تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 43 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

واسه منم بعضیراوقات علامت زرد میاد رو قسمت وایرلس وای اینترنت دارم . اگر اینترنت دارید روش حساس نباید اگرم ندارین روی اسم وایرلستون برید دیسکانکت کنید بعد 30-40 ثانیه کانکت بشید درست میشه احتمالا

مرسی از جوابتون ولی متاسفانه علامت تعجب زرد رنگی که میاد روی آنتن کلا نمیره و من در حالیکه به وای فای مودمم وصل هستم ولی اصلا اینترنت ندارم به نظر میرسه دیتا رو اصلا انتقال نمیده مودم وگرنه از لحاظ وصل بودن وصله

- - - Updated - - -

کلا مودم های aztech خوبه ؟ بدرد میخوره ؟ کسی داشته تا حالا ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ببخشید 1 سوال دیگه هم بپرسم : اینکه مودم چندتا آنتن داشته باشه برای استفاده در داخل منزل مهمه ؟ مثلا 3 آنتن خطرناکه برای سلامتی ؟

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

مرسی از جوابتون ولی متاسفانه علامت تعجب زرد رنگی که میاد روی آنتن کلا نمیره و من در حالیکه به وای فای مودمم وصل هستم ولی اصلا اینترنت ندارم به نظر میرسه دیتا رو اصلا انتقال نمیده مودم وگرنه از لحاظ وصل بودن وصله

- - - Updated - - -

کلا مودم های aztech خوبه ؟ بدرد میخوره ؟ کسی داشته تا حالا ؟
    توی نت هم سرچ کنید علامت زرد رنگ روی وای فای مطالب زیادی هست. احتمالن آی پی دستی ست شده روی کامپیوتر . از مودم که فکر نکنم باشه .بحث همون dhcp رادیو بالای پشت بوم هست که آی پی میده به دستگاها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نوع سرویس اکو هست سیگنال تو نویز هم 50db الی 53db
    البته من رادیو Sxt رو با رفلکتور تقویت کردم حدود 12 تا 15 دی بی افزایش سیگنال داشتم و همین باعث شد تراگپوت مقدارش افزایش پیدا کنه و حدود 10 الی 15 مگابیت به سرعت اضافه شد البته این رو هم بگم رادیو فرستنده فقط یک chain بصورت افقی پشتیبانی میکرد اگر دوال chain اکتیو بود سرعت دریافت من به دو برابر میرسید یعنی چیزی خدود 70 الی 80 مگابیت
    سلام و خسته نباشید
    میشه یک عزیزی در مورد روش تقویت سیگنال توضیح بده
    من احساس میکنم نتم ضعیف تر شده، روبروی رادیو هم یک ساختمون 5 طبقه ساختن ممکنه برا همین باشه
    Last edited by hrmf2; 09-06-2016 at 04:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    میشه یک عزیزی در مورد روش تقویت سیگنال توضیح بده
    من احساس میکنم نتم ضعیف تر شده، روبروی رادیو هم یک ساختمون 5 طبقه ساختن ممکنه برا همین باشه
    سلام
    بله مشکل از ساختمونه چون باعث شکست امواج میشه و بر اثر برخورد امواج به سطح ساختمون مقداری از تراگپو ت بدلیل ضعیف تر شدن سیگنال از دست میدید
    راه خاصی نداره فقط میتونید تقویت کنید با آنتن قویتر مثال : پارابولیک 30 دی بی و سالید دیشها که نصبتا گرونتر از بقیه هستند و تهیه تجهیزات 1 الی 1500 هزینه داره
    اگر sxt دارید استفاد از دیش ما*وا*ره همانند رفلکتوری قوی مقدار قابل توجهی سیگنالتونو افزایش میده پیشنهاد استفاده از آفست است و sxt رو در کانون آن قرار داده و زوم کنید به سمت دکل
    برای درک بیشتر گفته های من به سایت پرشین ادمین یا پرشین نتوورک رجوع کنید قطعا در آن فرومها به شما کمک خواهند کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کسی شرکتی میشناسه در قم که شبانه رایگان داشته باشه یا نامحدود
    ممنون میشم معرفی کنید

فرستاده شده از HUAWEI GRA-UL10ِ من با Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوستان راجع به تجهیزات
    آیا نانواستیشن میشه استفاده کرد به عنوان انتن

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad
    تا
    بله تو محدوده فرکانسی 5Ghz میتونید از شرکتها اینترنت بگیرید به شرط اینکه آنتن با باند فرکانسی 5 گیگا هرتز تهیه کنید مثل nano station m5
    یا نانو بیم m5
    که 25db قدرت آنتن بشقابشه و فاصله بیشتریو پشتیبانی میکنه تا 20 کیلو متر الی 40 کیلومتر

8. این کاربر از del2771 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

توی نت هم سرچ کنید علامت زرد رنگ روی وای فای مطالب زیادی هست. احتمالن آی پی دستی ست شده روی کامپیوتر . از مودم که فکر نکنم باشه .بحث همون dhcp رادیو بالای پشت بوم هست که آی پی میده به دستگاها

ممنون من نیشستم تمام تنظیمات مودمم رو چک کردم دیدم کشور رو به جا ایران زده مجارستان !!! به خاطر همین به وای فای مودمم وصل میشدم ولی تبادل دیتا نداشتم !!! خوب شد نرفتم مودم جدید بخرم
    اینم تجربه ای بوووووود

10. این کاربر از dokhtare_darya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان. من تا 350 تومن بهترین آنتی که میتونم بگیرم چیه؟

12. این کاربر از alidevil100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان من مى خوام از شاتل اينترنت وايرلس ptp بگيرم چون مثل بقيه مشكل خط فيبر نورى رو دارم
    اما يه مشكلى كه هست اينه كه تو منطقه ما پارازيت ما * و * ا * ر * ه زياد هست و كارشناس شاتل گفت ممكنه به مشكل بر بخوريد
    به نظرتون چيكار كنم همين رو بگيرم يا 4g ايرانسل يا 16 مگ مخابرات ؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •