر دوست دارید ازتون شکایت می کنم، رادیو اون طرف رو هم باید بهم بدید با این سرویس بی کیفیت تون.
    خودم هم همون سال ۹۷ از شاتل TD-LTE گرفتم که مجموعا توی حدود ۶ ماه، یک ماه قطعی داشتیم! از آخر هم جمعش کردن و درحالیکه قیمت مودم چندین برابر شده بود، مودم رو پس گرفتن و پول همون روز ثبت نام رو دادند!
    به شخصه به هیچ وجه سمت شاتل اونم با این قیمت هاش نمی رم.
    از اون موقع به بعد چندجای دیگه هم سرویس وایرلس گرفتیم که هر کدوم بنا به دسترسی و دکل اون اطراف، شرکت ها متفاوت بودند ولی تا الان تجربه آسیاتک، صبانت و پیشگامان اوکی بوده.
    آسیاتک و پیشگامان سرعت بالاتری میدن ولی قیمت شون هم بالاتره. صبانت سرعتش خیلی محدود تره ولی قیمتش کمتره
    اسیاتک از پیشگامان بهتره ولی کیفیتش خیلی قابل قبول نیست از نظر من باید تو همون منطقه وضعیت رو بررسی کرد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

من خودم الان چند ساله سرویس PTMP شاتل رو دارم برای من که اوکیه ، 40 مگابیت سرعت دانلود میگیرم (40 بیشتر هم لینکم میکشه ولی شاتل دانلود 40 بیشتر نمیده لاکه) و 100 مگابیت آپلود میگیرم .
    سرویس PTMP کلا یه سرویسیه که به شرایط محیطی مشتری و نوع تجهیزات استفاده شده بستگی داره بعضی از مشتری ها هستن که توی نقطه ای که هستن به شدت نویز هست و اصلا نمیشه دیتای خوبی گرفت اونجا ،
    بحث دوم هم نوع تجهیزات هست که هزچی رادیو بهتری داشته باشی طبعا لینک استیبیل تری داری

8. این کاربر از alihallajj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستان سلام
    من میخوام از آسیاتک سرویس بگیرم و ساکن تهران هستم . خواستم تجربه دوستانی را در خصوص آسیاتک بپرسم. برای من سرعت دانلود و آپلود مهم هست . ممنون میشم راهنمایی کنید .

10. این کاربر از peagle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان سلام
    من میخوام از آسیاتک سرویس بگیرم و ساکن تهران هستم . خواستم تجربه دوستانی را در خصوص آسیاتک بپرسم. برای من سرعت دانلود و آپلود مهم هست . ممنون میشم راهنمایی کنید .
    من قبلا داشتم پشتیبانی کاملا صفر یعنی پیگیری میکنن ولی رفع مشکل نمیکنن سرعت اپلود که یادمه متقارن نبود و زیر 10 مگ بود گاهی هم روی 4 مگ محدود میشد ولی سرعت دانلود طبق چیزی بود که میخری و گاهی نوسان و افت سرعت داشت اخرش هم اینقدر سرعت افت کرد که جمعش کردم .پینگش معمولی بود مثل تی دی

12. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

ممنون ، جایگزینی بهتر وجود نداره براش ؟
    Last edited by peagle; 03-12-2021 at 13:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •