تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 43 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

من از شرکت آسیاتک اومدن برای وایرلس تست کردن که دید نداشت. یعنی سیگنال ضعیف بود در حدود 80- بود. اطلاعات زیادی ندارم ولی گیرنده SXT بود. آیا راهی دیگه وجود داره که از این شرکت وایرلس بگیرم؟ تجهیزات دیگه ای شبیه دیش باشه؟ چون بعضی جاها دیدم. قیمت هم هفتصد هشتصد هزار تومان باشه.
    باید با هزینه خودتون قوی ترین دیش و رادیو رو بخرین
    و نصب تست کنین و اگر باز هم مورد داشته باشه به ضرر خودتون هست
    بعد از اینکه خرید کردید نصب و کردید شرایط بهتر شده بود میتونید از سایت ثبت سفارش بزنید

2. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

باید با هزینه خودتون قوی ترین دیش و رادیو رو بخرین
    و نصب تست کنین و اگر باز هم مورد داشته باشه به ضرر خودتون هست
    بعد از اینکه خرید کردید نصب و کردید شرایط بهتر شده بود میتونید از سایت ثبت سفارش بزنید
    گفتن دوباره با تجهیزات دیگه ای میایم تست میزنیم.

4. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من از شرکت آسیاتک اومدن برای وایرلس تست کردن که دید نداشت. یعنی سیگنال ضعیف بود در حدود 80- بود. اطلاعات زیادی ندارم ولی گیرنده SXT بود. آیا راهی دیگه وجود داره که از این شرکت وایرلس بگیرم؟ تجهیزات دیگه ای شبیه دیش باشه؟ چون بعضی جاها دیدم. قیمت هم هفتصد هشتصد هزار تومان باشه.
    سلام دوست عزیز

نمیشه صد درصد گفت که استفاده از رادیو ی قویتر یا به قول شما همون سالید دیش ها تاثیری توی بهتر شدن سیگنال نداره چون خودم یه جاهایی دیدم که توی بهتر شدن سیگنال دریافتی تاثیر زیادی دارن اما زیاد امیدوار نباش چون به طور کلی دید فرستنده و گیرنده مهمه و رادیوی قویتر زمانی بکار میاد که به هم دید داشته باشند ولی مسافت خیلی طولانی باشه یا اینکه بخان پهنای باند زیادی ازش بگیرن وگرنه این قانون که رادیوی معمولی برای جاهایی استفاده میشه که دید خوبه و رادیوهای قوی برای جاهایی هستند که دید کافی وجود نداره اصلا قانون درستی نیست و یه چیز نسبی هست .که در شرایط مختلف نتایج متفاوتی داره و فقط باید تست کرد .

6. 3 کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود. مجتمع ما سال گذشته وایرلس اشتراکی اسیاتک رو نصب کردند که اون زمان ما نگرفتیم. حالا بخواهیم استفاده کنیم با توجه به اینکه تجهیزات پشت بام و کابل ها متصل هست چه هزینه اولیه دیگری لازم داریم آیا فقط یک اکسی پوینت میخوام؟ در مورد سرویس‌ها آیا اون بحث ترافیک داخلی adsl بین الملل اینجا هم هست؟ یعنی من مثلا صد گیگ ترافیک داشته باشم آیا صد گیگش بین الملل هست؟ سرعت چطور مثلا 40 مگ رو بگیرم چه سرعتی بهم ارائه می‌ده؟ همون سرعت اسمی رو حداقل میده؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

درود. مجتمع ما سال گذشته وایرلس اشتراکی اسیاتک رو نصب کردند که اون زمان ما نگرفتیم. حالا بخواهیم استفاده کنیم با توجه به اینکه تجهیزات پشت بام و کابل ها متصل هست چه هزینه اولیه دیگری لازم داریم آیا فقط یک اکسی پوینت میخوام؟ در مورد سرویس‌ها آیا اون بحث ترافیک داخلی adsl بین الملل اینجا هم هست؟ یعنی من مثلا صد گیگ ترافیک داشته باشم آیا صد گیگش بین الملل هست؟ سرعت چطور مثلا 40 مگ رو بگیرم چه سرعتی بهم ارائه می‌ده؟ همون سرعت اسمی رو حداقل میده؟

دوست عزیز بهتر بود از تجهیزات یک تصویر میزاشتید چون در بعضی از مجتمع ها من دیدم تجهیزات فرق میکنه .اما در کل برای مشترک فقط یک رادیو به عنوان گیرنده نیازه و در صورت نیاز مشترک یک اکسس پوینت برای wifi و کابل شبکه .که حدودا 300 تا 500 با توجه به نوع رادیو و متراژ کابل هزینه در بر داره .
    اسیاتک و همینطور اکثر سرویس دهنده ها ترافیک بین الملل از داخل جدا هست و معمولا نیم بها حساب میشه اما اینکه چارت سهمیه بندی یا تعرفه وایرلس با adsl یکی باشه بستگی به سرویس دهنده داره ولی در اسیاتک جداست و تعرفه وایرلس با adsl فرق میکنه .در این سرویس دهنده شما هر بسته ای بخری تماما بین الملل هست و داخلی هم نیم بهاست.
    سرعت اسیاتک در صورت خلوت بودن سایت ها سرعت اسمی رو میده ولی در صورت پر بودن شما پهنای باند کمتری میگری حتی گاهی تا حداکثر 8 مگ.هیچ تضمینی نیست .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز بهتر بود از تجهیزات یک تصویر میزاشتید چون در بعضی از مجتمع ها من دیدم تجهیزات فرق میکنه .اما در کل برای مشترک فقط یک رادیو به عنوان گیرنده نیازه و در صورت نیاز مشترک یک اکسس پوینت برای wifi و کابل شبکه .که حدودا 300 تا 500 با توجه به نوع رادیو و متراژ کابل هزینه در بر داره .
    اسیاتک و همینطور اکثر سرویس دهنده ها ترافیک بین الملل از داخل جدا هست و معمولا نیم بها حساب میشه اما اینکه چارت سهمیه بندی یا تعرفه وایرلس با adsl یکی باشه بستگی به سرویس دهنده داره ولی در اسیاتک جداست و تعرفه وایرلس با adsl فرق میکنه .در این سرویس دهنده شما هر بسته ای بخری تماما بین الملل هست و داخلی هم نیم بهاست.
    سرعت اسیاتک در صورت خلوت بودن سایت ها سرعت اسمی رو میده ولی در صورت پر بودن شما پهنای باند کمتری میگری حتی گاهی تا حداکثر 8 مگ.هیچ تضمینی نیست .
    سپاس. مگه برای هر نفر یک رادیو لازمه! الان رادیو که برای مجتمع گذاشتن مگه برای منهم قابل استفاده نیست. یک تماس هم با فروش اسیاتک گرفتم اون گفت فقط یکدونه اکسس پوینت لازم داری البته دقیق بررسی نشد یعنی من یوزر پسورد نداشتم فقط بطور کلی سوال کردم که پارسال برای مجتمع وصل کردیم و من نگرفتم حالا بخوام چه هزینه اولیه ای داره که گفت فقط حدود هفتاد تومن اکسس پوینت و سریع میخواست ثبت نام کنه که گفتم دست نگه دار چون خیلی اعتباری به حرفشون نیست . راستش خطمون PCM بود بتازگی فیبر شده که فقط هم مخابرات سرویس میده بهم از طرفی وایرلس گرونتره و آماده ولی adsl مخابرات هم میگن کیفیت خوبی نداره دو روز پیش اسیاتک بابت adsl گفت میدیم و پول هم ازم گرفت اما امروز گفتند بعلت مشکل فنی قائل ارائه نیست وگرنه اون قیمت‌ها خیلی بهتر از مخابرات بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سپاس. مگه برای هر نفر یک رادیو لازمه! الان رادیو که برای مجتمع گذاشتن مگه برای منهم قابل استفاده نیست. یک تماس هم با فروش اسیاتک گرفتم اون گفت فقط یکدونه اکسس پوینت لازم داری البته دقیق بررسی نشد یعنی من یوزر پسورد نداشتم فقط بطور کلی سوال کردم که پارسال برای مجتمع وصل کردیم و من نگرفتم حالا بخوام چه هزینه اولیه ای داره که گفت فقط حدود هفتاد تومن اکسس پوینت و سریع میخواست ثبت نام کنه که گفتم دست نگه دار چون خیلی اعتباری به حرفشون نیست . راستش خطمون PCM بود بتازگی فیبر شده که فقط هم مخابرات سرویس میده بهم از طرفی وایرلس گرونتره و آماده ولی adsl مخابرات هم میگن کیفیت خوبی نداره دو روز پیش اسیاتک بابت adsl گفت میدیم و پول هم ازم گرفت اما امروز گفتند بعلت مشکل فنی قائل ارائه نیست وگرنه اون قیمت‌ها خیلی بهتر از مخابرات بود.

بله اگر یک رادیو برای مجتمع گذاشتن که دیگه نیاز به رادیو جداگانه نیست و شما فقط هزینه ap رو میدی .البته کابل شبکه هم باید حساب بشه چون کمتر شرکتی پیدا میشه که به هزینه خودش کابل کشی کنه .کابل خوب متری 2500 هست که البته با 1500 تومنی هم کارت راه میافته .ولی این رو بگم اسیاتک فقط کیفیت adsl پایینه و کیفیت وایرلسش خیلی بالاست من قبلا داشتم .پینگ خوبی میده و سرعتشم که بستگی به اکسس پوینت شرکت و تعداد یوزرهای مجتمع داره و تا جایی که میدونم اپلودش بر بستر وایرلس رایگانه و محاسبه نمیشه.و فقط برای دانلود ترافیک حساب میکنه.

11. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آیا مودم adsl رو میشه بعنوان اکسس پوینت در وایرلس استفاده کرد؟ منظورم اینه که من یک مودم tp-link 8150 دارم میشه اینو برای وایرلس استفاده کنم یا حتما باید اکسس پوینت جداگانه بگیرم؟ چون این مودم های adsl هم روتر و هم اکسس پوینت هستند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •