تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 43 اولاول ... 23293031323334353637 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

نشون نمیداد این روش فقط نهایتش آی پی لوکال روتر رو نشون میده. از طریق اتصال مستقیم و winbox پیداش کردم.
    اگر اینترنت برقرار باشه کافیه بزنید tracert 8.8.8.8 تمام روترها و دیوایس های مبدا تا مقصد رو نشون میده.اولی روتره البته اگر روتر داشته باشید خونه.دومی خود آنتن میکروتیک

رمز و پسورد میکروتیک اینطوریه که یوزرش admin و پسورد نداره.اما شرکت ها دستکاری میکنن و تغییرش میدن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

اگر اینترنت برقرار باشه کافیه بزنید tracert 8.8.8.8 تمام روترها و دیوایس های مبدا تا مقصد رو نشون میده.اولی روتره البته اگر روتر داشته باشید خونه.دومی خود آنتن میکروتیک

رمز و پسورد میکروتیک اینطوریه که یوزرش admin و پسورد نداره.اما شرکت ها دستکاری میکنن و تغییرش میدن.
    اولی آی پی روتر بود و دومی به بعد DNS و آیپی شرکت ارائه دهنده رو نشون میداد. آیپی آنتن هیچکدوم نبود. ششمی تا نهمی هم آی پی های *.192.168.0 بودن که هیچکدوم وارد آنتن نمیشد. فقط با وینباکس تونستم پیداش کنم.

3. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

درود بچه های خوزستان اگر کسی هست از این شرکت تا حالا اینترنت گرفتین ؟
    چرا تعرفه هاش اینجوره ؟
    شرکت بدر رایان جنوب
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته برا خودم که نمیخوام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام برای سرعت آپلودم وایرلس بگیرم و هیچ آشنایی با تجهیزاتش ندارم. در حال حاضر فقط دو تا مودم تی پی لینک دبلیو 8151 دارم. میشه بفرمایید چه تجهیزات دیگری جز آنتن، برای نصب نیاز دارم؟
    همچنین اگه اطلاعاتی در مورد سوال زیر دارید ممنون میشم باهام درمیون بذارید:
    قصد دارم یک روتر بخرم و میخوام ویژگی هایی داشته باشه برای همین میخواستم قبل خرید ازتون یه مشورت بگیرم.
    من میخوام که روترم دو تا ssid ایجاد کنه که روی یکیش بشه openvpn ست کرد و روی یکی دیگه همون عادی باشه. opnevpn از این جهت که میخوام از nordvpn استفاده کنم.
    به نظر شما چه روتری رو بخرم؟ (اگه میشه قیمتش مناسب باشه)

6. این کاربر از alirezafaghih بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام برای سرعت آپلودم وایرلس بگیرم و هیچ آشنایی با تجهیزاتش ندارم. در حال حاضر فقط دو تا مودم تی پی لینک دبلیو 8151 دارم. میشه بفرمایید چه تجهیزات دیگری جز آنتن، برای نصب نیاز دارم؟
    همچنین اگه اطلاعاتی در مورد سوال زیر دارید ممنون میشم باهام درمیون بذارید:
    قصد دارم یک روتر بخرم و میخوام ویژگی هایی داشته باشه برای همین میخواستم قبل خرید ازتون یه مشورت بگیرم.
    من میخوام که روترم دو تا ssid ایجاد کنه که روی یکیش بشه openvpn ست کرد و روی یکی دیگه همون عادی باشه. opnevpn از این جهت که میخوام از nordvpn استفاده کنم.
    به نظر شما چه روتری رو بخرم؟ (اگه میشه قیمتش مناسب باشه)
    درود خیر فقط یک آنتن لازمه
    روتر مورد نظر شما باید میکروتیک باشه
    در میکروتیک هرچیزی ممکنه مثلا تعداد مختلفی ssid وایرلس تعریف کنید و برای هرکدوم تعاریف و نقش های مختلفی قرار بدید
    خود o v p n رو میشه توی میکروتیک تنظیم کرد
    میتونید براش دستور نویسی کنید کل ترافیک رو رد کنه یا فقط یک نرم افزار خاص مثل telegram رو از این سرویس عبور بوده
    کلا هرچیزی توی میکروتیک ممکنه
    خیلی از توضیحات و... دوست خوبم جناب شاهانی در تاپیک بنده مطرح کردن واقعا مطلب به درد بخورین برای همین کارهای خودتون هم مناسبن مطالعه کنید لطفاً
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

سلام بچه ها یه سوال داشتم
    من اینترنت adsl دارم و نویز خط خیلی اذیت میکنه
    میخوام اینترنت وایرلس بگیرم
    از لحاظ پینگ سرعت و قطعی چطوره؟
    ایا امکانش هست اینترنت قطع بشخ؟ مث adsl که چند بار در روز قطع میشه
    پینگ چطوره؟ نوسان داره؟ پینگ به اروپا خوبه؟
    در کل کاربری من گیمینگ و دانلود هست
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    می ارزه ۲ میلیون پول رادیووایرلس بدم یا نه؟

10. این کاربر از kiarashsb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

سلام بچه ها یه سوال داشتم
    من اینترنت adsl دارم و نویز خط خیلی اذیت میکنه
    میخوام اینترنت وایرلس بگیرم
    از لحاظ پینگ سرعت و قطعی چطوره؟
    ایا امکانش هست اینترنت قطع بشخ؟ مث adsl که چند بار در روز قطع میشه
    پینگ چطوره؟ نوسان داره؟ پینگ به اروپا خوبه؟
    در کل کاربری من گیمینگ و دانلود هست
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    می ارزه ۲ میلیون پول رادیووایرلس بدم یا نه؟
    2 میلیون رادیو ؟؟؟ چی میخوای بگیری مگه همچین قیمتی فکر نکنم چیزی پیدا بشه.
    اگه میخوای اینترنت اشتراکی بگیری قیمت هر گیگ هم بالا میشه حساب کن مصرفت چقدره. در ضمن اشتراکی اصلا به درد گیم نمیخوره به شدت نوسان پینگ و سرعت خواهی داشت. هر وقت دلشون بخواد قطع و وصل میکنن اصلا حساب نکن روی ثبات کیفیت. ولی اگه هزینه بیشتر کنی و 2 تا رادیو بگیری و پهنای باند اختصاصی اوکی میشه ولی قیمت به شدت فضایی میره بالا.

12. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

2 میلیون رادیو ؟؟؟ چی میخوای بگیری مگه همچین قیمتی فکر نکنم چیزی پیدا بشه.
    اگه میخوای اینترنت اشتراکی بگیری قیمت هر گیگ هم بالا میشه حساب کن مصرفت چقدره. در ضمن اشتراکی اصلا به درد گیم نمیخوره به شدت نوسان پینگ و سرعت خواهی داشت. هر وقت دلشون بخواد قطع و وصل میکنن اصلا حساب نکن روی ثبات کیفیت. ولی اگه هزینه بیشتر کنی و 2 تا رادیو بگیری و پهنای باند اختصاصی اوکی میشه ولی قیمت به شدت فضایی میره بالا.
    آهان ممنون
    الان رادیو میکروتیک LHG 5 دو میلیون و 100 هزینشه SXT5 حدود 3.5 و lite اش حدود 1.8
    پس اشتراکی زیاد به درد گیم نمیخوره
    ولی یه موردی که هست شرکتی که میخوام ازش نت بگیرم سرعت ثابت میده مثلن 16 مگ ثابت. به صورت بازه ای نیست مثلن بین 8 تا 50 مگ. اینکه سرعت ثابت میده بهتر نیست؟ نوسان سرعت و پینگ بهتر نخواهد شد؟
    قیمت هاشم مثل ADSL عه. 16 مگ ماهی 200 گیگ بین الملل میده ماهی 80 تومن

14. این کاربر از kiarashsb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

آهان ممنون
    الان رادیو میکروتیک LHG 5 دو میلیون و 100 هزینشه SXT5 حدود 3.5 و lite اش حدود 1.8
    پس اشتراکی زیاد به درد گیم نمیخوره
    ولی یه موردی که هست شرکتی که میخوام ازش نت بگیرم سرعت ثابت میده مثلن 16 مگ ثابت. به صورت بازه ای نیست مثلن بین 8 تا 50 مگ. اینکه سرعت ثابت میده بهتر نیست؟ نوسان سرعت و پینگ بهتر نخواهد شد؟
    قیمت هاشم مثل ADSL عه. 16 مگ ماهی 200 گیگ بین الملل میده ماهی 80 تومن
    بعضی شرکتا رو راست حقیقت رو میگن بین 8 تا 50 مگ بعضی شرکتا هم با دروغ و بازاریابی میگن سرعت ثابت فلان. در صورتی که حتی adsl هم که با سرعت ثابت خریداری میشه دقیقا همون سرعت نیست. میتونی بگیر تست کن ولی وایرلس اشتراکی معمولا نوسان رو داره چون باید به بقیه مشترکین دور و نزدیک همزمان یک سرویس بده.

16. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

از پتیاک گرفتم.پینگ و سرعت خوبه ولی مشکل داره مشکل نوسان شدید هر پنج دقیقه یهو پینگ و سرعت میپره بالا پایین. نمیخوام دیگه خرج روتر بدم چون مستقیم هم همینه.من سرعت آپلود بالا میخواستم که نت TD نداشت نهایتا 4 5 مگابیت میدادن. اینجا گفتن اگه رادیوی قوی بگیرید قطعا کیفیت عالی میشه 3 تومن هزینه کردم که این شد.دسترسی به یوزر پسورد رادیو ندارم ینی اجازه ندادن داشته باشم. تغییر کانفیگ pppoe به سوییچ آیا فرقی خواهد کرد؟برای استریم میخواستم استفاده کنم. سرعت آپلود تست میکنم بین 8 تا 15 مگابیت هست ولی روی استریم بیت ریت 3000 حتی استیبل نیست.
    درود. دوست عزیز مشکل نوسان شما حل نشده ؟من هم وایرلس استفاده میکنم و مشکلم نوسان هست. برای استریم بیت ریت 2000 که میزارم اصلا استیبل نیست.همش بالا پایین میشه که در نتیجه باعث افت فریم و کاهش کیفیت استریم میشه.البته من آنتنم خیلی قدیمی هست و نویز بالا در منطقه هم دارم. آنتن شما آنتن قوی و خوبی هم باید باشهکلا میخواستم ببینم شما راه حلی پیدا کردین برای نوسان؟تشکر
    Last edited by godofshadows; 05-09-2020 at 19:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •