تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 43 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ممکنه لطفا نوع سرویس و مقدار Signal To Noise رادیویی که به اون متصل هستید بفرمایید؟
    نوع سرویس اکو هست سیگنال تو نویز هم 50db الی 53db
    البته من رادیو Sxt رو با رفلکتور تقویت کردم حدود 12 تا 15 دی بی افزایش سیگنال داشتم و همین باعث شد تراگپوت مقدارش افزایش پیدا کنه و حدود 10 الی 15 مگابیت به سرعت اضافه شد البته این رو هم بگم رادیو فرستنده فقط یک chain بصورت افقی پشتیبانی میکرد اگر دوال chain اکتیو بود سرعت دریافت من به دو برابر میرسید یعنی چیزی خدود 70 الی 80 مگابیت

2. این کاربر از del2771 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام بنده جایی که هستم خط adsl نمیتونم بگیرم چون خطم pcm هست و از قبل از عید تا الان دارم سعی میکنم که برم از pcm در بیارم و متاسفانه اصلا هیچ راهی نداره و میگن امکانات نیست و برو از وایرلس استفاده کن و سوالم اینه ؟؟ از نظر سرعت دانلود مثل adsl میباشد ؟؟؟ و از نظر هزینه چطور ؟؟؟ لطفا دقیقا جوابم را بدین ممنون میشم که ببینم این وایرلس که میگن در چه حدیه

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام بنده جایی که هستم خط adsl نمیتونم بگیرم چون خطم pcm هست و از قبل از عید تا الان دارم سعی میکنم که برم از pcm در بیارم و متاسفانه اصلا هیچ راهی نداره و میگن امکانات نیست و برو از وایرلس استفاده کن و سوالم اینه ؟؟ از نظر سرعت دانلود مثل adsl میباشد ؟؟؟ و از نظر هزینه چطور ؟؟؟ لطفا دقیقا جوابم را بدین ممنون میشم که ببینم این وایرلس که میگن در چه حدیه
    سلام

سرعتو یه صفحه عقب برید یه تست گذاشتن

ولی قیمت 400 هزارتومنی میشه قیمت تجهیزاتش

ولی خرید هر 1 گیگ ترافیکش فرقی نمیکنه همون 4000 تومنه

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام به همه نمیدونم جای سوالم اینجاست یا خیر ولی من توی خونمون خط تلفن نداریم متاسفانه و آنتن وایرلس خریدم و بالا پشت بام نصب کردیم 1 مودم داریم به نام aztech که آنتن رو به این مودم وصل کردیم البته قبلا با همین مودم به adsl هم وصل میشدم و مشکلی نداشت ولی در حال حاضر با وایرلس درست کار نمیکنه ! چند روز اول خیلی خوب بود ولی تازگیا 1 علامت مثلث زرد رنگ روی آنتن توی لپ تاپم اون پایین ظاهر میشه و زیر کانکشنم مینویسه limited !! اون وسطا بعضی وقتا هم این علامت خودبه خود میره و من دوباره به اینترنت دسترسی دارم کلا مشکل چیه و این علامت بر اثر چی میاد و لیمیتد میشه ؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام به همه نمیدونم جای سوالم اینجاست یا خیر ولی من توی خونمون خط تلفن نداریم متاسفانه و آنتن وایرلس خریدم و بالا پشت بام نصب کردیم 1 مودم داریم به نام aztech که آنتن رو به این مودم وصل کردیم البته قبلا با همین مودم به adsl هم وصل میشدم و مشکلی نداشت ولی در حال حاضر با وایرلس درست کار نمیکنه ! چند روز اول خیلی خوب بود ولی تازگیا 1 علامت مثلث زرد رنگ روی آنتن توی لپ تاپم اون پایین ظاهر میشه و زیر کانکشنم مینویسه limited !! اون وسطا بعضی وقتا هم این علامت خودبه خود میره و من دوباره به اینترنت دسترسی دارم کلا مشکل چیه و این علامت بر اثر چی میاد و لیمیتد میشه ؟؟
    سلام

تو همون مواقع که مثلث میاد از طریق خود ویندوز ارور یابی کنید

یعنی troubleshoot problem رو بزنید و ببینید چی میگه

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

واسه منم بعضیراوقات علامت زرد میاد رو قسمت وایرلس وای اینترنت دارم . اگر اینترنت دارید روش حساس نباید اگرم ندارین روی اسم وایرلستون برید دیسکانکت کنید بعد 30-40 ثانیه کانکت بشید درست میشه احتمالا

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با تشكر از شما دوست عزيز و فقط چند تا سوال ديگه

١- مثل شركت adsl ساعاتي داره كه مجاني باشه بدون افت سرعت و اگر مثل صفحه قبلي تو دانلود ٣ مگ بده عاليه واقعا و تو همه مناطق همينه مثلا ما كه شيرازيم هم همينه ؟؟؟

٢- از كجا بفهمم اون منطقه اي كه هستم وايرلس را ساپورت و سرعتش مثل همينه ؟؟؟

٣- اين مبلغ ٤٠٠ تا ٥٠٠ يعني وايرلس و انتنش و فعال كردنش هست و بعدها نياز نداشتم با اين قيمت ميخرن ؟

٤- من والا چندين ساله از صبا نت و ماتريكس و اسياتك سرويس داشتم و هميشه adsl داشتم و تو خريد وايرلس ترديد دارم و فقط بيشتر بخاطر سرعت دانلودش هست و مجاني بودن تو ساعتاي مختلف و از همش مهمتر برم از كدام شركت بگيرم ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با تشكر از شما دوست عزيز و فقط چند تا سوال ديگه

١- مثل شركت adsl ساعاتي داره كه مجاني باشه بدون افت سرعت و اگر مثل صفحه قبلي تو دانلود ٣ مگ بده عاليه واقعا و تو همه مناطق همينه مثلا ما كه شيرازيم هم همينه ؟؟؟

٢- از كجا بفهمم اون منطقه اي كه هستم وايرلس را ساپورت و سرعتش مثل همينه ؟؟؟

٣- اين مبلغ ٤٠٠ تا ٥٠٠ يعني وايرلس و انتنش و فعال كردنش هست و بعدها نياز نداشتم با اين قيمت ميخرن ؟

٤- من والا چندين ساله از صبا نت و ماتريكس و اسياتك سرويس داشتم و هميشه adsl داشتم و تو خريد وايرلس ترديد دارم و فقط بيشتر بخاطر سرعت دانلودش هست و مجاني بودن تو ساعتاي مختلف و از همش مهمتر برم از كدام شركت بگيرم ؟؟؟؟

سوال 1 و 2 رو نمیدونم

سوال 3-آره همون پول تجهیزاتش و مودمش و پول نصاب و بعدش فقط هزینه ترافیک میدید و البته اشتراک

سوال 4-نمیدونم باید برید شهرتون بپرسید که چه شرکتهایی ارائه میدن،برید تایپیک مخابرات شیراز بپرسید یا خودتون تایپیک بزنید

یه سری توضیح اضافه بدم

ما تو خوابگاه روزای خلوت با سرعت 2مگ هم دانلود داشتیم،فک کنم پهنا رو روی 16 مگ بسته بودند

حالا بستگی داره اینکه پهنا رو براتون بالا ببنندن یا نه

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با تشکر به دو تا سه جا صحبت کردم یکیشون گفتن شرکت همیارنت و دیگری فراهوش بود و هر دوتاشون هم گفتن سرعتشون عالی و از اینجور صحبتهای اولیه که بخان مشتری جذب کنند و من نمیدونم کدومشون بهترینه یکیشون که میگفت حتی ما سرعتی داریم تا 16 مگ دانلود میکنه و مخصوص کافی نتها هست و بنشر شما کدام شرکت اول اینکه کیفیت عالی داره و پشتیبانیش عالیه ؟ و اینکه قطعی نداره و در کل عالیترینه >؟؟؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان راجع به تجهیزات
    آیا نانواستیشن میشه استفاده کرد به عنوان انتن

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •