تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: راهنمایی جهت خرید مودم 4g

داره خودمونی میشه morypory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

میخواستم بدونم من دارم اینترنت 4G از طریق گوشی دریافت میکنم و با hotdpot اون رو برای کامپیوتر ارسال میکنم و از طریق کامپیوتر دانلود انجام میدم.
    سوال من اینه که آیا فرقی در سرعت دریافتی از این طریق با دریافت از طریق مودم های 4G هست؟؟؟ اگه مودم بخرم سرعتم بیشتر میشه؟ یا فرقی نداره؟
    اتصال از طریق وای فای با اتصال از طریق USB فرقی از نظر سرعت برام داره؟
    دوست عزیز ابتدا ببین که منطقه ای که هستی 4G را ساپورت میکنه اینگونه که گفتی با گوشی از 4G استفاده میکنی باید تست سرعت بگیرید . ضمناً جهت خرید حتما مودم رومیزی بگیرید که من مدل huawei B315 را پیشنهاد می دهم چون مودمهای رومیزی قدرت گرفتن سیگنالهای 4G را بیشتر از تلفن دارا می باشند و می توانند سرعت دانلود را بهبود ببخشند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوست عزیز ابتدا ببین که منطقه ای که هستی 4G را ساپورت میکنه اینگونه که گفتی با گوشی از 4G استفاده میکنی باید تست سرعت بگیرید . ضمناً جهت خرید حتما مودم رومیزی بگیرید که من مدل huawei B315 را پیشنهاد می دهم چون مودمهای رومیزی قدرت گرفتن سیگنالهای 4G را بیشتر از تلفن دارا می باشند و می توانند سرعت دانلود را بهبود ببخشند
    مشکلی بابت منطقه و ساپورت شدن ندارم و آنتن 4G پرهست روی گوشی من...خواستم بدونم واقعا تفاوت سرعت داره استفاده از گوشی یا مودم؟ هزینه الکی نکنم

داره خودمونی میشه EDWARD WHITE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

من پس اینو میخزم

داره خودمونی میشه morypory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مشکلی بابت منطقه و ساپورت شدن ندارم و آنتن 4G پرهست روی گوشی من...خواستم بدونم واقعا تفاوت سرعت داره استفاده از گوشی یا مودم؟ هزینه الکی نکنم
    در پاسخ به سوال شما باید عرض کنیم که اگر پوشش دهی سرویس 4G در محل سکونت شما مناسب باشد از لحاظ سرعت تفاوتی بین مودم و گوشی شما وجود نخواهد داشت. تفاوت بین مودم های رومیزی و گوشی تلفن همراه شما زمانی مشخص می شود که محل سکونت شما از لحاظ آنتن دهی با ضعف مواجه باشد. که در این صورت سرعت مودم های رومیزی به دلیل بهرمندی از آنتن های قوی تر بسیار بالاتر خواهد بود. در پاسخ به قسمت دوم سوال شما باید بگوییم که خیر هیچ تفاوتی از لحاظ سرعت بین دو حالت اتصال با وای-فای و USB وجود در ندارد. در انتها ذکر این نکته بسیار ضروری به نظر می رسد که دلیل اصلی خرید مودم 4G و یا 3G سرعت بالاتر این مودم ها نیست. چرا که استفاده از قابلیت HOTSPOT باتری گوشی چند میلیونی شما را تحت تاثیر قرار داده و عمر آن را به شدت کاهش می دهد. همچنین این مودم ها به دلیل طراحی تخصصی برای ارائه ی اینترنت 4G در این زمینه از گوشی های تلفن همراه بسیار پایدار تر عمل می کنند.

داره خودمونی میشه Damask Roses's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

در پاسخ به سوال شما باید عرض کنیم که اگر پوشش دهی سرویس 4G در محل سکونت شما مناسب باشد از لحاظ سرعت تفاوتی بین مودم و گوشی شما وجود نخواهد داشت. تفاوت بین مودم های رومیزی و گوشی تلفن همراه شما زمانی مشخص می شود که محل سکونت شما از لحاظ آنتن دهی با ضعف مواجه باشد. که در این صورت سرعت مودم های رومیزی به دلیل بهرمندی از آنتن های قوی تر بسیار بالاتر خواهد بود. در پاسخ به قسمت دوم سوال شما باید بگوییم که خیر هیچ تفاوتی از لحاظ سرعت بین دو حالت اتصال با وای-فای و USB وجود در ندارد. در انتها ذکر این نکته بسیار ضروری به نظر می رسد که دلیل اصلی خرید مودم 4G و یا 3G سرعت بالاتر این مودم ها نیست. چرا که استفاده از قابلیت HOTSPOT باتری گوشی چند میلیونی شما را تحت تاثیر قرار داده و عمر آن را به شدت کاهش می دهد. همچنین این مودم ها به دلیل طراحی تخصصی برای ارائه ی اینترنت 4G در این زمینه از گوشی های تلفن همراه بسیار پایدار تر عمل می کنند.
    زیر آنتن من 5 برابر سرعت بیشتری دارم نسبت به حتی 500 متر آنطرف تر که در هر دو حالت آنتن دهی خوب هست 100 درصد هست با گوشی
    Last edited by Damask Roses; 01-08-2016 at 02:33.

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

قطعا سرعت اینترنت با مودم (حالا چه رومیزی چه قابل حمل) از گوشی بیشتر هست.
    چه مناطق ضعیف چه مناطق قوی.
    من خودم g4 دارم و خونمون هم 4g به خوبی انتن میده.
    ولی سرعت نت با مودم تقریبا 2 برابر گوشی هست.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •