تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: پیشنهاد بلندگو برای پخش فابریک خودروهای داشبرد جدید ایران خودرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

14 پیشنهاد بلندگو برای پخش فابریک خودروهای داشبرد جدید ایران خودرو

با سلام
    من در اینترنت خیلی جست و جو کردم، ولی راهنمایی مشخصی در این رابطه پیدا نکردم، به خاطر همین این تایپک رو ایجاد کردم شاید به دیگران هم کمکی بشود.

همان طور که میدانید داشبردهای جدید خودروهای 405 و پارس تغییر کرده و پخش خودرو به صورت 2din یک تکه در آن قرار دارد و جایگزین کردن آن با پخش های 1din موجود در بازار دردسرهایی دارد، به خاطر همین اگر دوستانی که در این ضمینه تجاربی را دارند و با همان پخش فابریک سیستم خوبی رو جمع کرده اند، لطفا دیگران را هم راهنمایی کنند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خوده من برای پخش فابریک 405 داشبرد جدید بلندگو های 6965 V3 و 6965 V2 و A6965S را در اینترنت پیدا کرده ام ولی نمیدانم کدام مناسب این ضبط هست، لازم هست که اینو هم بگم که من بدون امپ میخواه وصل کنم ولی میترسم بلندگوهایی که انتخاب کردم برای این ضبط مناسب نباشد و صدای بلندگو با این ضبط در نیاید.

دوستان اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید
    بسیار سپاسگذارم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوده من برای پخش فابریک 405 داشبرد جدید بلندگو های 6965 V3 و 6965 V2 و A6965S را در اینترنت پیدا کرده ام ولی نمیدانم کدام مناسب این ضبط هست، لازم هست که اینو هم بگم که من بدون امپ میخواه وصل کنم ولی میترسم بلندگوهایی که انتخاب کردم برای این ضبط مناسب نباشد و صدای بلندگو با این ضبط در نیاید.

دوستان اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید
    بسیار سپاسگذارم
    حداکثر بودجه ای ک میخاین هزینه کنین چقده؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

حداکثر بودجه ای ک میخاین هزینه کنین چقده؟؟؟
    خیلی ممنون از پاسختون

200.000 تومان

این مدل هارو هم مد نظر دارم ولی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم :

Pioneer TS-A6966S Car Speaker

• بیشینه صدای خروجی420 وات
    • توان خروجی اسمی60 وات
    • امپدانس 4 اهم
    • فرکانس پاسخ‌گویی 28 تا 36000 هرتز
    • حساسیت92 دسیبل
    • ابعاد برش برای نصب222 × 153 میلی‌متر
    • عمق نصب71 میلی‌متر

Pioneer TS-A6965S Car Speaker

• بیشینه صدای خروجی400 وات
    • توان خروجی اسمی40 وات
    • امپدانس 4 اهم
    • فرکانس پاسخ‌گویی 35-37000 هرتز
    • حساسیت92 دسیبل
    • ابعاد برش برای نصب153x222 میلی‌متر

Pioneer TS-A6976S Car Speaker

• بیشینه صدای خروجی550 وات
    • توان خروجی اسمی90 وات
    • امپدانس 4 اهم
    • فرکانس پاسخ‌گویی 27 تا 24000 هرتز
    • حساسیت92 دسیبل
    • ابعاد برش برای نصب222 × 153 میلی‌متر
    • عمق نصب84 میلی‌متر
    Last edited by jamshid_sarabi; 17-04-2016 at 15:04.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیشنهاد اول من ب شما باند Helix Blue B69X.2 هستش...ب نظرم بهترین گزینس...تو این صفحه میتونین مشخصات و ویژگی هاشو ببینین :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پیشنهاد میکنم حتما ب آدرسی ک دادم سر بزنین و بخونین اطلاعاتشو...
    میتونین از خود سایت خرید کنین چون تو بازار ممکنه پیدا نکنین یا تقلبی و...

در غیر اینصورت باند Pioneer TS-6965V2 اصل ب نظر من انتخاب خیلی خوبیه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پیشنهاد اول من ب شما باند Helix Blue B69X.2 هستش...ب نظرم بهترین گزینس...تو این صفحه میتونین مشخصات و ویژگی هاشو ببینین :
    پیشنهاد میکنم حتما ب آدرسی ک دادم سر بزنین و بخونین اطلاعاتشو...
    میتونین از خود سایت خرید کنین چون تو بازار ممکنه پیدا نکنین یا تقلبی و...

در غیر اینصورت باند Pioneer TS-6965V2 اصل ب نظر من انتخاب خیلی خوبیه...
    باند Helix که فرمودید، مطمئن هستید که بدون امپ روی ضبط فابریک جواب میده؟
    من مدل های معمولی رو به خاطر این انتخاب کردم که پخش ماشین بتونه راهش بندازه...

در مورد 6965v2 هم، به فروشگاه بهرام زنگ زدم، موجود ندارن و مدل 6965v3 رو پیشنهاد دادن اون هم فکر نکنم با ضبط جواب بده.....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا 60وات RMS زیاد نیس ک حتما نیاز ب آمپلی باشه...پس فکرمیکنم بدون آمپ راحت جواب بده...با این حال میتونین تلفنی از همون بهرام شاپ بپرسین تا حرف و حدیثی نمونه...

ضمنا اگر ب موسیقی واقعا اهمیت میدین و امکانش رو دارین یه پخش معمولی مثل Pioneer DEH-X2850UI تهیه بفرمایید...واس قضیه داشبورد هم از قابی ک تو هست میتونین استفاده کنین :

چون خروجی صدای پخشی مثل 2850 قطعا خیییلی بهتر از پخش فابریکه!!! اصلا پخشای فابریک واقعا نمیتونه هیچ باندی رو عملا مناسب تغذیه کنن!!!
    بعدها میتونین یه آمپلی ارزون قیمت مثل Pioneer GM-A 3602 یا Kenwood KAC-PS527 اضافه کنین و از صدای واقعا شفاف و جوندار لذت ببرین...(نسبت ب پولی ک میدین)

درسته همه اینها هزینه داره اما قطعا صدایی ک با همچین سیستمی میشنوین قابل مقایسه با هیچ پخش و باند فابریکی نیس...!
    هزینه ای ک میکنین تا مدت ها لذتشو میبرین و در صورت تعویض ماشین هم میتونین همه رو باز کنین و روی ماشین جدید ببندین...

مشابه این سیستم رو یکی از دوستانم قبل عید ب پیشنهاد بنده بسته و دعاگو هستش!!!

فقط خاستم اندک تجربه مو ب اشتراک بذارم...بازم صاحب اختیارین البته...
    مبارکه
    یاعلی
    Last edited by mhda69; 17-04-2016 at 19:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

والا 60وات RMS زیاد نیس ک حتما نیاز ب آمپلی باشه...پس فکرمیکنم بدون آمپ راحت جواب بده...با این حال میتونین تلفنی از همون بهرام شاپ بپرسین تا حرف و حدیثی نمونه...

ضمنا اگر ب موسیقی واقعا اهمیت میدین و امکانش رو دارین یه پخش معمولی مثل Pioneer DEH-X2850UI تهیه بفرمایید...واس قضیه داشبورد هم از قابی ک تو هست میتونین استفاده کنین :

چون خروجی صدای پخشی مثل 2850 قطعا خیییلی بهتر از پخش فابریکه!!! اصلا پخشای فابریک واقعا نمیتونه هیچ باندی رو عملا مناسب تغذیه کنن!!!
    بعدها میتونین یه آمپلی ارزون قیمت مثل Pioneer GM-A 3602 یا Kenwood KAC-PS527 اضافه کنین و از صدای واقعا شفاف و جوندار لذت ببرین...(نسبت ب پولی ک میدین)

درسته همه اینها هزینه داره اما قطعا صدایی ک با همچین سیستمی میشنوین قابل مقایسه با هیچ پخش و باند فابریکی نیس...!
    هزینه ای ک میکنین تا مدت ها لذتشو میبرین و در صورت تعویض ماشین هم میتونین همه رو باز کنین و روی ماشین جدید ببندین...

مشابه این سیستم رو یکی از دوستانم قبل عید ب پیشنهاد بنده بسته و دعاگو هستش!!!

فقط خاستم اندک تجربه مو ب اشتراک بذارم...بازم صاحب اختیارین البته...
    مبارکه
    یاعلی
    با توجه به درخواستی که من داشتم و پیشنهادی که شما به من دادید، واقعا مشخصه که آدم دلسوزی هستید و میخواید راه بهتری رو بهم نشون بدین.
    ولی ما اهل آمپلی که کلا نیستیم، اون قابه رو هم قبلا دیده بودم ولی تعویض ضبط هم کلا کنسله، فقط میمونه همون بلندگو که ضبط بتونه راهش بندازه.
    اون بلندگویی که شما معرفی کردید، از توی عکس کاملا مشخصه بلندگویه جوندار و خوبیه ....
    ولی اگه اون نشد احتمالا یکی از این دوتارو بگیرم A6966S یا A6965S
    نظرهایی که برا A6965S دادن بیشتر از A6966S هست ولی فکر میکنم A6966S بهتر باشه.
    نظر شما چیه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با توجه به درخواستی که من داشتم و پیشنهادی که شما به من دادید، واقعا مشخصه که آدم دلسوزی هستید و میخواید راه بهتری رو بهم نشون بدین.
    ولی ما اهل آمپلی که کلا نیستیم، اون قابه رو هم قبلا دیده بودم ولی تعویض ضبط هم کلا کنسله، فقط میمونه همون بلندگو که ضبط بتونه راهش بندازه.
    اون بلندگویی که شما معرفی کردید، از توی عکس کاملا مشخصه بلندگویه جوندار و خوبیه ....
    ولی اگه اون نشد احتمالا یکی از این دوتارو بگیرم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نظرهایی که برا A6965S دادن بیشتر از A6966S هست ولی فکر میکنم A6966S بهتر باشه.
    نظر شما چیه؟
    خواهش میکنم...
    راستش حس میکنم شما ازون عزیزانی هستین ک تصور میکنین آمپلی چیز خیلی خفن و شاید لوکسیه و مال عشق و حال جووناس و...!!!
    شاید این طرز فکر در مورد ساب ووفر تاحدودی درست باشه...اما آمپلی فقط یه دستگاه واس تقویت صدا در همه ابعاده...و باعث میشه شما صدای خیلی واضح تر و البته جوندارتری بشنوین و لذت ببرین...همین!
    بازم صاحب اختیارین...بگذریم
    در مورد باند هم ک خب مشخصات عددیشون مشخصه...اما واقعیتش من فرصت ندارم نظرات همون بهرام شاپ رو بخونم...شما خودت زحمت شو بکش و هرکدوم ک نظرات مثبت تری داشت همونو خریداری کن...معمولا با همون نظرات میشه ب حمع بندی رسید...
    یا نهایتا با تماس با بهرام شاپ ازشون راهنمایی بخاین...خیلی وقت پیش تماس گرفته بودم و برخورد خوبی داشتن...
    ضمنا هییچوقت ب حرفای مغازه دارای سطح شهر اهمیت ندین اونا دلسوز هیچکس نیستن و فقط میخان جنسی ک موجود دارن رو بفروشن!
    موید باشید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خواهش میکنم...
    راستش حس میکنم شما ازون عزیزانی هستین ک تصور میکنین آمپلی چیز خیلی خفن و شاید لوکسیه و مال عشق و حال جووناس و...!!!
    شاید این طرز فکر در مورد ساب ووفر تاحدودی درست باشه...اما آمپلی فقط یه دستگاه واس تقویت صدا در همه ابعاده...و باعث میشه شما صدای خیلی واضح تر و البته جوندارتری بشنوین و لذت ببرین...همین!
    بازم صاحب اختیارین...بگذریم
    در مورد باند هم ک خب مشخصات عددیشون مشخصه...اما واقعیتش من فرصت ندارم نظرات ...شما خودت زحمت شو بکش و هرکدوم ک نظرات مثبت تری داشت همونو خریداری کن...معمولا با همون نظرات میشه ب حمع بندی رسید...
    خیلی وقت پیش تماس گرفته بودم و برخورد خوبی داشتن...
    ضمنا هییچوقت ب حرفای مغازه دارای سطح شهر اهمیت ندین اونا دلسوز هیچکس نیستن و فقط میخان جنسی ک موجود دارن رو بفروشن!
    موید باشید...
    ممنون از راهنماییتون،
    خودم واقعا نظرم روی همون هلیکس بود که شما فرمودید، ولی گفتن بدون آمپلی اصلا جواب نمیده، بهم 6975s پاییونیر رو پیشنهاد دادن، همونو با قیمت مناسب خریدم
    مجموع نظرات این بلندگو خوب بود، به خاطر همین هم راحت تر خریدمش.
    حالا هر موقع نصب شد، نتیجه رو همینجا اعلام میکنم
    باز هم ممنون از لطف شما، امیدوارم این تایپک به درد کسایی که خریدشون مثل من هست بخوره.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •