تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 43 اولاول ... 2127282930313233343541 ... آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام من از شرکتی درخواست دادم اومد برام نصب کرد ظاهرا فاصله زیاد بود و حدود قیمت رادیویی که نصب کرد 1.400 بود سیگنال 60db میگرفت و دانلود بین 15 تا 20 میداد و آپلود بین 3 تا 7 (هوای کاملا صاف و آفتابی). گفت باید رادیو و دیش قوی بزنی مثلا دیش 30 با رادیو بیس بند که حدود 3 تومن میشه. هیچ اطلاعی از برندها و مارکها ندارم کسی پیشنهادی داره قویترین تجهیزاتی که بتونم بگیرم زیر 2 تومن بشه و آپلود بالا ازش گرفت چیه؟ ممنون
    رادیو بیس بند من نشنیدم درست نوشتید ؟
    زیر 2 تومن هم الان نمیشه دیش گرفت دیگه شما بخوای یه netbox بگیری که ac باشه خودش میشه طرفای 2 تومن به بالا دیش هم دیش ایرانی الان رو 1200 اینا میچرخه
    مگر یه dynadish پیدا کنید دست دو خوب (نوش حدود 3200 هست)
    درضمن قیمت دکل رو هم حساب کنید جداگانه که باید نصب کنید اگر بخواید دیش بزنید
    فاصله چه قدره ؟ چی گفته دقیقا طرف ؟

2. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

رادیو بیس بند من نشنیدم درست نوشتید ؟
    زیر 2 تومن هم الان نمیشه دیش گرفت دیگه شما بخوای یه netbox بگیری که ac باشه خودش میشه طرفای 2 تومن به بالا دیش هم دیش ایرانی الان رو 1200 اینا میچرخه
    مگر یه dynadish پیدا کنید دست دو خوب (نوش حدود 3200 هست)
    درضمن قیمت دکل رو هم حساب کنید جداگانه که باید نصب کنید اگر بخواید دیش بزنید
    فاصله چه قدره ؟ چی گفته دقیقا طرف ؟
    دکل که نه یه میله باید خودم بگیرم بیاره جوش بزنه فکر کنم اونم 300 تومنی بشه.
    اطلاعاتم از تجهیزات وایرلس در حد صفر هست، هیچی نگفت بهم فقط گفت یه دیش 30 دلتا phase داریم با یه بیس بند (یه چیزی مثل این گفت دقیق متوجه نشدم) که خیلی قوی هست حتی قویتر از dynadish که جمعا حدود 3 تومن میشه ولی سرعت قطعا 2 یا 3 برابر میشه.
    گفتم ببینم این قیمت همچین چیزی ممکنه؟ دیش قبلی که آورده بود delta 5523n بود با یه اکسس پوینت (اسمش یادم نیس مارک عجیب غریب بود) که دوتا کابل sma وصل بود که سیگنال 60db میگرفت ولی آپلود ضعیف بود زیر 5.

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دکل که نه یه میله باید خودم بگیرم بیاره جوش بزنه فکر کنم اونم 300 تومنی بشه.
    اطلاعاتم از تجهیزات وایرلس در حد صفر هست، هیچی نگفت بهم فقط گفت یه دیش 30 دلتا phase داریم با یه بیس بند (یه چیزی مثل این گفت دقیق متوجه نشدم) که خیلی قوی هست حتی قویتر از dynadish که جمعا حدود 3 تومن میشه ولی سرعت قطعا 2 یا 3 برابر میشه.
    گفتم ببینم این قیمت همچین چیزی ممکنه؟ دیش قبلی که آورده بود delta 5523n بود با یه اکسس پوینت (اسمش یادم نیس مارک عجیب غریب بود) که دوتا کابل sma وصل بود که سیگنال 60db میگرفت ولی آپلود ضعیف بود زیر 5.
    خیر اگر بخواید هر مدلی بالاتر از یه چیزی مثل LHG 5 بگیرید باید دکل بگیرید چون میوفته زمین هم سنگین هستن و هم باید جوری باشه که در برابر باد پایه رادیو محکم باشه و با میله همچین چیزی امکان پذیر نیست
    بیس بند نداریم اون بیس باکس هست base box واسه میکروتیک و دست دو بوده احتمالا شاید هم نو بوده و قیمت قبل دارن میدن و خیر از دینادیش قوی تر نیست بیس باکس

5. 2 کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام من از شرکتی درخواست دادم اومد برام نصب کرد ظاهرا فاصله زیاد بود و حدود قیمت رادیویی که نصب کرد 1.400 بود سیگنال 60db میگرفت و دانلود بین 15 تا 20 میداد و آپلود بین 3 تا 7 (هوای کاملا صاف و آفتابی). گفت باید رادیو و دیش قوی بزنی مثلا دیش 30 با رادیو بیس بند که حدود 3 تومن میشه. هیچ اطلاعی از برندها و مارکها ندارم کسی پیشنهادی داره قویترین تجهیزاتی که بتونم بگیرم زیر 2 تومن بشه و آپلود بالا ازش گرفت چیه؟ ممنون
    سلام
    بیس باکس 5 رادیو خوب و قوی هست و قیمت دست دومش در حدود 1200 تا 1350 هست
    دیش هم بستگی به الودگی فرکانسی منطقتون داره مثلا دیش 27.5 wilink انتی نویز حدود 1 تومن هست ( اکبند )
    تمام دیش ها جز دیش میکروتیک و یکی 2 تا برند دیگه تولید داخل هستن - فاز و وایلینک و دلتالینک و ... ایرانی هستن
    مشکل سیگنال خیلی وقتا به رادیو نیست و احتمال داره ساختمان یا چیز بلندی بین شما و سایت شرکت باشه
    دیش 30 روی میله قبلا نصب کردیم فقط خواستید روی میله بزنید حتما 2 تا سیم از میله به جایی ببندید که محکم بشه و بازی نکنه تو باد

7. 2 کاربر از komail7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

سلام
    بیس باکس 5 رادیو خوب و قوی هست و قیمت دست دومش در حدود 1200 تا 1350 هست
    دیش هم بستگی به الودگی فرکانسی منطقتون داره مثلا دیش 27.5 wilink انتی نویز حدود 1 تومن هست ( اکبند )
    تمام دیش ها جز دیش میکروتیک و یکی 2 تا برند دیگه تولید داخل هستن - فاز و وایلینک و دلتالینک و ... ایرانی هستن
    مشکل سیگنال خیلی وقتا به رادیو نیست و احتمال داره ساختمان یا چیز بلندی بین شما و سایت شرکت باشه
    دیش 30 روی میله قبلا نصب کردیم فقط خواستید روی میله بزنید حتما 2 تا سیم از میله به جایی ببندید که محکم بشه و بازی نکنه تو باد
    ممنون پس 3 تومن قیمتش اوکیه دیش 30 با بیس باکس (البته گفته نو هست)؟
    سیگنال دانلودش خوب بود ولی آپلود ضعیف بود که احتمالا اکسس پوینتش ضعیف بوده.
    حالا میله رو چیکار کنم برای دیش 30؟ قطرش چقدر باشه چی بگیرم؟ آهنگر بیارم نصب کنه؟ چقدر میشه حدود قیمتش با دستمزد اینا؟

9. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

ممنون پس 3 تومن قیمتش اوکیه دیش 30 با بیس باکس (البته گفته نو هست)؟
    سیگنال دانلودش خوب بود ولی آپلود ضعیف بود که احتمالا اکسس پوینتش ضعیف بوده.
    حالا میله رو چیکار کنم برای دیش 30؟ قطرش چقدر باشه چی بگیرم؟ آهنگر بیارم نصب کنه؟ چقدر میشه حدود قیمتش با دستمزد اینا؟
    سلام
    قیمت اکبند خیلی بالا رفته - بیس باکس فکر میکنم خودش تنها 2 تا 3 تومن قیمتش شده
    دیش هم که اگر گرون نشده باشه 1 تومن هست
    میله رو من یکبار بسته بودم 6 متر فکر میکنم شماره 5 بود و خوب بود فقط باید حتما ببندید تا بازی نکنه
    جوشکار نیاز هست اگر میخواید جوش بدید - اگر بخواید پیچ کنید به دیوار دریل نیاز داره که اگر داشته باشید خودتون میتونید ببندید

11. این کاربر از komail7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

سلام
    اگر نویز زیادی دارید تو منطقه میتونید از دیش های آنتی نویز استفاده کنید و مشکل نویز رو کاملا برطرف کنید
    پوینت تو پوینت همیشه خیلی بهتره تا مالتی پوینت
    باید ببینید تو منطقه یا شهرتون چه شرکت هایی سرویس میدن
    دیش آنتی نویز مثل چی ؟

13. این کاربر از irmacfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دیش هایی که امکان این رو داره که هوا و باد از روشون عبور کنه و وزش باد تکونشون نده رو بیشتر میگن:

15. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    دیش هایی که مثل طبل میمونن انتی نویز هستن - بهشون دیش های High Performance هم میگن

نمونه دیش وایلینک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - سایت تولید کننده

نمونه دیش دلتالینک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - سایت تولید کننده

17. 2 کاربر از komail7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

سلام من یه سرویس وایرلس گرفتم که به گفته شرکت سرعتش اصولا باید بالای 20 باشه و ظاهرا کابل اکسس پوینت رو به اجبار باید به روتر وصل کنم مستقیم به سیستم وصل نمیشه. از مودم ADSL استفاده میکنم دی لینک DSL-2730U. حالا مشکل اینجاس که سرعت نوسان شدید داره بعضی وقتا مشخصا سرعت محدود میشه ینی اسپید تست که میزنم بالای 8 مگابیت نمیره ولی دانلود منیجر دانلود که میکنم حدود 30 میرسه. پکت لاست هم گاها داره و کلا مشکل داره. پشتیبانی میگه مشکل از مودمته. سایت همین مودم رفتم نوشته بود این مودم سقف سرعت دانلودش 24 مگابیت هست. حالا از کجا بفهمم مودم مشکل داره یا اینترنت؟

البته بعضی وقتا شانسی سرعت درست میشه و دوباره لگ میزنه. ینی اگه مودم محدوده بازم بالای 24مگابیت میشه دانلود کرد. راهی نیست بشه مستقیم به سیستم وصل کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •